Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Izbori 2013 - prognoze komentari i analize

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.05.2013. 23:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HDSSB-L je napisao/la (Pogledaj post): ›
Pozerica je napisao/la: ›
Po svemu sudeci kako stvari se odvijaju najizgledniji za drugi krug s Bubalom je Pecnik! Vrkic pada jer nema dovoljno jak vokabular rijeci za debate na televizijama, taj trend ce se i nastaviti! Sto se tice gos. Simica ja vjerujem da ce zavrsiti na 4 mjestu iza Vrkica a ispred Dapica jer imaju kroz povjest demokrscanke glasace a Simic je kud i kamo jaca i karizmaticnija osoba!


Po zadnjim anketama je Pecnik sigurni u drugom krugu, laburisti najvise rastu od svih stranaka jer uzimaju biracko tjelo lijevice. Wink PECNIK penicilin za Bubija Wink


Bože ti i @Pozerica , teško za opisati. Malo bacate na hdzssb po metodama.. Ja sam vidio kako Laburisti skupljaju potpise... To je doslovno bilo žicanje.. Par puta sam prošao pored njihovog štanda. Komedija!
Po kojoj anketi, koja metoda, datum itd. Nemojte baljezgati o nekom padu/rastu u situaciji kada jedva skupite potpise za Pecnika i Vargu. Lažete sami sebi u lice.

Ovaj dio mi je najjači: ,, Vrkic pada jer nema dovoljno jak vokabular rijeci za debate na televizijama" pa ovo kao da je pisalo dijete od 7 godina. Vokabular riječi? Dovoljno je samo vokabular:) za debate na televizijama. Ahhahahahahahah!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.05.2013. 8:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naravno da nemaš argumente nego se tvoj post svodi na uvrede tipa debil i glup... Ako je to vokabular laburista nećete dobro završiti. Iskreno, mislim da Pecnik ne odobrava način komunikacije na koji ti komuniciraš. Vrkić je stavio linak na debatu (mislim facebook) jer tamo objavljuje i spotove, slike itd. Uglavnom daleko više nego na webu. Ovo sa vokabularom je totalno promašena fora i loš pokušaj diskreditacije. Vrkić je čovjek koji je za razliku od tebe i velike većine pročitao knjiga i knjiga. Ljudi koji se bave kulturom, pišu knjige i pjesme imaju jako široki vokabular( ne Nives Celzijus ne bavi se kulturom ako ti je to "argument", pogledaj popis vrkićevih gostiju Matineje Iz Hotela Osijek).Vrkić je jedan od njih. Da se nađete na kavi ubio bi te u pojam, zašutio bi i razbio laptop. Toliko o vokabularu!Ako ćeš već biti toliko nizak, Pecnik ima daleko najviše problema od svih protukandidata sa stilom komunikacije i govorom, ali njega ne diskriminiraš po tom pitanju.
I da zaključim s tobom jer si gori od hdssb-ovaca.... Hdssb, promašenom kampanjim koja ide Vrkiću u korist, pljuje po njemu jer ga se jako,jak ali istinski boje. Vide kakvo je ozračje, kako ljudi dišu. Laburisti ga pljuju jer vide da je daleko ispred njih, te da gube drugi krug. Prijatelju moj jedva ste potpise skupili. Za Vargu je bilo jako upitno kako ćete skupiti, Pecnik je skupio neki jadni minimum. O čemu ti pričaš? Ne čujem Đapića da pljue po Vrkiću, Vidovića, Šimića. Samo vi i hdssb koji se boji.

Ako si i član stranke koja nema veze sa radom onda se srami jer takvi pojedinci vam ruše i ono malo ugleda što imate.


P.s. post se odnosi na kolegu HDSSB-L koji je na sebi svojstven, primitivan način, vrijeđao i blatio. Čisto da se zna


Zadnja promjena: audiworld; 08.05.2013. 9:16; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.05.2013. 9:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
audiworld je napisao/la (Pogledaj post): ›
P.s. Iz Glavaš Slavonije Vrkić odlazi kada uviđa što se događa,
I tema je GOGO!


Kolega, ovo je školski primjer primjenjivanja dvostrukih kriterija.


Cijeli grad govori o Glasu kao Glavaš Slavoniji i to nije izraz koji B.G. Treba i može povrijediti na razini čovjeka. To nije klasično i bezobrazno vrijeđanje.

P.s. Kolega ti si isti po tom pitanju ka i hdssb-l. Isto u nedostatku argumenata silaziš na osobnu razinu, tako ljude stavljaš u kontekst s "valovom" kao i Glavaš, valja misliš da smo životinje/svinje ne znam. Tako da bolje mir.

P.s. Više ne sudjelujem u ovom offopicu vezano za ovu temu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.05.2013. 9:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
audiworld je napisao/la (Pogledaj post): ›
P.s. Iz Glavaš Slavonije Vrkić odlazi kada uviđa što se događa,
I tema je GOGO!


Kolega, ovo je školski primjer primjenjivanja dvostrukih kriterija.


Cijeli grad govori o Glasu kao Glavaš Slavoniji i to nije izraz koji B.G. Treba i može povrijediti na razini čovjeka. To nije klasično i bezobrazno vrijeđanje.

P.s. Kolega ti si isti po tom pitanju. Isto u nedostatku argumenata silaziš na osobnu razinu, tako ljude stavljaš u kontekst s "valovom" kao i Glavaš, valja misliš da smo životinje/svinje ne znam. Tako da bolje mir.

P.s. Više ne sudjelujem u ovom offopicu vezano za ovu temu.


Za Vrkića je opravdano napustiti Glas Slavonije kad je uvidio nepravilnosti kako kažeš, a kad su se današnji HDSSB- ovci odvojili od HDZ-a iz istih razloga to dočekuješ na nož. O tim dvostrukim kriterijima govorim.
Zamazanost napojem iz stranačkog valova je bila metafora a ne vrijeđanje, pomislio sam da si sugovornik koji to može sam dokučiti. Očito sam pogriješio...
Osedlani, sad lijepo kasom pali u svoju crvenu štalicu, gdje ce ti tvoji konjušari dati zobi za ovo rzanje po forumu.


Zadnja promjena: simo031; 08.05.2013. 9:30; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.05.2013. 9:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hdssb se odvojio od Hdz-a zbog nepravilnosti??????ahaahahhaahahahahahahaha! Odvojili su se zbog taštine i Ivinog forsiranja Dalmatinaca. Pipu presušila. Ti hoćeš reći da ovi imaju obraza i kriterij moralnosti?

To s valovom nema potrebe komentirati... Nisko i bezobrazno

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.05.2013. 9:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › Hdssb se odvojio od Hdz-a zbog nepravilnosti??????ahaahahhaahahahahahahaha! Odvojili su se zbog taštine i Ivinog forsiranja Dalmatinaca. Pipu presušila. Ti hoćeš reći da ovi imaju obraza i kriterij moralnosti?

To s valovom nema potrebe komentirati... Nisko i bezobrazno

Probaj sa više argumenata manje jala...
U stranci su na tebe garant uzeli poticaj.
osijek031.com smile

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.05.2013. 9:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Od tebe nisam ništa drugo niti očekivao. Ostao troll, trollčina, simo031

P.s. Argumentirani simo se javlja. Koje si ti argumente ponudio? Ahahhaahah!
Da razišli su se jer je Ivo forsirao Dalmatince, jer je nestao štit za razdoblje ratnog Osijeka itd. Pa to svi osim tebe znaju.

Tema su izbori, tako da pozdrav ! I dalje užasan u spinovima


Zadnja promjena: audiworld; 08.05.2013. 9:38; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chaknoris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 591
Lokacija: L. A.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.05.2013. 9:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›

a kad su se današnji HDSSB- ovci odvojili od HDZ-a iz istih razloga to dočekuješ na nož. .



Epic fail.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.05.2013. 10:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › Hdssb se odvojio od Hdz-a zbog nepravilnosti??????ahaahahhaahahahahahahaha! Odvojili su se zbog taštine i Ivinog forsiranja Dalmatinaca. Pipu presušila. Ti hoćeš reći da ovi imaju obraza i kriterij moralnosti?


 Sam si sebe pobio i naveo osnovni razlog nastanka HDSSB-a. Neke regije su forsirane, a druge su zanemarivane. To zanemarivanje od strane centralne vlasti iniciralo je nastanak HDSSB-a, kao regionalne stranke koja će zastupati svoju regiju. Za svoje, je upravo to. Zalaganje za svoju regiju i njene stanovnike. I baš zbog toga, im građani na izborima daju toliko povjerenje.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.05.2013. 12:02 
Naslov:  Re: Izbori 2013 - prognoze komentari i analize
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ZA SVOJE!



mislim da je ovo najkraća "analiza" u povijesti ovog forumu a opet sve rečeno.. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.05.2013. 12:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
...


      To je zasigurno pravi protu argument gore rečenom...
Jedan od onih koji pokazuje što je domen trenutne gradske oporbe, zbog koje će HDSSB-e pjevajući opet dobiti izbore.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.05.2013. 12:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la: ›
...


      ...





ne moraš mi odgovarati jer ideš na lagani ignore..tvoje mišljenje me zanima koliko masna mrlja na parkiralištu Kauflanda... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.05.2013. 12:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › Hdssb se odvojio od Hdz-a zbog nepravilnosti??????ahaahahhaahahahahahahaha! Odvojili su se zbog taštine i Ivinog forsiranja Dalmatinaca. Pipu presušila. Ti hoćeš reći da ovi imaju obraza i kriterij moralnosti?


 Sam si sebe pobio i naveo osnovni razlog nastanka HDSSB-a. Neke regije su forsirane, a druge su zanemarivane. To zanemarivanje od strane centralne vlasti iniciralo je nastanak HDSSB-a, kao regionalne stranke koja će zastupati svoju regiju. Za svoje, je upravo to. Zalaganje za svoju regiju i njene stanovnike. I baš zbog toga, im građani na izborima daju toliko povjerenje.

Daj molim te, glavni razlog nastanak hdssba je sudski proces za ratni zločin protiv branimira glavaša. Sve ostalo je laž. Bilo je i prije adssba slavonskih stranaka regionalističkog usmjerenja pa nisu prošle.


Zadnja promjena: mariox; 08.05.2013. 12:58; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
mapatil
Offline
Ukupno postova: 254
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.05.2013. 12:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Majke ti, ako se glavas i co odvojio zbog nepravilnosti a podmicuju suce, namjestaju natjecaje za stanove, igraju lutriju ljudskim sudbinama, dijele kulene od 2 milijuna kuna, marisu lovu za zderacinu, isplacuju 4 place za 1 radno mhedto, kakve su to onda nepravilnosti morale biti o.O

_________________
Vilenjak je želio saznati tko sam. Dobio je ponudu da se nađemo i upoznamo.

Vilenjak se tada ukakio i odbio upoznavanje!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.05.2013. 13:20 
Naslov:  Re: Izbori 2013 - prognoze komentari i analize
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sa ispranim mozgovima ne vrijedi polemizirati..

evo kako je veliki borac za Slavoniju i Baranju nekad govorio o regionalizmu i ljudima koji su se borili "za svoje"...otvaranje sportskog aerodroma na čepinskoj...,

Predsjedniku Republike,viskim gostima, te mnoštvu nazočnih obratio se župan osječko-baranjski Branimir Glavaš istaknuvši:

"...istodobno, to je najbolji demanti priča zlonamjernika kako je istočna Slavonija zapostavljena u značajnim infrastrukturnim projektima na razini države Hrvatske. Valja i ovom prigodom istaknuti kako ova zračna luka ne bi bila sagrađena da nije bilo potpore i financijske pomoći iz naše hrvatske metropole, to moraju znati i oni koji napadaju Zagreb zbog tobožnjeg centralizma sakrivajući se pod plaštom regionalizma ( osijek031.com smile ) a zapravo su autonomaši i jugo-nostalgičari koji možda Hrvatsku i vole ali samo u okviru nekadašne Jugoslavije-rekao je Branimir Glavaš

pametnom dosta... Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
 



 Skoči u forum: