Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Postoji li sudbina?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.08.2007. 12:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la: ›
Mila majko, kako bi izgledao da se ne pravim fin!?????
osijek031.com smile

Nema razloga za paniku. Tek će tvoja djeca imati glavu jegulje...
osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.08.2007. 12:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › zašto samo brzog? samo kontrola je suvišan element u bilo kojoj vrsti sexa..


tako zbori pametna žena koja zna uživati u seksu ...Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.08.2007. 12:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eh kad bi frajeri mislili na sebe i radili to bez samokontrole rijetko koja zena bi bila zadovoljna.

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.08.2007. 13:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): › Eh kad bi frajeri mislili na sebe i radili to bez samokontrole rijetko koja zena bi bila zadovoljna.


osijek031.com smile zna se kad nastupa samokontrola... zadovoljena misliš?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ljubi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 76
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.09.2007. 22:29 
Naslov:  Re: Postoji li sudbina?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prije par dana doživjela sam tragediju, umro mi je bliži član obitelji, baka sa kojom sam živijela cijeli život. nije bila bolesna i otišla je iznenada, zato me niz okolnosti koje su prethodile njenoj smrti ponukao da dam svoj glas za sudbinu! već duže vrijeme pravili smo novu grobnicu u koju su trebali biti premješteni posmrtni ostatci moga djeda, baka je cijele godine navaljivala da baš ove godine bude gotova i da ona prisustvuje eshumaciji. baš toga nesretnog dana moj ujak joj je javio je da je grobnica dovršena i odgođen joj je lječnićki pregled, zbog spriječenosti doktorice.taj dan stao joj je zidni sat(stalo je vrijeme) i molila je moga brata da joj ga popravi. poslije smo saznali da se dan prije čula sa gotovo svom rodbinom i prijateljima. sve se nekako poklopilo i imam osijećaj kao da je tu sudbina umješala svoje prste i da je tako moralo biti, ili je to samo način da pokušam shvatiti neshvatljivo, da nje više nema...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.09.2007. 20:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ljubi je napisao/la: ›
prije par dana doživjela sam tragediju, umro mi je bliži član obitelji, baka sa kojom sam živijela cijeli život. nije bila bolesna i otišla je iznenada, zato me niz okolnosti koje su prethodile njenoj smrti ponukao da dam svoj glas za sudbinu! već duže vrijeme pravili smo novu grobnicu u koju su trebali biti premješteni posmrtni ostatci moga djeda, baka je cijele godine navaljivala da baš ove godine bude gotova i da ona prisustvuje eshumaciji. baš toga nesretnog dana moj ujak joj je javio je da je grobnica dovršena i odgođen joj je lječnićki pregled, zbog spriječenosti doktorice.taj dan stao joj je zidni sat(stalo je vrijeme) i molila je moga brata da joj ga popravi. poslije smo saznali da se dan prije čula sa gotovo svom rodbinom i prijateljima. sve se nekako poklopilo i imam osijećaj kao da je tu sudbina umješala svoje prste i da je tako moralo biti, ili je to samo način da pokušam shvatiti neshvatljivo, da nje više nema...


sad... Sad mislim da to ni bila sudbina, to je jednostavno moralo biti tako..

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: