Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



ispušni ventil Mad

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.05.2007. 9:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pizda materina osijek-koteksu koji gradi jebenu zgradu u šamačkoj već skoro 2 godine i još nije gotova, a šta god zabetoniraju za 2 dana ruše i buše s bušilicama raznih veličina po cijele dane!!!! crklidabogda!
a još više jebem mater popovima u kapucinskoj crkvi koji puštaju jebenu misu na jebeni zvučnik, od čega trešti cijela ulica! jebite se, ne zanima me vaša jebena misa!!! tko ju želi čuti, unutra je! ...kao da živim pored džamije!!
Ratata... evo ti!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.05.2007. 13:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
a još više jebem mater popovima u kapucinskoj crkvi koji puštaju jebenu misu na jebeni zvučnik, od čega trešti cijela ulica! jebite se, ne zanima me vaša jebena misa!!! tko ju želi čuti, unutra je! ...kao da živim pored džamije!! Ratata... evo ti!

Šta stvarno dreče preko zvučnika? Majko mila, kakvi mrkli mrakovi....

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
neurozan
Offline
Ukupno postova: 27
Lokacija: essek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.05.2007. 13:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hahah...strašno..hah nasmijao si me sa tim popovima..blagi užas!!!
selo - veselo!!misa pa preko razglasa, a pučanstvo poslije mise - trk na narodnjak - opet preko razglasa....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.05.2007. 13:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neurozan je napisao/la: › hahah...strašno..hah nasmijao si me sa tim popovima..blagi užas!!!
selo - veselo!!misa pa preko razglasa, a pučanstvo poslije mise - trk na narodnjak - opet preko razglasa....


Kontam da su ti isti koji trce s jednog razglasa na drugi ujedno i oni koji su najvise kenjali protiv gradnje dzamije u Osijeku (koja, btw. nece imati razglas).

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.05.2007. 13:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baš me zanima jel gase razglas kada krene mali s vrećicom da ubodeš pare i platiš izlaz.....

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.05.2007. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sad će još početi skupljati i lemozinu po trgu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.05.2007. 17:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
sad će još početi skupljati i lemozinu po trgu!

osijek031.com smile I vući ljude za rukav na ispovijed!

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snoopy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 25
Lokacija: tamo gdje je sve po mom
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.05.2007. 16:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
pizda strinina onim likovima koji svaki dan prodaju neke jebene časopise ispred supera!!!prolazim tamo 200 puta dnevno i svaki put me zaskaču.... ujutro kad živčana idem na posao, dođe mi da mu odgrizem ruku u kojoj ih drži!neću ništa kupiti, ni sad, ni sljedećih 3869 puta što ćete biti dosadni, fuck off!!!!!!!! Ratata... evo ti!

slaaaaaaaaaaaaaaaaaažem se!!! najgore mi je kada me on zaskoči s lijeve strane a s desne ove iz avona!!!!!! upfh.. grrrr...

_________________
Nitko i ništa nije vrijedno da pokvari moj mir..... osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.09.2007. 16:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pizda materina onima iz vodovoda što rade reisnerovu ulicu.tako su jebeno smotani da svaki dan nemam vode jer su tako retardirani da ili zaborave spojiti cijevi ili ju probuše sa onim šiljkom od bagera.
mrzim što moram to trpjeti svaki dan.jutros sam si kavu kuhala sa janom jebem im mater.....kad se budem išla tuširati tuširat ću se sa janom,kad se popišam ubacim janu u wc.ma nek se gone u tri pičke materine.stalno vise u obližnjim birtijama i ništa skoro ne rade.ulica izgleda kao u najvećem selu...ne mogu preći cestu da bih išla u trgovinu jer su iskopali cijelu cestu a unutra u rupi je voda i blato...ogli su bar neke daske naslagati pička ima materina-....tako sam ljuta na njih....zvali smo ih već 5 puta da dođu ...već su prošli sati a oni se nisu pojavili.gamad jedna...
samo neka znaju da kad dobijem ratu za vodu da ću im donijeti i račun iz trgovine gdje sam bila prisiljena kupiti na desetke litara vode...mamu im jebem!!!!!!!

ispričavam se na otvaranju starog topica osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anita_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.09.2007. 22:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

heheh, drago mi je sto si ga ti otvorila sad..pa se ja mogu nadovezati....
Ja psujem sve po spisku glupom autoru knjige i kao faci na Agronomskom fakultetu u ZG, sto je napisao najgluplju knjigu iz koje ja sad moram učiti...a knjiga ne da nema smisla..toliko je iskopirana da ni rečenice nemaju smisla, početka ni kraja!!!...i ova još tulavija profesorica koja vjerojatno isto tako mrzi nas glupe studente, nije mogla dati neku drugu knjigu kao literaturu!!!!
Neeeeeeeeeeeeeemojte olakšati!!!!
A na netu naravno da nista nema!!!!
Jebemu!!!!
Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!

_________________
"Svaki ljudski problem ima rješenje!
Precizno, uvjerljivo i pogrešno."
Dr.House
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
badjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 17
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.09.2007. 23:55 
Naslov:  Re: ispušni ventil Mad
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jebeš svu silnu organizaciju policije kada ne mogu kontrolirati trpimirovu i drinsku te vukovarsku duže nego od 3-pol 4...idem tamo barem tri puta dnevno i redovo je kolona do peveca...aaaaa

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.09.2007. 23:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja mrzim Vlatku Pakost i od mene bi dobila jedino francusku obradu, trančiro bi ju ko svinju, dabogda završila kod Malnara u emisiji

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.09.2007. 5:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Finali nogometa... stavim video recorder da snimi utakmicu. Ocekivao sam da ce produziti malo pa stavim jos 10 minuta, naravno oni su presli 15 minuta preko vremena i sad nemam kraj... f**k...

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.09.2007. 7:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
pizda materina osijek-koteksu koji gradi jebenu zgradu u šamačkoj već skoro 2 godine i još nije gotova, a šta god zabetoniraju za 2 dana ruše i buše s bušilicama raznih veličina po cijele dane!!!! crklidabogda!
a još više jebem mater popovima u kapucinskoj crkvi koji puštaju jebenu misu na jebeni zvučnik, od čega trešti cijela ulica! jebite se, ne zanima me vaša jebena misa!!! tko ju želi čuti, unutra je! ...kao da živim pored džamije!!
Ratata... evo ti!
Potpisujem ovo, radim pored idijota i već mi ih je pun kufer mda ne kažem k***c.... Mogli su već 5 zgrada napraviti....

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.09.2007. 8:45 
Naslov:  Re: ispušni ventil Mad
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jebemti usrani puni mjesec da ti jebem, već treći dan zbog njega ne spavam mamu mu jebem, da mi se nekak popet gore na njega prvo se popišat pa ga polit naftom i zapalit ko leš, mater mu jebem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I kao trebam učit, imam ispit u utorak, da učiću, jedva gledam, a nemogu spavat jebemtisvetijebemdatijebem jebeni fakultet dabogda izgorio do temelja a ja na zgarištu vrtio janje od sreće!!!!!!!!! osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: