Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pizza u Osijeku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
fatalni_cevap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 541
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.08.2011. 21:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nekvinda je napisao/la (Pogledaj post): › pizza iz bendeka odlicna, 25 kn do kraja 9.mj, s nekom studentskom karticom 20.kusana slavonska.

s kojom studentskom karticom ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
robach
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.08.2011. 8:30 
Naslov:  Re: Pizza u Osijeku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Aisha je napisao/la (Pogledaj post): › ja ne znam šta se događa s el pasom u zadnje vrijeme Rolling Eyes

zadnji put kad sam bila su mi donijeli krivu narudžbu i ja kažem ajd nema veze, svejedno dal su tagliatelle il torteline uzmem to.. i zagrizem a ono mi tortellin pukne pod zubom, potpuno prijesan, brašno u njemu.. vratim konobaru i ajd kad mi je donio pravu narudžbu bilo je fino..

ovo danas je stvarno prevršilo svaku mjeru..
naručim pizzu s plodovima mora i dobijem pizzu sa sirom i kečapom i 5 (slovima: pet) dagnji.. i vratim konobarici i kažem da bi meni da sam kuhar bilo bed poslat to van kuhinje. i ona za 10 min donese natrpanu plodovima POTPUNO PRIJESNU pizzu (daklen tijesto ko da nije ni vidlo peći, razvlači se još). i ja opet vratim. za 5 min donosi ona tu istu, od dole crna ko ugalj, gore opet prijesna.. užas! i još mi je legenda i mrkvu stavio na pizzu Laughing

e pa neće me nikad više vidjet.


Mogu samo potvrditi da je El Paso totalno zastranio. Evo sinoć smo došli nas 6. Meksička pizza ima veze s Meksikom baš nikakve. par listića kobasice, "šunke" s hrskavicom, paprike, sira, vrhnje istreseno sa strane, feferonka i to je to. A gdje je luk, kukuruz, grah...? I pazi ovo, konobar na frendov upit donese kukuruz a ono...da zažmiriš i staviš usta ne bi ni znao o čemu je riječ koliko je vodenasto, a da ne pričam da je prokiselilo, tako da je možda i bolje da ga nema na pizzi.
Idemo dalje - Frutti di mare, s ravno 3 kozice, BEZ dagnji, i nešto malo surimija. Shocked
Slavonska je imala duplo više gljiva nego ćoza, i to gljive vrlo čudna okusa.
Ne znam postoje li neka pravila kuhinje, ali moram priznati da mi je vrlo neobično bilo za vidjeti (pošto imaju otvorenu kuhinju) da kuharica vadi špagete rukama i stavlja na tanjur.

Kaže frend da su tamo jeli lasagne de facto bez umaka, tj tijesto i mljeveno meso...

Začinimo to sve puno prenapuhanim cijenama ("meksička" 45kn), i jasno je da tamo više u dogledno vrijeme ne zalazim, pa makar i bila atraktivna lokacija.

Za manje novaca značajno se bolje jede u originalnoj Kuhači i uvijek punom Lipovom Hladu koji je 3 minute od mog stana, a porcije bilo čega su obilne, jako ukusne i cijena više nego prihvatljiva.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dumbaos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.08.2011. 12:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lasagne iz As-a. Haše iz konzerve. Ajme drloga.

Sebastian, zadnjih tjedan dana: dobre kulakova, ona s lososom i ona s tunjom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nekvinda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 138
Lokacija: Istočno od šanka
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.08.2011. 13:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatalni_cevap je napisao/la: ›
Nekvinda je napisao/la (Pogledaj post): › pizza iz bendeka odlicna, 25 kn do kraja 9.mj, s nekom studentskom karticom 20.kusana slavonska.

s kojom studentskom karticom ?


neka kartica koju dobijes u bendeku, ne znam placa li se ili koja je shema, lega ima pa je on narucivao. fora je da kad vrate cijene nakon akcija, s karticom i dalje imas jeftinije. pitaj ih za detalje ako budes narucivao pa javi ovdje ;-)

_________________


Kroz moj život prolaze mnoge budale. Samo ja ostajem!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catering Osijek
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2011. 11:57 
Naslov:  Re: Pizza u Osijeku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljep pozdrav svima,

pozivam Vas da isprobate novu pizzu u Osijeku, kao i najveći hamburger u gradu. Nudimo Vam i grill na uglju te domaća kuhana jela. Mi smo Catering Osijek, telefon 359-555, a možete nas naći i na facebooku (gdje možete vidjeti i jelovnik) pod imenom Cat Ering Osijek. Probajte nećemo Vas razočarati. Very Happy

Catering Osijek

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dumbaos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2011. 15:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nepismenost u jelovnicima baš nije sjajan prvi dojam...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catering Osijek
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2011. 15:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dumbaos je napisao/la (Pogledaj post): › Nepismenost u jelovnicima baš nije sjajan prvi dojam...


Da nažalost malo su mi zbrljali letke pred tisak, čak su ih i smanjili na svoju ruku pa su mi neke riječi ispale s jelovnika kompletno. Sva sreća da sam naručio i platio "samo" 20 000 komada. Što ti je najviše zasmetalo od naše nepismenosti?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!nnovation
Offline
Ukupno postova: 304
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2011. 16:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

probao pizzu u kuhaci, posto sam vidio da ih hvale tu.
pizza kao one s plaze na moru.
plus ide ukusnom i izvrsno pecenom tjestu,sve ostalo srednja zalost.
daleko su od poznatijih os pizzerija.

_________________
D3S!gn47!0N
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
robach
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.09.2011. 9:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

!nnovation je napisao/la (Pogledaj post): › probao pizzu u kuhaci, posto sam vidio da ih hvale tu.
pizza kao one s plaze na moru.
plus ide ukusnom i izvrsno pecenom tjestu,sve ostalo srednja zalost.
daleko su od poznatijih os pizzerija.


Što se Kuhače tiče stvar je ukusa, ali definitivno nitko ne može poreći da su bogate, pogotovo u usporedbi s El Pasom.

Pizza s morskim plodovima:

Kuhača: desetak dagnji, pregršt kozica i surimija
El Paso: 3 kozice, 0 dagnji, nekoliko surimija.

U kuhači su specifični, nude tršćanski umak, maslinovo ullje, kozji sir...ukratko, odmak od prosječnih Osječkih pizzeria.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.09.2011. 11:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

robach je napisao/la (Pogledaj post): ›

Što se Kuhače tiče stvar je ukusa, ali definitivno nitko ne može poreći da su bogate, pogotovo u usporedbi s El Pasom.

Pizza s morskim plodovima:

Kuhača: desetak dagnji, pregršt kozica i surimija
El Paso: 3 kozice, 0 dagnji, nekoliko surimija.

U kuhači su specifični, nude tršćanski umak, maslinovo ullje, kozji sir...ukratko, odmak od prosječnih Osječkih pizzeria.


Ja mogu poreći sve što si napisao za Kuhaču Smile. Najgora pizza koju sam pojela u životu, ikad, igdje, u svemiru. Ispred mene su bile 4 pizze, sve različite, a sve jednako užasne. Tvrde kao sam vrag, siromašne, suhe. Jedino na čemu nisu štedili je sol. Doista, u Kuhači su vrlo specifični Wink

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!nnovation
Offline
Ukupno postova: 304
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.09.2011. 14:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

robach je napisao/la (Pogledaj post): ›
Što se Kuhače tiče stvar je ukusa, ali definitivno nitko ne može poreći da su bogate, pogotovo u usporedbi s El Pasom.


ok, jeo sam samo cozu, mozda im je to slaba tocka iako ne vjerujem, pa to je baza svakoj pizzeriji..ako ne znas slozit cozu,sto znas?
ta pizza je bila daleko od bogate, krunina je bogatija a sastojci su bili uzasni.

nisam htio biti grub, ali moram se sloziti s josephine.
U osijeku nisam pojeo goru pizzu jako dugo..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
robach
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.09.2011. 15:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Opet kažem stvar je ukusa. Ja u pravilu izbjegavam ćoze jer su dosadne. U Kuhači imaju pizze kojih nema drugdje u Os, sa sastojcima koji se ne koriste drugdje, a ja volim stalno isprobavati novo.

Ono što sam probao bilo je izvrsno.

Niti je bilo preslano, niti siromašno. Mogu reći da često idem tamo pa je uzorak velik, ne znam kakav je vaš.

Evo konkretno sam usporedio dvije iste pizze u Kuhači i El Pasu, ne toliko da hvalim prvu, nego da kudim El Paso koji je smiješan, pogotovo za cijene koje imaju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
robach
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.09.2011. 15:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I još nešto, što se tijesta tiče, na pizzi mi najviše smeta kad okvir bude debelo tijesto bez ičega. OK, netko to voli, ali onda sam mogao i lepinje naručiti. Ako i uspijem cijelu pizzu pojesti, poslije budem nenormalno žedan. U Kuhači je kora tanka, a pizza narezana. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.09.2011. 15:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

robach je napisao/la: ›
I još nešto, što se tijesta tiče, na pizzi mi najviše smeta kad okvir bude debelo tijesto bez ičega. OK, netko to voli, ali onda sam mogao i lepinje naručiti. Ako i uspijem cijelu pizzu pojesti, poslije budem nenormalno žedan. U Kuhači je kora tanka, a pizza narezana. Wink

Da dodjes u Dubrovnik i vidis pizzu, nedostajala bi ti ta kora i dobro pecena pizza. Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
robach
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.09.2011. 16:41 
Naslov: Oooh ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moguće, još ako dodaš cijenu... Surprised

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: