Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



HDSSB-HSP-HDZ prepucavanja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.06.2010. 12:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to korijenje i ta voda naglo rastu ove godine a zadnje 4 g nisi imao ni poplavu niti je korjenje raslo? pa sto nije vasa mladez to raskopala..bili ste i u koaliciji pa ste mogli cupat korijenje i zajedno.

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.06.2010. 12:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sorry dušo ali vodovodna mreža se obnavljala u gornjem gradu. Stalo se na križanju Hebrangove sa Rokovom ulicom iz smijera juga prema sjeveru, dakle od našičkog naselja na dalje prema sjeveru, te je od istoka gradske četvrti do trga A. Starčevića obnovljena svuda. Početkom 2009 godine je Vodovod označio i daljnje radove (drugi dio Hebrangove, Rokova, Ružina, Ilirska, te popratna naselja), no gle čuda... Dolaskom Vas na vlast se stalo... Problem isti je bio u kućama no zbog pokidanih kućnih vodovodnih cjevi (dakle ne uličnih odvoda) isto od strane drveća no taj se problem rješio u proljeće 2006. godine kada su dotrajala stabla uklonjena i zamjenjene pokidane cijevi. Tako da...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.06.2010. 12:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mogli ste od 2006 do 2009 sve to rjesit

i sta radis ti stalno online kad ti je poplava u podrumu Rolling Eyes

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.06.2010. 16:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › Pa kad već nije sposoban postaviti sposobne direktore tvrtki koje bi se trebale baviti tim problemom, onda neka dođe on sam... Znaš koliko me briga tko će mi doći izvući vodu iz podruma? Al ni najmanje, samo znam da uredno plačam svaki mjesec naknadu za slivne vode, a te slivne vode završavaju, evo sada već treća kiša, u mom podrumu. Ako već Vodovod ne radi svoj posao održavanja slivnika, ili Unikom održavanja drveća čije korjenje uništava vodovodne cijevi onda organizirajte svoju mladež pa neka dođu popraviti štetu nesposobnosti i nebrige Vaše gradske uprave...


sta ti tvoj đaponja to nije rijesio dok je bio na vlasti? Rolling Eyes sad prvo treba cistiti onima koji su na vlasti ti si zadnja rupa na sviralu cekaj red!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bob11
Offline
Avatar

Ukupno postova: 346
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.06.2010. 22:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la: ›
E meni puno koristi od njegovih putovanja i turističkih razgledavanja Budimpešte ili Hercegovine dok ja moram ispumpavati vodu iz podruma jer slivnici nisu očišćeni od prošlog proljeća... nisi li ti upravo nedavno rekao da postoje važne i važnije teme? Točnije tvoja rečenica je bila: "Ti supoređuješ ravnopravnost spolova sa važnim temama poput..." - dakle tom tvojom teorijom meni je važnije da mi nema vode u kući nego da se frajerišete po Europi ili Bosni na račun građana Grada Osijeka...


bubi u drinovcima kopa bazen glavonji,nema on vremena za tvoj podrum!!

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bečki dečki
Offline
Ukupno postova: 17
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.06.2010. 11:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): ›
Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › E meni puno koristi od njegovih putovanja i turističkih razgledavanja Budimpešte ili Hercegovine dok ja moram ispumpavati vodu iz podruma jer slivnici nisu očišćeni od prošlog proljeća... nisi li ti upravo nedavno rekao da postoje važne i važnije teme? Točnije tvoja rečenica je bila: "Ti supoređuješ ravnopravnost spolova sa važnim temama poput..." - dakle tom tvojom teorijom meni je važnije da mi nema vode u kući nego da se frajerišete po Europi ili Bosni na račun građana Grada Osijeka...

Aha gradonačelnik je osobno tebi trebao očistiti vodu? I zbog toga što je kod tebe u podrumu voda on ne bi treba posjećivati gradove prijatelje. Bravo za tebe!
Žuninjo, slobodno možeš i ti doći, povedi i šiška a možeš i ostale đabalebaroše i hoštaplere. "Uspješno" vodite grad pa vjerujem da bi i njegov podrum očistili u roku odmah, ili možda ne bi?! Bravo za šaku jada, tj. ispričavam se, bravo za snagu grada Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bob11
Offline
Avatar

Ukupno postova: 346
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.06.2010. 18:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bečki dečki je napisao/la: ›
pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): ›
Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › E meni puno koristi od njegovih putovanja i turističkih razgledavanja Budimpešte ili Hercegovine dok ja moram ispumpavati vodu iz podruma jer slivnici nisu očišćeni od prošlog proljeća... nisi li ti upravo nedavno rekao da postoje važne i važnije teme? Točnije tvoja rečenica je bila: "Ti supoređuješ ravnopravnost spolova sa važnim temama poput..." - dakle tom tvojom teorijom meni je važnije da mi nema vode u kući nego da se frajerišete po Europi ili Bosni na račun građana Grada Osijeka...

Aha gradonačelnik je osobno tebi trebao očistiti vodu? I zbog toga što je kod tebe u podrumu voda on ne bi treba posjećivati gradove prijatelje. Bravo za tebe!
Žuninjo, slobodno možeš i ti doći, povedi i šiška a možeš i ostale đabalebaroše i hoštaplere. "Uspješno" vodite grad pa vjerujem da bi i njegov podrum očistili u roku odmah, ili možda ne bi?! Bravo za šaku jada, tj. ispričavam se, bravo za snagu grada Wink
Bravo Bravo Bravo osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rizla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 149
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2010. 5:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nu deti njih! Imate se zašto i prepucavati; Nikako da se složite tko je gori, Od zla oca i još gore matere1
Ovo je zadnje figurativno , a i niste mi vi krivi što ne mogu spavati

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.06.2010. 23:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › Dobro pobogu kakve sad veze ima crveni križ sa ovom temom? Junferice odi si malo posjetiti psihijatriju nešto ozbiljno ne valja s tobom, malo si previše fiksirana šplajtom i križem... Nije ti to dobro...


Otići ću u offtopic, ali primjećujem li to dvostruke kriterije ili? Prvi si na ovom forumu kada treba prozivati gradonačelnika zbog kupljenog auta, a sada kada se ustvrdilo da tvoj šef ima duplo skuplji auto i saborsku plaću ljudima preporučuješ psihijatriju!?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 09.06.2010. 23:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čuj, za vrijeme biše vlasti proračun grada NIKADA nije bio blokiran (ispravite me ali mislim da nije ni za vladavine Kramarića no tu se možda varam, zaista ne znam točne podatke), za vrijeme sadašnje evo već jednom bio, a sada se kuka kako se mora izmišljati topla voda da ga se opet ne bi blokiralo. Proračun za 2010 je donosio Bubi sa svim potrebnim podacima i zaduženjima, tako da od njegove kuknjave nema nikakve koristi osim što iz dana u dan pokazuje da je on kao ekonomski stručnjak (doduše to je diskutabilno ali ajde Very Happy) nije u stanju izbjeći blokade. Ovi koje prozivate za prijašnja razdoblja iako nisu ekonomisti nisu grad doveli do blokada tako da...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 09.06.2010. 23:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): ›
Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › Dobro pobogu kakve sad veze ima crveni križ sa ovom temom? Junferice odi si malo posjetiti psihijatriju nešto ozbiljno ne valja s tobom, malo si previše fiksirana šplajtom i križem... Nije ti to dobro...


Otići ću u offtopic, ali primjećujem li to dvostruke kriterije ili? Prvi si na ovom forumu kada treba prozivati gradonačelnika zbog kupljenog auta, a sada kada se ustvrdilo da tvoj šef ima duplo skuplji auto i saborsku plaću ljudima preporučuješ psihijatriju!?


Prvo - moj šef? - drugo prozivao sam gradonačelnika i prozivati ću ga i dalje jer kupuje limuzine a istodobno viče da je grad pred bankrotom. Nikome normalnom to ne može biti normalna pojava. Ali ovjde mi nije jasno kakve veze sad ima križ sa ovom temom?! Mislim evo objasni mi ti akoje tebi jasno Very Happy - zato sam to i napisao...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.06.2010. 23:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma bio bi i Đapiću racun blokiran da je imao Đapića ispred sebe na vlasti ali tako nesto se dva puta nigdje ne moze izabrati .
jel se sjecas kad je prosle godine Grad blokiran zbog love za povrat poreza? 10 ili 11mj? sto nije Đapić uplatio to prije izbora da građani dobiju lovu kad treba ? ili sto nije platio prljavo kazaliste za proslavu ? ili kobasice ?

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
junfer&ca
Offline
Ukupno postova: 125
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.06.2010. 23:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angeliume, evo ja ću ti objasniti. Nisam ja ni sa kime fiksirana nego mi palo na pamet da sam danas čitala u novinama Bubalo izjavio kako mu nije drago što mu brdo proračuna odlazi na plaće obitelji Đukić čija kćer čujem orgija na bazenima u Orahovici. Pa jel to nema veze s gradskim proračunom? Ne treba zaboraviti da je Đukić zaposlio i ženu u Crvenom križu a mislim i još neke rođake. Ako ko treba na psihijatriju, odi si ti

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.06.2010. 23:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eo angeliume,lega. ajde ti meni budi jamac na kredit,jos mi daj i svoje kartice i pin pa ja malo to potrosim a ti onda samo kad ti vratim smijes reci da sam te sjebo a mozda i jos jednom kad vidis da ne placam kredit ali onda vise ne .
kupit cu i tebi dres od osijeka Smile

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bečki dečki
Offline
Ukupno postova: 17
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.06.2010. 23:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la (Pogledaj post): › ma bio bi i Đapiću racun blokiran da je imao Đapića ispred sebe na vlasti ali tako nesto se dva puta nigdje ne moze izabrati .
jel se sjecas kad je prosle godine Grad blokiran zbog love za povrat poreza? 10 ili 11mj? sto nije Đapić uplatio to prije izbora da građani dobiju lovu kad treba ? ili sto nije platio prljavo kazaliste za proslavu ? ili kobasice ?

Kad si se gušio u toj kobasici nisi se žalio a? Moralna vertikala grada Osijeka... Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: