Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



BASTION !!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.08.2007. 17:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ionako bih se samo osjecao napeto u takvoj fensi atmosferi.... malo se osjecam prljavo kad dodjem medju tako fino obucene cure. Htio bih se napiti da jedva stojim i da mi je osmijeh cijelo vrijeme na licu a da samo zrikam kroz malo otvorene kapke. Cuga mi je najbitnija... bas me briga za interijer

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Offline
Avatar

Ukupno postova: 70
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.08.2007. 17:40 
Naslov:  Re: BASTION !!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajmo pojednostaviti sve maximalno:
1. ljudi koji su izasli van imaju odredjenu kolicinu novaca koju ce potrositi negdje i ta kolicina ne varira previše.
2. jeftinija cuga znaci da ce se svi vise napiti => vise plesa, zabave sa drustvom i suprotnim spolom => vise ljudi ce dolaziti jer im je bilo super!
Pogledajmo računicu samo za pivo:
SKUPLJA VARIJANTA:
200 ljudi x 2 piva x 17kn = 6800 kn

JEFTINIJA VARIJANTA:
300 ljudi x 3 piva x 12 kn = 10800 kn
ili
400 ljudi x 3 piva x 10 kn = 12000 kn

_______________________________________
+ napisati pored ulaza jasan dress code ako takav postoji, npr. : zabranjen ulaz osobama u hlačam kraćim od 3/4 dužine nogavice, trenirkama, radim odjelima, također, zabranjen ulaz osobama u jako alkoholiziranom i/ili drogiranom stanju.
+ ispred ulaza napisati plan tko i što se svira sljedećih nekoliko tjedana, neke akcije, koncerti, happy hour-i i sl...
+ kvalitena ventilacija i klimatizacija, veći izbor pića, pogotovo piva...
+ veća količina konobara
+ poneka animatorica/animator
+ raznolikiji izbor dj-a i vrsta glazbe
+ IZOSTANAK CAJKI
_______________________________________

ovo je pravi recept za postizanje i zadržavanje "klijenteel" i uspješan i profitabilan rad ovakvog mjesta, gdje jedna kvalitetna stavka pomaže drugim stavkama, kao npr. radi niskih cijena su ljudi spremni pretrpjeti osrednju mjuzu, ali isto tako radi vrhunske mjuze su spremni izdvojiti nešt MALO više za cugu....
Eeee, kad bi ja imao klub tako bi bilo kod mene + još dosta vrlo primamljujućih i užitko-pružajućih fora Cool

Slažete li se samnom?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2007. 18:07 
Naslov:  Re: BASTION !!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svaka ti dala ....odlican plan ...dostavi ga ovima u bastionu. osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
GasssoLina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 88
Lokacija: 13 kamenčić od Sunca
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.08.2007. 20:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

interesting...

_________________
Just smile and wave boys...Smile and wave...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2007. 20:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@[email protected]@ zaboravio si:zabranjen upad ljudima koji smrde na indeks....

ufff kad to osjetim ....

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ivan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 575
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.08.2007. 20:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
@[email protected]@ zaboravio si:zabranjen upad ljudima koji smrde na indeks....


www.index.hr
bijah tamo pred par minuta, dakle zabranjen mi ulaz Sad Sad

_________________
"Jazz is the last refuge of the untalented. Jazz musicians enjoy themselves more than anyone listening to them does."
Tony Wilson, R.I.P.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2007. 20:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

naravno.... trajno si obilježen

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.08.2007. 22:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja se apsolutno slažem s Brunom!! odlična ideja.. samo kad bi zaživjela negdje!

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.08.2007. 8:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[email protected] je napisao/la: ›
ajmo pojednostaviti sve maximalno:
1. ljudi koji su izasli van imaju odredjenu kolicinu novaca koju ce potrositi negdje i ta kolicina ne varira previše.
2. jeftinija cuga znaci da ce se svi vise napiti => vise plesa, zabave sa drustvom i suprotnim spolom => vise ljudi ce dolaziti jer im je bilo super!
Pogledajmo računicu samo za pivo:
SKUPLJA VARIJANTA:
200 ljudi x 2 piva x 17kn = 6800 kn

JEFTINIJA VARIJANTA:
300 ljudi x 3 piva x 12 kn = 10800 kn
ili
400 ljudi x 3 piva x 10 kn = 12000 kn

_______________________________________
+ napisati pored ulaza jasan dress code ako takav postoji, npr. : zabranjen ulaz osobama u hlačam kraćim od 3/4 dužine nogavice, trenirkama, radim odjelima, također, zabranjen ulaz osobama u jako alkoholiziranom i/ili drogiranom stanju.
+ ispred ulaza napisati plan tko i što se svira sljedećih nekoliko tjedana, neke akcije, koncerti, happy hour-i i sl...
+ kvalitena ventilacija i klimatizacija, veći izbor pića, pogotovo piva...
+ veća količina konobara
+ poneka animatorica/animator
+ raznolikiji izbor dj-a i vrsta glazbe
+ IZOSTANAK CAJKI
_______________________________________

ovo je pravi recept za postizanje i zadržavanje "klijenteel" i uspješan i profitabilan rad ovakvog mjesta, gdje jedna kvalitetna stavka pomaže drugim stavkama, kao npr. radi niskih cijena su ljudi spremni pretrpjeti osrednju mjuzu, ali isto tako radi vrhunske mjuze su spremni izdvojiti nešt MALO više za cugu....
Eeee, kad bi ja imao klub tako bi bilo kod mene + još dosta vrlo primamljujućih i užitko-pružajućih fora Cool

Slažete li se samnom?


Ovo je novi postulat ugostiteljstva. Maksimizacija profita na cijeni od deset kuna. Meni ta cijena odgovara, kao i ona od 20 kuna (jer ne volim kovanice).(zato i pijem dvostruko).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Offline
Avatar

Ukupno postova: 70
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.08.2007. 13:12 
Naslov:  Re: BASTION !!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nadam se da to čita netko iz bastion i da proba primjeniti , barem dio..
ja znam da ja bi...kad bi imao početni kapital... ali boli mene uvo, idem malo u švicu na par mjeseci mlatit pare... khmm..mislio sam reći - idem upoznavati nove kulture, širiti obzore, učiti jezik, ... i MLATIT PARE Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.08.2007. 14:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[email protected] je napisao/la: ›
ajmo pojednostaviti sve maximalno:
1. ljudi koji su izasli van imaju odredjenu kolicinu novaca koju ce potrositi negdje i ta kolicina ne varira previše.
2. jeftinija cuga znaci da ce se svi vise napiti => vise plesa, zabave sa drustvom i suprotnim spolom => vise ljudi ce dolaziti jer im je bilo super!
Pogledajmo računicu samo za pivo:
SKUPLJA VARIJANTA:
200 ljudi x 2 piva x 17kn = 6800 kn

JEFTINIJA VARIJANTA:
300 ljudi x 3 piva x 12 kn = 10800 kn
ili
400 ljudi x 3 piva x 10 kn = 12000 kn

_______________________________________
+ napisati pored ulaza jasan dress code ako takav postoji, npr. : zabranjen ulaz osobama u hlačam kraćim od 3/4 dužine nogavice, trenirkama, radim odjelima, također, zabranjen ulaz osobama u jako alkoholiziranom i/ili drogiranom stanju.
+ ispred ulaza napisati plan tko i što se svira sljedećih nekoliko tjedana, neke akcije, koncerti, happy hour-i i sl...
+ kvalitena ventilacija i klimatizacija, veći izbor pića, pogotovo piva...
+ veća količina konobara
+ poneka animatorica/animator
+ raznolikiji izbor dj-a i vrsta glazbe
+ IZOSTANAK CAJKI
_______________________________________

ovo je pravi recept za postizanje i zadržavanje "klijenteel" i uspješan i profitabilan rad ovakvog mjesta, gdje jedna kvalitetna stavka pomaže drugim stavkama, kao npr. radi niskih cijena su ljudi spremni pretrpjeti osrednju mjuzu, ali isto tako radi vrhunske mjuze su spremni izdvojiti nešt MALO više za cugu....
Eeee, kad bi ja imao klub tako bi bilo kod mene + još dosta vrlo primamljujućih i užitko-pružajućih fora Cool

Slažete li se samnom?


Posteno, vidim da si si dao truda... Smile

Uglavnom imamo lokacije za kapacitet od 400 ljudi ali slabo ces vidjeti toliku masu na jednom mjestu. Meni tjedan nije mogao proci bez bar dva izlaska a sad je jednom do dva puta mjesecno u kaficu a 3-4 puta TJEDNO sa ekipom vani (regularna kupovina cuge u trgovini i cilanje).

Vremena se mijenjaju, steta sto sve ide na gore.

Po meni otic negdje vani mora popuniti sljedece karakteristike:
1.) Imati dovoljno love za sebe i eventualno malo viska da se nadje ako zatreba (cirka 100 kuna)
2.) Imati par ljudi sa sobom minimalno troje koji naravno takodjer imaju love za izac inace sve pada u vodu. Bude spika nemam para... i onda ti kazes ajd ne seri ti si meni platio cugu 99-e ides van a zapravo si u mislima spreman i platiti mu cugu samo da tebi ne bude dosadno vani.
3.) Ambijent - kuda? 60% bilo bi tvrdja, di drugdje, nitko ne zeli voziti na neka dalja mjesta pa riskirati da ga ne uhvate pod dozom a nikom se ne da hodati svi bi rado bili vozeni.
Vezano uz ambijent - svo cetvero treba imati slican ukus u glazbi. Narodnjaci i strano ne idu zajedno... takodjer vrijeme tzv "fajronta"... toliko te spuste sa svim upaljenim svjetlima, tihom glazbom i spremanjem pored tebe da imas filing da si bio u kinu i da je film upravo zavrsio (svi se ustaju, svjetla se pale, trazis izlaz... ) i to vec u 3? Sta jos radi.... narodnjacki klubovi ofcourse. Pola ekipe je popizdilo, dosta im je. Rade u nedjelju, osjecaju se glupo i nezainteresirano. Nemaju zivaca ni pric zenskoj jer nemaju vise love ni da sebi plate cugu. Razmisljaju kako bi bilo dobro da imaju jos 3 kune pa da odu do pekare kako bi skupili dovoljno sange da se doteturaju ciku i misle sta sam onom do sebe sudnio par kuna,m sad ni ja nemam... e jeb* ga idem i ja ciku. Usput prodjes do bankomata uzmes 100 kuna i mislis ne da ti se nazad i odes do benziske kupis kutiju cigara i limenku piva i lagano se uputis prema ulazni vratima kuce s napola popijenom limenkom.

Kad sve to shvatis... ne isplati ti se izaci. Bolje je ranije krenit pit oko 6 pred trgovinom ili stvarno jeftinom birtijetinom i onda na vrhuncu snage odes van vec vidno alkoholiziran i mlatne jednu zesticu i to zapeces sa pol litre piva i do 2 si toliko ugazen da ti je svejedno sto ce fajront biti za sat vremena i sto nista nece raditi...

HVALA! Smile

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
choby1234
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.08.2007. 20:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

he he he smokey true true

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.08.2007. 22:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@smokey si je bas dao truda ....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.08.2007. 22:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: › Koji puno ljudi? Svelje u Slavoniji Tekstil? Pa kontam da one bas i ne idu van.
Niti jedan od mojih prijatelja ne radi za ispod 3000kn. Uglavnom je to preko 4000kn. Pogledaj prosjek za nasu zupaniju koji je opet ispod prosjeka grada pa ces vidjeti da je ovo sto si napisala glupost. OVdje ljudi tak pausalno lupaju gluposti koje ponavljaju ko papige bez razmisljanja... sindrom majmuna sa vodom i bananama u kavezu

no offence, ali de onak ne seri!
koliko ja znam, većinom izlaze mladi ljudi (a ne švelje, kao što kažeš) koji su manje-više studenti ili srednjoškolci...a ako im tatica i mamica nisu bolesno bogati i imaju više od jednog djeteta, onda im i nije fora dati pola plaće za izlaske svoje djece..
računaj da imaš dvoje djece i da izlaze dvaput tjedno koliko bi ti love trebalo!! (ako ne računaš još i kavice običnim danima u tjednu)...

ne znam, ali mislim da taj porast cijena cuge po kafovima stvarno nije logičan.. jer čak i svi ti "fensi", "šmensi" šminkeri, kako ih nazivate, prije izlaska cugaju vani...
mislim da bi se bolje isplatilo vlasnicima staviti normalne cijene, jer bi puno više ljudi cugalo unutra...


marrai je napisao/la: ›
Obp mi nikako nije "lego", preslika the Movie puba u Zg...bzvz

e, da, identično! ja nisam mogla vjerovati kakva preslika... jedino im fale one slike...
movie bi ih mogao tužit.. Smile
osim ak i oni nisu nekoga preslikali Wink


betty je napisao/la: › dress code, kao sto njegov prijevod kaze, sluzi za to da vam se objasni kako obuceni trebate doci,a ako se vi tako ne zelite obuci pa nemojte doci. svugdje u svijetu je to normalna stvar, ali mi smo ipak daleko od toga...

a kako jedan seljak koji jedino zna staviti lanac oko vrata može znati što je lijepo, a što ne???
on pušta jedino cure u dopičnjacima, a meni to baš i nije "svjetski"...
u tome i je fora.. što se sirovine žele pokazati kao "svjetski ljudi"...a kao što kažeš, daleko su od toga.. Šakon u glavu!


tamna strana je napisao/la: ›
...cim izbacivac dobije ovlasti da određuje i ocjenjuje da li sam ja primjereno obucen....odmah mi je jasno kakav mentalni sklop vlada u tom Bastionu......Cool

ko zna, možda je i neven ciganović tako započeo svoju karijeru.. osijek031.com smile
osijek031.com smile

CatCloe je napisao/la: ›
mislim da je jasno kako su i cijenama i dress codom ciljali na neku nazovi-vip-ekipu

hahaha... osijek031.com smile
baš me zanima tko spada u tu grupaciju u osijeku!! Smile)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.08.2007. 23:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to sto ona zeli izgledati vulgarno je njezina stvar, i nema veze s dress codom jer to nije odlazak u kazaliste nego u night bar,znaci moze doci u dopicnjaku, ALI ne u dopicnjaku,prljavim patikama, i mrtva pijana.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: