Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



ispušni ventil Mad

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.05.2007. 22:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jebem mater svoj stoci koja je danas roštiljala na svakom kvadratu zelenila u okolici grada i nije za sobom pokupila svoje smeće!!!!
ufffffffff kakva jebena gamad, ništa me ne naživcira kao to... mislim, kolika primitivčina moraš biti da u šumi ostaviš brdo vrećica, plastičnih čaša i boca... prestrašno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.05.2007. 22:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

potpisujem Smile
svaka čast...baš smo mi to danas pričali...jel toliki problem pokupiti sve na hrpu...ma stoka neodgojena...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.05.2007. 22:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a nije ni hrpa baš neko rješenje.. kao da unikom prolazi kroz šumu pa će pokupiti.. Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.05.2007. 22:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam mislila na hrpu...nego sve na jedno mjesto,u neku veliku vreću ili tako nešto...krivo sam se izrazila...sori Rolling Eyes
ali konkretno za kopiku...tamo će doći unikomci i ako već ne poneseš sa sobom smeće bar ga skupi u vreću a ne da je sve razbacano...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.05.2007. 22:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeko je napisao/la: ›
nisam mislila na hrpu...nego sve na jedno mjesto,u neku veliku vreću ili tako nešto...krivo sam se izrazila...sori Rolling Eyes
ali konkretno za kopiku...tamo će doći unikomci i ako već ne poneseš sa sobom smeće bar ga skupi u vreću a ne da je sve razbacano...

ma lako za kopiku i katakombe, tamo uvijek počiste.
prošla sam danas šumom uzvodno od pampasa i sva je prepuna smeća! tko će to i kada počistiti... istrunut će možda za kojih par tisuća godina. srce me boli kad to vidim.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 931
Lokacija: u muvingu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.05.2007. 10:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

idem iz centra vukovara prema osijeku, vozim 94km/h, naletim na idiota koji maše lizaljkom: 610kn i jedan bod. bez teksta mi je napisao kaznu.
ja sam to šutke potpisala. a u meni pleše 100 bijesova i čeka ovaj topic da se iskalim u njemu: jebeni bolidi jebite si mater jebeno svaki dan!
neću im platiti, tražit ću dobrotvorni rad..ak ne, idem u zatvor whatever.. samo ne dam lovu.

_________________
..like the naked leads the blind.
I know I'm selfish, I'm unkind.
sucker love I always find,
someone to bruise and leaves behind..
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.05.2007. 10:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neeeeeeeeeeeeeeee ne potpisivati nista....!!!
Sad se mozes zaliti upravi vodovoda jer si priznala prekrsaj...

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
poison girl
Offline
Ukupno postova: 438
Lokacija: somewhere I belong
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.05.2007. 11:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim stvarno. zar ja moram sve sama raditi...i one dvije mrcine s kojima dijelim ured. umjesto da dođu na vrijeme oni dođu 5 min prije početka radnog vrmenea a do tada sam ja već sama sredila ured. ali nećete tako rajo danas. danas će poison girl piti kavicu i čekat 20 do... pa s epojaviti. radite mrcine. plaća nam je ista a trud nije. i danas opet taj posao.. ne kaže šef bit će po mom,,,, a ja znam da će biti sranja... živi bili pa vidjeli....
j***** ti šefa i drugove s posla

_________________
...servere ću pogasiti, blogere ću pohapsiti...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 931
Lokacija: u muvingu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.05.2007. 12:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
Neeeeeeeeeeeeeeee ne potpisivati nista....!!!
Sad se mozes zaliti upravi vodovoda jer si priznala prekrsaj...


nisam znala, mene nekom srećom zaustavljaju tek 1 godišnje, a kaznu nikad nisam zaradila za 10 god vožnje...kmeeee

_________________
..like the naked leads the blind.
I know I'm selfish, I'm unkind.
sucker love I always find,
someone to bruise and leaves behind..
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.05.2007. 8:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

onog luđaka što u 2.00 ujutro na onoj zujećoj napravi raznosi novine pa mi se triput proveze ispod prozora ,kad dokraja poludim zaskočit ću ga s prozora makar se polomila...

možda da zamolim susjeda sa lijeve i desne strane da naručuju samo jedan pimjerak novina...nije baš jasno zašto prolazi toliko puta ...kmeeee...kreten...šmrccc

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.05.2007. 12:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
blizu sam. i ja pričam sama sa sobom sto na sat, kad god negdje hodam, a hodam stalno.. bezbroj puta me već netko vidio iz parkiranog auta (kad sam mislila da nema nikoga), s prozora itd.... osijek031.com smile

Uvijek možeš reći da si imala BT slušalicu u uhu i da si telefon(an)irala....

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.05.2007. 13:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la: ›
... osobo e ako mi još jedamput budeš htjela napraviti ono što si mi rekla da si napravila prije par dana izjeb.. ću ti oba brata Very Happy

U čovječe, ti si garant rekorder po broju dodijeljenih kaznenih zdravomarija i očenaša svakom haljinašu u ovom dijelu Europe Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.05.2007. 13:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
reci šta hoćeš, ali i ja mislim da su žene veći licemjeri od muškaraca... muški su definitivno manje proračunati, dvolični i licemjerni (naravno ukoliko ne brojimo situacije u kojima se pokušavaju ogrebati za snošaj... u tom slučaju su spremni na sve) osijek031.com smile

Ufff, ovo ne bih niti ja bolje sročio Bravo

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.05.2007. 19:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jebem ja mater svima onima tamo što prave čepove i zatvaraju boce za destiliranu vodu koju kupujem u konzumu jer ne mogu otvoriti glupu bocu,prejako zatežete čepove i ja se onda izrežen i popizdim.....i onda ko luđak uzmem nož i probijem čep odozgo osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 07.05.2007. 20:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mia je napisao/la: ›
idem iz centra vukovara prema osijeku, vozim 94km/h, naletim na idiota koji maše lizaljkom: 610kn i jedan bod. bez teksta mi je napisao kaznu.
ja sam to šutke potpisala. a u meni pleše 100 bijesova i čeka ovaj topic da se iskalim u njemu: jebeni bolidi jebite si mater jebeno svaki dan!
neću im platiti, tražit ću dobrotvorni rad..ak ne, idem u zatvor whatever.. samo ne dam lovu.


E zato nikad nemoj nista potpisivati policajcima.... bili oni u pravu ili u krivu.... jer s potpisom u biti ti priznajes da si napravila prekrsaj....

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: