Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Grafit iza katedrale

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.12.2006. 9:19 
Naslov:  Re: Grafit iza katedrale
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
Bo je napisao/la: ›
Ovoliko ogorčenosti nisam dugo vidio... Ljudi da razjasnimo neke stvari. Neko je izjavio da navijači sanjaju da budu poput igrača?!? Eto odma se vidi primitivizam kod ljudi koji ne vide glavni smisao nogometa: Zabava! I sad ja kao osoba koja je prisustvovala izradi čak i pomagala mogu vam reći da ste otpuno promašili smisao. Taj grafit nema nikakve veze sa aktivnostima poput razbijanja glava ili nereda i takvih stvari. S time nažalost u svemu obilježavaju navijače i po tome sve se smatra huliganima. Grafit je napravljen iz ljubavi prema Osijeku i prema Hrvatskoj državi. Križ sa pleterom je stavljen zbog blizine crkve, i zato što je to religija većine Hrvata. I neko je izjavio da se religija i politika ne smiju mješati. Pa to se dogodlo vec u 8 stoljeću dragi čovječe. Ja nisam neki veliki vjernik ali shvaćam poantu. Ja sam stvarno razočaran ovakvim glupavim komentarima iako sam to pomalo i očekivao. Poštujem tuđa mišljenja al poštujte i vi tuđi rad. Ne želim se uopće previše živcirati zbog toga, ali da toliko možete srat po nečijem trudu...



Gledaj, ja cijenim trud. Ne kažem da je tu netko imao loše namjere. Ali nisam zadovoljna rezultatom. Ne sviđa mi se ni malo. Šta sad da vam kažem?! Ja bi bila najsretnija da ste ga jednostavno prebojali u bijelo.


eto ja se slažem...ni meni nije lijep...čak mi je možda malo i narušio izgled tog zida,razumijem da je trud i ne kažem ništa za to mmm ali nažalost po meni se to nikako ne uklapa tamo...

Bo je napisao/la: ›
Ja sam stvarno razočaran ovakvim glupavim komentarima iako sam to pomalo i očekivao. Poštujem tuđa mišljenja al poštujte i vi tuđi rad. Ne želim se uopće previše živcirati zbog toga, ali da toliko možete srat po nečijem trudu...


mmmm nemoj onda ni ti naše komentare nazivati glupima...mi poštujemo vaš rad,ali nekima se jednostavno ne sviđa...i šta sad...napravili ste ga a mi ga imamo pravo komentirati,da mi je lijep ja bi rekla da je lijep...uostalom komentiramo na forumu,niko nije uključio izravno vas koji ste ga napravili...tako da... osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bo
Offline
Ukupno postova: 41
Lokacija: Osijek-Amsterdam
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.12.2006. 9:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
Zoks je napisao/la: ›
u osnovi svega nas iskreno zaboli kurac za vaša mišljenja.



al ipak se masovno učlanjujete na forum samo da nam to objasnite...


Ja sam se učlanio točno zato, da vam objasnim zbog čega smo nacrtali baš TO. Kako je kolega Zoks rekao mi ćemo se i dalje baviti uljepšavanjem ovog grada na razne načine.(Ne baš ovim riječima ali otprilike)Smile
sheila je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la: ›
Bo je napisao/la: ›
Ovoliko ogorčenosti nisam dugo vidio... Ljudi da razjasnimo neke stvari. Neko je izjavio da navijači sanjaju da budu poput igrača?!? Eto odma se vidi primitivizam kod ljudi koji ne vide glavni smisao nogometa: Zabava! I sad ja kao osoba koja je prisustvovala izradi čak i pomagala mogu vam reći da ste otpuno promašili smisao. Taj grafit nema nikakve veze sa aktivnostima poput razbijanja glava ili nereda i takvih stvari. S time nažalost u svemu obilježavaju navijače i po tome sve se smatra huliganima. Grafit je napravljen iz ljubavi prema Osijeku i prema Hrvatskoj državi. Križ sa pleterom je stavljen zbog blizine crkve, i zato što je to religija većine Hrvata. I neko je izjavio da se religija i politika ne smiju mješati. Pa to se dogodlo vec u 8 stoljeću dragi čovječe. Ja nisam neki veliki vjernik ali shvaćam poantu. Ja sam stvarno razočaran ovakvim glupavim komentarima iako sam to pomalo i očekivao. Poštujem tuđa mišljenja al poštujte i vi tuđi rad. Ne želim se uopće previše živcirati zbog toga, ali da toliko možete srat po nečijem trudu...



Gledaj, ja cijenim trud. Ne kažem da je tu netko imao loše namjere. Ali nisam zadovoljna rezultatom. Ne sviđa mi se ni malo. Šta sad da vam kažem?! Ja bi bila najsretnija da ste ga jednostavno prebojali u bijelo.


eto ja se slažem...ni meni nije lijep...čak mi je možda malo i narušio izgled tog zida,razumijem da je trud i ne kažem ništa za to mmm ali nažalost po meni se to nikako ne uklapa tamo...

Bo je napisao/la: ›
Ja sam stvarno razočaran ovakvim glupavim komentarima iako sam to pomalo i očekivao. Poštujem tuđa mišljenja al poštujte i vi tuđi rad. Ne želim se uopće previše živcirati zbog toga, ali da toliko možete srat po nečijem trudu...


mmmm nemoj onda ni ti naše komentare nazivati glupima...mi poštujemo vaš rad,ali nekima se jednostavno ne sviđa...i šta sad...napravili ste ga a mi ga imamo pravo komentirati,da mi je lijep ja bi rekla da je lijep...uostalom komentiramo na forumu,niko nije uključio izravno vas koji ste ga napravili...tako da... osijek031.com smile osijek031.com smile


Glupavi komentari se odnose na one kad je neko rekao "da smo mi jako ispunjeni religijom i da držimo križ u ruci kada napadamo druge dečke drugačije počešljane zato što navijaju za drugi klub..."(ugl u tom smislu). Preglupa izjava ako se mene pita. Ša su onda križari za njega? Naša religija i naša politička stajališta nemaju nikakve veze s tim što mi volimo popiti koje pivo i potuć se, dok su te tuće u okvirima šaka i nogu po mome. Nože, plaica, čekić, sjekira i take gluposti su za primitivne idiote koji pripadaju grčkoj sceni.

_________________
Worker's struggle that inspires men to stand up for their rights
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
42
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.12.2006. 9:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bo je napisao/la: › Naša religija i naša politička stajališta nemaju nikakve veze s tim što mi volimo popiti koje pivo i potuć se, dok su te tuće u okvirima šaka i nogu po mome. Nože, plaica, čekić, sjekira i take gluposti su za primitivne idiote koji pripadaju grčkoj sceni.


Vidiš, neki imaju mišljenje da su i ove "obične" tuče u "okvirima šaka i nogu" kako ih ti nazivaš - upravo gluposti za primitivne idiote...

Ništa ljepše nego nekome iščašiti koljeno ili polomiti sve prste na ruci... osijek031.com smile

_________________
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

-Douglas Adams, The Hitchhiker's Guide to the Galaxy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Prdonja
Offline
Ukupno postova: 12
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.12.2006. 9:56 
Naslov:  Re: Grafit iza katedrale
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dečki samo naprijed! Very Happy Udarite grafite po cijelom gradu. Izgleda da nam je to potrebno da ljudi u Osijeku malo ožive. Primjer na ovoj temi kako su se neki uzjebali zbog grafita. Znači, vi radite i humanitarno. Udahnjujete život mrtvim puhalima ovoga grada! Samo naprijed! Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bo
Offline
Ukupno postova: 41
Lokacija: Osijek-Amsterdam
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.12.2006. 10:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

42 je napisao/la: ›
Bo je napisao/la: › Naša religija i naša politička stajališta nemaju nikakve veze s tim što mi volimo popiti koje pivo i potuć se, dok su te tuće u okvirima šaka i nogu po mome. Nože, plaica, čekić, sjekira i take gluposti su za primitivne idiote koji pripadaju grčkoj sceni.


Vidiš, neki imaju mišljenje da su i ove "obične" tuče u "okvirima šaka i nogu" kako ih ti nazivaš - upravo gluposti za primitivne idiote...

Ništa ljepše nego nekome iščašiti koljeno ili polomiti sve prste na ruci... osijek031.com smile


Nemam ja nikakve veze s mišljenjem nekih. Možda nešto što ti radiš je po mom mišljenu primitivno. O ukusima se ne raspravlja. Ti se kloni onog što ti se ne sviđa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.12.2006. 10:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bo je napisao/la: ›

Naša religija i naša politička stajališta nemaju nikakve veze s tim što mi volimo popiti koje pivo i potuć se


Tu si u pravu; religioznost zaista nema nikakve veze s nasiljem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
42
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.12.2006. 10:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bo je napisao/la: › O ukusima se ne raspravlja.


Svašta se trpa u kategoriju "ukusa" - pa tako sad i ozljeđivanje drugih...

O takvim ukusima stvarno ne treba raspravljati, slažem se... Rolling Eyes

_________________
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

-Douglas Adams, The Hitchhiker's Guide to the Galaxy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bo
Offline
Ukupno postova: 41
Lokacija: Osijek-Amsterdam
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.12.2006. 10:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Izvlačiš iz konteksta i pretjeruješ. Učlani se u mirovne snage i aj cao!

_________________
Worker's struggle that inspires men to stand up for their rights
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bo
Offline
Ukupno postova: 41
Lokacija: Osijek-Amsterdam
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.12.2006. 10:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nego ljudi zanima me šta mislite o grafitu na trafici pred tvrđom? Vijenac i k u sredini? To je dosta dugo tu i također smo mi okrećili tu cjelu išaranu stanicu i uljepšali grafitom.

_________________
Worker's struggle that inspires men to stand up for their rights
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.12.2006. 10:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

okreĆite valjkom za kreĆ cijeli grad!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
42
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.12.2006. 10:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bo je napisao/la: › Izvlačiš iz konteksta i pretjeruješ. Učlani se u mirovne snage i aj cao!

Ok, pošaljem razglednicu... Smile

Evo i jedan prijedlog... podvožnjak na Trpimirovoj biste mogli dosta dobro iskoristiti za slične grafite... mislim na cijelu dužinu s obje strane ceste - na putu je za stadion i imalo bi smisla...

_________________
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

-Douglas Adams, The Hitchhiker's Guide to the Galaxy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.12.2006. 10:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma, samo sredite te ionako oronule i išarane zidove, kad već nitko drugi neće, a samo znaju prigovarati! svaka čast na trudu i inicijativi!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bo
Offline
Ukupno postova: 41
Lokacija: Osijek-Amsterdam
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.12.2006. 10:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ima lokacija za uljepšati dosta, ali nemamo mi baš vremena sve to sredit iako bi rado da sto prije obavimo! Al polako i bice...

_________________
Worker's struggle that inspires men to stand up for their rights
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.12.2006. 10:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

počnite od odvratnih zidova na jebenom stadionu!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.12.2006. 11:10 
Naslov:  Re: Grafit iza katedrale
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

de okrečite malo jezičnu osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: