Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



HDSSB-HSP-HDZ prepucavanja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.05.2010. 16:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
centurion je napisao/la: ›
ma jebe se meni sto je smjesno kad sad gpp nema vise gubitak od par milijona nego na tim "linijama" zarađuje. meni od place ide prirez u gradsku blagajnu i onda grad to daje gpp-u a kad bi davali par milijona manje mogli bi vise dati u Nk Osijek i da budemo prvaci i to. kontas!

Kontam ja to sve, samo toliko je nelogičnih poteza dosad napravljeno, i moglo bi se na nekim stvarima (u)štedjeti da se hoće, pa dati za NK Osijek i gdje treba... Wink


pa sta je nelogicno u tarifnoj uniji(na to sam se osvrnuo gore na psot debelogdjubreta a ne na tvoj,osim ako ne pises pod 2 nicka)?? to sto su gadniji autobusi?

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.05.2010. 16:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la: ›
pa sta je nelogicno u tarifnoj uniji(na to sam se osvrnuo gore na psot debelogdjubreta a ne na tvoj,osim ako ne pises pod 2 nicka)?? to sto su gadniji autobusi?

Editirala sam post, da ne bi mislio da mislim (samo) na GPP...mislim na sve u Osijeku što se izdogađalo... Wink Malo sam se krivo izrazila.

Ali si kvotao prije nego sam editirala... Smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.05.2010. 16:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la: ›
centurion je napisao/la (Pogledaj post): ›
dino_bno je napisao/la: ›
centurion je napisao/la: ›
ja sam od drugih cuo da im se svidđa..za istu cijenu dobiju mjesecnu za osijek i imaju vise polazaka iz svog mjesta. Mozda ti tvoji i jesu onda u hsp Smile 100 ljudi sto cudi


mozda da shvatis da vecina ljudi u ovom gradu vise ne podrzava novu vlast Wink zisku?
Stela ti je rekla ti panturistovi busevi sto vidim da voze za ta mjesta(ivanovac,laslovo,bilje,darda) su svi neki stari losiji od gpp-ovih i tim putnicima neodgovara vrijeme polaska tih buseva i sto moraju praviti presjedanja....


jedno je forum a drugo su izbori Smile zisku? i na ovom forumu je u anketi bio drugi pobjednik..kao i u nekim novinama i nekim stranackim anketama. izbori su za 3g..onda se vidi tko podrzava koga. ovdje je tema GPP a sada se ubacila i ta tarifna unija u ovaj topic po meni jedan od boljih poteza.


Ne pratim previse forum govorim ti misljenje ljudi sto ja cujem u gradu Wink


a moš ti pitat al to se ne važi..napravili su sve gadne poteze da anuliraju djapiceve megapoteze a uz to kao i drzavu jebe recesija ..Svaka vlast u svijetu tako vlada u prvoj godini i padne im rejting..sta mislis da ce ovakve poteze radit pred izbore?sto je najsmjesnije ne vidim ko im u gradu moze parirati i nakon ovakvih poteza..ja sam slicna sranja imao sa svojim racunaom i dopustenim minusom i shvacam sta se sve mora napravit da bi se vratilo iz minusa..shvaca to i vecina ljudi samo sto ne zele priznati..ako netko napravi 107milijona minusa i proracunu od 550milijona onda je to sranje i to 20 % !!!!!
nije ovo tema za to Smile sacekajmo jos par godina

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.05.2010. 16:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la: ›
dino_bno je napisao/la: ›
centurion je napisao/la (Pogledaj post): ›
dino_bno je napisao/la: ›
centurion je napisao/la: ›
ja sam od drugih cuo da im se svidđa..za istu cijenu dobiju mjesecnu za osijek i imaju vise polazaka iz svog mjesta. Mozda ti tvoji i jesu onda u hsp Smile 100 ljudi sto cudi


mozda da shvatis da vecina ljudi u ovom gradu vise ne podrzava novu vlast Wink zisku?
Stela ti je rekla ti panturistovi busevi sto vidim da voze za ta mjesta(ivanovac,laslovo,bilje,darda) su svi neki stari losiji od gpp-ovih i tim putnicima neodgovara vrijeme polaska tih buseva i sto moraju praviti presjedanja....


jedno je forum a drugo su izbori Smile zisku? i na ovom forumu je u anketi bio drugi pobjednik..kao i u nekim novinama i nekim stranackim anketama. izbori su za 3g..onda se vidi tko podrzava koga. ovdje je tema GPP a sada se ubacila i ta tarifna unija u ovaj topic po meni jedan od boljih poteza.


Ne pratim previse forum govorim ti misljenje ljudi sto ja cujem u gradu Wink


a moš ti pitat al to se ne važi..napravili su sve gadne poteze da anuliraju djapiceve megapoteze a uz to kao i drzavu jebe recesija ..Svaka vlast u svijetu tako vlada u prvoj godini i padne im rejting..sta mislis da ce ovakve poteze radit pred izbore?sto je najsmjesnije ne vidim ko im u gradu moze parirati i nakon ovakvih poteza..ja sam slicna sranja imao sa svojim racunaom i dopustenim minusom i shvacam sta se sve mora napravit da bi se vratilo iz minusa..shvaca to i vecina ljudi samo sto ne zele priznati..ako netko napravi 107milijona minusa i proracunu od 550milijona onda je to sranje i to 20 % !!!!!
nije ovo tema za to Smile sacekajmo jos par godina


Nije tema o vlasti vec o gpp-u pa necemo o tome, uglavnom nek pocnu nesto vise raditi a ne stalno se zaliti da sve je prezaduzeno i dokazivati da su nesposobni radit

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debelodjubre
Offline
Ukupno postova: 128
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.05.2010. 18:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la: ›
dino_bno je napisao/la: ›
centurion je napisao/la (Pogledaj post): ›
dino_bno je napisao/la: ›
centurion je napisao/la: ›
ja sam od drugih cuo da im se svidđa..za istu cijenu dobiju mjesecnu za osijek i imaju vise polazaka iz svog mjesta. Mozda ti tvoji i jesu onda u hsp Smile 100 ljudi sto cudi


mozda da shvatis da vecina ljudi u ovom gradu vise ne podrzava novu vlast Wink zisku?
Stela ti je rekla ti panturistovi busevi sto vidim da voze za ta mjesta(ivanovac,laslovo,bilje,darda) su svi neki stari losiji od gpp-ovih i tim putnicima neodgovara vrijeme polaska tih buseva i sto moraju praviti presjedanja....


jedno je forum a drugo su izbori Smile zisku? i na ovom forumu je u anketi bio drugi pobjednik..kao i u nekim novinama i nekim stranackim anketama. izbori su za 3g..onda se vidi tko podrzava koga. ovdje je tema GPP a sada se ubacila i ta tarifna unija u ovaj topic po meni jedan od boljih poteza.


Ne pratim previse forum govorim ti misljenje ljudi sto ja cujem u gradu Wink


a moš ti pitat al to se ne važi..napravili su sve gadne poteze da anuliraju djapiceve megapoteze a uz to kao i drzavu jebe recesija ..Svaka vlast u svijetu tako vlada u prvoj godini i padne im rejting..sta mislis da ce ovakve poteze radit pred izbore?sto je najsmjesnije ne vidim ko im u gradu moze parirati i nakon ovakvih poteza..ja sam slicna sranja imao sa svojim racunaom i dopustenim minusom i shvacam sta se sve mora napravit da bi se vratilo iz minusa..shvaca to i vecina ljudi samo sto ne zele priznati..ako netko napravi 107milijona minusa i proracunu od 550milijona onda je to sranje i to 20 % !!!!!
nije ovo tema za to Smile sacekajmo jos par godina


Krešo skidaj se s foruma, radi nešta ...zašto imaš tolku plaću. Ili si ti pak Branba Svemogući Rambo??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.05.2010. 18:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma nisam Krešo Smile..On je u Budimpešti na poziv grada prijatelja..prije 10 dana bio u Mariboru na poziv iz grada prijatelja..neki dan mu u goste doslo 11 veleposlanika i svi gradovi priajtelji u posjet..za razliku od nekih koji su odbili/zaboravili primit veleposlanika japana..

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.05.2010. 21:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la (Pogledaj post): › Ma nisam Krešo Smile..On je u Budimpešti na poziv grada prijatelja..prije 10 dana bio u Mariboru na poziv iz grada prijatelja..neki dan mu u goste doslo 11 veleposlanika i svi gradovi priajtelji u posjet..za razliku od nekih koji su odbili/zaboravili primit veleposlanika japana..

Kine Wink
Nevezano za temu, evo meni danas bio lik iz Unikoma šta naplaćuje smeće i kaže da će mi sa sadašnjih 14kn, poskupit na 28kn Sad Sad Džabe onda što bubalo skuplja okolo "prijatelje"...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.06.2010. 0:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la (Pogledaj post): › a u ovoj nasoj usranoj drzavi ni dejvid koperfild nebi bio dobar raji...
Evo prvi puta sam sad na ovoj temi, slažem se sa navedenim,
Samo nekužim što se sada toliko međusobno prepirete? Koja je svrha toga, kada večina vjerojatno kao i ja zaobilazi temu, pošto joj i u nazivu stoji prepucavanja?!
Dakle neočekuje se u startu nikakva konstruktivna rasprava, čemu tada živciranje?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.06.2010. 9:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
lavic je napisao/la (Pogledaj post): › a u ovoj nasoj usranoj drzavi ni dejvid koperfild nebi bio dobar raji...
Evo prvi puta sam sad na ovoj temi, slažem se sa navedenim,
Samo nekužim što se sada toliko međusobno prepirete? Koja je svrha toga, kada večina vjerojatno kao i ja zaobilazi temu, pošto joj i u nazivu stoji prepucavanja?!
Dakle neočekuje se u startu nikakva konstruktivna rasprava, čemu tada živciranje?

Shocked Shocked Shocked
Ljudiiii!!!!
@mali Ivica prvi puta na ovoj temi!!!!!!!!!!!

A ja te nekako stalno brkam s onim matom iz tvrđe, sory.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.06.2010. 9:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bolje bi bilo bubiju da prestane trošiti novce poreznih obveznika na turistička putovanja i neka kupi ribarske čizme i pravac u gornji grad čistiti poplavljene slivnike... No siguran sam da ima slivnika za čistiti i u drugim djelovima grada Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.06.2010. 10:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la: ›
No siguran sam da ima slivnika za čistiti i u drugim djelovima grada Very Happy


sta tebe veseli Sad

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.06.2010. 11:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › Bolje bi bilo bubiju da prestane trošiti novce poreznih obveznika na turistička putovanja i neka kupi ribarske čizme i pravac u gornji grad čistiti poplavljene slivnike... No siguran sam da ima slivnika za čistiti i u drugim djelovima grada Very Happy

OMG, pa zašto me ovo ne čudi kada dolazi od čovjeka čiji je predsjednik zaboravio na kinseskog veleposlanika.
Prijatelji služe da si međusobno pomažu i budu oslanac jedan drugome. Tako je to i kod gradova prijatelja. Pogledaj samo program ljeta kulture gdje će sudjelovati umjetnici iz većine gradova prijatelja. Zašto ne bi pitali primjerice gradonačelnika Lausanne kakav oni komunalni red imaju. Zašto ne bi preuzeli njihova iskustva? No, ne vrijedi to govoriti čovjeku čiji je predsjednik zaboravio na kineskog veleposlanika. Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.06.2010. 12:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E meni puno koristi od njegovih putovanja i turističkih razgledavanja Budimpešte ili Hercegovine dok ja moram ispumpavati vodu iz podruma jer slivnici nisu očišćeni od prošlog proljeća... nisi li ti upravo nedavno rekao da postoje važne i važnije teme? Točnije tvoja rečenica je bila: "Ti supoređuješ ravnopravnost spolova sa važnim temama poput..." - dakle tom tvojom teorijom meni je važnije da mi nema vode u kući nego da se frajerišete po Europi ili Bosni na račun građana Grada Osijeka...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.06.2010. 12:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › E meni puno koristi od njegovih putovanja i turističkih razgledavanja Budimpešte ili Hercegovine dok ja moram ispumpavati vodu iz podruma jer slivnici nisu očišćeni od prošlog proljeća... nisi li ti upravo nedavno rekao da postoje važne i važnije teme? Točnije tvoja rečenica je bila: "Ti supoređuješ ravnopravnost spolova sa važnim temama poput..." - dakle tom tvojom teorijom meni je važnije da mi nema vode u kući nego da se frajerišete po Europi ili Bosni na račun građana Grada Osijeka...

Aha gradonačelnik je osobno tebi trebao očistiti vodu? I zbog toga što je kod tebe u podrumu voda on ne bi treba posjećivati gradove prijatelje. Bravo za tebe!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.06.2010. 12:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa kad već nije sposoban postaviti sposobne direktore tvrtki koje bi se trebale baviti tim problemom, onda neka dođe on sam... Znaš koliko me briga tko će mi doći izvući vodu iz podruma? Al ni najmanje, samo znam da uredno plačam svaki mjesec naknadu za slivne vode, a te slivne vode završavaju, evo sada već treća kiša, u mom podrumu. Ako već Vodovod ne radi svoj posao održavanja slivnika, ili Unikom održavanja drveća čije korjenje uništava vodovodne cijevi onda organizirajte svoju mladež pa neka dođu popraviti štetu nesposobnosti i nebrige Vaše gradske uprave...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: