Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Grafit iza katedrale

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.11.2006. 19:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
Ma slažem se s tim... Iako mislim da klinci mogu i pametnije utrošit svoje vrijeme... Da je moje dijete u pitanju radije bi i da na folklor ide nego da je aktivan član navijačke skupine.


Kao da bi on tebe pitao... Isto kao sto sam i ja svoje starce pitao. Sto se mene tice ja svog sina nikad na balet ne bi slao, no ako to bude njegova izricita zelja ja cu ga podrzati. Sto ti sebi umisljas da odredjujes sto je ok, a sto nije?

Poppy je napisao/la: ›
Nije da ne volim, i ne pratim sport, al taj koncept organiziranih navijačkih skupina mi nije baš jasan:


Sto onda pametujes ako ti nije jasan!?
Ni meni nije jasna naiva pa ne pisem da je to glupost.

Poppy je napisao/la: ›
Grupa muškaraca (A)- mladi, zgodni, u formi, popularni, hodaju isključivo s ljepoticama, para ko blata...


Popularni? ahahahahaha....
U formi? ahahahahahahah...
Iskljucivo sa ljepoticama? LOLOLOLOLOL
Para? e ne mogu se vise smijati...
Ja osobno imam par poznanika koji su u srednjoj isli na folklor. Ja tu ne vidim nista lose, no cure nisu sigurno hodale zato sto su plesali sokacko koji, jos manje su zbog toga bili lijepi. Naime ljepota ne ovisi o tome...A pare? Bome niti jedan se nije obogatio. Jedina prednost jesto sto putuju svijeto besplatno...

[quote="Poppy"]
Grupa muškaraca( B )- sve dobne skupine, u vrlo lošoj fizičkoj kondiciji, uglavnom luzeri iz kvarta, cure-daj šta daš, para- uvijek se nađe za pivkana...

Npr ja... 5g bez prestanka idem 3-4 puta dnevno u teretanu. Pri to me ne mislim drkarenje vec ozbiljno vjezbanje za vecinu likova. Inace sam luzer sa uskoro diplomom dipl.ing procesnog racunarstva (jel uopce znas sto je to?) Jebem samo babe za djabe, a novci? Ne bih o svojoj imovini, ali sa svojih 27g imam sasvim dosta.

Inace ekipa sa kojom sam bio u Njemackoj na SPu:
ing el teh., 2x dipl ing turizma, mr.sc.oec, 2x stomatolog, dipl ing poljoprovrede. Od mladjjih je bilo dosta studosa. Nisam ih sve popamtio. Naravno nisu svi imali faks, ali barem 50% je imalo visoku strucnu spremu.

Poppy je napisao/la: ›
I onda grupa B s obožavanjem prati i navija za grupu A, pruža im podršku u dobru i zlu ( ciča zima, pripeklo sunce, prodana tekma...), veseli se njihovim uspjesima i provodi veeeelik dio vremena pričajući o istima... Hmm...

Zar ne bi bilo prirodnije da ih mrze?!
Ah, Poppy, opet ništa od kikaca... osijek031.com smile


Zeno u kojim ti filmovima zivis? Toliko predrasuda i gluposti u jednom postu od jedne osobe dugo nisam citao.

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
i need space
Offline
Ukupno postova: 63
Lokacija: rawanda
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2006. 19:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la (Pogledaj post): › Haha naročito je sada oko 40 % malih kohortaša kojima ruke otpadaju mašući zastavama kako bi stariji kohortaši mogli reći kako je taj mali dobar i kako će od njega biti pravi visoko- obrazovani kohortaš. A naš najviše orazovaniji kohortaš je Drago, jer ni sam ne zna koje je sve škole završio.
Od 12% vosoko obrazovanih u HR 90% njih sigurno simpatizira Osijek.
Ja se ograđujem od Spaceneedera jer sam ja kohortaš koji se gnuša VŠS-a


Ja sam rekao za vodeće ljude u Kohorti da su visoko obrazovani! Drago je naša maskota ali i legenda! Smile
Inače ostatak posta ti je u krajnju ruku nejasan!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kromosom
Offline
Avatar

Ukupno postova: 104
Lokacija: Antigua and barabuda
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2006. 19:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


(klik na sliku da se pokaže veća)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2006. 19:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i need space je napisao/la: ›
90 i nešto posto Hrvata (a tako i ljudi u Kohorti) se izjašnjava katolicima tako da ne vidim kako i zašto križ nekome smeta, a i katedrala je 20 metara dalje tako da smatram da mjesto na kojem se on nalazi nije moglo biti bolje!


ma dapače križ.. i katolički nauk.. koji propovjeda i u sebi nosi svaki kohortaš kada u grupi nahrupi udjelit po pički jedinki ili manjoj grupici drugačije počešljanih mladića koji isto tako navija za svoj neki drugi klub. ili nekog slučajnog prolaznika uz pitanje "lega, za kog navijaš?" -- odgovor na pitanje nebitan, bitno je prepričavanje "uu al smo ih/ga razbili"

ma de molim te...

ps. obožavam nominalne katolike.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.11.2006. 19:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajoj, što me napade... Ajd sad po redu...


Rajnus je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la: ›
Ma slažem se s tim... Iako mislim da klinci mogu i pametnije utrošit svoje vrijeme... Da je moje dijete u pitanju radije bi i da na folklor ide nego da je aktivan član navijačke skupine.


Kao da bi on tebe pitao... Isto kao sto sam i ja svoje starce pitao. Sto se mene tice ja svog sina nikad na balet ne bi slao, no ako to bude njegova izricita zelja ja cu ga podrzati. Sto ti sebi umisljas da odredjujes sto je ok, a sto nije?



Ajmo još jednom; 'RADIJE BI... '



Rajnus je napisao/la: ›

Poppy je napisao/la: ›
Nije da ne volim, i ne pratim sport, al taj koncept organiziranih navijačkih skupina mi nije baš jasan:


Sto onda pametujes ako ti nije jasan!?
Ni meni nije jasna naiva pa ne pisem da je to glupost.


Nisam ni rekla da je glupost. Iako to mislim.

Rajnus je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la: ›
Grupa muškaraca (A)- mladi, zgodni, u formi, popularni, hodaju isključivo s ljepoticama, para ko blata...


Popularni? ahahahahaha....
U formi? ahahahahahahah...
Iskljucivo sa ljepoticama? LOLOLOLOLOL
Para? e ne mogu se vise smijati...
Ja osobno imam par poznanika koji su u srednjoj isli na folklor. Ja tu ne vidim nista lose, no cure nisu sigurno hodale zato sto su plesali sokacko koji, jos manje su zbog toga bili lijepi. Naime ljepota ne ovisi o tome...A pare? Bome niti jedan se nije obogatio. Jedina prednost jesto sto putuju svijeto besplatno...


Grupa A su nogometaši

Rajnus je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la: ›
Grupa muškaraca( B )- sve dobne skupine, u vrlo lošoj fizičkoj kondiciji, uglavnom luzeri iz kvarta, cure-daj šta daš, para- uvijek se nađe za pivkana...

Npr ja... 5g bez prestanka idem 3-4 puta dnevno u teretanu. Pri to me ne mislim drkarenje vec ozbiljno vjezbanje za vecinu likova. Inace sam luzer sa uskoro diplomom dipl.ing procesnog racunarstva (jel uopce znas sto je to?) Jebem samo babe za djabe, a novci? Ne bih o svojoj imovini, ali sa svojih 27g imam sasvim dosta.


Baš mi drago šo si zadovoljan (ovo nije bilo zajedljivo).
Ako ideš u xxl možda se i sretnemo!
I ja sam dipl. ing. Smile

Rajnus je napisao/la: ›
Inace ekipa sa kojom sam bio u Njemackoj na SPu:
ing el teh., 2x dipl ing turizma, mr.sc.oec, 2x stomatolog, dipl ing poljoprovrede. Od mladjjih je bilo dosta studosa. Nisam ih sve popamtio. Naravno nisu svi imali faks, ali barem 50% je imalo visoku strucnu spremu.


Čuj, ipak su drugo ta velika prvenstva. Nije ovdje o tome riječ.

Rajnus je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la: ›
I onda grupa B s obožavanjem prati i navija za grupu A, pruža im podršku u dobru i zlu ( ciča zima, pripeklo sunce, prodana tekma...), veseli se njihovim uspjesima i provodi veeeelik dio vremena pričajući o istima... Hmm...

Zar ne bi bilo prirodnije da ih mrze?!



Zeno u kojim ti filmovima zivis? Toliko predrasuda i gluposti u jednom postu od jedne osobe dugo nisam citao.



Znači, ništa od kikaca?! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
i need space
Offline
Ukupno postova: 63
Lokacija: rawanda
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2006. 19:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la (Pogledaj post): ›
i need space je napisao/la: ›
90 i nešto posto Hrvata (a tako i ljudi u Kohorti) se izjašnjava katolicima tako da ne vidim kako i zašto križ nekome smeta, a i katedrala je 20 metara dalje tako da smatram da mjesto na kojem se on nalazi nije moglo biti bolje!


ma dapače križ.. i katolički nauk.. koji propovjeda i u sebi nosi svaki kohortaš kada u grupi nahrupi udjelit po pički jedinki ili manjoj grupici drugačije počešljanih mladića koji isto tako navija za svoj neki drugi klub. ili nekog slučajnog prolaznika uz pitanje "lega, za kog navijaš?" -- odgovor na pitanje nebitan, bitno je prepričavanje "uu al smo ih/ga razbili"

ma de molim te...

ps. obožavam nominalne katolike.


Nije stvar u tome tko prakticira svoju vjeru, a tko ne nego da li je križu tamo mjesto ili ne....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.11.2006. 19:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la: ›

ma dapače križ.. i katolički nauk.. koji propovjeda i u sebi nosi svaki kohortaš kada u grupi nahrupi udjelit po pički jedinki ili manjoj grupici drugačije počešljanih mladića koji isto tako navija za svoj neki drugi klub.


Npr. šahovski klub! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2006. 19:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i need space je napisao/la: ›


Nije stvar u tome tko prakticira svoju vjeru a tko ne nego da li je križu tamo mjesto ili ne....


kažem, križu je mjesto u ruci, iznad glave prvom koji trči u napad na drugu navijačku skupinu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
i need space
Offline
Ukupno postova: 63
Lokacija: rawanda
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2006. 19:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy - zato se i nasmijao kad si rekla da su lijepi, bogati,u formi....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.11.2006. 19:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i need space je napisao/la: ›
Poppy - zato se i nasmijao kad si rekla da su lijepi, bogati,u formi....


Nisam rekla da su lijepi, već da su zgodni. inače, ja ne trzam na nogometaše.

Šta nisu u formi?!

Šta nisu bogati?!

A... onda sve naše manekenke žive u velikoj zabludi... Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.11.2006. 19:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la: ›
i need space je napisao/la: ›


Nije stvar u tome tko prakticira svoju vjeru a tko ne nego da li je križu tamo mjesto ili ne....


kažem, križu je mjesto u ruci, iznad glave prvom koji trči u napad na drugu navijačku skupinu.



Hihihi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
canyon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 49
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2006. 19:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Grafit je odličan, svaka čast na inicijativi da se urede takvi zidovi kojih ima još po Osijeku. Ali mene bode u oči nešto drugo. U zadnje vrijeme na tek obojanim pročeljima niču razne škrabotine i isto tako je kohorta u potpisu, npr ona tek sagrađena i svježe obojana zgrada u pejačevićevoj, ili ono u Tvrđi, pa i nova pročelja u vukovarkoj, to je prava sramota. Pogotovo ono u Tvrđi. U kohorti sigurno znaju ko su ti idoti i ako imalo vole ovaj grad, a znam da vole, će ih barem upozoriti a nadam se i kaznit nekako.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.11.2006. 19:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

canyon je napisao/la: ›
Ali mene bode u oči nešto drugo. U zadnje vrijeme na tek obojanim pročeljima niču razne škrabotine i isto tako je kohorta u potpisu, npr ona tek sagrađena i svježe obojana zgrada u pejačevićevoj, ili ono u Tvrđi, pa i nova pročelja u vukovarkoj, to je prava sramota. Pogotovo ono u Tvrđi. U kohorti sigurno znaju ko su ti idoti i ako imalo vole ovaj grad, a znam da vole, će ih barem upozoriti a nadam se i kaznit nekako.


Bravo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2006. 20:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): ›
i need space je napisao/la: ›
Poppy - zato se i nasmijao kad si rekla da su lijepi, bogati,u formi....


Nisam rekla da su lijepi, već da su zgodni. inače, ja ne trzam na nogometaše.

Šta nisu u formi?!

Šta nisu bogati?!

A... onda sve naše manekenke žive u velikoj zabludi... Smile

Posječna plaća nogometaša u HR je otprilike jednaka plaćama u državnom sektoru.
Više zarađuju jedino Dinamove i Hajdukove zvijezde.

Očito nisu samo manekenke u zabludi... Rolling Eyes


Zadnja promjena: Jeff Murdock; 29.11.2006. 20:02; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kromosom
Offline
Avatar

Ukupno postova: 104
Lokacija: Antigua and barabuda
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2006. 20:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

canyon je napisao/la (Pogledaj post): › Grafit je odličan, svaka čast na inicijativi da se urede takvi zidovi kojih ima još po Osijeku. Ali mene bode u oči nešto drugo. U zadnje vrijeme na tek obojanim pročeljima niču razne škrabotine i isto tako je kohorta u potpisu, npr ona tek sagrađena i svježe obojana zgrada u pejačevićevoj, ili ono u Tvrđi, pa i nova pročelja u vukovarkoj, to je prava sramota. Pogotovo ono u Tvrđi. U kohorti sigurno znaju ko su ti idoti i ako imalo vole ovaj grad, a znam da vole, će ih barem upozoriti a nadam se i kaznit nekako.

koliko god se trudili da bude ljepšiš i boljih grafita (kao što je ovaj) uvijek će se neć 'pametni' pojedinci koji se dokazuju pisanjem imena navijačke skupine da bi istakli sebe u prvom planu, toga je uvijek bilo i nažalost će bit, ali nadam se sve manje..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: