Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



dobra gay mjesta za izaći u osijeku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2010. 18:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bojo je napisao/la: ›
a šta treba odmah iz rudnika takav van? Smile dobro aj solariji,kremice...o tom neću....al ne vidim ništa loše u tome ako se lik sredi za subotnju večer i namiriše se.... Smile Smile Smile

ma tko je još vidio mirisat se kad ideš van?! pa to će samo privući pedere!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.08.2010. 18:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bojo je napisao/la (Pogledaj post): ›
maniche je napisao/la (Pogledaj post): › Hahaha..mozda decki u bastionu ne vole decke,al definitivno ih je 70% gayasto:D

Solariji,kremice,depilacije,uske kosuljice,tona gela,previse parfema...da da,o muskima pricam.

a šta treba odmah iz rudnika takav van? Smile dobro aj solariji,kremice...o tom neću....al ne vidim ništa loše u tome ako se lik sredi za subotnju večer i namiriše se.... Smile Smile Smile


napisao sam previše parfema momak...a tko nosi parfeme, dobro zna kako to može biti odvratno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali od čače
Offline
Ukupno postova: 413
Lokacija: selo veselo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2010. 19:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la: ›
Bojo je napisao/la (Pogledaj post): ›
maniche je napisao/la (Pogledaj post): › Hahaha..mozda decki u bastionu ne vole decke,al definitivno ih je 70% gayasto:D

Solariji,kremice,depilacije,uske kosuljice,tona gela,previse parfema...da da,o muskima pricam.

a šta treba odmah iz rudnika takav van? Smile dobro aj solariji,kremice...o tom neću....al ne vidim ništa loše u tome ako se lik sredi za subotnju večer i namiriše se.... Smile Smile Smile


napisao sam previše parfema momak...a tko nosi parfeme, dobro zna kako to može biti odvratno.


ma ko jos nosi parfeme,to ovi moderni metro dečkići...u mom selu se dobro najedeš bijelog luka,malo pjene od piva provuces kroz kosu da se sjaji,stavis brut,jer to koriste prave muškarčine,kakve parfemčiće tipa kenzo,davidoff i ini,brut bajo, pun alkohola,da peče jos 3 sata nakon stavljanja, uzmeš košulju na kockice,ko stoljnjak iz zelenog vala,malo raskopčaš i taki odem van..sve mirisi oko mene di god dodjem..i ne ja nisam seljak,volim se zvat etno muškarac Very Happy i ja činim onu prevagu od 30 % pravih muškarčina Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2010. 22:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čitao je samo ono podvučeno,miriso na brut na pokošeno sjeno Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.08.2010. 11:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A brut . . . preodbojno. To vjerojatno otjera i pedere Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.08.2010. 12:00 
Naslov:  Re: dobra gay mjesta za izaći u osijeku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markozg
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2010. 15:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ljudi fakat je u bastionu tui noć bilo prepuno pedera. da, bili su većina njih sa curama, no peder moze prepoznati pedera. ja nisam tipični peder tipa metro taj kakve opisujete i mene se tesko opazi. hetero ljudi nikada me ne bi smjestili među pedere jer fakat nisam prototip pedera.. zapravo, izninadili bi ste se kako je malo pedera feminizirano i drze do izgleda i sl. to je fakat manjina oni koji idu na gay parade i sl i malo su frustrirani sto su toliko femi pa moraju paradirat da ih svi vide.. no to je vec druga priča. hoću reći, da ne budete tolko zatucani, pedera je svuida oko vas ahhaha od prijatelja brace rođaka. kolko vidim u osijeku nas fakat ima i bas mi je drago.. sam nek prestanu varat cure s istim spolom, a oni koji i nemaju cure nek se prestanu skrivati u oramaru pokraj tom cruisea i nek izađu. oskk me iznenadio koliko je liberalan i okej gradic i jedva cekam da s e opet vratim i izadem u tu gay masu u bastionu. bilo je zakon!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.08.2010. 15:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ti šefe uopće nisi peder...nego zajebavaš tu poštene ljude Smile jer da si ti peder...ne bi onda za sebe govorio da si isti...nego bi rekao homoseksualac ili gay...to ko da crnac sebe zove crnčugom...

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mr. Seal
Offline
Avatar

Ukupno postova: 107
Lokacija: DGO
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2010. 16:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bojo je napisao/la: ›
ti šefe uopće nisi peder...nego zajebavaš tu poštene ljude Smile jer da si ti peder...ne bi onda za sebe govorio da si isti...nego bi rekao homoseksualac ili gay...to ko da crnac sebe zove crnčugom...


dobar Very Happy I agree!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2010. 17:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bojo je napisao/la (Pogledaj post): › ti šefe uopće nisi peder...nego zajebavaš tu poštene ljude Smile jer da si ti peder...ne bi onda za sebe govorio da si isti...nego bi rekao homoseksualac ili gay...to ko da crnac sebe zove crnčugom...
ne mogu se više složiti! taman sam to htio napisati.


_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markozg
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2010. 17:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bojo je napisao/la (Pogledaj post): › ti šefe uopće nisi peder...nego zajebavaš tu poštene ljude Smile jer da si ti peder...ne bi onda za sebe govorio da si isti...nego bi rekao homoseksualac ili gay...to ko da crnac sebe zove crnčugom...


fakat si idiot idiote Smile

upravo si rekao da crnac nikada ne zove sebe "crnčugom" što ne da nema veze s istinom to je totalno smiješno jer bas crnci sebe nazivaju niggerima. jesi kad slusao rap pjesme?? ili se debil ili se pravis debil, ali crnci sebe nazivaju "crnčugama" i mi pederi nazivamo sebe pederima. kuzis???

U americi postoje velike kontroverze u kojima je N-word ilitiga nigger zabranjena na telki i smatra se rasističkom i pogrdnom riječju no NE kada izlazi iz crnačkih usta. isto vrijedi i za riječ FAG.

meni osobno ne smeta kad heteroljudi upotrjebljavavju riječ PEDER .. neam niš protiv, kad jesam i ponosim se time. ja osobno ne upotrjebljavam riječ CRNČUGA jer mi je ružna i rasistička. kad ačujem bijelca da kaze crnčuga za nekog odmah ga etiketiram kao rasista. ak čujem da heteroo lik kaze "peder" ili "pederčina" ne smeta mi iako ovisi o kontekstu.

eto

malo uči i čitaj "šefe" prije nego sto se iseres. i znam da ti je tesko za povjerovat da u tvojoj blizini ima pedera, no ima nas... IMA... HAHAHA

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.08.2010. 17:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ti sad nabrojiš gangstere i 10 crnih repera koji vole reć da su crnčuge...sumnjam da tak pričaju obrazovani crnci među sobom...da obama kaže svojim asistentima my nigga...

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2010. 18:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

markozg je napisao/la: ›
hoću reći, da ne budete tolko zatucani, pedera je svuida oko vas ahhaha od prijatelja brace rođaka. kolko vidim u osijeku nas fakat ima i bas mi je drago..

markozg je napisao/la: ›
i znam da ti je tesko za povjerovat da u tvojoj blizini ima pedera, no ima nas... IMA... HAHAHA

hahahahh smiješno za poludit ahahahha.Zvuči ko da ste vi neka pobunjenička skupina i sve vas je više i mi sad svi ostajemo šokirani jer vas ima tako puno. haha

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.08.2010. 9:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma izumrijet će ljudska rasa

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.08.2010. 11:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Oni...DOLAZE!

_________________
"Ne budi kao onaj koji skuplja znanje učenih i mudrost mudrih, a prema
Istini se odnosi kao jedan od glupih."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: