Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



zanimanje

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Što Vam je milije?

Jebanje
80%
 80%  [ 16 ]
Bog
20%
 20%  [ 4 ]
Ukupno glasova : 20


Autor Poruka
Allende
Offline
Avatar

Ukupno postova: 536
Lokacija: London
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.03.2006. 21:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
Allende je napisao/la: ›
Hrvatska je u datom trenutku bila najpogodnija Vatikanu da za male novce napravi vazalnu drzavu koja je geografski idealan buffer u pokusaju sprijecavanja daljnje islamizacije zapadne evrope ili vec za neki drugi
"sveti cilj" koji je bolesnicima bio na pameti.


Čekaj. Zar stvarno misliš da hrvatska državnost proistječe iz odnosa s Vatikanom i vatikanskog djelovanja? I kako kažeš, zadaća nam je sprječavati "daljnju" (kao da se to događa) islamizaciju Europe?

Oprosti sto te ovako javno pitam, ali jesi li ti Srbin?
Mislim, biti Srbin isto je kao biti Hrvat, nemoj me krivo shvatiti... Ono: kao pripadnik srpskog naroda. Drugo je biti Srbin po vokaciji. A ovakve izjave stizale su samo iz pera srpske ultradesnice.
,
Nemas frke, vjerovao ili ne, nisam ni srbin ni hrvat. To sto sam rekao u postu koji citiras nema nikakve veze sa Hrvatskom i Srbijom, pricali smo o poziciji vrha crkve i stvarima na koje su zlikovci ponekad spremni, je li tako? Nadovezao sam se na tvoj post prije mog, te sticajem okolnosti sam za ilustraciju iskoristio primjer za koji mislim da nam je najblizi, ali ima ih ihahaj po svijetu. Ni jednog trenutka nisam rekao da hrvatska tu ima zadacu da radi ovo ili ono, samo sam rekao da je to MOJE licno shvatanje pozicije Svete Stolice na tu temu iz tog vremena. Ako se taj i takav stav podudara sa onim sto prica srbijanska ekstremna desnica, boze moj, ali ja sigurno nisam clan iste, ni blizu.

_________________
Najljepse su price na jastuku ispricane i za kafanskim stolom zaboravljene
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.03.2006. 15:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

poslje jebanja nema kajanja! ili mozda ima ? Smile

napisah poduzi post i slucajno stisnuh esc, stoga samo ovoliko, pa si mislite:)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.03.2006. 15:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Allende je napisao/la: ›
Hrvatska je u datom trenutku bila najpogodnija Vatikanu da za male novce napravi vazalnu drzavu koja je geografski idealan buffer u pokusaju sprijecavanja daljnje islamizacije zapadne evrope...


Allende je napisao/la: › ,
Nemas frke, vjerovao ili ne, nisam ni srbin ni hrvat. To sto sam rekao u postu koji citiras nema nikakve veze sa Hrvatskom i Srbijom, pricali smo o poziciji vrha crkve i stvarima na koje su zlikovci ponekad spremni, je li tako? Nadovezao sam se na tvoj post prije mog, te sticajem okolnosti sam za ilustraciju iskoristio primjer za koji mislim da nam je najblizi, ali ima ih ihahaj po svijetu. Ni jednog trenutka nisam rekao da hrvatska tu ima zadacu da radi ovo ili ono, samo sam rekao da je to MOJE licno shvatanje pozicije Svete Stolice na tu temu iz tog vremena. Ako se taj i takav stav podudara sa onim sto prica srbijanska ekstremna desnica, boze moj, ali ja sigurno nisam clan iste, ni blizu.


Možda sam samo krivo procjenio, ali jutros ispijam kavu i gledam na čemu se temelji obrana SiCG u tužbi koju su protiv njih dvije podigle Bosna i Hercegovina. Smile

I ono, uz tvrdnje poput tvojih da se čuti i poneka, umalo zaboravljena sanuovska fluskuletina:

Vatikan+Njemačka+Hrvatska = ZLO.

Hrvatsko proljeće = procvat nacionalizma

Srbi = osnivači Hrvatske

Srbi = "oslobodioci" Zagreba

Hrvati = fašisti per se.

Ustav iz 1974. priznaje pravo na samoodređenje narodima, ali ne republikama (koje, usput budi rečeno, proistječu iz naroda).


Uglavnom, čak i kad bi to imalo ikakvu podlogu u stvarnosti, ne znam kako to može biti motiv, opravdanje i olakotna okolnost za ono što su Srbi radili po BIH.

Malo sam se udaljio od srži naše teme, ali nadovezao sam se jer sam živio u uvjerenju da su takve politike doživjele poraz i da to ne mogu biti stavovi koji će se prezentirati i distribuirtati putem službenih, državničkih distribucijskih kanala informacija.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Allende
Offline
Avatar

Ukupno postova: 536
Lokacija: London
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.03.2006. 3:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cuj, tragedija bi bila kad bi itko to shvatio ozbiljno, ovako.... Iako ne pratim te stvari bas pretjerano, vjerujem ti da se te floskule na sve strane koriste. Kruha i igara...

_________________
Najljepse su price na jastuku ispricane i za kafanskim stolom zaboravljene
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gundjalo2_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 34
Lokacija: Višnjevac
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.03.2006. 6:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: ›
Vatikan+Njemačka+Hrvatska = ZLO.

Hrvatsko proljeće = procvat nacionalizma

Srbi = osnivači Hrvatske

Srbi = "oslobodioci" Zagreba

Hrvati = fašisti per se.

Ustav iz 1974. priznaje pravo na samoodređenje narodima, ali ne republikama (koje, usput budi rečeno, proistječu iz naroda).


Dražesan topic, uistinu....malo krivo postavljeno pitanje, al nema veze...Zanimljivo je jedino kako se skoro svaka tema izvrne na neki oblik politike i inih pizdarija od kojih izgleda bjega nema.....
Izgleda da je u ovoj anketi trebalo uz jebanje i boga dodati i politiku, a očigledni zaključak je: Ljudi, više se jebite a manje konteplirajte o bogu i politici....Bit će nam svima puno, puno ljepše....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.03.2006. 19:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gundjalo2_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
Dražesan topic, uistinu....malo krivo postavljeno pitanje, al nema veze...Zanimljivo je jedino kako se skoro svaka tema izvrne na neki oblik politike i inih pizdarija od kojih izgleda bjega nema.....
Izgleda da je u ovoj anketi trebalo uz jebanje i boga dodati i politiku, a očigledni zaključak je: Ljudi, više se jebite a manje konteplirajte o bogu i politici....Bit će nam svima puno, puno ljepše....


Indikativno je kako ljudi u posljednje vrijeme ne razlikuju dnevnu od ostalih (a ima ih barem milijarda) politika.
Po mom shvaćanju politike i čovjeka, ljudi su trenutka kad zviznu iz pizde na beton politična bića.
Samim tim, ne znam zašto to zanemarivati. Možda nam baš zbog nemara o toj dimenziji nije onako kako bismo svi željeli da nam jest.

Apatija nekih skupina proizlazi iz činjenice da se prave autistični i ne raspolažući informacijama formiraju, dakako, pogrješna mišljenja.

Zanimljivim nalazim činjenicu da si nam spočitnuo politikanstvo.
Možda jesam tu digresiju trebao preseliti na privatne poruke, ali mislim da smo iz onako iznešenog stava mogli nešto zapaziti ili dalje razvijati diskusiju.

Samim tim je moje čuđenje veće, jel', kad vidim kako i danas ima ljudi koji su u stanju govoriti: "pusti to, to ti je zlo, okani se, itd."

Mislim, nemojte ništa shvatiti osobno, ni ti ni Allende... Prijatelji k'o što smo i bili.

A pitanje sam postavio provokativno, bombastično i biploarno, svjesno zatvorivši manevarski prostor za licemjerne prosere.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gundjalo2_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 34
Lokacija: Višnjevac
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.03.2006. 9:13 
Naslov: Bad ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la (Pogledaj post): › Zanimljivim nalazim činjenicu da si nam spočitnuo politikanstvo.
Možda jesam tu digresiju trebao preseliti na privatne poruke, ali mislim da smo iz onako iznešenog stava mogli nešto zapaziti ili dalje razvijati diskusiju.

Samim tim je moje čuđenje veće, jel', kad vidim kako i danas ima ljudi koji su u stanju govoriti: "pusti to, to ti je zlo, okani se, itd."


Eto, opet sam neshvaćen.... Nisam ja izjavio da je to zlo, i da se ne priča o politici i bla, bla, bla.... Postoje rubrike za politička sranja, ergo - nema razloga trpati politiku u topic-e koji s dotičnom veze nemaju... Daklen, furaš se na politiku i slične teme....Good 4 U.... Ali odi vozit' čamac na rijeci, nemoj ga strugati po betonu!!

_________________
Rolling Eyes Gundjati znachi biti zhiv Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.03.2006. 12:56 
Naslov: Bad ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto, opet sam neshvaćen.... Nisam ja izjavio da je to zlo, i da se ne priča o politici i bla, bla, bla.... Postoje rubrike za politička sranja, ergo - nema razloga trpati politiku u topic-e koji s dotičnom veze nemaju... Daklen, furaš se na politiku i slične teme....Good 4 U.... Ali odi vozit' čamac na rijeci, nemoj ga strugati po betonu!![/quote]

Furam se na politiku? Kratkovidan si.
Ide lik ulicom i slušalice u ušima, a ti kažeš: "Vid' njega, fura se na empetri."

Hah.
Pička kao politička kuhinja.

Ne znam jesi li u školi imao išta od filozofije, ali sam siguran da ćeš se složiti da je filozofija majka znanosti. Iz nje sve proistječe i njoj se vraća.
Tako i u ovoj temi.

Ne znam zašto si navalio na to da sam offtopic. Odakle ti taj redarski poriv?

Usput, tako demagoški banaliziraš, pa je čudno da zapravo nismo čuli tvoju preferenciju: jebanje ili bog?

Nema tu furke.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gundjalo2_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 34
Lokacija: Višnjevac
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.03.2006. 18:50 
Naslov: Beark ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: › Ne znam zašto si navalio na to da sam offtopic. Odakle ti taj redarski poriv?

Usput, tako demagoški banaliziraš, pa je čudno da zapravo nismo čuli tvoju preferenciju: jebanje ili bog?

Nema tu furke.


Dobro, dakle....
Kao prvo, nisam navalio da si offtopic, samo sam primjetio kako bi trebalo malo manje o politici u temi kao što je ova. Redarskog poriva nisam osjetio, a redara neću i ne želim glumiti. Piši burajz što ti se sprdne, zato forumi postoje.

Nadalje, možda ja i demagoški banaliziram, a ti pogledaj malo što napisah prije pa ćeš iz moje izjave:("Ljudi više se jebite, a manje kontemplirajte o bogu i politici...) vrlo dobro vidjeti što preferiram (fuk, jeb, snošajčić, karanje, utovar, etc...)

I onda ja ispadam kratkovidan i ne znam što još....

Toliko od mene. Haugh.

_________________
Rolling Eyes Gundjati znachi biti zhiv Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
urke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 27
Lokacija: Retfala do Tokija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2006. 1:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Arsene poštujem tvoje mišljenje. Pametan si momak i ima istine u tome što govoriš, ali ipak s većim dijelom tvojih komentara se ne slažem, a neki dijelovi me i vrijeđaju kao vjernika.
Mislim da pričaš napamet i o stvarima o kojima ne znaš mnogo, a praviš se kao da si popio svu pamet svijeta. Mislim da si i ti nasjeo na propagandu i kafansko razmišljanje o religioznosti, Crkvi i svećenstvu, lažnom moralu i o dvostrukim standardima.
"Svi sve znaju pa se trude da ti kažu" (na to mi liči ovaj tvoj topic pa sam se i ja priključio) Da se razumijemo ni ja nisam nikakav svetac, niti veliki vjernik, a nisam bio ni ministrant Smile
Ovo je samo moje mišljenje.Želim ti svo dobro i nadam se da ćeš pronaći svoj mir.
p.s.
malo skromnosti ti ne bi falilo.
Pozdrav iz Retfale.

_________________
...selo priča, Matu nebriga...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
b0nez
Offline
Avatar

Ukupno postova: 98
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.05.2006. 16:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile koja bolesna anketa!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.05.2006. 20:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajme što "8" voli politizirati.
ne da mi se pisat' sastave, ali "allende" - bravo.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
super_leptir
Offline
Avatar

Ukupno postova: 203
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.05.2006. 23:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 voli slusati sebe kako zvuci pametno!

_________________
Sve je moguće osim onog što je nemoguće!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: