Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zatvor ili BigBrother???

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: BigBrother ili Zatvor?

Bigbrother
45%
 45%  [ 11 ]
Zatvor
54%
 54%  [ 13 ]
Ukupno glasova : 24


Autor Poruka
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.09.2007. 14:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja bih prije izabrao smrt nego svakodnevno ponižavanje pred milijunskim auditorijem.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
d3m0
Offline
Ukupno postova: 39
Lokacija: Centar ^^
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2007. 19:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

smrtna kazna za mene.. giljotina perhaps..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ljubi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 76
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.09.2007. 21:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
ljubi je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › Pa da, a u zatvoru svako ima svoj tuš i svoj wc i sve je ko u bajci
nema kamera i dijeliš ga sa cimericom, zapravo bi mi bilo isto ko sad, samo ne bi mogla van.... osijek031.com smile


Evo za tvoju informaciju ovako izgledaju zatvorske ćelije/sobe u RH, u ZG u muškom zatvoru Vukomerec, takav je i zatvor u Osijeku samo vjerovatno s još više ljudi, toliko o privatnosti, a tuširanje je pretpostavljam isto grupno, kao i življenje


kao što rekoh nema kamera,a za tvoju informaciju zatvori su kod nas tipa studentskih domova, wc je zajednički i imaju tuš kabine, ne kupaju se zajedno, vidjela svojim očima, pošto sam na prvoj godini faksa(u sklopu seminara) imala priliku posjetit kaznionicu u požegi!mogu reći da zatvor sasvim pristojno izgleda, imaju kantinu, dnevni boravak i izbor poslova na kojima mogu raditi. i opet bi rađe u zatvor na 3mj, nego da 2mj živim sa onom debilima iz bb, jer bi tamo zasigurno od te debilane poludila, pa bi svejedno završila u zatvoru osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.09.2007. 18:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ljubi je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
ljubi je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › Pa da, a u zatvoru svako ima svoj tuš i svoj wc i sve je ko u bajci
nema kamera i dijeliš ga sa cimericom, zapravo bi mi bilo isto ko sad, samo ne bi mogla van.... osijek031.com smile


Evo za tvoju informaciju ovako izgledaju zatvorske ćelije/sobe u RH, u ZG u muškom zatvoru Vukomerec, takav je i zatvor u Osijeku samo vjerovatno s još više ljudi, toliko o privatnosti, a tuširanje je pretpostavljam isto grupno, kao i življenje


kao što rekoh nema kamera,a za tvoju informaciju zatvori su kod nas tipa studentskih domova, wc je zajednički i imaju tuš kabine, ne kupaju se zajedno, vidjela svojim očima, pošto sam na prvoj godini faksa(u sklopu seminara) imala priliku posjetit kaznionicu u požegi!mogu reći da zatvor sasvim pristojno izgleda, imaju kantinu, dnevni boravak i izbor poslova na kojima mogu raditi. i opet bi rađe u zatvor na 3mj, nego da 2mj živim sa onom debilima iz bb, jer bi tamo zasigurno od te debilane poludila, pa bi svejedno završila u zatvoru osijek031.com smile
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile ja bi svejedno rađe u bb

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: