Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Koja neugodnost Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: Delfin Post Postano: 11.08.2008. 10:10

Spore je napisao/la: ›
@ DonQuijote

sta ne kuzis ??'

ti pisas lik ti oce popusit , tebi je to normalno


Ti mislis da ti je lik htio popusit ali ipak nisi siruran. Lik ti je uletio i sta sad, trebas bit ponosan da se svidjas i drugoj strani. Ok, razumijem da ti je malo bilo neugodno jer to nisi nikad dozivio, al kontam da je ovom drugom bilo jos gore.

#17:   Autor: nake_rado Post Postano: 11.08.2008. 15:59

Evil Poodingh je napisao/la: ›
taj tko te pitao vjerojatno nije procitao ovaj genijalan clanak

http://www.index.hr/xmag/clanak.aspx?id=397752

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
još uvijek plačem
osijek031.com smile

#18:   Autor: Spore Post Postano: 12.08.2008. 0:01

@ Delfin

Svaka cast , da bar netko nesto pametno napise , svima drugima je samo do zajebancije , ajde imas pravo bolje da malo oladim Very Happy

#19:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 12.08.2008. 9:19

nake_rado je napisao/la: ›
Evil Poodingh je napisao/la: ›
taj tko te pitao vjerojatno nije procitao ovaj genijalan clanak

http://www.index.hr/xmag/clanak.aspx?id=397752

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
još uvijek plačem
osijek031.com smile

Evo, kom se ne da čitati sve, najznačajniji citat iz članka osijek031.com smile

Index.hr je napisao/la: ›
7. Mimikrija je obilježje svakog pripadnika gay zajednice, ali neke stvari ne mogu se prikriti. Zapjevajte, onako grleno, sljedeće stihove: "Napadaju te sluganska pera, k'o da oni branili su sela. Miševi, iz rupa izišli. Eh, što im se povampire lica kad se vije naša šahovnica…" i upitajte sumnjivca zna li dovršiti tekst ove pjesme. Ako ne zna, to može značiti samo jedno - peder! Doduše, mogao bi biti Srbin ili Kajinov jatak, ali bilo kako bilo, na plažu nije dobrodošao.

#20:   Autor: Monstrum Post Postano: 12.08.2008. 9:48

Citat: › Ponudite se da ga namažete kremom. Ako pristane, zovite policiju jer pravi muškarci ne mažu se kremicama kao kakve žene. Znate kako se kaže, "kom' je krema super, trpa se u dupe".



aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#21:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 13.08.2008. 15:08

"24. Priupitajte ga s kojom bi glumicom iz "Seksa i Grada" najprije imao snošaj. Ovo je trik pitanje. Ako kaže Miranda ili Samantha, znat ćete da je gay i da to pokušava prikriti, jer niti jedan heteroseksualac nije gledao tu seriju. Pravi muškarci gledaju samo "Walkera: Teksaškog rendžera". "

hahahahahahaha osijek031.com smile

on topic: stvar je definitivno potencijalno neugodnosna bomba...pitanje je samo kakav mu je pogled bio i kuda je bio upućen...

možda se samo zajebavao...ako da - super
a, ako bi ..........e, onda ti ne bih bila u koži!stvarno!

#22:   Autor: race king Post Postano: 21.08.2008. 1:16

hah, kak bi ste se vi snasli u toj situaciji?

#23:  Re: Koja neugodnost Autor: 1step2far Post Postano: 21.08.2008. 9:24

Ja sam se već ljubila sa curom. Jest za okladu ali je super. Tak da protiv gay populacije nemam ništa protiv. Čak ponekad uveseljavaju naše živote svojim ekscentričnostima i pizdarijama.

#24:   Autor: tux Post Postano: 21.08.2008. 16:46

1step2far je napisao/la: ›
Ja sam se već ljubila sa curom. Jest za okladu ali je super. Tak da protiv gay populacije nemam ništa protiv. Čak ponekad uveseljavaju naše živote svojim ekscentričnostima i pizdarijama.
i ja sam se ljubio sa curom Very Happy
trebao si mu jednostavno baciti sapun na pod,ako se sagne i pokupi ga znas da je gay,ako ga gurne nogom da ga ti pokupis isto je gay,jedino bi bio problem ako bi ti bacio sapun i sam ga pokupio

#25:   Autor: race king Post Postano: 21.08.2008. 18:48

tux je napisao/la: ›
1step2far je napisao/la: ›
Ja sam se već ljubila sa curom. Jest za okladu ali je super. Tak da protiv gay populacije nemam ništa protiv. Čak ponekad uveseljavaju naše živote svojim ekscentričnostima i pizdarijama.
i ja sam se ljubio sa curom Very Happy
trebao si mu jednostavno baciti sapun na pod,ako se sagne i pokupi ga znas da je gay,ako ga gurne nogom da ga ti pokupis isto je gay,jedino bi bio problem ako bi ti bacio sapun i sam ga pokupio

hahahahahahahh onda je najbolje da sapun ostane na podu Wink
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Koja neugodnost Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::