Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » One night stand bez prezervativa Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:

#1:  One night stand bez prezervativa Autor: Elena_Os Post Postano: 04.10.2007. 9:34

Još jedna neodgovornost...

E sad pitanje je da li se radi o lakovjernosti osobe ili nedostatka pameti iste !?
Iskreno ne vjerujem u toliku jebačku privlačnost da se ne stigne otići do trgovine, benzinske i sl.

Sjećam se frenda koji je prije nekih 6,7 godina rekao kondomi su preskupi,tko će ih nakupovati toliko.. i onda mi je to bila bedasta izjava, a danas da i ne govorim..
Iako smo već dobrano zagazili u 20te, mišljenja vršnjaka su mi totalno šokirajuća i nekada se stvarno pitam zašto se i taj dio mozga ne razvija u skladu sa svim ostalim!?!

Najjače su mi izjave to se meni ne može dogoditi, samnom je sve u redu, on/a je imao/la samo jednog partnera prije mene (a upravo Ti su već prije bili "na glasu" i naravno ta se informacija odjednom pogubila u kanalićima), to je sve bilo prije mene( a to me ne zanima)..

Da li se stvarno treba dogoditi "nešto" da pojedini ljudi počmu razmišljati ?

#2:   Autor: Monstrum Post Postano: 04.10.2007. 9:41

Nedostatak pameti, jer znaš kak se kaže "kapa glavu čuva"

#3:   Autor: paperje Post Postano: 04.10.2007. 9:47

NO GLOVE, NO LOVE!!!

#4:  Re: One night stand bez prezervativa Autor: Jeff Murdock Post Postano: 04.10.2007. 10:12

Ljudska glupost je neograničena.
Znam ih puno koji ne koriste kondome, niti ikakvu drugu zaštitu. I to u svim mogućim i nemogućim situacijama.
I tako će ostati dok god im se nešto ne dogodi, a kod nekih i poslije...
Ali, ako njima nije stalo, nije ni meni.

#5:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 04.10.2007. 10:38

Ja sam osobno i protiv one night standa, a posebno onda i bez prezervativa Wink

#6:   Autor: insomnia Post Postano: 04.10.2007. 10:39

znam jednu curu koja je već dvaput ostala trudna (nisu koristili ništa, a kad je ostala trudna, bilo je ono-pa kako se to desilo???) uglavnom, oba puta je pobacila.. i sve ok.. pa šta sad.. a da kupiš kondome, curo?? nešto nejneodgovornije što sam čula..

#7:   Autor: Svebor Post Postano: 04.10.2007. 10:42

nitko nikad nije bio opijen strašću, željom u tolikoj mjeri da je svaki razum ili strah posve izostao?!
ali da "kapa glavu čuva" to da... o da. ali opet... teško je biti pametan non stop. =)

#8:   Autor: Elena_Os Post Postano: 04.10.2007. 10:48

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): › znam jednu curu koja je već dvaput ostala trudna (nisu koristili ništa, a kad je ostala trudna, bilo je ono-pa kako se to desilo???) uglavnom, oba puta je pobacila.. i sve ok.. pa šta sad.. a da kupiš kondome, curo?? nešto nejneodgovornije što sam čula..


Ma uopće se ne razmišlja i to je najveći problem..hoće li kasnije imati problema sa začećem (bilo zbog pobačaja, spolne bolesti) je najmanje bitno..bitni su niske strasti i zadovoljavanje istih..negdje sam čitala da su žene koje su imale pobačaj/e sklone tumorima dojke,naravno nitko o tome ne razmišlja..
A kad smo već kod gluposti..znam djevojku koja je već 8 godina spolno aktivna i nije bila kod ginekologa.. Rolling Eyes

#9:   Autor: wastedbass Post Postano: 04.10.2007. 10:48

jebemu ja mislio najava za stand up komicare hehee jos gledam kak originalno "One night stand bez prezervativa" buhaha proser

#10:   Autor: kent_slip Post Postano: 04.10.2007. 10:54

prijatelj imao curu(sad mu je zena) i hvalio mi se kako se oni pucaju bez kondoma.... ja sam mu govorio nemoj,zajebat cete se i ostat ce trudna,on reko ma nece pazi on
sad ima zenu i mos mislit kako krasan zivot....

kondom je mama:D

#11:   Autor: insomnia Post Postano: 04.10.2007. 10:58

Elena_Os je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la (Pogledaj post): › znam jednu curu koja je već dvaput ostala trudna (nisu koristili ništa, a kad je ostala trudna, bilo je ono-pa kako se to desilo???) uglavnom, oba puta je pobacila.. i sve ok.. pa šta sad.. a da kupiš kondome, curo?? nešto nejneodgovornije što sam čula..


Ma uopće se ne razmišlja i to je najveći problem..hoće li kasnije imati problema sa začećem (bilo zbog pobačaja, spolne bolesti) je najmanje bitno..bitni su niske strasti i zadovoljavanje istih..negdje sam čitala da su žene koje su imale pobačaj/e sklone tumorima dojke,naravno nitko o tome ne razmišlja..
A kad smo već kod gluposti..znam djevojku koja je već 8 godina spolno aktivna i nije bila kod ginekologa.. Rolling Eyes

de, ma ja kad tako nešto čujem, najradije bi ih .. osijek031.com smile ok, volim i ja sex, sve to stoji, ali o posljedicama se mora razmišljati..

#12:   Autor: Elena_Os Post Postano: 04.10.2007. 10:58

A tek oni što ševe van veze i uzdaju se u pilule koje "redovito" uzima njihova božica jebe.. osijek031.com smile

#13:   Autor: malecka Post Postano: 04.10.2007. 11:00

sam ću jedno reć nema ljubavne gimnastike bez pljastike... (citat legicinom starog)

#14:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 04.10.2007. 11:20

- Netko je štrumfao štrumfetu bez štrumf-gumice
- Ja mrzim štrumf-gumice

#15:   Autor: marrai Post Postano: 04.10.2007. 11:36

nisam za kondome pod uvjetom da je u pitanju stalni "siguran" partner...seks za jednu noć nikada mi se nije desio niti će jer sam velika romantičarka i mislim da me nijedan ne može oboriti s nogu da bih ga poželjala baš sad,samo tu noć.
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » One night stand bez prezervativa Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::