Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



HDSSB-HSP-HDZ prepucavanja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.06.2010. 14:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vi napadate njega jer je vjećnik??
ja ga prvo moram pohvalit jer kao vijećnik dolazi na forume i cita gdje ima problema i neke od njih odmah pokusa rjesiti a puno ih je i rjesio ne samo na ovom forumu nego i na nekim drugim forumima i sa nekim drugim udrugama.

@ astec - neki dan je đapić imao press kako su mediji protiv hsp a ti kao clan hsp dobio posao u medijima??? kako sad to? Very Happy
ubit ce nas admini hehehe

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
asko
Offline
Ukupno postova: 349
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.06.2010. 14:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

može netko imati protiv hdsbb-a protiv što god želi ( i sam imam prigovora brdo), al ako netko sluša ljude i prenosi ideje i želje dalje odgovornima to je pernanbukano

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.06.2010. 16:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › bla bla Dakle kao . Grad Osijek je PRED BANKROTOM!! - kako kaže gradonačelnik


de mi molim te daj citat odakle si ovo izvukao Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.06.2010. 16:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Napadamo? Ma nee, čak suprotno, drago mi je da evo možemo nekom od vijećnika postaviti pitanja ovdje. Žao mi je samo što su mu odgovori tipa: Ne znam zašto je netko iz vladajuće koalicijie promjenio mišljenje. Kao gradskog vijećnika vladajućih to je također zabrinjavajuće, no dobro, opće poznato da je drinovačka škola da se stavljaju podobni a ne sposobni...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.06.2010. 16:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa ak se ne varam ti si i tajnik ili tako nesto u hsp pa mozes reci tvojima da postave i koje tvoje pitanje na gradskom vijecu. il isu mogli rjesiti sto te muci u zadnje 4g.

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bob11
Offline
Avatar

Ukupno postova: 346
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.06.2010. 16:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la: ›
Napadamo? Ma nee, čak suprotno, drago mi je da evo možemo nekom od vijećnika postaviti pitanja ovdje. Žao mi je samo što su mu odgovori tipa: Ne znam zašto je netko iz vladajuće koalicijie promjenio mišljenje. Kao gradskog vijećnika vladajućih to je također zabrinjavajuće, no dobro, opće poznato da je drinovačka škola da se stavljaju podobni a ne sposobni...


daleko su oni od sposobnih,a kamoli nešt više!a novaca naravno da nemaju,trebalo je izgraditi kuću u drinovcima,kupiti novi auto bubiju,svaki mjesec plaćati režije glavonji,a mora i on od nečega živjeti!!ko slijepi miševi po uputama glavonje sve rade,a smisao svega im je pljuvati po drugima i uzdizati sebe! *

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.06.2010. 18:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

opet nas prebacilo u magarecu temu Smile
tu je astec na svome - bio i kod jednih i kod drugih Smile hehe
nego,bob11, od kojih se tocno sredstava izgradila ta kuca u drinovcima? jel nije to mamic izgradio kao zalog za Vidu?
mislis da Hedl vec nebi pisao o tome da tu ima nesto istine.
necu uvije kdrzat stranu hdssbovcima ali ova napdanja od HSp-a su stvarno smjesna.
vec svi vidite da vise nemate buducnosti, u gradu ste koalirali sa svima prosle 4.g jer su to bilo 4 najveca proracuna u poviejsti (a i u bliskoj buducnosti ) Osijeka i svi su htjeli biti dio te vlasti jer se znalo da ko tada bude u vlasti nema sanse izgubiti izbore 2009 jer sa toliko novca u blagajni se izbori NE MOGU IZGUBITI.
Uspjeli ste se posvađati međusobno i sa svim koalicijskim partnerima. Za kraj na izbore idete sa HDZom koji priej toga kaze da je glas za HSP glas za SDP.
Izbori su za 3 g.
ovi su napravili najteze poteze u prvoj godini kako bi i svak normalna gradska vlast i ne vidim nikoga od oporbenih da im moze prismrditi za 3g na izborima.
sva ova pljuckanje vase malde vojske na ovom forumu nemaju smisla jer ste i prije izbora bili u vecini ovdje pa ste gadno popusili izbore.
ovdje su citatelji uglavnom ljevičari i tesko da cete koga pridobiti za HSp ..
zato i mislim da sve ove prepirke u svakoj temi u kojoj se spominje gradska i zupanijska vlast vise nemaju smisla jer sve se svede opet na ovu temu Smile

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.06.2010. 18:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): ›
pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): ›
Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › Dobro sada mi opet nije jasno nešto ali dobro to je nevažno Very Happy - ne ne mislim da su to dvostruki kriteriji i evo objasniti ću ti zašto to ne mislim. Naime, po pisanjima u medijima i na ovom forumu, križ posluje sa dobiti (barem je tako pisalo, ne znam pravo stanje). Dakle kao takvi neka kupe što god žele, ako već ostvaruju dobit. Grad Osijek je PRED BANKROTOM!! - kako kaže gradonačelnik i evo osim već jedne blokade računa vrlo je blizu da mu to pođe za rukom i drugi put. Pa ja ne vidim kako to mogu biti dvije iste stvari?!

Humanitarna organizacija posluje sa tolikom dobiti da može kupiti auto od pola milijuna kuna? Ponavljam HUMANITARNA organizacija! Nema te dobiti koju bi crveni križ trebao ulupati u auto od 500 000 kuna Evil or Very Mad ! Što to znači da organizacija ima dobit, a koju nema nigdje uložiti, jer nema socijalno ugroženih slučajeva. Crveni križ nije osnovan sa ciljem ostvarivanja dobiti!

Odgovori mi na ovo Very Happy

I dalje nisam dobio odgovor. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bob11
Offline
Avatar

Ukupno postova: 346
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.06.2010. 21:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koalirali su sa svima jer ni jedna stranka nije mogla pratiti njihov program i rad u gradu!možete srati šta god hoćete protiv hsp-a,al su oni bar nešt radili po gradu!a dobro se zna šta hdssbih radi po gradu,samo što neki još nisu svijesni toga!politika im se zasniva na kukanju kako nemaju novaca,prijete se nekim tužbamam koje u startu propadnu.

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.06.2010. 21:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): ›
pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): ›
pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): ›
Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › Dobro sada mi opet nije jasno nešto ali dobro to je nevažno Very Happy - ne ne mislim da su to dvostruki kriteriji i evo objasniti ću ti zašto to ne mislim. Naime, po pisanjima u medijima i na ovom forumu, križ posluje sa dobiti (barem je tako pisalo, ne znam pravo stanje). Dakle kao takvi neka kupe što god žele, ako već ostvaruju dobit. Grad Osijek je PRED BANKROTOM!! - kako kaže gradonačelnik i evo osim već jedne blokade računa vrlo je blizu da mu to pođe za rukom i drugi put. Pa ja ne vidim kako to mogu biti dvije iste stvari?!

Humanitarna organizacija posluje sa tolikom dobiti da može kupiti auto od pola milijuna kuna? Ponavljam HUMANITARNA organizacija! Nema te dobiti koju bi crveni križ trebao ulupati u auto od 500 000 kuna Evil or Very Mad ! Što to znači da organizacija ima dobit, a koju nema nigdje uložiti, jer nema socijalno ugroženih slučajeva. Crveni križ nije osnovan sa ciljem ostvarivanja dobiti!

Odgovori mi na ovo Very Happy

I dalje nisam dobio odgovor. Smile


Čuj evo odgovoriti ću ti riječima tvog stranačkog kolege - odi pa si sam ih pitaj Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.06.2010. 21:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la (Pogledaj post): › opet nas prebacilo u magarecu temu Smile
tu je astec na svome - bio i kod jednih i kod drugih Smile hehe
nego,bob11, od kojih se tocno sredstava izgradila ta kuca u drinovcima? jel nije to mamic izgradio kao zalog za Vidu?
mislis da Hedl vec nebi pisao o tome da tu ima nesto istine.
necu uvije kdrzat stranu hdssbovcima ali ova napdanja od HSp-a su stvarno smjesna.
vec svi vidite da vise nemate buducnosti, u gradu ste koalirali sa svima prosle 4.g jer su to bilo 4 najveca proracuna u poviejsti (a i u bliskoj buducnosti ) Osijeka i svi su htjeli biti dio te vlasti jer se znalo da ko tada bude u vlasti nema sanse izgubiti izbore 2009 jer sa toliko novca u blagajni se izbori NE MOGU IZGUBITI.
Uspjeli ste se posvađati međusobno i sa svim koalicijskim partnerima. Za kraj na izbore idete sa HDZom koji priej toga kaze da je glas za HSP glas za SDP.
Izbori su za 3 g.
ovi su napravili najteze poteze u prvoj godini kako bi i svak normalna gradska vlast i ne vidim nikoga od oporbenih da im moze prismrditi za 3g na izborima.
sva ova pljuckanje vase malde vojske na ovom forumu nemaju smisla jer ste i prije izbora bili u vecini ovdje pa ste gadno popusili izbore.
ovdje su citatelji uglavnom ljevičari i tesko da cete koga pridobiti za HSp ..
zato i mislim da sve ove prepirke u svakoj temi u kojoj se spominje gradska i zupanijska vlast vise nemaju smisla jer sve se svede opet na ovu temu Smile


Čak se relativno i mogu složiti s ovime. Išlo se zaista sa svima. No ajmo redom, prvo se išlo sa HDSSB-om koji je, kada je shvatio da nemaju snagu pratiti takav tempo rada, napravio su što su napravili (ste napravili). Nakon toga ste portuzakonito pokušali instalirati Benašića za gradonačelnika no eto nije Vam baš pošlo za rukom Very Happy (dobro lažem je, punih 11 dana je bio gradonačelnik) Nakon toga izbori i HSP pobjeđuje, pa problemi oko stvaranja vlasti pa ponovni izbori, pa OPET HSP pobjeđuje Very Happy i opet se ponavljaju isti problemi i ide se u koaliciju sa ljevicomjer je to bio jedini način da se izbjegne još jedna kriza i još 3 mjeseca bez vlasti (tada je Osijek bio bez vlasti punih 6 mjeseci). Ali gle sad jednu stvar, Matković je bio kod nas pa je sad kod Vas, isto tako i HNS a na županijskoj razini i SDP je sada s Vama. Dakle prozivaj HSP za koalicije sa svima, no gle čuda Vi ste gori Very Happy - koalicija sa HNS-om pa sa Matkovićem pa sa SDP-om. Ostaje Vam još samo HDZ... A joj pa da - Lovokovička je njihova bila Very Happy. S time da SDSS nisam ni spomenuo Very Happy. Dakle s kime točno to Vi niste koalirali da bi se dokopali vlasti za razliku od HSP-a koji je išao sa ljevicom kako bi se Grad Osijek i funkcioniranje gradske vlasti napokon ostvarilo nakon 6 mjeseci bezvlašća?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bob11
Offline
Avatar

Ukupno postova: 346
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.06.2010. 22:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la: ›
centurion je napisao/la (Pogledaj post): › opet nas prebacilo u magarecu temu Smile
tu je astec na svome - bio i kod jednih i kod drugih Smile hehe
nego,bob11, od kojih se tocno sredstava izgradila ta kuca u drinovcima? jel nije to mamic izgradio kao zalog za Vidu?
mislis da Hedl vec nebi pisao o tome da tu ima nesto istine.
necu uvije kdrzat stranu hdssbovcima ali ova napdanja od HSp-a su stvarno smjesna.
vec svi vidite da vise nemate buducnosti, u gradu ste koalirali sa svima prosle 4.g jer su to bilo 4 najveca proracuna u poviejsti (a i u bliskoj buducnosti ) Osijeka i svi su htjeli biti dio te vlasti jer se znalo da ko tada bude u vlasti nema sanse izgubiti izbore 2009 jer sa toliko novca u blagajni se izbori NE MOGU IZGUBITI.
Uspjeli ste se posvađati međusobno i sa svim koalicijskim partnerima. Za kraj na izbore idete sa HDZom koji priej toga kaze da je glas za HSP glas za SDP.
Izbori su za 3 g.
ovi su napravili najteze poteze u prvoj godini kako bi i svak normalna gradska vlast i ne vidim nikoga od oporbenih da im moze prismrditi za 3g na izborima.
sva ova pljuckanje vase malde vojske na ovom forumu nemaju smisla jer ste i prije izbora bili u vecini ovdje pa ste gadno popusili izbore.
ovdje su citatelji uglavnom ljevičari i tesko da cete koga pridobiti za HSp ..
zato i mislim da sve ove prepirke u svakoj temi u kojoj se spominje gradska i zupanijska vlast vise nemaju smisla jer sve se svede opet na ovu temu Smile


Čak se relativno i mogu složiti s ovime. Išlo se zaista sa svima. No ajmo redom, prvo se išlo sa HDSSB-om koji je, kada je shvatio da nemaju snagu pratiti takav tempo rada, napravio su što su napravili (ste napravili). Nakon toga ste portuzakonito pokušali instalirati Benašića za gradonačelnika no eto nije Vam baš pošlo za rukom Very Happy (dobro lažem je, punih 11 dana je bio gradonačelnik) Nakon toga izbori i HSP pobjeđuje, pa problemi oko stvaranja vlasti pa ponovni izbori, pa OPET HSP pobjeđuje Very Happy i opet se ponavljaju isti problemi i ide se u koaliciju sa ljevicomjer je to bio jedini način da se izbjegne još jedna kriza i još 3 mjeseca bez vlasti (tada je Osijek bio bez vlasti punih 6 mjeseci). Ali gle sad jednu stvar, Matković je bio kod nas pa je sad kod Vas, isto tako i HNS a na županijskoj razini i SDP je sada s Vama. Dakle prozivaj HSP za koalicije sa svima, no gle čuda Vi ste gori Very Happy - koalicija sa HNS-om pa sa Matkovićem pa sa SDP-om. Ostaje Vam još samo HDZ... A joj pa da - Lovokovička je njihova bila Very Happy. S time da SDSS nisam ni spomenuo Very Happy. Dakle s kime točno to Vi niste koalirali da bi se dokopali vlasti za razliku od HSP-a koji je išao sa ljevicom kako bi se Grad Osijek i funkcioniranje gradske vlasti napokon ostvarilo nakon 6 mjeseci bezvlašća?



osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.06.2010. 22:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angeliume,pogrjesio si,nisam u stranci.neke poteze podrzavam a neke ne i recimo ne mogu se uclanit u stranku koja je podrzavala bandica (makar su kasnije i vidjeli da su pogrjesili).
Kao sto si rekao koalirali ste svi sa svima i vjerovatno ce opet biti takvih koalicija u gradu samo sto je fora sto u tim koalicijama nece biti HSP-a.
Hdssb igra punoooo pametnije od vas. al bas punooo.Istina , nije tesko igrat pametnije od vas ali ovi bas ono rade sve sto bi svatko od nas trebao napraviti sa svojim privatnim finacijama samo svi to nemamo muda prihvatiti( isto tako i neke Jacine poteze podrzavam i shvacam al to sto namjerno jebe lovu za slavoniju stavlja tjera me u mrznju Smile

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.06.2010. 22:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tražim gdje nam nestao razgovor a onda se sjetih da je vjerojatno tu prebačen Very Happy.
Nisam čuo da je gradonačelnik rekao kako ne smije komentirati prijave i akcije no ako je nije u pravu. Po zakonu RH o prijavnom postupku (dio je kaznenog zakona) svatko ima pravo komentirati prijave koje su podnjeli. Iako postoji kod nas i institucija anonimne prijave, naravno da je lakše pravosuđu ako prijava nije anonimna. S obzirom da je po riječima gradonačelnika ove prijave podnjeo Grad Osijek on kao predstavnik istoga ima pravo i komentirati prijavu. Isto tako komentirati akcije USKOKA također nije zabranjeno jer da je onda ne bi čuo ni za jednu jedinu akciju dok se ne donese pravomoćna presuda (po kaznenom zakonu proces istrage, prijave i suđenja spada pod jedan proces, dakle laički rečeno - akciju) Ono što se ne smije komentirati u ovim slučajevima su identiteti optuženih (svjedoka posebno) ili onih obuhvaćenim istragama dok god se to službeno ne objavi, no u medijima se ni to baš ne poštuje (imamo nedavni slučaj Peveca u kojemu se znalo o kome se radi i prije službene obavjesti). Dakle gradonačelnik je imao puno pravo ali i moralnu obvezu prema građanima iznjeti informacije o podnešenim kaznenim prijavama.

A sad o mojem prelasku. Pa gledaj ja sam otišao iz stranke na vlasti (dakle HDSSB) u stranku u opoziciji (HSP). Istina osim jednog jedinog sastanka nisam previše aktivan, a kako mi se situacija razvija ni neću.
No evo recimo predsjednik mladeži HDSSB-a, je, ne znam da li si znao, isto tako postupio. S time da je on otišao u obnutom smjeru i u obrnutoj situaciji (dakle iz stranke u opoziciji u stranku na vlasti). Kada je došao u HDSSB je na sva usta pljuvao po Matkoviću i rekao kako je njegov odlazak upravo uvjetovan njime, jer je s njime bilo nemoguće raditi. To ni nije meni nekakva novina jer sam to čuo od podosta ljudi iz HSP-a, no osobno ne znam jeli to istina ili suto sdamo zli jezici. No danas taj isti član HDSSB-a sjedi u gradskom vijeću i poslušno diže ruku za tog Matkovića.
To je naravno samo jedna od stvari zbog koje sam otišao iz HDSSB-a, ako želiš još razloga, pogotovo ono što se događalo zadnjih dana moga članstva u toj stranci, vrlo rado ću ti poslati korespodenciju baš između mene i Pernabukana u kojemu i njemu objašnjavam razloge (@ Pernabukano mislim da se sjećaš toga) Eto to je ukratko to Very Happy. Akote što još zanima slobodno pitaj
Da i Državno odvjetništvo je također dobilo upit o tim prijavama pa eto čim nam odgovore potruditi ću se da objavim taj odgovor, ako ne bude već u novinama objavljeno.

_________________
Nemojte tako - pa Strijelac je neutralan Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.06.2010. 23:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uzmi telefon i zovi uskok i drzavno odvjetnistvo ko pravi novinar a nemoj slat upite . zvoi svaki dan po par puta i saznaj istinu Smile
i napisi taj tekst u novine kad se sve smije Very Happy
PRicas o prelasku nekog iz hsp u hdssb - pa to mi je sasvim normalno, preslo im je ljudi i iz sdp i iz hss-a a kak nece iz hsp.
Normalno da nisu voljeli matkovica kad je dao da mu đapić sve diktira .
I ostavi se pernabukana,svaku pricu odvedete na neke usporedbe a bez konkretnih odgovora..

eto jos te jednom pitam kak si uspio dobit posao u medijima kao hspov clan kad đapić tvrdi da su mediji kontrolirani od hdssb-a?
jel ne mislis da su glupe ovakve price za javni forum? izbori su za 3g,necete pridobit glasace stalnim pljuvanjem svake teme i lazima Wink

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: