Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



BASTION !!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
MissConception
Offline
Avatar

Ukupno postova: 426
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.08.2007. 13:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la (Pogledaj post): › Nedopustivo je postaviti na ulaz nekog pećinskog čovjeka koji će onda selektirati ljude po svojoj osobnoj procjeni da li imaju love ili ne.

..ili prema tome koliko malo odjeće imaju.
(Pa... frajeri s lovom moraju na nekoga trošiti, ne... Razz )

_________________

On a Quest for Love like the Proceed drummer
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2007. 13:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da je jasno kako su i cijenama i dress codom ciljali na neku nazovi-vip-ekipu (na što se, kad smo već kod toga, fensi-šmensi ekipa u gradu pali sto na sat), ali na tu foru ne mogu opstati, nema šanse. pa i na drugim mjestima u gradu su pokušavali, ali ima jedan problemčić - oni koji su spremni toliko platiti cugu i kojima je toliko važno da se dovoljno fensi obuku - upravo oni se najmanje znaju dobro provesti i nisu baš zahvalni gosti u noćnim klubovima.
neću im prognozirati cajke (iako je vrlo lako moguće) ali s tim stavom na ulazu će opstati maksimalno mjesec dana, a onda se priča definitivno mijenja jer će shvatiti da su konstantno poluprazni.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2007. 13:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): › kakav dress code? šta u bastionu ima nekakav dress code?? ajme daj zezate.. bezveze

nema nigdje dress code... to su pokušali u q pa im nitko nije dolazio....

pušta se strana mjuza, a unutra ti šminkeraj
uglavnom neš' što je os dugo čekao... samo nemojte pobodu opet puštati cro-shit stvari. kad sam upala u 4 ujtro a ono element ... aaaaaa. da 'oću na takve stvari išla bi u tufnu....

onda bolje palit mozak na cajkama. ionako nakon 2 tekile sve dobro zvuči....

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gospodar majmuna
Offline
Avatar

Ukupno postova: 194
Lokacija: svugdje samo ne tamo gdje treba
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2007. 14:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

m anabijem ih, kad ti na belfast food, koji nikada nisu bili mjuza za šminku, ne možeš ući sa majicom od ac/dc , glavno da neki sivonja koji vrti ključeve od tatinog merđe ima dva zrna soli u glavi i majicu od dolcea može di hoće

_________________
Jesus loves you!...Everyone else thinks you´re an asshole!

http://obnevidjelicuvar.blog.hr
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2007. 14:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la: ›
pa onak, ako to i je istina, to za dress code, a je- saznah od frendice koja inače super izgleda i super je fensi- a nisu ju pustili sinoć jer je imala japanke.. onda... onak.. zaključujem samo da su to super diskriminacijske sraćke.. šta netko zna koliko ja imam para ako dođem normalno obučena, što se može onda i očekivati, tj. kakva atmosfera će vladati unutra, tj. kakvi ljudi će onda tamo zalaziti? probrani Osječani? glupost.. !

u petak sam bez problema ušao unutra u japankama, običnim lanenim hlačama do pola lista i običnom majicom, nitko nije rekao ni riječ.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2007. 14:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije stvar u dress code-u. Nema nikakvog dress code-a, to je izgovor da se ne puste oni za koje čovjek na ulazu misli da neće ništa popiti.

To je i problem, kad bi barem bio dress code, onda bi sve bilo jasno. Međutim, ja bih mogao ući i u vreći za krumpir, jer znam te ljude. A kako je u Italiji već jedno vrijeme moderno oblačiti sako i patike, kad bi i bilo dress code-a, bilo bi zanimljivo vidjeti pravila. Nekako sumnjam da je prosječan izbacivač u slobodno vrijeme i modni kritičar.

Catcloe, je u pravu. Pokušaj ciljanja na vip ekipu propao je već nebrojeno puta, iz prostog razloga što u Osijeku nema nikakve vip ekipe (a nema je i nigdje u Hrvatskoj). Osim ako vip ekipa nisu par fudbalera i pokoji lažni mafijaš (u tom smo slučaju bogati vip-ovcima). Zato se Bastionu sprema propast, a što će onda vidjet ćemo. Ni Q ne bi radio da na ulazu biraju goste, prema tome, nije stvar u narodnjacima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2007. 14:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1 slika govori više od 1000 riječi

pogledajte slike od četvrtka sa koncerta wc1.... dakle svi su mogli upasti. i bilo je fenomenalno....


Zadnja promjena: MissTake; 26.08.2007. 20:45; ukupno mijenjano 2 put/a.

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2007. 15:25 
Naslov:  Re: BASTION !!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mi smo jučer upali nas 10-ak, lega bio u starkama i niko mu nije riječ rekao čak smo unijeli bocu viskija i šljokali tak na pol podija. inače, ne sviđa mi se baš nešto posebno, možda zato što je prevelika gužva bila i onda kad sam htio van malo na zrak gorila me nije pustio s pivom

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
LOLA13
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2007. 16:09 
Naslov:  Re: BASTION !!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je jučer bio najbolji dan, glazba je bila odlična (DJ Omer)!

Dres code nikakav ne postoji, ne trebaš imati nikakvu markiranu majicu, skupe cipele ili ključeve od tatinog "merđe" da bi ušao unutra, to su obične gluposti! A japanke da su problem, to je laž jer sam ih ja jučer imala.

Svatko ima pravo na svoje mišljenje, ali pomalo me počinje živcirati što pojedinci KAO znaju što vlasnici cluba žele, pritom mislim na vip ljude i takve spike što uopće nije istina. Naravno, dotični čak i točno znaju kada će club propasti! Ajme kad ste toliko pametni ponudite nam vi nešto bolje, u to slučaju navijam za Vas!!!!!!

U petak sam vidjela kako cura iz plastične dvolitrenke na sred lokala cuga bambus, jedan od vlasnika to joj uzme i baci, ali je ne izbaci van. Ja da sam bila na njegovom mjestu i da sam uložila tolike pare takve bi primjerke nogom izbacila van (naravno da sam muško).

Nije zabranjeno vani cugat, ni po parkovima, ni po klupicama, ni ispred Bastiona, unutra ne moraš ništa popiti i zbog toga malo kulture ne bi bilo na odmet!!!

Ja jednostavo želim da BASTION s ovom vrstom glaze uspije i mislim da nam ne treba još jedan narodnjački klub (kako bi tek onda kukali)!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2007. 16:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la (Pogledaj post): › Nije stvar u dress code-u. Nema nikakvog dress code-a, to je izgovor da se ne puste oni za koje čovjek na ulazu misli da neće ništa popiti.


Te likove na ulazu boli kita za neciji izgled. Oni rade onako kako im se kaze. Njima se najmanje da sve odmjeravati i provjeravati te slusati prigovore.

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 125
Lokacija: jug 2
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2007. 16:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bili smo u petak i pustili su legicu u kratkim hlačama i japankama a nas ostale nisu a imali samo kratke hlače,patike i sasvim normalne majice...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2007. 18:07 
Naslov:  Re: BASTION !!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nitko vas ne tjera da idete tamo, znaci, obucite se kako hocete i idite di hocete, ovo je slobodna zemlja i kao sto vi imate pravo izbora di cete izaci tako i taj vlasnik ima pravo odrediti tko ce uci a tko ne...dress code, kao sto njegov prijevod kaze, sluzi za to da vam se objasni kako obuceni trebate doci,a ako se vi tako ne zelite obuci pa nemojte doci. svugdje u svijetu je to normalna stvar, ali mi smo ipak daleko od toga...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.08.2007. 20:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[/quote]
u petak sam bez problema ušao unutra u japankama, običnim lanenim hlačama do pola lista i običnom majicom, nitko nije rekao ni riječ.
[/quote]

a nemam pojma onda, moja frendica je bila sinoć i nisu ju pustili.. možda su čike na ulazu bili dobro raspoloženi.. osijek031.com smile a možda će tako biti samo subotom?

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kelly
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.08.2007. 20:26 
Naslov:  Re: BASTION !!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@LOLA13
Apsolutno se slažem,jer sam i ja sve tako doživjela..stvarno je jučer bilo dobro!! osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2007. 21:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imam osjećaj da ljudima u Osijeku toliko fale nova mjesta, da se svi grozničavo plaše da će Bastion propasti ili da će početi puštati narodnjake.
Neki su pogrešno shvatili da smo počeli navijati za propast ovog kluba ( što nije bila namjera ni meni, kao, uostalom, ni bilo kojem drugom članu foruma). Iz mene je samo govorilo poveće iskustvo alkoholiziranja po osječkim birtijama. Ako klub opstane, nitko sretniji od mene, no neke stvari se ponavljaju, i to je činjenica.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: