Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Grafit iza katedrale

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.12.2006. 14:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
Gotovo svi sportski objekti u gradu su napravljeni prekratki ili preniski za bilo kakvo ozbiljnije natjecanje nitko nije odgovarao...Plaćamo parking za parkirališta na kojima možeš vaterpolo igrat...Usred grada su napravili rupetinu zbog koje se urušavaju okolne zgrade...Zbog nečije gluposti porušen je cijeli drvorer u Vinkovačkoj, a zbog još jedne greške u projektu možda strada i drugi...Svaki dan hrpa ljudi kopa po kontejnerima u potrazi za plastičnim bocama kako bi uhvatili koju kunu, ali mi imamo za klupe od 6000 eurića i trg prepun nedostataka, ali koji je koštao više od 60 milijuna kuna...Jel treba dalje nabrajat?I onda se ljudi pjene oko 20-ak kvadrata grafita na zidu koji je prije bio ruglo...


Ok, ok... al ne možemo sve odjednom. Počeli smo skromno, od zida! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
42
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.12.2006. 15:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
lufus je napisao/la: ›
Kad bi se bar toliko graje dizalo oko nekih drugih stvari u gradu koliko oko ovog grafita...


Npr?

Nedostatku kvalitetnog šeširdžije u gradu? Wink

_________________
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

-Douglas Adams, The Hitchhiker's Guide to the Galaxy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.12.2006. 15:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

42 je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la: ›
lufus je napisao/la: ›
Kad bi se bar toliko graje dizalo oko nekih drugih stvari u gradu koliko oko ovog grafita...


Npr?

Nedostatku kvalitetnog šeširdžije u gradu? Wink



Neš vjerovat, baš smo to stara i ja jučer primjetile!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.12.2006. 15:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nego kad smo kod toga kako kohorta uređuje zidove lijepo su uredili ona dva nova u pejačevićevoj po principu džaba ste krečili

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.12.2006. 15:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A pa i oni moraju negdje vježbat rajtanje, nemoj odmah optuživati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.12.2006. 15:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
lufus je napisao/la: ›
Gotovo svi sportski objekti u gradu su napravljeni prekratki ili preniski za bilo kakvo ozbiljnije natjecanje nitko nije odgovarao...Plaćamo parking za parkirališta na kojima možeš vaterpolo igrat...Usred grada su napravili rupetinu zbog koje se urušavaju okolne zgrade...Zbog nečije gluposti porušen je cijeli drvorer u Vinkovačkoj, a zbog još jedne greške u projektu možda strada i drugi...Svaki dan hrpa ljudi kopa po kontejnerima u potrazi za plastičnim bocama kako bi uhvatili koju kunu, ali mi imamo za klupe od 6000 eurića i trg prepun nedostataka, ali koji je koštao više od 60 milijuna kuna...Jel treba dalje nabrajat?I onda se ljudi pjene oko 20-ak kvadrata grafita na zidu koji je prije bio ruglo...


Ok, ok... al ne možemo sve odjednom. Počeli smo skromno, od zida! Wink

Sve odjednom? Stvari koje sam naveo su starijeg datuma pa baš i nije bilo nekih prosvjeda, a na ovaj grafit su se ljudi odmah obrušili kao da je gorući problem grada.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.12.2006. 15:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la: ›
lufus je napisao/la: ›
Gotovo svi sportski objekti u gradu su napravljeni prekratki ili preniski za bilo kakvo ozbiljnije natjecanje nitko nije odgovarao...Plaćamo parking za parkirališta na kojima možeš vaterpolo igrat...Usred grada su napravili rupetinu zbog koje se urušavaju okolne zgrade...Zbog nečije gluposti porušen je cijeli drvorer u Vinkovačkoj, a zbog još jedne greške u projektu možda strada i drugi...Svaki dan hrpa ljudi kopa po kontejnerima u potrazi za plastičnim bocama kako bi uhvatili koju kunu, ali mi imamo za klupe od 6000 eurića i trg prepun nedostataka, ali koji je koštao više od 60 milijuna kuna...Jel treba dalje nabrajat?I onda se ljudi pjene oko 20-ak kvadrata grafita na zidu koji je prije bio ruglo...


Ok, ok... al ne možemo sve odjednom. Počeli smo skromno, od zida! Wink

Sve odjednom? Stvari koje sam naveo su starijeg datuma pa baš i nije bilo nekih prosvjeda, a na ovaj grafit su se ljudi odmah obrušili kao da je gorući problem grada.


Ovaj forum ti je pun iznenađenja! Smile


Zadnja promjena: Poppy; 03.12.2006. 15:37; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.12.2006. 16:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja još uvijek očekujemo odgovor kohorte: zašto ne educirate svoje članove, simpatizere, whatever da ne mrljaju seljačke grafite na novoobnovljenim pročeljima?

Također me zanima što kohorta čini po pitanju mladih koji briju na nogomet i navijanje u smislu (opet) edukacije o nenasilju, toleranciji, uvažavanju drugih navijačkih skupina, prisojnom podržavanju "svog" nogometnog kluba, dostojnoj prezentaciji osječkog nogometa u hrvatskoj i europi.

Neloše bi bilo čuti i što kohorta čini za Osijek osim "osvježavanja" pročelja bez dozvole pod okriljem mraka!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.12.2006. 18:16 
Naslov:  Re: Grafit iza katedrale
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile osijek031.com smile gaap evo ti kikosh...zaslužio si

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bo
Offline
Ukupno postova: 41
Lokacija: Osijek-Amsterdam
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.12.2006. 18:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
Bo je napisao/la: ›
Naša religija i naša politička stajališta nemaju nikakve veze s tim što mi volimo popiti koje pivo i potuć se, dok su te tuće u okvirima šaka i nogu po mome.

Pazi ovo - religija, politika, pivo i tuča - i sve u istoj rečenici. Ajmo sad malo kombinirati:
- religiozni političar
- religiozni pijanac
- religiozni tabadžija
- pijani političar
- pijani tabadžija
- političar tabadžija

Pogledaj kako krasno ide jedno uz drugo. Sve pršti od morala i dostojanstva....


Gore ti piše da to nema nikakve veze jedno s drugim. Mal si se sjebao.

Taj grafit smo pravili od 12 popodne do 17 navečer. Bijeli dan u ovoj vremenskoj zoni inače. Policija je došla i nije bilo prigovaranja. U drugom smislu imali smo dozvolu. Vjeruj mi gaap ja bi drage volje da se prekine s bezveznim šaranjem po gradu. Kad bi se znalo tko je ono napisao u Pejaćevićevoj bio bi sakciran usmeno ako treba i šamar da zapamti. DVD-u je upućena isprika grupe.

_________________
Worker's struggle that inspires men to stand up for their rights
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.12.2006. 19:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: ›
počnite od odvratnih zidova na jebenom stadionu!


Okreci ih ti ako ti to jebeno smeta!

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.12.2006. 19:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Aj lajk ju. Ju bi maj frend? Aj lajk seks vit vimen. Veri najs!

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.12.2006. 19:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jebeno mi se ne da, a i jebeno loše crtam, mogu samo napisat "jebo vas nogomet" al onda ću ispast isti ko i kohortaši koji se na svaki kurac potpisuju!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tomo
Offline
Ukupno postova: 50
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.12.2006. 19:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la (Pogledaj post): › jebeno mi se ne da, a i jebeno loše crtam, mogu samo napisat "jebo vas nogomet" al onda ću ispast isti ko i kohortaši koji se na svaki kurac potpisuju!

Jebeno si isti kao i velika večina osječana a to je da se nikome jebeno ne da svoju debelu guzicu pomaknit i nešto napravit!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.12.2006. 19:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la (Pogledaj post): › ja još uvijek očekujemo odgovor kohorte: zašto ne educirate svoje članove, simpatizere, whatever da ne mrljaju seljačke grafite na novoobnovljenim pročeljima?

Također me zanima što kohorta čini po pitanju mladih koji briju na nogomet i navijanje u smislu (opet) edukacije o nenasilju, toleranciji, uvažavanju drugih navijačkih skupina, prisojnom podržavanju "svog" nogometnog kluba, dostojnoj prezentaciji osječkog nogometa u hrvatskoj i europi.

Neloše bi bilo čuti i što kohorta čini za Osijek osim "osvježavanja" pročelja bez dozvole pod okriljem mraka!

Kako bi to Kohorta trebala prezentirat osječki nogomet?! Iz tvog posta ispada da su sve škrabotine na zidovima vezane za Kohortu. U Udruzi se radi na "izobrazbi mlađih" vezano za uništavanje zidova, najviše putem foruma, a iako Udruga nije imala veze s uništavanjem fasade zgrade, u otvorenom pismu upućena je isprika. Osim isprike svrha pisma je i bila utjecanje na mlađe da shvate da takve stvari samo štete Kohorti. Unatoč svemu, apsolutna kontrola je nemoguća i uvijek će bit bisera koji će radit slične stvari, ali se nadam da će ih se svesti na najmanju moguću mjeru. Ne znam tko si ti da bi ti se članovi Kohorte morali pravdat što čine za Osijek, ali evo: svaka tri mjeseca u prostorijama Udruge organizira se dobrovoljno davanje krvi. Što ti činiš za ovaj grad?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: