Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Život između života

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2009. 23:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rakijas je napisao/la (Pogledaj post): › Sorry stari što nisi na toj razini da shvatiš što sam napisao pa ću ti malo bolje pojasniti.
Lega sorry, nije baš lijepo omalovažavat ovako indiskretno osobe koje ni ne poznaješ Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lunalina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Lokacija: minutes from nowhere
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.12.2009. 1:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rakijas, a tko je to tebe toliko prosvijetlio, pa si tako svepametan za razliku od svih nas ostalih....netko bi još pomislio da se pojavio novi superheroj u gradu....

_________________
words like violence brake the silence
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rakijas
Offline
Ukupno postova: 38
Lokacija: Jo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.12.2009. 1:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E mali Ivice, drugi puta pročitaj i ono prije nego što me komentiraš. A za barbarina (bar takvu sliku ima) ne bih preporučio vađenje mozga jer bi onda vegetirao kao biljka. Uostalom, vjerujem da bi jedan dobar procesor to sve mogao odraditi ne samo što njemu treba nego i svima nama. Mozak i imamo da upravlja funkcijama tijela.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rakijas
Offline
Ukupno postova: 38
Lokacija: Jo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.12.2009. 1:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A ne vau vau. Imaš temu koju sam počeo na ovom forumu o astralnoj projekciji. Pročitaj malo. Ne budi ovca. Nemoj samo blejati i čekati da te vode na klanje. Rikni kao lav i kreni pa češ vidjeti što sve možeš postići.
P.S. Ono o ovci nije bilo vrijeđanje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lunalina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Lokacija: minutes from nowhere
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.12.2009. 1:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Volim sve životinje, jer ne piju rakiju.....Wink

_________________
words like violence brake the silence
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.12.2009. 3:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rakijas je napisao/la: ›
A za barbarina (bar takvu sliku ima)

monk, ne barbarin (D3 3Q 2010.), al izvuko si se dobrim odgovorom (ovaj put ne zahebavam), mozak imamo da upravljamo fizičkim tijelom.

znači ti se furaš na reinkarnaciju i to ne onu budističku nego svemirsku... aj ti to pojasni malo opširnije i bolje, napiši neki esej, ovak si to sve objasnio ko one fore na netu kako zaradit pare "brzo i sigurno" sa samo 15 dolara ulaganja...
mislim, čitao sam ono o astralnoj projekciji što si ti pisao a i na netu i par knjiga i gledao sam "Na rubu znanosti"(rijetko propustim) kad su pričali o lucidnim snovima i da zapravo mi putujemo između različitih sfera u tim snovima i to sve (ne da mi se mislit ovak rano)...
to mi ima smisla ali znam da većina ljudi koji su pogledali i divili se tome 3 minute nakon završetka se ni ne sjećaju o čemu je tu bilo riječi.
ja sam bio pokušao prakticirat solarnu jogu i uspio sam jedno tjedan dana "zurit" u sunce, osjećao sam pozitivne promjene u sebi ali i okolini (pogotovo kad vidim tu plamteću kugletinu kak se "diže" iz obzorja imam osjećaj da ju vidim, zatvorenih očiju, kako prolazi kroz mene i puni me energijom) al onda je naišlo par oblačnih kišnih dana i ugasilo mi to, sad čekam sunčane dane pa ću probat bar 2-3 mjeseca.
nego da se vratim na temu, dakle da li si ti došao do tog saznanja da smo svi duše koje biraju oće bit zemljan ili neko drugi u svemiru ili ti to po nekim pričama drugih ljudi koji su to opisivali??

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.12.2009. 3:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sad sam se sjetio Tesle, što je rekao da prima slike iz svemira i po tome "izumljuje", možda je on to isto doživio onda kad je pao pri pokušaju leta, neku višu svijest o postojanju.

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.12.2009. 13:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

exHOP3on je napisao/la (Pogledaj post): › sad sam se sjetio Tesle, što je rekao da prima slike iz svemira i po tome "izumljuje", možda je on to isto doživio onda kad je pao pri pokušaju leta, neku višu svijest o postojanju.

Zaboravio si na kraju posta napisati, a sada bih molio broj vaše kreditne kartice. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chaknoris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 591
Lokacija: L. A.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.12.2009. 14:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Wink


Zadnja promjena: chaknoris; 18.07.2010. 23:13; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rakijas
Offline
Ukupno postova: 38
Lokacija: Jo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.12.2009. 19:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Chuck, vjeruj mi, da si imao imalo skustava kao ja, drukčije bi gledao na to. Jedan primjer za tebe: 2003 na Novu Godinu nešto poslije 1 sat ujutro umrla mi je žena na rukama i to u bolnici jer joj nisu mogli pomoći. Ako onda nisam završio na odjelu, onda ni sada neću.
Monk, većinu toga sam saznao izlazeći iz tijela. Nakon toga kada nisam mogao razumijeti jer je puno više i jače nego sam mogao zamisliti, tražio sam pomoć. Rečeno mi je da objašnjenje već postoji u zapisanom obliku i da ću biti naveden. Javi mi se direktno pa da ti to pošaljem jer koliko vidim jedino ti imaš veće šanse da puno više napreduješ.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
root
Offline
Avatar

Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.12.2009. 21:19 
Naslov:  Re: Život između života
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da Rakijaš crpi znanje sa ovoga izvora Smile

P.S. u prošlom životu sam bio MAG imao sam moć kontrole nad vremenskim prilikama ,
konkretno upravljao sam vjetrovima koji izlaze iz ................

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.12.2009. 23:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rakijas je napisao/la: ›
Jedan primjer za tebe: 2003 na Novu Godinu nešto poslije 1 sat ujutro umrla mi je žena na rukama i to u bolnici jer joj nisu mogli pomoći.

hm... ovo sad ne želim da zvuči bolesno, moja sućut, znam kak je izgubit nekog bliskog no dakle... u tom grmu leži zec, moja baka isto tako pokopala dva sina i muža(ajd on je bio star relativno) i sad je u vjeri, u Crkvi pronašla utjehu i mir da nastavi sa životom. moja majka je u meni i bratu našla tu višu svijest postojanja, tj. razlog za život i sreću nakon što je moj otac umro (imala je 33 godine, mlada udovica)... ali ono što si chucku napisao nije baš pohvalno jer znači da čovjek koji nije nikad pao na samo dno neće nikad znat ustat kako treba i bit će slijep... makar bi se tu i jednim dijelom mogao složiti jer najbolje promjene u čovječanstvu su bile posljedice ratova...
malo ti skromnost nije vrlina, mislim, u redu je to tvoje stečeno znanje ali hajde ti meni objasni da li manje vrijedi onaj čovjek bez škole osim životne koji radi na baušteli, ima kuću svojim rukama napravljenu, djecu koju uči da pošten rad donosi pošten život i ne tjera ih da uče nego ih pušta da biraju vlastiti život (koji završi kao njegov). ovo je primjer iz mog susjedstva, prava radnička klasa, ali imaju sretan život i ništa im ne fali. čak se nikad nisu ni svađali.

i hvala na komplimentu al ja to još uvijek samo teoretski sve proučavam i čitam o tome, kad budem osjetio trenutak da mogu napredovat i praktično onda ću se razvijat u tom smjeru.

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chaknoris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 591
Lokacija: L. A.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.12.2009. 23:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Wink


Zadnja promjena: chaknoris; 18.07.2010. 23:13; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.12.2009. 23:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chaknoris je napisao/la: ›
Ne sviđa mi se to što stvari koje nisu ni malo bezopasne niti na nivou lagodne zabave upravo tako predstavljaš ljudima. I ne nudiš potpunu sliku toga.

e ovo si dobro rekao...
neke religije se bave takvim stvarima tisućama godina i ko zna kakvim još koje skrivaju od onih koji to psihički ne mogu podnijeti jer dobiti znanje znači više razmišljanja a ako netko nije dobro pripremljen može završit kontraproduktivno tome.

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rakijas
Offline
Ukupno postova: 38
Lokacija: Jo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.12.2009. 4:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monk, svi smo mi jednako vrijedni bez obzira na rasu, klasu, svijest ili spol. Osobno više cijenim ljude iz niže klase koji pošteno žive i rade. No ima jedna bitna stvar! Kako ćeš ustati ako ne padneš i koliko što boli ako ne osjetiš. Vidiš, unazad par godina, barem po sadašnjem shvaćanju, bio sam teška gamad. Uvijek sam drugima sudio i tržio dlake u jajetu. Više ne. Sada mi je jednostavno žao kada netko ulijeće sa kojekakvim biserima dok jednostavno želim pomoći tim istima da malo bolje progledaju i spoznaju nešto novo i do sada njima nepoznato. Ne zamjeram im. Samo ih žalim i ponovo pokušavam naći način da im doprem do svijesti.
Chak, ja sam sa šesnaet počeo sa vježbama atralne projekcije. Pošto sam znao samo za neke rituale, moji me skoro proglasili vještcem i skroz mi spominjali psihijatriju dok nisam naišao na neke druge stvari. I treba da se boriš i napreduješ, jer ako staneš i predaš se, za par godina ćeš lupati glavom o zid da si te neke stvari mogao davno riješiti. Što se opasnosti tiče, pa ona zapravo ni ne postoji. Postoji jedino blokada u nama samima da vidimo sve onako kako zaista je. Znam i ja neke koji su prolupali želeći nešta postići dokazivanjima, no svi oni imaju jedan te isti problem. Zaboravili su da još uvijek žive i da se nalaze u društvu opijenom zavidnosti i pohlepom. Iz toga im se počela rađati paranoja prema svemu i tu su počeli pucati jer što više su se trudili, to su više bili udaljavani kao jadnici koji žive u iluziji. Ja idem drukčijim pristupom. Mene ti savršeno zaboli tko šta misli o meni, ali ako mogu nekako pomoći nekome svojim znanjem, onda ću naći i način da mu ili joj dokažem. Što će poslije oni s time, to je njihova stvar, ali kada naučiš djete hodati i pričati, osjećaš da si ipak nešto uspio napraviti u životu iako to dijete zaboravi i nije toga svjesno tko ga je naučio i ne daje nikakvu zahvalnost za to. Meni je dovoljno da vidim to dijete kako gladno trči prema novim spoznajama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: