Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » privatni problem Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: Sale car Post Postano: 31.03.2007. 16:18

u cem je problem??? ja ga ne vidim... nadi si drugog i to je to... ako niste u vezi, ne vidim problema.... Very Happy ( nasao se neko ko ce komentirati... heh )

#17:   Autor: legica_os Post Postano: 31.03.2007. 17:15

pcelica_maja je napisao/la: ›
evo ovako, vidam se s jednim likom, al kao nismo u vezi, sve je kao ok, on hoce da se nalazimo i sve to, al me nece j..., mislim prije je htio i po 2 puta, al sad nista, ne vidamo se rijede nego prije, al neznam u cemu je problem, mislim necu ga napad, to smo valjda prerasli, sto da radim?


nemoj se ljutiti,ali ovo je moj brat upravo izjavio(inače on je tvojih godina)..
"reci mu da dođe k tebi,a ti ga dočekaj gola u štiklama,namuljaj si sise sa šlagom i napali ga kako god znaš...vjerojatno će te odmah poševiti a ako ostane mrtav-ladan i kaže ti što izvodiš i da se obučeš.......znaj da je peder...ili ide od druge ženske....."

moje mišljenje je slično bratovom,ako ti je imalo stalo do njega,probaj ga napasti poput divlje životinje...napali ga a ak ne ide...odjebi ga u 3.p.m.

#18:   Autor: legica_os Post Postano: 31.03.2007. 17:16

PS ili ako ste kod njega doma..napali ga ko luđaka i onda kad je u punom gasu ...reci mu sorry moram ići...pa nek se on smatra...Very Happy

#19:   Autor: Poppy Post Postano: 31.03.2007. 17:18

Ja uopće ne vidim u čem je problem... Moš u miru gledat filmove, niko te ne napada... Smile

#20:   Autor: tamna strana Post Postano: 31.03.2007. 17:24

legica_os je napisao/la: ›


"reci mu da dođe k tebi,a ti ga dočekaj gola u štiklama,namuljaj si sise sa šlagom i napali ga kako god znaš...vjerojatno će te odmah poševiti a ako ostane mrtav-ladan i kaže ti što izvodiš i da se obučeš.......znaj da je peder...ili ide od druge ženske....."



....hmmm....sviđa mi se kako razmišljaš....Cool

#21:   Autor: legica_os Post Postano: 31.03.2007. 17:31

tamna strana je napisao/la: ›
legica_os je napisao/la: ›


"reci mu da dođe k tebi,a ti ga dočekaj gola u štiklama,namuljaj si sise sa šlagom i napali ga kako god znaš...vjerojatno će te odmah poševiti a ako ostane mrtav-ladan i kaže ti što izvodiš i da se obučeš.......znaj da je peder...ili ide od druge ženske....."



....hmmm....sviđa mi se kako razmišljaš....Cool


to je moj brat izjavio....a ja sam se oduvijek slagala s njime...mislim to bi i ja napravila da mi dečko "zakaže",ali s još više detalja ali bit ću pristojna pa neću napisati...ima ljudi koji bi krivo protumačili neke stvari.. Embarassed

#22:   Autor: galebhvar Post Postano: 01.04.2007. 22:20

[quote="legica_os"]
[quote="tamna strana"]
legica_os je napisao/la: ›


"reci mu da dođe k tebi,a ti ga dočekaj gola u štiklama,namuljaj si sise sa šlagom i napali ga kako god znaš...vjerojatno će te odmah poševiti a ako ostane mrtav-ladan i kaže ti što izvodiš i da se obučeš.......znaj da je peder...ili ide od druge ženske....."



....hmmm....sviđa mi se kako razmišljaš....Cool
prvo tip bi sve polizao šlag i otišao naravno kada šlaga nestane ali zar nemožeš naći rezervu tj prićuvnog je...ča osijek031.com smile

#23:   Autor: honey Post Postano: 14.07.2007. 1:30

Ostavi ga! Crying or Very sad

#24:   Autor: legica_os Post Postano: 14.07.2007. 1:35

pčelice hoćeš nam otkriti kako je to završilo i jel uopće završilo........

#25:   Autor: Seyo Post Postano: 17.07.2007. 15:03

a jel poseže za masterkardom i inim karticama? ili je i to prestao? osijek031.com smile

#26:   Autor: Kostur Post Postano: 18.07.2007. 0:47

Popricaj s njim definitivno. Najgore s to ti se moze dogoditi je prekid, zar ne?

#27:   Autor: Seyo Post Postano: 18.07.2007. 12:16

Kostur je napisao/la: ›
Najgore s to ti se moze dogoditi je prekid, zar ne?



ma ne, još gore je ako ostane s njim, zbog dobrog sexa Smile

#28:   Autor: Circa Post Postano: 18.07.2007. 13:11

Jao kako zene zasvrbi kada se netko oladi i prestane za njima sliniti, a jako im godi kada za njima sline frjeri, makar i oni koje nikada ne bi ni pogledale, glavno da slini...

I onda se "privatni problem" stavi na raspravu na Internet...

Ma ovo je krasno...

#29:   Autor: sexyback Post Postano: 18.07.2007. 13:25

Circa je napisao/la: ›
Jao kako zene zasvrbi kada se netko oladi i prestane za njima sliniti, a jako im godi kada za njima sline frjeri, makar i oni koje nikada ne bi ni pogledale, glavno da slini...

I onda se "privatni problem" stavi na raspravu na Internet...

Ma ovo je krasno...
naravno, jedino što je veće od čovjeka je NJEGOVA TAŠTINA!

#30:   Autor: fairy Post Postano: 19.07.2007. 11:07

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
pcelica_maja je napisao/la: › evo ovako, vidam se s jednim likom, al kao nismo u vezi, sve je kao ok, on hoce da se nalazimo i sve to, al me nece j..., mislim prije je htio i po 2 puta, al sad nista, ne vidamo se rijede nego prije, al neznam u cemu je problem, mislim necu ga napad, to smo valjda prerasli, sto da radim?


Prcka te malo ego, a?

Imam osjecaj da tebe zapravo ne "jebe" to sto te on ne jebe, tebe jebe to sto te ne zeli jebati. Zapitaj se kako si se ponasala prema njemu i u tome ces naci odgovor...

Kontam da se s tobom nalazi samo zato sto je prepristojan da te full odjebe...

Negdje sam cuo dobru foru : "Zena ce ti jos i oprostiti ako ju iskoristis, ali ti nikad nece oprostiti ako ni ne pokusas."


O BOŽE DRAGI!!!!!
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » privatni problem Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::