Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



BASTION !!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
codar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.08.2007. 20:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

onda su tvoji svi prijatelji jebeni burzuji,i ne vrijedjaj preko neta jer je to kukavicki i primitivno.ako zelis vrijedjati onda cemo se naci pa to reci u lice a ne skrivati se iza nicka.

_________________
everest neverest...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2007. 5:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svaka pohvala na izboru prave glazbe dok nisu počeli puštati cro shit...

do sada se u osijeku nije moglo naći mjesto gdje s emogu čuti najnovije stvari s mtv-a i osalih tv postaja....

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.08.2007. 8:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kakav dress code? šta u bastionu ima nekakav dress code?? ajme daj zezate.. bezveze

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Euphoria
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2007. 10:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moram se i ja prikljuciti raspravi. Nekoliko mjeseci sam poslovno boravio van Osijeka zajedno s kolegom i to u blizini Londona. Nakon povratka, naravno odlucili smo izaci van i eto pocastiti se kako spada. Jedan nas dobar prijatelj poveo. Sto ima novo u Osijeku - Bastion! Pa hajde idemo tamo. Iz neznam kojih razloga, nismo se bas svidjeli gospodi prilikom ulaska pa nas naravno nisu ni pustili. Bit ce da je dress code, iako moram priznati da to pomalo suludo zvuci.

Moja iskustva u posjeti inozemnih klubova su takva da obicno vidno drogirani ili pijani ne mozete uci. Pa recimo cak smo dosli do jednog londonskog kluba samo za clanove gdje nas nisu pustili, ali rekao bih da je to onda i prihvatljivo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2007. 11:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...cim izbacivac dobije ovlasti da određuje i ocjenjuje da li sam ja primjereno obucen....odmah mi je jasno kakav mentalni sklop vlada u tom Bastionu......Cool
..slažem se sa @Euphoriom...da je puno važnije da li je ta osoba drogirana ili pijana...nego kako je obucena....jer sigurno nitko nece doci u kupacim gacicama u Bastion.....ili u radnom odijelu....
.....al vjerujem da ce se puno toga promjeniti....kad krenu lokalni celavci u obilazak....ili kad vide da im promet ne može opstati od ljudi u krvatama....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2007. 11:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › @Blofeld; slažem se sa svim... taj "dress code" je jedan jako zastario koncept koji u današnje vrijeme nikako ne drži vodu, pogotovo među mladima, i gradovima kao što je Osijek. uostalom, ako već žele rastjerat ekipu, dovoljno je da zadrže postojeće cijene! :)


Odi negdje van pa ces vidjeti sto je to zastario koncept...

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2007. 11:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

codar je napisao/la (Pogledaj post): › onda su tvoji svi prijatelji jebeni burzuji,i ne vrijedjaj preko neta jer je to kukavicki i primitivno.ako zelis vrijedjati onda cemo se naci pa to reci u lice a ne skrivati se iza nicka.


Uh sve burzuj do burzuja, a rade za ispod prosjecne place Laughing
Bas mi je zao sto te vrijedja ono sto sam napisao. NIgdje nisam napisao niti jednu ruznu rijec. Mos mislit sto je moj nick anoniman. Ja nikada ne pisem na netu ono sto nekom ne bi rekao i u zivo. Ako zelis da ti ponovim napisano bit cu u Kriketu poslije 2h.

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
machor
Offline
Ukupno postova: 315
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2007. 11:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › @Blofeld; slažem se sa svim... taj "dress code" je jedan jako zastario koncept koji u današnje vrijeme nikako ne drži vodu, pogotovo među mladima, i gradovima kao što je Osijek. uostalom, ako već žele rastjerat ekipu, dovoljno je da zadrže postojeće cijene! Smile


Odi negdje van pa ces vidjeti sto je to zastario koncept...


O čemu ti pričaš jel ti ne shvačaš da je bit ovih koncerata da ih slušaju jedino alternativci pa ko zna od šminkera za we come one- niko, da nisu na kraju pustili kratkonogaše unutra koncert bi bio potpuna propast za drugi dan neznam kako je bilo.
Drugo je neki noćni bar di pjeva neka exluziva koju je šef platio par iljada eura pa onda oće samo određenu ekipu koja kao ima više para, a ovdje dovede we come one i belfast za rakiju i čvarke i lupi dress code.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2007. 11:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Joj sto trakeljate o dress kodu. Kakav dress kod? Jel problem doci normalno obucen?
Ja prvi ne bi pustio nekog sa majicom sepulture ili slicno. Jel problem u javnosti bezuvjetno neiskazivati ljubav prema nekom bendu? Obuci obicnu majicu i hlace i nema tog mjesta gdje te nece pustiti. Nitko ne trazi da se nose outlet marke ili sto ja znam... Ko djeca ste...

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2007. 11:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

machor je napisao/la (Pogledaj post): ›


O čemu ti pričaš jel ti ne shvačaš da je bit ovih koncerata da ih slušaju jedino alternativci pa ko zna od šminkera za we come one- niko, da nisu na kraju pustili kratkonogaše unutra koncert bi bio potpuna propast za drugi dan neznam kako je bilo.
Drugo je neki noćni bar di pjeva neka exluziva koju je šef platio par iljada eura pa onda oće samo određenu ekipu koja kao ima više para, a ovdje dovede we come one i belfast za rakiju i čvarke i lupi dress code.


Kao prvo jedno je koncert, a dsco klub je nesto sasvim drugo. Kakav je to bend kad ima koncert u disco clubu? Za manje koncerte mjesto je u Vegi i brate tamo dodji sa omotanim auspuhom oko glave i sa alternativnim obiljezjima od glave do pete... Subotom navecer u disco clubovima takvim stvarima nije mjesto...

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.08.2007. 12:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › @Blofeld; slažem se sa svim... taj "dress code" je jedan jako zastario koncept koji u današnje vrijeme nikako ne drži vodu, pogotovo među mladima, i gradovima kao što je Osijek. uostalom, ako već žele rastjerat ekipu, dovoljno je da zadrže postojeće cijene! Smile


Odi negdje van pa ces vidjeti sto je to zastario koncept...


Čuj, vani je vani, a Osijek je Osijek. Negdje vani to možda ima nekog smisla i funkcionira jer su okolnosti posve različite.

Ali bez obzira na vani i unutra, meni se ta ideja ne svidja; malograđanski je suditi o nekome na osnovu izgleda (ok, aj sad... ak je jako prljav i smrdi i tralalalaalal.... tad ima smisla ga ne pustit, zbog drugih ljudi)... al inače je to stvarno jadno. to danas više nikako ne drži vodu, čak ni za procjenu nečije financiske moći jer mnogi uspješni i obrazovani mladi ljudi oblače se vrlo casual.

Ma da skratim; meni je to demonstracija čistog primitivizma.

Živio Pannonian Chalenge!!! Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
codar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2007. 12:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rajnus ti si primitivan decko to se vidi iz prve ruke kako nekom govoris da ne pricaju gluposti na forumu,ako nisi znaoforum je mjesto gdje ljudi raspravljaju o raznim temama pa ih pusti da pisu sto hoce...a za kriket,ne brini doci cu...Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2007. 12:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): ›

Čuj, vani je vani, a Osijek je Osijek. Negdje vani to možda ima nekog smisla i funkcionira jer su okolnosti posve različite.

Ali bez obzira na vani i unutra, meni se ta ideja ne svidja; malograđanski je suditi o nekome na osnovu izgleda (ok, aj sad... ak je jako prljav i smrdi i tralalalaalal.... tad ima smisla ga ne pustit, zbog drugih ljudi)... al inače je to stvarno jadno. to danas više nikako ne drži vodu, čak ni za procjenu nečije financiske moći jer mnogi uspješni i obrazovani mladi ljudi oblače se vrlo casual.

Ma da skratim; meni je to demonstracija čistog primitivizma.

Živio Pannonian Chalenge!!! :P


Zasto se onda sredjujes kada ides u svatove? Zasto nije u redu u Crkvu ulaziti oskudno odjeven, zasto kada ides u neku sluzbenu instituciju nije bas pozeljno da dodjes u papucama.... Zasto je glupo doci na tekmu u cipelama etc... Sve ima svoje vrijeme i mjesto...U Valentino mozes doci sa Dabrovom kapom na glavi i to je OK, na mjesto tipa old bridge pub ni mrtav ne bi dosao u papucama i kratkome jer to jednostavno nije mjesto za takvo oblacenje iako se tamo ne namece dress kod. Jucer sam bio vani na biciklu i u japankama. Nije mi palo napamet ostavit bicikl na ulazu i uci u novi Pub, otisao sam popit pivo u kafic koji je bio primjeren za moj izgled...

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.08.2007. 12:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa onak, ako to i je istina, to za dress code, a je- saznah od frendice koja inače super izgleda i super je fensi- a nisu ju pustili sinoć jer je imala japanke.. onda... onak.. zaključujem samo da su to super diskriminacijske sraćke.. šta netko zna koliko ja imam para ako dođem normalno obučena, što se može onda i očekivati, tj. kakva atmosfera će vladati unutra, tj. kakvi ljudi će onda tamo zalaziti? probrani Osječani? glupost.. !

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2007. 12:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

codar je napisao/la (Pogledaj post): › rajnus ti si primitivan decko to se vidi iz prve ruke kako nekom govoris da ne pricaju gluposti na forumu,ako nisi znaoforum je mjesto gdje ljudi raspravljaju o raznim temama pa ih pusti da pisu sto hoce...a za kriket,ne brini doci cu...:)


A ti sad ne vrijedjas? Kao prvo na forumu se ne prica, vec pise. Kao drugo ja mogu komentirati bilo ciji post i njegovo misljenje pri tome nikada nikome necu reci da je glup ili primitivan. To je forum, ako ne zelis primiti kritiku nemoj ni pisati. Dodji brate...

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: