Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Čavrljanje » Kako se osjecate na Bozic? Idite na [1], 2, 3, 4, 5  Sljedeća  :| |:

#1:  Kako se osjecate na Bozic? Autor: ruana Post Postano: 25.12.2007. 0:36

evo jedno malo pitanje, kako se osjecate na bozic, ja sam upravo sama i bolesna i bas se osjecam usamljeno, Crying or Very sad

#2:   Autor: malecka Post Postano: 25.12.2007. 1:07

ajuj.... ja sam hmmm još uvijek daaaleko udaljena od onog fancy božićnog filinga.... nadam se da će em sutra lupit u glavu....mmmmm kolači!!!!!

#3:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 25.12.2007. 3:36

ja baš imam neki filing za osjećaj...

#4:   Autor: anakonda Post Postano: 25.12.2007. 7:01

...nikad gore....tisucama kilometara daleko od kuce, usred hebene pustinje, u bazi velicine nogometnog igralista....bez obitelji...kolaca, bozicne trpeze i izlezavanja....
...sjedim u uredu i odradjujem svoju 12satnu dnevnu sihtu, kao i svaki drugi dan....
...i razmisljam: hebo pare, da sam bar kod kuce...
...sretan Bozic, dragi forumashi....

#5:  Re: kako se osjecate na bozic Autor: pumpkin Post Postano: 25.12.2007. 8:29

Meni lijepo. Mir, tišina, svi još spavaju. Ja moj ritual uz kavicu, pregledam mailove i onda malo skočim na forum. Kad krene čestitanje, ode tišina, SMS ovi su vidim već krenuli. Ali sve u svemu, iznenađujuće ugodno jutro.

#6:  Re: kako se osjecate na bozic Autor: pumpkin Post Postano: 25.12.2007. 8:32

ruana je napisao/la (Pogledaj post): › evo jedno malo pitanje, kako se osjecate na bozic, ja sam upravo sama i bolesna i bas se osjecam usamljeno, Crying or Very sad

Srce malo, nemoj biti tužna, ozdravit ćeš, a ni usamljenost neće trajati dugo. Razmišljaj da je ovo dan kao i svaki drugi, samo neradni, pa se odmaraj.

#7:   Autor: pumpkin Post Postano: 25.12.2007. 8:37

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...nikad gore....tisucama kilometara daleko od kuce, usred hebene pustinje, u bazi velicine nogometnog igralista....bez obitelji...kolaca, bozicne trpeze i izlezavanja....
...sjedim u uredu i odradjujem svoju 12satnu dnevnu sihtu, kao i svaki drugi dan....
...i razmisljam: hebo pare, da sam bar kod kuce...
...sretan Bozic, dragi forumashi....


Sretan Božić i tebi, i znaš onu... "Always look on a bright side of life... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile pfuć pfuć.. .hebi ga, i to će proći. Koliko dugo još moraš ostati tamo?

#8:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 25.12.2007. 9:26

ruana je napisao/la: ›
evo jedno malo pitanje, kako se osjecate na bozic, ja sam upravo sama i bolesna i bas se osjecam usamljeno, Crying or Very sad


pa evo ja sam u osijeku i imam slobodno vremena pa se možemo družiti ...

#9:   Autor: allein Post Postano: 25.12.2007. 9:56

Mene još ne dira tolko božićni ugođaj. Oduševio me doduše jučer snijeg, baš sam ga s guštom čistio sa staze do mog stana...Ne znam kakav je to općenito 'božićni' ugođaj, al kod mene nikad to nije televizijski, onaj koji se vidi u USA xmas movies.

#10:   Autor: MissTake Post Postano: 25.12.2007. 10:08

umorna sam i radim

#11:   Autor: kyx Post Postano: 25.12.2007. 11:55

ove godine je zakon,lijepo napadao snijeg,napokon bijeli Božić.

oooo pa gle ovo opet pada,zakon!

jos kad vidim onu lijepo peceno kobasicu u kuhinji,mmmmmmm

#12:   Autor: Monstrum Post Postano: 25.12.2007. 12:14

dođi ruanice da te bubim, osijek031.com smile

kako se osjećam, eo pijan sam ko pička

i super mi osijek031.com smile

#13:   Autor: MissTake Post Postano: 25.12.2007. 12:16

idijot osijek031.com smile osijek031.com smile al će te glava bolitiiii
ti si se ubio sinoć .. ccc..

#14:   Autor: aethur Post Postano: 25.12.2007. 12:39

Obzirom da mi je BOžić započeo u slow motion trčanju prema Mladji kako bi si čestitali Božić... jea... bila je to zanimljiva scena jea...
Ovo je jeben dan...
Potpis dovoljno govori...

#15:   Autor: tamna strana Post Postano: 25.12.2007. 12:42

ja se osjecam kao i svaki drugi dan....ne gledam previše americke filmove...pa mi nije nabijen kompleks kako bi se trebao osjecati na današnji dan....
Osijek031.com » Čavrljanje » Kako se osjecate na Bozic? Idite na [1], 2, 3, 4, 5  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 5.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::