Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pizza u Osijeku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.06.2011. 18:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nekvinda je napisao/la (Pogledaj post): › la rosa ima super pizze, ali su bezobrazno skupi, naplate kutiju i dostavu. ajd kutiju, al dostavu!!!


dap dap

zato ne narucivat od njih, nego otic

izrazito ljubazno osoble Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.06.2011. 19:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo danas sam naručio giganticu iz Lipovog Hlada,pola ćoza pola slavonska i bila je odlična,nisu štedjeli na dodacima... :mljac: Very Happy

_________________
Lega moj...to su ti te dumine.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Aisha
Offline
Avatar

Ukupno postova: 49
Lokacija: ljubičasta sobica
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.06.2011. 21:14 
Naslov:  Re: Pizza u Osijeku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja ne znam šta se događa s el pasom u zadnje vrijeme Rolling Eyes

zadnji put kad sam bila su mi donijeli krivu narudžbu i ja kažem ajd nema veze, svejedno dal su tagliatelle il torteline uzmem to.. i zagrizem a ono mi tortellin pukne pod zubom, potpuno prijesan, brašno u njemu.. vratim konobaru i ajd kad mi je donio pravu narudžbu bilo je fino..

ovo danas je stvarno prevršilo svaku mjeru..
naručim pizzu s plodovima mora i dobijem pizzu sa sirom i kečapom i 5 (slovima: pet) dagnji.. i vratim konobarici i kažem da bi meni da sam kuhar bilo bed poslat to van kuhinje. i ona za 10 min donese natrpanu plodovima POTPUNO PRIJESNU pizzu (daklen tijesto ko da nije ni vidlo peći, razvlači se još). i ja opet vratim. za 5 min donosi ona tu istu, od dole crna ko ugalj, gore opet prijesna.. užas! i još mi je legenda i mrkvu stavio na pizzu Laughing

e pa neće me nikad više vidjet.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alanford
Offline
Ukupno postova: 22
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.06.2011. 15:07 
Naslov:  Re: Pizza u Osijeku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pizza u Gondoli... Jednom riječju - sad i nikad više!
Od pizza sa pršutom, postoji samo dalmatinska.. nema ni jedne pizze sa kulenom, a slavonska, koju sam jeo nije nikakva (siromašna, bez kulena, nikakva kobasica, premalo sira, gdje koja gljiva...)! Sramota za jednu pizzeriju koja postoji toliko godina. Zbija su se srozali i nema te sile (čitaj:gladi) koja bi me natjerala da dođem tamo ili od tamo nešto naručim.
Šteta da u Osijeku nemamo nekakvu gastro kontrolu koja bi kontrolirala što se gdje može kavalitetno ili nekvalitetno pojesti i o tome nas obavještavali. Tada bi i ponuda u gradu bila daleko kvalitetnija i svi bi se morali potruditi, a ne stavljati nam na stol nekakve splačine koje ni oni sami sigurno ne bi jeli!


Zadnja promjena: alanford; 19.06.2011. 15:14; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.06.2011. 15:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Aisha je napisao/la: ›
ja ne znam šta se događa s el pasom u zadnje vrijeme Rolling Eyes

zadnji put kad sam bila su mi donijeli krivu narudžbu i ja kažem ajd nema veze, svejedno dal su tagliatelle il torteline uzmem to.. i zagrizem a ono mi tortellin pukne pod zubom, potpuno prijesan, brašno u njemu.. vratim konobaru i ajd kad mi je donio pravu narudžbu bilo je fino..

ovo danas je stvarno prevršilo svaku mjeru..
naručim pizzu s plodovima mora i dobijem pizzu sa sirom i kečapom i 5 (slovima: pet) dagnji.. i vratim konobarici i kažem da bi meni da sam kuhar bilo bed poslat to van kuhinje. i ona za 10 min donese natrpanu plodovima POTPUNO PRIJESNU pizzu (daklen tijesto ko da nije ni vidlo peći, razvlači se još). i ja opet vratim. za 5 min donosi ona tu istu, od dole crna ko ugalj, gore opet prijesna.. užas! i još mi je legenda i mrkvu stavio na pizzu Laughing

e pa neće me nikad više vidjet.

ja sam se dvaput opekao kod njih, ima tome već neko vrijeme, treći puta mi ne pada na pamet! jednom sam čekao nekih pola sata (mislim čak 35 minuta) da PRVI puta uopće dođe do mene i makne ostatke od prijašnjih gostiju! a bilo je ukupno desetak stolova, nije da su se kidali od posla. namjerno ih nisam htio sam zvati, nego sam čekao da vidim koliko će im trebati. el paso me više neće vidjeti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
braco-Nemetin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8
Lokacija: OSIJEK - NEPOKORENI GRAD
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.06.2011. 15:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

paperje je napisao/la (Pogledaj post): › ma la rosa, bez konkurencije! perfina pizza. toplo preporučam dalmatinsku pizzu. meni je la rosa ok uređena, ali isto tako mene svi moji prijatelji redovno sprdaju da sam miss minimalizma Smile pa sad ti idi pa vidi


hahaha je paperje u pravu si pizza iz la rose nema konkurencie, iako meni je prefina u lipovom hladu. A gdje vam je najbolji fiš??????????
Meni je kod josića dobar jako, a od ovih jeftiniji je dobar u onoj birtiji u donjem gradu javor ako se nevaram tamo sam često znao viditi našeg bivšeg gradonačelnika doktora antu đapića heheheheheh
Kad smo več kod ribe, ne mogu vjerovat kako neko moze ovu nasu riječnu, dunavsku ili dravsku ribu mjenjat za one morske, mislim da se to nemoze mjerit

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alanford
Offline
Ukupno postova: 22
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.06.2011. 17:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.06.2011. 18:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

braco-Nemetin je napisao/la: ›
paperje je napisao/la (Pogledaj post): › ma la rosa, bez konkurencije! perfina pizza. toplo preporučam dalmatinsku pizzu. meni je la rosa ok uređena, ali isto tako mene svi moji prijatelji redovno sprdaju da sam miss minimalizma Smile pa sad ti idi pa vidi


hahaha je paperje u pravu si pizza iz la rose nema konkurencie, iako meni je prefina u lipovom hladu. A gdje vam je najbolji fiš??????????
Meni je kod josića dobar jako, a od ovih jeftiniji je dobar u onoj birtiji u donjem gradu javor ako se nevaram tamo sam često znao viditi našeg bivšeg gradonačelnika doktora antu đapića heheheheheh
Kad smo več kod ribe, ne mogu vjerovat kako neko moze ovu nasu riječnu, dunavsku ili dravsku ribu mjenjat za one morske, mislim da se to nemoze mjerit



braco moj ovo je tema o pizzama a ne o faking fišu.

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.06.2011. 20:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lipov Hlad i Bendek su mi ok što se tiče kvalitete pice.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dr. zoidberg
Offline
Avatar

Ukupno postova: 643
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.06.2011. 21:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Duminske Trake je napisao/la: ›
Evo danas sam naručio giganticu iz Lipovog Hlada,pola ćoza pola slavonska i bila je odlična,nisu štedjeli na dodacima... :mljac: Very Happy



e to pizzu moraš nakrivit da uđe kroz vrata, platiš oko 100 kn, za 5 osoba sprdnja skupit pare a ubiješ se, a i što je najbolje dobra je...

_________________
I have come here to chew bubblegum and kick ass...and I'm all out of bubblegum.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alanford
Offline
Ukupno postova: 22
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.06.2011. 1:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naručio neki dan iz Lipovog hlada, jednom riječju fantastično! Stigla i prije no što su rekli, vruća, svega na njoj. Sve pohvale!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.06.2011. 12:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slavonska iz Bendeka je jako dobra. Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
noname
Offline
Ukupno postova: 204
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.06.2011. 12:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Najbolja u Sebastianu Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alanford
Offline
Ukupno postova: 22
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.06.2011. 13:13 
Naslov: Complicity 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Odličan je Sebastian, posebno je dobra sa 4sira, tko voli..
Samo, neko vrijeme su bili najskuplji, ne znam kako je sada.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.06.2011. 21:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa nisu vise bas najskuplji u sebastinu, dok odes kod njih

al ovako naplete i dostavu i kutiju mislim

_________________
There can be only one, and that one is me Wink
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: