Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Swingeri - Bolesno??? Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4], 5, 6  Sljedeća  :| |:

#46:   Autor: tenjac Post Postano: 17.03.2009. 11:05

Slucajno ako idete na more u Medulin kraj Pule ima svinger club,sa ceste Medulin-Pula se vidi,jako kicasta kuca,tu je svinger otvorio neki covjek iz vana,bilo je na tw-u,sado-mazo,sve ostalo..neznam,ko voli,al ja osobno nebih svoju zenu il djevojku dao drugom i jos gledat to...

#47:   Autor: Elena_Os Post Postano: 17.03.2009. 11:17

Onaj tko prije svega voli sebe najviše, pristaje na ovakve igrice...naravno ima i onih koji će iz ljubavi prema partneru, te iz straha zbog mogućeg gubitka, prilagoditi se i zajedno s partnerom proživljavati njegove želje...

Osobno ne bih mogla vidjeti niti poljubac partnera s drugom ženom, a pogotovo ne pristati na ono još intimnije...

#48:   Autor: zlusch Post Postano: 17.03.2009. 12:07

Ingo je napisao/la: ›
o frizuricama svog medjunozja isto tako nisu imale rijeci hvale, cak bi bio slobodan tvrditi da bi podsisane ili obrijane zene nezivale pogrdnim imenima.

Noge su, naravno, brijale samo kurve....

#49:   Autor: Mother Earth Post Postano: 17.03.2009. 12:11

Fuj fuj fuj!

#50:   Autor: Heroina9 Post Postano: 17.03.2009. 12:18

tenjac je napisao/la: ›
Slucajno ako idete na more u Medulin kraj Pule ima svinger club,sa ceste Medulin-Pula se vidi,jako kicasta kuca,tu je svinger otvorio neki covjek iz vana,bilo je na tw-u,sado-mazo,sve ostalo..neznam,ko voli,al ja osobno nebih svoju zenu il djevojku dao drugom i jos gledat to...


Ma joj gledala sam na RC-u kad je bio prilog o toj kući...dva srednjovječna para u nekim kožnim dodatcima, žene malo krupnije...čak su i za kamere pokazali kako se to radi u četvero.... Laughing

#51:   Autor: josephine01 Post Postano: 17.03.2009. 13:59

pa meni to baš slatko

#52:   Autor: Frost Post Postano: 17.03.2009. 15:40

Elena_Os je napisao/la: › Naravno...moram tebi pronaći sve teme na koje nisi odgovorio da ne tučeš stalno po istima Laughing Very Happy

Znaš kako kažu, pametniji popušta, a ja nikad ne odustajem.

#53:   Autor: akis Post Postano: 17.03.2009. 19:39

Nije kod Medulina nego na cesti Tar - Visnjan u selu Labinci i nije uopce napadna kuca (ima samo neonsku reklamu). Pogledajte:
http://www.casa-erotica.info/

#54:   Autor: Janis Post Postano: 17.03.2009. 19:55

Ne smatram ja to bas nesto bolesnim, dokle god njih dvoje obostrano uzivaju u tome, bez ikakve prisile... mislim, u svakom slucaju je bolje nego da varaju jedno drugo, dogovore se, pa je sve to "legalno" kako je netko negdje rekao...

Ali da bih se sama upustila u isto, definitivno ne bih. Nemam zelju sa seksom sa drugim muskarcem (ili drugom zenom), a jos manje imam zelju gledati "mojeg muskarca" kako to radi s nekim drugim. Hvala, ali nije to za mene....

#55:   Autor: josephine01 Post Postano: 18.03.2009. 10:35

akis je napisao/la (Pogledaj post): › Nije kod Medulina nego na cesti Tar - Visnjan u selu Labinci i nije uopce napadna kuca (ima samo neonsku reklamu). Pogledajte:
http://www.casa-erotica.info/


osijek031.com smile al o ukusima se ne raspravlja..

#56:   Autor: Elena_Os Post Postano: 19.03.2009. 9:45

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
Elena_Os je napisao/la: › Naravno...moram tebi pronaći sve teme na koje nisi odgovorio da ne tučeš stalno po istima Laughing Very Happy

Znaš kako kažu, pametniji popušta, a ja nikad ne odustajem.


hahahaahah Laughing samo što u meni nećeš naći tu drugu osobu s kojom ćeš se nadmudrivati...imam malo većih briga u životu od ovoga...sretno s potragom... Very Happy

#57:   Autor: six Post Postano: 19.03.2009. 12:51

tko voli nek izvoli,ja fala nebi

#58:   Autor: empetri Post Postano: 19.03.2009. 13:14

da pametni popuštaju, vladale bi budale..


čekaj malo... Oo

#59:   Autor: Frost Post Postano: 19.03.2009. 14:44

Elena_Os je napisao/la: › hahahaahah Laughing samo što u meni nećeš naći tu drugu osobu s kojom ćeš se nadmudrivati...imam malo većih briga u životu od ovoga...sretno s potragom... Very Happy

ono, votevr Very Happy

empetri je napisao/la: ›
da pametni popuštaju, vladale bi budale..


čekaj malo... Oo

Upravo tako osijek031.com smile

#60:   Autor: majaazdaja Post Postano: 24.03.2009. 8:27

ma kak je to bolesno i bljak...to su dvoje odraslih ljudi koji su dogovoreno usli u to
znaju sta rade..
i nije to 200 ljudi u jendoj prostoriji i onda se skinu svi goli i nemilice karaju
oni se nadju..druskanje , minglanje, cugica..nadju si partnere s kojima se odu pokarat
to je swinganje..
bolesno je seksat se sa djecom , zivotinjama , nemocnima i u krugu obitelji..sve ostalo je ok
Razz
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Swingeri - Bolesno??? Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4], 5, 6  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 4 / 6.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::