Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



BASTION !!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mglg
Offline
Avatar

Ukupno postova: 68
Lokacija: Os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2007. 18:11 
Naslov:  Re: BASTION !!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

de pa ko je lud da da 17kn za 0,33 piva?! neće njemu poso cvjetat...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ivan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 575
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2007. 18:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jebo birtije i kafane. trebaju nam gostione Smile

_________________
"Jazz is the last refuge of the untalented. Jazz musicians enjoy themselves more than anyone listening to them does."
Tony Wilson, R.I.P.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mglg
Offline
Avatar

Ukupno postova: 68
Lokacija: Os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2007. 18:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sve super sve 5 za uređenje i to, i jebiga to podrazumjeva više cjene, trea amortizirat trošak.. al ovo je previše.

_________________
But y's the rum gone?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2007. 18:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

LOLA13 je napisao/la: ›
DonQuiote je komedija!

Naime, čovjek koji više ne izlazi pa ČAK ni jednom mjesečno našao se bitnim kritizirati lokal kao što je Bastion!!! Pa baš njemu ova tema ne bi trebala biti bolna!

lokal kao što je bastion?! a kakav je to bastion lokal, pa ga obični smrtnici ne smiju kritizirati?!

a zašto je tebi bolno što netko kritizira "lokal kao što je bastion"? i zašto ja kao "čovjek koji više ne izlazi pa ČAK ni jednom mjesečno" ne bih "našao bitnim" kritizirati nešto što se događa u mojoj životnoj okolini? istina, ja od tog "lokala kao što je bastion" neću imati ni koristi, ni štete, i baš me briga za njihove cijene, ali sam to želio prokomentirati. ispričavam se ako sam negdje previdio upozorenje da si ti privatizirala ovaj portal te da osobe poput mene ne bi smjele kritizirati lokale poput bastiona.

isuse, kakvih se sve kretena nađe...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
honey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 230
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2007. 18:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Daj ljudi, molim vas...
najbolje bi bilo da je otvorio ponovno Bunker, ali to ne bi bilo to...
On je sebi isprofilirao ljude koji žele da mu dolaze, i dolazit će mu u to ne sumnjam.
Što se tiče cajki, mislim da bi se vlasnik prije koknuo, nego njih puštao. Možda s vremenom i snizi cijene, ruku na srce, iste su kao i u Luni, pa ona nije nikada propala i dan danas ima svoju redovnu klijentelu (e, sad..kakva je-takva je, al ima je..)
I što kaže jedan forumaš ako je 17 kn cijena da ne slušam cajke, rado ću je platiti!!

A prvo i osnovno mislim da mu je cilj bio napravit mjesto za stariju rulju od 25-35 g., a za njih se i podrazumijeva da rade i da imaju za cugu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ivan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 575
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2007. 19:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

valjd je neko pravilo marketinga navuci rulju s niskim cijenama pa onda opalit po glavi stanovnika?

_________________
"Jazz is the last refuge of the untalented. Jazz musicians enjoy themselves more than anyone listening to them does."
Tony Wilson, R.I.P.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2007. 19:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fascinirana sam količinom filozofije. kad "nema" mjesta za izlazak, onda ne valja jer nema. a kad ima, e onda ne valja još više stvari..
kad su izlasci u pitanju, sve se uvijek svodi na istu stvar - kome je do zabave, provoda i bančenja, taj to i ima. kome se ne da, sve mu smeta i uvijek nađe tisuću izgovora zašto nije bio vani ili nije bilo dobro.
ic ol in jor hed! aj ripid - ic ool in jor hed!! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2007. 19:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
fascinirana sam količinom filozofije. kad "nema" mjesta za izlazak, onda ne valja jer nema. a kad ima, e onda ne valja još više stvari..
kad su izlasci u pitanju, sve se uvijek svodi na istu stvar - kome je do zabave, provoda i bančenja, taj to i ima. kome se ne da, sve mu smeta i uvijek nađe tisuću izgovora zašto nije bio vani ili nije bilo dobro.
ic ol in jor hed! aj ripid - ic ool in jor hed!! osijek031.com smile


...tak je...nema boljeg izlaska od onog kad ostaneš kod kuce....ak si nadrkan ostaneš nadrkan...ak si sretan....pogađate ostanete sretni.....a ne kad odeš u grad sa smiješkom a vratiš se živcan/a.....

šalu na stranu....ne znam zašto se pravi tolika fama uopce o izlascima i gdje da se itađe.....ako je dobra ekipa.....uz koju litru piva ili vina....svaka klupa u parku je idealno mjesto za izlazak....
....ovo prepiranje oko izlazaka je samo pokazatelj utjecaja televizije na današnju djecicu...da ne kažem balavurdiji....koja zamišlja da ce naici na neki disco....kao u americkim filmovima .....gdje je svaki party...nadasve idealan.....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2007. 19:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cuga je preskupa, to se slažem i to će ih uništiti ako ne spuste cjene.
Uređenje je super, napokon neka dobra disco svijetla i da se drže disco glazbe kao što je Funky Town, izuzevši pića i modne diskriminacije bi bilo sasvim lijepo mjesto za izlazak.
Let's face it, na Disko igrankama čak i punkeri plešu i uživaju pa bi sa disco glazbom mogli samo tako okupiti rulju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2007. 19:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la (Pogledaj post): › zar nije bolje tamo i skuplje platit cugu ali manje popit i za tu razliku slusat normalnu glazbu???


Nije stvar u cjeni, stvar je u principu...
Osobno nisam ljubitelj alkohola i nije mi cilj popiti što više da mi cijena smeta...
Jednostavno mi je dovoljno po večeri jedno pivce, evenutalno dva čisto da guštam u okusu
I zašto dati 17 kn za pivo ako isto dobijem u Westu za 5 kn ili u Kapljici za 6 kn i još k tome od pol litre...?
Bolje uzeti za te pare pivo i hamburger.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ivan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 575
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2007. 19:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Isis je napisao/la: ›
Uređenje je super, napokon neka dobra disco svijetla i da se drže disco glazbe kao što je Funky Town, izuzevši pića i modne diskriminacije bi bilo sasvim lijepo mjesto za izlazak.
Let's face it, na Disko igrankama čak i punkeri plešu i uživaju pa bi sa disco glazbom mogli samo tako okupiti rulju.


pa da ja propadnem Sad
Very Happy

_________________
"Jazz is the last refuge of the untalented. Jazz musicians enjoy themselves more than anyone listening to them does."
Tony Wilson, R.I.P.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2007. 20:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

No, Ivane, ti si autohton, tebi smo vjerni, ne brini. Wink
TI bar mašte imaš. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.08.2007. 0:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bijah i ja, i onak.. nisam fascinirana.. prostor mi je nekako kontradiktorno namješten.. cuga je waaaay too expensive, daj... i unatoč tome se napih!? Very Happy al onak, naspram hrpetine nekakvih bezvezoća koje imamo za birceve, izgleda mi urbano dosta. al cuga.. not good..

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
i need space
Offline
Ukupno postova: 63
Lokacija: rawanda
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.08.2007. 9:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šta je s onim lokalom što je jedan forumaš najavljivao?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anita_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.08.2007. 10:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i need space je napisao/la: › Šta je s onim lokalom što je jedan forumaš najavljivao?
Zapio je negdje pare i propali mu planovi! Smile

_________________
"Svaki ljudski problem ima rješenje!
Precizno, uvjerljivo i pogrešno."
Dr.House
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: