Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



HDSSB-HSP-HDZ prepucavanja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.06.2010. 0:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa koliko puta da ti odgovorim? Very Happy - napisao sam ti već dva puta, ali dobro evo i treći - dakle medijske kuće zapošljavaju preko studentskog centra honoranre novinare. Dakle studente koji im pišu o razno raznim temama. Ne znam kako u drugim kućama no u mojim se takvim honorarcima daje da samo poprate određene događaje, dakle nema istraživačkog novinarstva niti tako čega, samo odeš na događaj na koji te pošalju i napšeš članak.
Nisam bio na toj tiskovnoj HSP-a ali koliko sam ja shvatio Đapić je rekao to samo za jedan medij i to jedan lokalni (mislim da se izrazio kao jedan osječki medij) tako da tvoja teza o medijimA. množini jel, nije točna.

A čuj usporedbe stavljam, ja barem, redovno kako bi oni koji čitaju teme vidjeli da za sve ono što optužujete druge, Vi u HDSSB-u imate barem dva puta takvih događaja.

A sad o lažima? Pa dobro evo moram pitati kojima? Mislim nije laž da su poskupjeli vrtići, nije laž da je poskupjela voda, parking, odvoz smeća, grobna naknada, sam pokop, nije laž da je ukinuto otplaćivanje pokopa na rate, nije laž da su najavljivani i pod prijetnjom izlaska iz koalicije ukidanje koncesije za parkinge, nije laž da se najavljivalo od strane sada vladajućih da će OPG (onaj famozni koji je eto nestao pod krinkom BIOS-a) preuzeti i naplatu parkiranja ali i pauk službe, nije laž da je gradonačelnik rekao da je grad pred bankrotom pa kupio si limuzinu, nije laž da su odluke o poskupljenju vrtića ukinuli oporbenjaci kao ni da se izmjene Odluke o komunalnim uslugama mjenjaju zato što je Upravni sud presudio da nisu u skladu sa zakonom, a nije in laž da su tužbu Upravnom sudu pisali upravo oporbenjaci. Nije laž, da je sadašnji Župan vikao kako su šetača srušili mjerači kukuruza, nije laž da su pokušali nelegalno postaviti Benašića za gradonačelnika, nije laž da su pred izbore 2009. vikali na sastnacima HDSSB-a da se u gornjem gradu nije ništa napravilo u 4 godine, nije laž da je početkom prošle godine Ivica Završki vikao kako Gornji grad (govorim za GG jer sam iz tog dijela grada) dobija sramotno malo sredstava a isto tako nije ni laž da sada kada su mu smanjena na ispod 600 tisuća kuna (a bila su oko 720 ako se ne varam) šuti. A isto tako nije laž ni da je sam osnivač HDSSB-a priznao da je lažirao izbore (jel one na kojima je Sanader izabran za predsjednika HDZ-a). A sad, ako su to laži po tebi onda zaista ne znam što da ti više kažem.

_________________
Nemojte tako - pa Strijelac je neutralan Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.06.2010. 0:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eto sve si nabrojao i sad sutra ocekujes sve ljude koji ovo procitaju da se dodju uclanit u hsp?
Ljudi su ovce i ne zele vise kod vuka kad ih jednom odere:)
Uglavnom,vec par mjeseci pokusavam objasniti da ste imali 4 jebene godine sa najvecim proracunima i vi ste uspjeli izgubit izbore iako ste koalirali sa svima samo da ostanete gore.

Bubalo je svoje teske poteze (morao ih je vuci dijelom zbog recesije a dijelom zbog vas) odradio za ovaj izborni ciklus a ja i nakon tih poteza ne vidim ni blizu ikoga od oporbe da mu se moze pribliziti u nekoj ozbiljnoj ankete a ne u izborima.
sad ima doalze 3 g u kojima takvih poteza nema pa nejgova popularnost moze samo rasti.

No kako i vama kazem ,ja nemam nista od pisanja ovdje jer nisam u stranci a posto ste vi u hsp nemate ni vi nista od ovih pljuvanja i piskaranja jer ta stranka nema buducnost.to shvatite.

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.06.2010. 0:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la: ›
Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › bla bla Dakle kao . Grad Osijek je PRED BANKROTOM!! - kako kaže gradonačelnik


de mi molim te daj citat odakle si ovo izvukao Rolling Eyes


ak si zaboravio ili preskocio ovaj post Smile

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.06.2010. 7:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la (Pogledaj post): ›
pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): ›
pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): ›
pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): ›
Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › Dobro sada mi opet nije jasno nešto ali dobro to je nevažno Very Happy - ne ne mislim da su to dvostruki kriteriji i evo objasniti ću ti zašto to ne mislim. Naime, po pisanjima u medijima i na ovom forumu, križ posluje sa dobiti (barem je tako pisalo, ne znam pravo stanje). Dakle kao takvi neka kupe što god žele, ako već ostvaruju dobit. Grad Osijek je PRED BANKROTOM!! - kako kaže gradonačelnik i evo osim već jedne blokade računa vrlo je blizu da mu to pođe za rukom i drugi put. Pa ja ne vidim kako to mogu biti dvije iste stvari?!

Humanitarna organizacija posluje sa tolikom dobiti da može kupiti auto od pola milijuna kuna? Ponavljam HUMANITARNA organizacija! Nema te dobiti koju bi crveni križ trebao ulupati u auto od 500 000 kuna Evil or Very Mad ! Što to znači da organizacija ima dobit, a koju nema nigdje uložiti, jer nema socijalno ugroženih slučajeva. Crveni križ nije osnovan sa ciljem ostvarivanja dobiti!

Odgovori mi na ovo Very Happy

I dalje nisam dobio odgovor. Smile


Čuj evo odgovoriti ću ti riječima tvog stranačkog kolege - odi pa si sam ih pitaj Very Happy

Dakle došli smo do zaključka da si svo ovo vrijeme bio licemjeran prozivajući gradonačelnika za "skupi" auto, a kada je u pitanju ravnatelj Crvenog križa(HUMANITARNE ORGANIZACIJE), ujedno i tvoj šef, onda važe druga pravila.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.06.2010. 9:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo nemam danas baš vremena tražiti ti ali daj mi preko vikenda ti dam točnije. No evo ti ovako za prvu ruku najave u kojima je grad pred bankrotom. Neću ti izvlačiti članke iz ostalih novina, evo izvlačim ti samo 3 članka iz osobnog glasila tj. Glasa Slavonije - i to izjave gradonačelnika u razmaku od 3 dana:
1. - Avenue Mall SPAŠAVA GRAD - sutra uplačuju 10 milijuna kuna...
2. Do 1. srpnja grad reže 50 milijuna kuna (nakon utvrđivanja da si baš nema novaca)
3. Zbog minusa kasne plaće u gradskim tvrtkama (podnaslom - zbo lošeg stanja u gradskoj blagajni...)
Eto to ti je ono za prvo ruku a kažem, daj mi evo vikend pa ti izvadim još toga - no ipak mi se čini da nisi trebao inzistirati na tome - Nakon samo ova tri izvatka Bubalo ode i kupi si auto.

_________________
Nemojte tako - pa Strijelac je neutralan Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.06.2010. 10:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pobjedio si Angeliume u ovom nadmudrivanju Wink. stvarno je rekao BANKROT iako malo slabije vidim pa ne znam jesi ga citirao ali vjerujem ti na rijec da jesi Smile

da se opet kopiram:

Uglavnom,vec par mjeseci pokusavam objasniti da ste imali 4 jebene godine sa najvecim proracunima i vi ste uspjeli izgubit izbore iako ste koalirali sa svima samo da ostanete gore.

Bubalo je svoje teske poteze (morao ih je vuci dijelom zbog recesije a dijelom zbog vas) odradio za ovaj izborni ciklus a ja i nakon tih poteza ne vidim ni blizu ikoga od oporbe da mu se moze pribliziti u nekoj ozbiljnoj ankete a ne u izborima.
sad ima doalze 3 g u kojima takvih poteza nema pa nejgova popularnost moze samo rasti.

No kako i vama kazem ,ja nemam nista od pisanja ovdje jer nisam u stranci a posto ste vi u hsp nemate ni vi nista od ovih pljuvanja i piskaranja jer ta stranka nema buducnost.to shvatite.

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bob11
Offline
Avatar

Ukupno postova: 346
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 11.06.2010. 16:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la: ›
pobjedio si Angeliume u ovom nadmudrivanju Wink. stvarno je rekao BANKROT iako malo slabije vidim pa ne znam jesi ga citirao ali vjerujem ti na rijec da jesi Smile

da se opet kopiram:

Uglavnom,vec par mjeseci pokusavam objasniti da ste imali 4 jebene godine sa najvecim proracunima i vi ste uspjeli izgubit izbore iako ste koalirali sa svima samo da ostanete gore.

Bubalo je svoje teske poteze (morao ih je vuci dijelom zbog recesije a dijelom zbog vas) odradio za ovaj izborni ciklus a ja i nakon tih poteza ne vidim ni blizu ikoga od oporbe da mu se moze pribliziti u nekoj ozbiljnoj ankete a ne u izborima.
sad ima doalze 3 g u kojima takvih poteza nema pa nejgova popularnost moze samo rasti.

No kako i vama kazem ,ja nemam nista od pisanja ovdje jer nisam u stranci a posto ste vi u hsp nemate ni vi nista od ovih pljuvanja i piskaranja jer ta stranka nema buducnost.to shvatite.


jel vam to bubi napisao šverc pa cijelo vrijeme pišete jedno te isto,ko papige se ponavljate!
imali su 4 godine i nešt su napravili!pa bubalo za 20 godina neće nešt slično napraviti!nesposoban je,a glavni cilj mu je privatizacija ili prodaja svega!dao bog da svi završili u drinovcima,pa tamo vladajte......

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.06.2010. 23:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la (Pogledaj post): › Bubalo je svoje teske poteze (morao ih je vuci dijelom zbog recesije a dijelom zbog vas) odradio za ovaj izborni ciklus a ja i nakon tih poteza ne vidim ni blizu ikoga od oporbe da mu se moze pribliziti u nekoj ozbiljnoj ankete a ne u izborima.

Ja ne kužim na osnovu čega ti to temeljiš svoje mišljenje da je Bubalo daleko najomiljeniji političar u gradu i da ga svi obožavaju? Stvarno ne vidim na osnovu čega misliš da većina građana s odobravanjem gleda na ovu godinu dana vladavine HDSSB-a u gradu?
Koje si ti to "ozbiljne" ankete gledao? One iz Glasa Slavonije ili STV-a?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.06.2010. 6:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Već rekoh sve što mislim o postavi na čelu grada, ali ipak još nekoliko rečenica...
Bubalo je imao malo sreće jer se u međuvremenu dogodila izmjena izbornog zakona i gradonačelnike se bira neposredno, dakle ne mora koalirati ni s kim da bi bio gradonačelnik. Tim više se i čudim ovolikom neradu jer ima određenu političku stabilnost iza sebe koju prethodna uprava nije imala (sjetimo se koalicija, nekoliko ponovljenih izbora i na kraju prebjega Matkovića), ali je ipak bilo vidljivih i opipljivih pomaka, pa tko god što mislio. Radilo se, iako u politički nemogućim uvjetima. Sad imamo priliku gledati bezidejnost, odsustvo bilo kakve vizije u vođenju grada, nerad do te mjere da gradska uprava nije u stanju provoditi niti tekuće održavanje postojećeg a kamoli raditi na usavršavanju (najnoviji primjer: očajna komunalna "reforma" nakon koje samo vidimo vreće sa smećem posvuda). Snagagrada u tišini i zavjetrini zidina Tvrđe ne radi ništa, eventualno katkad zaplaču kako nemaju love (a tada osvane nova ergela u garaži), puste svoje direktorčiće da baljezgaju u medijima (vlastitim) a kad ih netko nešto pita - za sve su krivi oni bivši (pa, jednog od bivših pokupiše sa sobom - neka ga sad izvlače za uši ako treba; što ih koči?!) iako je prošlo već više od godinu dana i zaokružena cijela jedna proračunska godina bez bivših...
A meni je stigao račun za Unikom 100% veći nego do sad, a smeća na sve strane; vrtić poskupio i traže lovu 2 rate unaprijed, vozim se 120% skuplje gradskim prijevozom i to u starim kantama koje samo što se ne raspadnu na tračnicama (btw; odustala sam od gradskog prijevoza jer je skup i loš), naknada za održavanje groblja poskupila, a groblje na kojem je moj otac pokopan zaraslo u travuljinu do koljena (nikad nije bilo tako neuredno!).
Gradska uprava ima svaki dan 8 radnih sati na raspolaganju kako bi smislila načine da građani žive ugodnije, jeftinije i kvalitetnije. Za podizanje cijena očekujemo i bolju uslugu - nikako obrnuto. Inače, na što troše svaki dan svojih 8 radnih sati? To je, očito, loše i neučinkovito potrošeno radno vrijeme nesposobnih ljudi. Koje mi građani plaćamo. Pa imamo pravo i komentirati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2010. 9:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la: ›
centurion je napisao/la (Pogledaj post): › Bubalo je svoje teske poteze (morao ih je vuci dijelom zbog recesije a dijelom zbog vas) odradio za ovaj izborni ciklus a ja i nakon tih poteza ne vidim ni blizu ikoga od oporbe da mu se moze pribliziti u nekoj ozbiljnoj ankete a ne u izborima.

Ja ne kužim na osnovu čega ti to temeljiš svoje mišljenje da je Bubalo daleko najomiljeniji političar u gradu i da ga svi obožavaju? Stvarno ne vidim na osnovu čega misliš da većina građana s odobravanjem gleda na ovu godinu dana vladavine HDSSB-a u gradu?
Koje si ti to "ozbiljne" ankete gledao? One iz Glasa Slavonije ili STV-a?


to je moje misljenje.Sta ti mislis tko bi ga trenutno mogao pobjediti?TKO?
Nakon sto je napravio sve lose poteze ja opet kazem da i sad kad je najmanje popularan oept je oporba tolko losa da nema nikog blizu Bubalu(Vrdoljaku i Lovokovicki).

a sto serete po Glasu ..ajm ose vratiti na predizborne ankete..

ovo je iz GLASA:
Dakle prema istraživanju agencije Promocija Plus, rezultati za grad su sljedeći:

Za gradonačelnika:
27,4 posto Bubalo - Vrdoljak (HNS) - Lovoković
23,5 posto, Matković - Šimić (DC) - netko
19,6 posto Vrbošić - Ačimović (SDP)- Ptičar (HSS)
17,2 posto Đapić- netko - netko

Nova tv:
http://image.dnevnik.hr/media/images///600xX/Apr2009//60211470.jpg

jutarnji:
http://www.jutarnji.hr/EPHResources/Images/2009/05/14/osijek2.jpg

a ovo je anketa Izasla na OSTV I SL.dom
:
Najnovije istraživanje Media metra u travnju na uzorku od 2000 ispitanika pokazuje da se nakon Sanaderovog posjeta Slavoniji mijenja raspoloženje birača...

Za gradonačelnika Osijeka:

1. Anto Đapić - 34 %
2. Krešimir Bubalo - 25 %
3. Dr. Josip Vrbošić - 21,8 %

Za Osječko-baranjskog župana:

1. Tomislav Ivić - 42,2 %
2. Dr. Vladimir Šišljagić - 31,9 %
3. Dr. Zlatko Maksimović - 20 %


Budimo realni i shvatiti cemo da su ankete GLasa,NOve TV i JUtarnjeg rezirane od strane Glavasa dok su OSTV i SL:Dom realni. jel??

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2010. 14:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la (Pogledaj post): › to je moje misljenje

Oke, krivo sam čitao, mislio sam da se referiraš na neke ankete ili mišljenje građana Osijeka.
A što se tiče oporbe, daleko su još izbori pa je i oporba tiha, ali evo recimo ako ste toliko popularni, kako vam je HDZ odnio pobjedu na studentskim izborima? Nemoj mi samo reći da su to postigli prijetnjama kako se to pokušava insinuirati na onoj jednoj temi u Vijestima. Dakle, oporba itekako postoji. Koliko čujem HSP, na čelu sa Srbom se malo više orijentirao na nacionalnoj razini i trenutno pokušavaju oformiti neki kao treći blok (svi pravaši, Tuđman, Jurčević...) i na tome ima moju podršku. Osijek su malo zapustili iako rekoh, daleko daleko su novi izbori, a od galame i nema neke prevelike koristi.

Kad već govorimo o nacionalnoj razini, negdje sam načuo da bi na sljedećim izborima zajedno mogli nastupiti KGB (Kerum - Glavaš - Bandić), a negdje na ovom forumu sam pročitao da je greška HDSSB-a što je podržao Bandića na predsjedničkim izborima, a gle čuda, sad opet vjerojatno s njim idu na nacionalnoj razini.


centurion je napisao/la (Pogledaj post): ›
Budimo realni i shvatiti cemo da su ankete GLasa,NOve TV i JUtarnjeg rezirane od strane Glavasa dok su OSTV i SL:Dom realni. jel??

OSTV je HDZ-ov ekvivalent HDSSB-ovom STV-u i Glasu Slavonije, to nitko ne spori.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2010. 19:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la: ›
centurion je napisao/la (Pogledaj post): › to je moje misljenje

Oke, krivo sam čitao, mislio sam da se referiraš na neke ankete ili mišljenje građana Osijeka.
A što se tiče oporbe, daleko su još izbori pa je i oporba tiha, ali evo recimo ako ste toliko popularni, kako vam je HDZ odnio pobjedu na studentskim izborima? Nemoj mi samo reći da su to postigli prijetnjama kako se to pokušava insinuirati na onoj jednoj temi u Vijestima. Dakle, oporba itekako postoji. Koliko čujem HSP, na čelu sa Srbom se malo više orijentirao na nacionalnoj razini i trenutno pokušavaju oformiti neki kao treći blok (svi pravaši, Tuđman, Jurčević...) i na tome ima moju podršku. Osijek su malo zapustili iako rekoh, daleko daleko su novi izbori, a od galame i nema neke prevelike koristi.

Kad već govorimo o nacionalnoj razini, negdje sam načuo da bi na sljedećim izborima zajedno mogli nastupiti KGB (Kerum - Glavaš - Bandić), a negdje na ovom forumu sam pročitao da je greška HDSSB-a što je podržao Bandića na predsjedničkim izborima, a gle čuda, sad opet vjerojatno s njim idu na nacionalnoj razini.


Jel stvarno misliš da je moguća ta koalicija ili namjerno prcaš Smile

Brick Top je napisao/la: ›
centurion je napisao/la (Pogledaj post): ›
Budimo realni i shvatiti cemo da su ankete GLasa,NOve TV i JUtarnjeg rezirane od strane Glavasa dok su OSTV i SL:Dom realni. jel??

OSTV je HDZ-ov ekvivalent HDSSB-ovom STV-u i Glasu Slavonije, to nitko ne spori.


ma nisam ja to ni komentirao nego sam ipak htio ukazati koji su ipak realniji pa cak i u predizbornoj kampanji!
btw. opet pitam tko je u gradu trenutno snazan pobjediti Bubala Vrdoljaka i Lovokovicku - cak i poslije ovakvih poteza koji se svugdje u sviejtu rade u prvoj godini mandata

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2010. 0:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la (Pogledaj post): › Jel stvarno misliš da je moguća ta koalicija ili namjerno prcaš Smile

Jesi ti stvarno mislio da će HNS i HDSSB u koaliciju? Jel se sjećaš one "Braco i seka"?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2010. 8:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la: ›
centurion je napisao/la (Pogledaj post): › Jel stvarno misliš da je moguća ta koalicija ili namjerno prcaš Smile

Jesi ti stvarno mislio da će HNS i HDSSB u koaliciju? Jel se sjećaš one "Braco i seka"?


Kakv HNS ? ja te pitam za KERuma i BAndica?
Gradonacelnik se bira neposredno pa sam te zato pitao tko bi mogao pobjediti njih troje, parlamentarni izbori su nesto drugo .

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2010. 10:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la (Pogledaj post): › Kakv HNS ? ja te pitam za KERuma i BAndica?
Gradonacelnik se bira neposredno pa sam te zato pitao tko bi mogao pobjediti njih troje, parlamentarni izbori su nesto drugo .

Šta kakav HNS? Pa pitao si jel stvarno mislim da je moguća koalicija KGB, a ja sam ti onda odgovorio s protupitanjem jel prije par godina bila moguća koalicija HNS - HDSSB. I gle čuda, itekako je moguća.

A što se tiče toga tko bi mogao pobijediti "Snagu grada" (i to "snaga" je pod debelim navodnicima) pa evo mislim da nikako Bubalo nije nedodirljiv kakvim ga ti smatraš i da bi ga koalicija HSP - HDZ mogla pobijediti. Zašto ne... Al opet, to je moje mišljenje, kao što je i tvoj stav da je Bubalo najpopularniji političar grada Osijeka.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: