Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Uvijek kod sebe imam..... Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4 ... 23, 24, 25  Sljedeća  :| |:

#31:   Autor: euchrid Post Postano: 27.03.2007. 13:40

četkicu za zube, gotovu juhu, rezervnu bateriju, bicikl

#32:   Autor: CatCloe Post Postano: 27.03.2007. 13:45

euchrid je napisao/la: ›
četkicu za zube, gotovu juhu, rezervnu bateriju, bicikl

a da sad, sto! Very Happy

#33:   Autor: Jeff Murdock Post Postano: 27.03.2007. 18:35

ela je napisao/la (Pogledaj post): ›
Jeff Murdock je napisao/la (Pogledaj post): › Ključ


hmmm za što je ključ?
pitam se... Rolling Eyes
Nemam pojma. Ali svašta sam znao zaboraviti u stanu no nikada nisam izašao iz njega bez barem jendog ključa...

#34:   Autor: legica_os Post Postano: 27.03.2007. 19:38

...daljinski od dvd-a...

#35:   Autor: euchrid Post Postano: 27.03.2007. 19:39

CatCloe je napisao/la: ›
euchrid je napisao/la: ›
četkicu za zube, gotovu juhu, rezervnu bateriju, bicikl

a da sad, sto! Very Happy



sto (niti kuna niti eura) nemam nikada

#36:   Autor: galebhvar Post Postano: 27.03.2007. 22:04

osnovno sredstvo KONDOM Very Happy

#37:   Autor: Janis Post Postano: 27.03.2007. 22:14

Sjajilo za usta, puder, sjenilo i ogledalo. Bože moj, pa ne mogu hodati okolo ružna....

#38:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 28.03.2007. 14:18

tonya je napisao/la: › ...žvake, maramice, mobitelj, ključeve, malu torbicu s lijekovima, labelo, kemijsku, ....


Vama je zakon jer je drustveno prihvaceno da zene tegle torbakise... Gdje da je potrpam sve gadgate?! ;-)

Najradije bih uz sebe volio imati samo lopticu za picigin, ali jebiga, egzistencijalni razlozi me tjeraju da imam najmanje mobitel, kljuceve od gajbe, debitnu karticu i usb stick...

#39:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 28.03.2007. 14:19

Janis je napisao/la: › Sjajilo za usta, puder, sjenilo i ogledalo. Bože moj, pa ne mogu hodati okolo ružna....
Sto ce ti ljepota, ako ne nosis kondome?

#40:   Autor: alexia Post Postano: 29.03.2007. 2:59

*mobitel
*novčanik (s 'dajbože' novcima u njemu)
*cigarete, te po mogućnosti i upaljač
*ipod

make-up ne nosam Smile

#41:   Autor: Loona Post Postano: 29.03.2007. 14:48

ni ja ne nosam make up.. ali nosam helexe (kad me opasno nerviraju na poslu), mp3 player, ključeve, rizle (za svaki slučaj), nekoliko kemijskih olovaka, preko nekoliko ključeva, usb (uvijek se negdje nađe nešto za presnimiti), mobitel, cigarete, upaljač, novčanik s karticama bez novaca, mini rokovnik za koje kakve bilješke (pametan piše, budala pamti), tampone, maramice, koji čokoladni bombon (ako mi padne šećer, ne daj Bože) i druge neke sitnice koje pronađem u torbama a da nisam ni znala da su tamo.. Eto..

#42:   Autor: legica_os Post Postano: 29.03.2007. 15:53

evo kad svi kažu šta imaju u svojim torbicama...evo što se nalazi u mojoj torbici

BEZ SMIJEHA MOLIM!!!

-mobitel,ključeve,mp3 player,novčanik( sa svim potrebnim potrepštinama u njemu,od flastera,kojekakvih računa od prije 5 godina i papirića do slikica i kartica..i novaca naravno),hm šta još ima tu...maramice,cigarete,par upaljača...otvarač za boce(onaj sa svim glupostima,od noža do turpijice),hm...bombona...ali inače stoji i puder i neko sjajilo...i grudnjak....ne pitajte od kuda i zašto.... Embarassed Rolling Eyes

#43:   Autor: alexia Post Postano: 29.03.2007. 19:31

Loona je napisao/la: ›
ni ja ne nosam make up.. ali nosam helexe (kad me opasno nerviraju na poslu), mp3 player, ključeve, rizle (za svaki slučaj), nekoliko kemijskih olovaka, preko nekoliko ključeva, usb (uvijek se negdje nađe nešto za presnimiti), mobitel, cigarete, upaljač, novčanik s karticama bez novaca, mini rokovnik za koje kakve bilješke (pametan piše, budala pamti), tampone, maramice, koji čokoladni bombon (ako mi padne šećer, ne daj Bože) i druge neke sitnice koje pronađem u torbama a da nisam ni znala da su tamo.. Eto..


zlo jedno Very Happy samo me podsjećaš na ono što bi trebala nosit sa sobom, a uuuvijek zaboravim...

primjerice: tampon(e), maramice, ...

#44:  Re: Uvijek kod sebe imam..... Autor: wendy Post Postano: 29.03.2007. 23:48

Imam ogromne torbe u kojima uvijek nosim smeće. Ali ozbiljno. Trudim se biti ekološki osvještena pa ništa ne bacam po cesti. Kad u blizini nema kante za smeće, svi papiri završe u torbi. Ispraznim ju, s vremena na vrijeme Wink

Ne znam šta osim toga imam u torbi jer se to drugo od papira ne vidi. Eto. Odvratna sam. osijek031.com smile

#45:   Autor: Loona Post Postano: 30.03.2007. 8:14

Ma ženske torbe su uvijek rupe bez dna.. imam torbu za svake cipele (što je poprilična broj) i sam selim stvari iz jedne u drugu, ali konstanta je da se u svakoj nalaze maramice i upaljač.. ovo drugo se premješta.. Smile
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Uvijek kod sebe imam..... Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4 ... 23, 24, 25  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 25.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::