Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Preporuke filmova

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Metalucifer
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: NYC
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.03.2010. 16:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la (Pogledaj post): ›
Metalucifer je napisao/la: ›
shutter island - dobar...ugodno me iznenadio

Shutter Island solidan film. Mene nije iznenadio baš. Zaplet i rasplet već viđeni u mnogim filmovima prije. Jedino me iznenadio red za karte u kinu. Smile


dobro,kuzim te...i iskreno takva radnja je vec vidjena milijun puta i u video igrama tipa Silent Hill,bla bla...ali ako ga usporedim sa ostalim gluparijama koje se serviraju gledateljima ovo je premija.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.03.2010. 17:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Metalucifer je napisao/la: ›
cane je napisao/la (Pogledaj post): ›
Metalucifer je napisao/la: ›
shutter island - dobar...ugodno me iznenadio

Shutter Island solidan film. Mene nije iznenadio baš. Zaplet i rasplet već viđeni u mnogim filmovima prije. Jedino me iznenadio red za karte u kinu. Smile


dobro,kuzim te...i iskreno takva radnja je vec vidjena milijun puta i u video igrama tipa Silent Hill,bla bla...ali ako ga usporedim sa ostalim gluparijama koje se serviraju gledateljima ovo je premija.

Nije loš film. Dapače dobar je. Ali kažem samo sve je predvidiljivo. Odmah sam skontao kraj. Ali nećemo ga sad otkrivati drugima koji ga nisu pogledali...Smile

A jučer sam pogledao The Box. I moram reći da me ugodno iznenadio film. Toliko su ga popljuvali a film uopće nije loš. Pa ga eto preporučujem.

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.03.2010. 18:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma ja sam cijelo vrijeme mislio da oni njemu rade ono što mu je kolega agent i rekao kad su se skrili od kiše u onu mrtvačnicu..
jedino mi je beze što se relativno sporo otkriva prava istina na kraju... skužiš nakon 2 min o čemu je zapravo riječ a onda gledaš još 15 kako on polagano shvaća...više volim da te u hipu šokira preokret, što je trilerima i osnovna vrlina.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ne znam
Offline
Ukupno postova: 65
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.03.2010. 21:17 
Naslov:  Re: Preporuke filmova
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"Chungking Express"
http://www.imdb.com/title/tt0109424/
Malo remek djelo... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.03.2010. 21:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pogledao konačno hurt locker i skužio već negdje nakon 20-ak minuta filma da se radi o teškom razočaranju i vjerojatno najlošijem najboljem filmu koji sam gledao. ne vidim drugog razloga za dodjeljivanje oscara ovom filmu osim glupog američkog populizma i politikanstva. ako već filmove nisu ocijenjivali po njihovoj stvarnoj kvaliteti i nekim normalnim referencama onda bolje da su oscara dali filmu precious, jer problem te jebene amerike nije irak i afganistan nego socijala. predviđam da će za 20-ak godina inglorious basterds i district 9, pa čak i avatar kao nešto novo, biti klasici dok će ovaj i više nego prosječan film pasti u zaborav.
ocjena 6/10

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.03.2010. 23:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hurt je pobrao oscare čisto politički i to je valjd jasno..
ipak je film o američkim sinovima koji se bore za demokraciju dok avatar udara na amaričku ekspanzivnu politiku.

_________________
"Ne budi kao onaj koji skuplja znanje učenih i mudrost mudrih, a prema
Istini se odnosi kao jedan od glupih."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.03.2010. 0:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
pogledao konačno hurt locker i skužio već negdje nakon 20-ak minuta filma da se radi o teškom razočaranju i vjerojatno najlošijem najboljem filmu koji sam gledao. ne vidim drugog razloga za dodjeljivanje oscara ovom filmu osim glupog američkog populizma i politikanstva. ako već filmove nisu ocijenjivali po njihovoj stvarnoj kvaliteti i nekim normalnim referencama onda bolje da su oscara dali filmu precious, jer problem te jebene amerike nije irak i afganistan nego socijala. predviđam da će za 20-ak godina inglorious basterds i district 9, pa čak i avatar kao nešto novo, biti klasici dok će ovaj i više nego prosječan film pasti u zaborav.
ocjena 6/10

Hurt Locker je već pao u zaborav. A oskara je dobio čisto zbog političkog aspekta. Avatar je zaslužio definitivno oskara ako zbog ničeg drugog onda zbog svoje inovativnosti.

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dr. zoidberg
Offline
Avatar

Ukupno postova: 643
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.03.2010. 15:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije hurt locker ništa posebno, ali nije me ni avatar ništa dojmio, da nije tolko o njemu pričano možda bi mi se više svidio.

ali nema li ni avatar nešto američkog glorificiranja poput toga da glavni heroj dođe kako bi ratova s domorocima s kojima se skompa na kraju posebno s domorotkinjama i onda kao svaki amer spasi stvar iliti ga na američkom saves the day...

_________________
I have come here to chew bubblegum and kick ass...and I'm all out of bubblegum.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.03.2010. 15:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dr. zoidberg je napisao/la (Pogledaj post): › nije hurt locker ništa posebno, ali nije me ni avatar ništa dojmio, da nije tolko o njemu pričano možda bi mi se više svidio.

ali nema li ni avatar nešto američkog glorificiranja poput toga da glavni heroj dođe kako bi ratova s domorocima s kojima se skompa na kraju posebno s domorotkinjama i onda kao svaki amer spasi stvar iliti ga na američkom saves the day...
zapravo kad pogledaš, dosta filmova akcijske tematike je takvo. u district 9 onaj majstor malo i zajebe stvar ali vjerojatno zato što je neki nizozemac a ne amer Smile
ali definitivno su district i basterds za dva koplja bolji od hurt lockera i za pola koplja od avatara. bar je takvo moje razmišljanje

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.03.2010. 16:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la: › Avatar je zaslužio definitivno oskara ako zbog ničeg drugog onda zbog svoje inovativnosti.

osijek031.com smile

po tom pitanju bi District 9 trebao dobit Oscara.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.03.2010. 17:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dr. zoidberg je napisao/la (Pogledaj post): ›
ali nema li ni avatar nešto američkog glorificiranja poput toga da glavni heroj dođe kako bi ratova s domorocima s kojima se skompa na kraju posebno s domorotkinjama i onda kao svaki amer spasi stvar iliti ga na američkom saves the day...


može se to i tako shvatiti ali osnovna priča filma je kapitalizam, glad za resursima i što je amerika spremna učiniti po tom pitanju, znači razjebat planetu ako treba..
one škole za engleski jezik na pandori su valjd asocijacija na "demokratiziranje" islamskog svijeta...zapravo njihovo shvaćanje da su jedini ispravni i da svi moraju biti poput njih.oni te žele spasiti tako da te nauče engleski jezik i hip-hop valjd..
naravno jedan amer se ipak pobuni i sjebe šefove...usamljeni junak..i on je heroj priče..poruka "nismo svi jednaki"...
tako sam ja barem film doživio.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
partibrejkerica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.03.2010. 18:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la (Pogledaj post): › Hurt je pobrao oscare čisto politički i to je valjd jasno..
ipak je film o američkim sinovima koji se bore za demokraciju dok avatar udara na amaričku ekspanzivnu politiku.


Točno!!!!!
A što se Avatara tiče preporučam vam da pogledate ovo i nasmijete se od srca:::

http://www.southparkstudios.com/guide/1313/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.03.2010. 1:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

partibrejkerica je napisao/la: ›
maniche je napisao/la (Pogledaj post): › Hurt je pobrao oscare čisto politički i to je valjd jasno..
ipak je film o američkim sinovima koji se bore za demokraciju dok avatar udara na amaričku ekspanzivnu politiku.


Točno!!!!!
A što se Avatara tiče preporučam vam da pogledate ovo i nasmijete se od srca:::

http://www.southparkstudios.com/guide/1313/

A najjača je fora što je ova epiozoda emitirana mjesec dana prije premijere Avatara. osijek031.com smile

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mother Earth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 675
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.03.2010. 1:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jeste vi gLedaLi Rec i Rec 2?

_________________
Dwight Schrute: Jim is my enemy. But it turns out that Jim is also his own worst enemy. And the enemy of my enemy is my friend. So Jim, is actually my friend. But, because he is his own worst enemy, the enemy of my friend is my enemy so actually Jim is my enemy. But...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Eleonora
Offline
Avatar

Ukupno postova: 36
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.03.2010. 17:41 
Naslov:  Re: Preporuke filmova
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

The Boondock Saints- tko je željan akcije...meni je film sasvim dobar Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: