Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Grad asfaltirao Vekićevu cestu, a ne želi je otkupiti!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lukko
Offline
Ukupno postova: 127
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.08.2008. 21:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da sam te krivo razumio... u svakom slucaju Grad nije imao pravo asfaltirati cestu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.08.2008. 21:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lukko je napisao/la (Pogledaj post): › A ovo za Matkovica da je lik koji ne bi postovao bilo koga iliti nikoga i razlozi:
Za djecu i UNIKOM su ciste gluposti. Jeb... covjek je poslao djecu.
Kad se poceo gradit Eurodom? Kad je donesena odluka?
I ostaje cesta... koja ide na ruku 20 ostalih stanara ulice.
Jaka su ti 3 razloga.


Stvar je kuta gledanja. Da se radi o mom susjedu baj' Đuki nikom ništa. Ali Matković je Gradonačelnik i dobro zna što smije i što nesmije.

A po meni tri grijeha nikada ne opraštam političarima: Bahatost, kvarnost i mito. Dvije od tri je ispucao.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lukko
Offline
Ukupno postova: 127
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.08.2008. 21:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobro za bahatost sa tvog kuta gledista razumijem, al cemu kvarnost?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.08.2008. 21:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ha-Ha, dakle mito nije?

Šalu na stranu, kvarnost je osnovna odlika kojom se penješ po hijerahiji svake stranke.
Stoga su na vrhu najkvarniji po definiciji. To vrijedi za sve likove i za sve stranke. Dakle, Matković je najkvarniji HSP-ovac u Osijeku jer ne bi se izgurao do mjesta Gradonačelnika.

_________________
Što sam to uočio?

1. Na vlasti je opet HDZ
2. Na portalu se vrti OSTV
3. Sve je poskupilo ali nitko iz vlasti to ne priznaje
4. Zemlja je okrugla, al' na svakom ćošku neka glupost
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.08.2008. 21:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mvarga je napisao/la: ›
lukko je napisao/la (Pogledaj post): › A ovo za Matkovica da je lik koji ne bi postovao bilo koga iliti nikoga i razlozi:
Za djecu i UNIKOM su ciste gluposti. Jeb... covjek je poslao djecu.
Kad se poceo gradit Eurodom? Kad je donesena odluka?
I ostaje cesta... koja ide na ruku 20 ostalih stanara ulice.
Jaka su ti 3 razloga.


Stvar je kuta gledanja. Da se radi o mom susjedu baj' Đuki nikom ništa. Ali Matković je Gradonačelnik i dobro zna što smije i što nesmije.

A po meni tri grijeha nikada ne opraštam političarima: Bahatost, kvarnost i mito. Dvije od tri je ispucao.

A jesu ti primjeri, stvarno strašne stvari, i lijepo sam te zamolio da izostavljaš djecu iz svojih komentara....idem malo odmorit (10-ak dana) i nemojte mi napadat Gordana dok se ne vratim - ok Smile pozdrav klapi...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lukko
Offline
Ukupno postova: 127
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.08.2008. 21:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobro, tvoju tezu razumijem jer znam i sam iz skoro pa osobnog iskustva par primjea... no problem lezi u tome sto ja planiram kroz nekih 8 g. biti gradnonacelnik a nisam kvaran:)
Da se vratim mal ozbiljnijem, nadam se i vjerujem da je Matkovic iznimka koja potvrdjuje pravilo, jer sam ga upoznao jednom prilikom (doduse prije nego sto je postao gradonacelnik) i cinio mi se sasvim ok.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.08.2008. 21:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › A jesu ti primjeri, stvarno strašne stvari, i lijepo sam te zamolio da izostavljaš djecu iz svojih komentara....idem malo odmorit (10-ak dana) i nemojte mi napadat Gordana dok se ne vratim - ok Smile pozdrav klapi...
Prvo, mozes moliti što god hočeš, da li ću ja prihvatiti moja je stvar.
Drugo, ja Gordana ne moram napadati. On se napada sam. Ja samo pišem o tome.
Treće, da si čitao moj post vidio bi da nisam spomenuo djecu nego obitelj. Isto ali ipak nije isto. Djeca ili ne djeca - nije imao pravo to koristiti i Basta fidili. A zašto je koristio pitaj njega.
Četvrto, lijepo se odmori i uživaj. A ja ću gledat što nam Gradonačelnik radi pa kad se vratiš ne moraš čitati sve nego samo moje postove da vidiš što su političari zablesali.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.08.2008. 22:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mvarga je napisao/la: ›
TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › A jesu ti primjeri, stvarno strašne stvari, i lijepo sam te zamolio da izostavljaš djecu iz svojih komentara....idem malo odmorit (10-ak dana) i nemojte mi napadat Gordana dok se ne vratim - ok Smile pozdrav klapi...

Prvo, mozes moliti što god hočeš, da li ću ja prihvatiti moja je stvar.

Oho, al' smo bahati...Smile....Samo ti kontroliraj i pazi na grad dok me nema...Smile

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.08.2008. 22:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neki si mogu dopustiti da budu bahati, neki ne. Uživaj.

_________________
Što sam to uočio?

1. Na vlasti je opet HDZ
2. Na portalu se vrti OSTV
3. Sve je poskupilo ali nitko iz vlasti to ne priznaje
4. Zemlja je okrugla, al' na svakom ćošku neka glupost
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alchemist
Offline
Avatar

Ukupno postova: 207
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.08.2008. 8:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

čudim se kako nitko ne gleda dalje,



Slažem se da je trebalo pričekati i odlučiti sud ili jednostavno isplatiti čovjeka jer nisu veliki novci u pitanju a kako su prošle godine dali samo 300000kn na promidžbu postavljanja spomenika (pjevače, jumbo plakate isl) onda ovo ne bi trebao biti problem.


Zadnja promjena: Alchemist; 01.10.2008. 9:36; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Nulla dies sine linea
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.08.2008. 11:48 
Naslov: Grrrr ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

veky je napisao/la (Pogledaj post): › cekaj malo... kao prvo meni nije jasno kako covjek moze bit vlasnik javne ulice, kao drugo ta je cesta bila od šljake i prasine i nemoj mi molim te reci da mu nije bolje sad kad je asfaltirana. zar je stvarno mislio sadit mrkve na cesti? ili mozda placat cestarinu? kako god su izveli to drago mi je da su konacno to napravili i zajebali govnara koji ne dopusta godinama da zivim cisce.. a tvoj primjer, gradjenja gradskog bunara di je moja kuca i asfaltiranja ceste gdje JE cesta, stvarno nije isto..


pa moze, to sto vi prolazite preko njegovog, i on te neganja vilama i puskom... to neznaci da on nema papire i da to nije njegovo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.08.2008. 11:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

veky je napisao/la (Pogledaj post): › ma kakvi principi i pizdarije dajte ljudi... da, covjek je ljut jer su stavili asfalt preko njegovog zemljista a on nije uspio kune zaradit od toga. u tome je stvar i uvijek ce bit... mi hrvati..
nista se nije promjenilo 15 godina, to je jos uvijek njegovo, bila je javna cesta i prije, ljudi su tu prolazili i prije samo sto je sada asfaltirana, a on sad glumi i pravi frku kao da je tu sadio persin.


joj da si ti u takvoj situaciji kao taj gospodin isto bi kukumako tako da... nemoj vise pisati ludosti, ljubomoran si sto ce covjek dobiti svoje novce a nece ih prepustiti drzavi Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
veky
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.08.2008. 12:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma sta ti lupetas? boli mene uvo oce on dobit novce ili nece, govorim o tome sto nije dopustio da se ta ulica asfaltira. aj malo promuckaj prije upotrebe, ok?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
stanovnik
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.08.2008. 21:02 
Naslov:  Re: Grad asfaltirao Vekićevu cestu, a ne želi je otkupiti!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma da, vidi vidi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.08.2008. 21:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

veky je napisao/la (Pogledaj post): › ma sta ti lupetas? boli mene uvo oce on dobit novce ili nece, govorim o tome sto nije dopustio da se ta ulica asfaltira. aj malo promuckaj prije upotrebe, ok?


ja svoje redovno muckam... trebo bi ti svoje malo promuckati... al ocito nemas sta muckati Laughing Laughing Laughing Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: