Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Filozofija i religija » Postoji li sudbina? Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, [7]  :| |:

#91:   Autor: CatCloe Post Postano: 28.08.2007. 12:44

Circa je napisao/la: ›
Mila majko, kako bi izgledao da se ne pravim fin!?????
osijek031.com smile

Nema razloga za paniku. Tek će tvoja djeca imati glavu jegulje...
osijek031.com smile osijek031.com smile

#92:   Autor: marrai Post Postano: 28.08.2007. 12:45

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › zašto samo brzog? samo kontrola je suvišan element u bilo kojoj vrsti sexa..


tako zbori pametna žena koja zna uživati u seksu ...Smile

#93:   Autor: Rajnus Post Postano: 28.08.2007. 12:52

Eh kad bi frajeri mislili na sebe i radili to bez samokontrole rijetko koja zena bi bila zadovoljna.

#94:   Autor: marrai Post Postano: 28.08.2007. 13:07

Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): › Eh kad bi frajeri mislili na sebe i radili to bez samokontrole rijetko koja zena bi bila zadovoljna.


osijek031.com smile zna se kad nastupa samokontrola... zadovoljena misliš?

#95:  Re: Postoji li sudbina? Autor: ljubi Post Postano: 08.09.2007. 22:29

prije par dana doživjela sam tragediju, umro mi je bliži član obitelji, baka sa kojom sam živijela cijeli život. nije bila bolesna i otišla je iznenada, zato me niz okolnosti koje su prethodile njenoj smrti ponukao da dam svoj glas za sudbinu! već duže vrijeme pravili smo novu grobnicu u koju su trebali biti premješteni posmrtni ostatci moga djeda, baka je cijele godine navaljivala da baš ove godine bude gotova i da ona prisustvuje eshumaciji. baš toga nesretnog dana moj ujak joj je javio je da je grobnica dovršena i odgođen joj je lječnićki pregled, zbog spriječenosti doktorice.taj dan stao joj je zidni sat(stalo je vrijeme) i molila je moga brata da joj ga popravi. poslije smo saznali da se dan prije čula sa gotovo svom rodbinom i prijateljima. sve se nekako poklopilo i imam osijećaj kao da je tu sudbina umješala svoje prste i da je tako moralo biti, ili je to samo način da pokušam shvatiti neshvatljivo, da nje više nema...

#96:   Autor: insomnia Post Postano: 09.09.2007. 20:51

ljubi je napisao/la: ›
prije par dana doživjela sam tragediju, umro mi je bliži član obitelji, baka sa kojom sam živijela cijeli život. nije bila bolesna i otišla je iznenada, zato me niz okolnosti koje su prethodile njenoj smrti ponukao da dam svoj glas za sudbinu! već duže vrijeme pravili smo novu grobnicu u koju su trebali biti premješteni posmrtni ostatci moga djeda, baka je cijele godine navaljivala da baš ove godine bude gotova i da ona prisustvuje eshumaciji. baš toga nesretnog dana moj ujak joj je javio je da je grobnica dovršena i odgođen joj je lječnićki pregled, zbog spriječenosti doktorice.taj dan stao joj je zidni sat(stalo je vrijeme) i molila je moga brata da joj ga popravi. poslije smo saznali da se dan prije čula sa gotovo svom rodbinom i prijateljima. sve se nekako poklopilo i imam osijećaj kao da je tu sudbina umješala svoje prste i da je tako moralo biti, ili je to samo način da pokušam shvatiti neshvatljivo, da nje više nema...


sad... Sad mislim da to ni bila sudbina, to je jednostavno moralo biti tako..
Osijek031.com » Filozofija i religija » Postoji li sudbina? Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, [7]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 7 / 7.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::