Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



sex i grad...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.06.2008. 0:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › ja sam gledala film jer je legica navaljivala i jer imam popust preko iksice

inače me uopće nije ništa vuklo

gledam ove budale koje stoje po 1-2h na ovom suncu da kupe kartu

get a lifeeee


eto vidiš, a ja ga nisam gledala
ni meni se ne da čekati u redu

pusa, bejbe Smile

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.06.2008. 7:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›

- zene s mozgom (citaj: muskarci)


Joj što to volim čuti, pazi muškarčine, to se rađa pametno... Čim se rodi govori devet jezika i odmah zna popravljati aute i kamione, letjeti u svemir i pričati kako su žene glupe. Daj oladite malo s tim izjavama kako ste vi bogom dani i pametniji samo zato što ste muškarci. 90% vas ne zna ekser zakucati kako treba...

A što se tiče serije ili filma, tko voli neka gleda. Mene osobno ne zanima pretjerano, to je jedan drugi svijet, mentalitet i način života s kojim se mi ne možemo mjeriti, a pitanje je koliko je to stvarno realno. Presmiješno je vidjeti i čuti da ima i takvih ljudi koji pokušavaju to kopirati ili primijenjivati u stvarnom životu, pogotovo u Osijek City-ju.

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.06.2008. 20:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam isto gledao film.... bio prisiljen s dragom otići... i pola filma prespavao.... nakon što sam halapljivo poždero sve kokice i popiJo kolu... bilo mi baš taman za odspavat malo... Very Happy

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.06.2008. 21:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pumpkin je napisao/la: › Daj oladite malo s tim izjavama kako ste vi bogom dani i pametniji samo zato što ste muškarci. 90% vas ne zna ekser zakucati kako treba...


Nemoj tako, sjeti se knjige postanka! Very Happy
PS: eksera sam znao u mladim danima i više u jednoj noći zakucavati; oš' micoša, ferarija, čega god, hehe!

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.06.2008. 12:01 
Naslov:  Re: sex i grad...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ček samo malo da prvo puknem od smijeha,,,, Laughing osijek031.com smile ,....ahhhaa,,,,gdje smo ono stali? Ah da....moje oči ne vjeruju što su ovdje svega pročitale....
...što pričate vi ljudi?? iO čemu vi ovdje drobite? Koliko znam pun mjesec je iza nas pa se ne možete vaditi na takve stvari,,,koliko vidim određene osobe su uspjele ovdje išprdati film koji je kategoriziran kao romantična komedija jer nisu iz tog filma ništa uspjele naučiti i u njemu nema mudrosti...ne sjećam se da sam ikada išta naučila iz komedija,,one su stvorene da bi me zabavljale i nasmijavale,,,,
...o kakvom promiskuitetu vi pričate? Jedina promiskuitetna osoba iz te serije ili filma je bila u vezi nekoliko godina i bila vjerna,,,,druga je u braku toliko čistom i nevinom da se svaki kršćanin treba postidjeti,,,treću je muž prevario i ona nalazi snage da mu oprosti da sačuva brak i kao razlog čak navodi sebe jer joj se poreed svih briga i o obaveza nije sexalo,,,,a četvrta godinama lovi frajera tj. pardon FACU i on ju ostavlja pred oltarom i ona opet smogne snage da mu oprosti....pa ja zaista ne vidim gdje je tu promiskuitet i loša poruka koju film šalje tinejdžerima??? Uostalom taj film nije ni predviđen za njih nego za žene u 30-tima i 40-tima,,,
...a vid, vid muških što jadni grakću,,,pa evo napokon nešto što ne razumijemo pa idemo odmah reći naravno da su one KURVE,,,a što bi drugo mogla biti žena koja zna i voli uživati u životu i može si priuštiti ono što želi....
...naravno da su u pitanju glumci i da zaista mijenjaju partnerice svako malo,,imaju dobre aute i skupocjena odijela i ajme stanove,,,tada bi ženski dio publike naravno slinio, a muški oni ambiciozni bi imali uzor, a drugi ne bi imali nikakav komentar,,,,
...eh da, nisam u mogućnosti kupovati skupocjenu odjeću, niti tome težim, ali rijetko što mi lice ozari kada pozovem prijateljicu na ručak i poklonim joj sjenilo koje je prošli put vidjela u dm i nije imala para da si kupi,,malo istračamo njenog dečka,,,pojadamo se na celulit...pričamo o planovima,,,to me čini sretnom,,,,eto možda sam ja jadna i promiskuitetna i imam krive ideale,,,ali sam sretna jer činim stvari koje me čine sretnom,,,,ne znam nekako mi nije film pozvati nekoga na kavu i razgovarati o političkom stanju u zemlji, nezaposlenosti, karcinomu dojke ili drugim sranjima,,,,,

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.06.2008. 12:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
pumpkin je napisao/la: › Daj oladite malo s tim izjavama kako ste vi bogom dani i pametniji samo zato što ste muškarci. 90% vas ne zna ekser zakucati kako treba...


Nemoj tako, sjeti se knjige postanka! Very Happy
PS: eksera sam znao u mladim danima i više u jednoj noći zakucavati; oš' micoša, ferarija, čega god, hehe!


i ja i ja a jenom sam probo i glavom ekser zakucat Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.06.2008. 14:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bravo, fairy! Bravo

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.06.2008. 14:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za mene su tri dame iz serije obične kučke, kojima je američko visoko društvo nametnulo način i stil života.Opet ako pogledamo one nisu ništa gore nego tete iz španjolskih sapunica ,ili nekih naših domaćih serija...Samo mi ide na kurac cijelo to prenemaganje u takvim "poučnim emisijama" o slavi, novcu, šminki, ulošcima, vaginalnim istezanjima u jednoj od skupocjenih vila koja je obložena mirisom seksa i mirodija.
A mladi vrtlar gura čunu u Hortezije i ruže pa ga poslje nosi na previjanje vlasnici koja nezna dal da mu ga puši brzo pol sata ili da ga samo nateže.

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.06.2008. 1:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zivjela fairy!!!!!!!!!!

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aquarius33
Offline
Avatar

Ukupno postova: 19
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.06.2008. 12:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Draga me natjerala da odem s njom pogledati taj film. Hahaha..
Film je zadnji burek. Prepun reklama za torbice, cipele i slična sranja na koje žene prepeglaju kartice na milijon i osamsto rata.
Film je takva koma da je to nevjerojatno. Radnja je jednaka bilo kojem ljubavnom ljigavcu iz prošlosti. On je odustane od vjenčanja (tj malo se premišlja), onda ona popizdi, ostavi ga, pa onda cvili i onda se pomire. Happy end. Bolji je Happy day od jabuke!

I na kraju: film je feministički orjentiran do besvjesti.
Film je pravi ženski, curke samo naprijed, pogledajte ga i napunite baterije!
Moja ocjena: 2 .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.06.2008. 12:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aquarius33 je napisao/la: ›
Draga me natjerala da odem s njom pogledati taj film. Hahaha..
Film je zadnji burek. Prepun reklama za torbice, cipele i slična sranja na koje žene prepeglaju kartice na milijon i osamsto rata.
Film je takva koma da je to nevjerojatno. Radnja je jednaka bilo kojem ljubavnom ljigavcu iz prošlosti. On je odustane od vjenčanja (tj malo se premišlja), onda ona popizdi, ostavi ga, pa onda cvili i onda se pomire. Happy end. Bolji je Happy day od jabuke!

I na kraju: film je feministički orjentiran do besvjesti.
Film je pravi ženski, curke samo naprijed, pogledajte ga i napunite baterije!
Moja ocjena: 2 .

A gle, film niti nije namijenjen za tebe, a idući se put ne daj natjerati da gledaš ono što znaš da ti se neće svidjeti. Mislim, 99 posto publike u kinu su žene, pa valjda to nešto znači. Wink

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.06.2008. 13:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To što su 99% publike žene govori jako puno o ženama,tj. koliko ste jadne ako možete gledati takvo smeće u kojem se veliča konzumerizam i hedonizam bez ikakve mjere.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.06.2008. 13:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Film je zabava i ne treba ga uzimati za ozbiljno. Ali kad već toliko laješ, reći ću da nisam primijetila kako se u filmu posebno veličaju hedonizam i konzumerizam. U samoj je seriji to možda bilo malo više izraženo, a u filmu je to nekako palo u drugi plan - bilo je bitnije što je Charlotte napokon ostala trudna, nakon godina pokušavanja, i time još uljepšala svoj ionako gotovo idelan brak, što je Miranda smogla snage oprostiti nevjeru mužu, što je Samanta ostala svoja, a ne promijenila svoju osobnost zbog muškarca i što su se Carrie i Faca napokon vjenčali na radost obožavatelja serije.
Meni je film bio zabavan, istina, o kvaliteti bi se dalo raspravljati, ali presmiješno mi je čuti kako veliča promiskuitet, hedonizam, konzumerizam, feminizam i što ja znam koji izam. Opustite se malo, ljudi! Wink

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MNOWAR
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.06.2008. 14:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Film budi bujnu maštu kod žena jer one sve sanjaju kako su princeze i kako ce ih osvojiti princ na bijelom konju i da ce živit kao u bajci .
To je populacija žena koje još život nije dodirnuo
ali kad ih dodirne dozivit ce takvu šamarčinu da ce bolit glava ,a poslje svega boli glava nema ni princa ni bajke
samo grotlo pakla svakodnevnice i koža iz koje nemožeš iskočit .
Što je najsmješnije u svemu tome je da žene nevide drveće od šume ,tj da film i sustva od žena pravi ROBU koju treba ljepo upakirati tj zamotat u koje kakve krpice i normalno stavit u cirkulaciju sa mogučnošću reklamacija bez računa ,malo uzmes pa vidiš da ti se nesviđa vratiš uzmeš drugu i tako dalje u nedogled .Taj film i način života koji propagira od žena pravi nesvjesno robu bas kao u suprmarketu ,dođeš u birtiju i žene kao u supermarketu ulickane dotjerane ,naperlitane čekaju da ih netko odvede ali tko ce govno u celofanu , nitko .
Zato svaki stil i način života ima cijenu sa određenim računom koji treba podmirit a bojim se da će za večinužena biti pevelik ako se netrgnu na vrijeme iz tog sna.
Žena bi kako ide kroz život za svaki period života htijela muškarca sa drugačijim specifikacijama što je jako teško izvedivo tj žene su jako loši skauti , znate kad je Ronaldo bio najjeftiniji ,dok je bio u Brazilu i dok mu je sjevalo nitko ga nije trebo a kad je zaigro za Barcelonu e sad bi ga sve htjele . Sve žene se rode se kao princeze ali od sebe većina napravi kurvu koja sama sebe nemože pogledati ujutro u ogledalo jer misle da ce s stakvim stilom zivota prosperirat ,ha koja nevoli pojest ,popit , neradit i dobro se obuć .Žene s takvim manirima su davno izanalizirane i odstranjene ,npomažu ni glume ni sranja jer se za 10 min razgovora vidi sve .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Avi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 204
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.06.2008. 14:42 
Naslov:  Re: sex i grad...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jedanput sam pocela gledati tu seriju, al mi bila tak glupa da sam nakon 5 min odustala; mogu mislit kakav je film onda. osijek031.com smile

_________________
ε(●̮̮̃•̃)з ε(●̮̮̃•̃)з ε(●̮̮̃•̃)з
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: