Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



HDSSB-HSP-HDZ prepucavanja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.12.2009. 13:38 
Naslov:  Re: HDSSB-HSP-HDZ prepucavanja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako bih ja zabranio ovakve rasprave na forumima Twisted Evil

Svi sve znate,svi ste najpametniji...hdssb,hdz,hsp- sve lopovi,bagra...a vi ste glasni na FORUMU!
Gospodo, zamjenite svoje udobne fotelje - ulicom!
onda se možda nešto i promjeni.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MatoTvrđa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 09.01.2010. 22:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nova Osječka priča, ha ha ha ha ha...

Jesmo naivan i glup narod!!!

Ni ne zaslušujemo bolje nego Matkoviće, Bubale, Vrdoljake, Bajte i slične...

Dođe mi da plačem kad vidim da će ovi nesposobnjakovići rasturiti i ono dobro što je napravljeno ovih godina. Ušas!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.02.2010. 21:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Krabuljni ples u našem gradu


Večer nakon jednog pokladnog dana. Iznenada na nebu bljesnu nešto – kao da preleti. Bum, tres! Nešto je palo na tlo! Nešto malo i čudnog oblika... Kad se čovjek bolje zagleda – izgleda kao mali svemirski brod... Zaista: odjednom se otvara to-nešto, a iz njega izađe čudnovato malo biće nalik na E.T.-ja, samo manje. Otresa prašinu s ramena i progovara na čistom hrvatskom jeziku:
- Uf, `bemti! Stigoh, konačno! – i baci pogled oko sebe. Pomisli: „Bit će da su me moji zahebali i pogrešno navigali: pa ovo nije cirkus, a još manje Kolorado! Ček` da provjerim poziciju...“. Uvuče se biće ponovno u kokpit svoje mini-letjelice. Čuje se prvo razgovor na nepoznatom jeziku, a zatim i na čistom hrvatskom:
- Da, debilu! Prešaltao sam se na jezik domorodaca, ali ti si mi sj..o koordinate i sletio sam tisuće kilometara jugoistočnije od odredišta! Što ću sad?! Što; tvrdiš da i ovdje može biti interesantno?! Kako se zove naselje? Osijek? Gdje da idem?! Na maškare?! Ma, znam što je to – imam sve memorirano u čipu 34.546; samo – što ću tamo?! Ma, znam da ću biti neprimjećen, ali što to nama znači?! Dobro, daj – idem. Što ću sad drugo raditi?! Rekosmo: svako prizemljenje iskoristiti za prikupljanje podataka o planeti i domorocima... Istinabog, ima i zabavnijih mjesta na ovom primitivnom komadu ohlađene lave, ali... Daj što daš...
I ode Biće u smjeru najsmješnijeg tuluma u gradu...
Ulazi u veliku svečanu dvoranu, ispunjenu taman toliko da ima još mjesta za ples… Pravilo je: nitko se ne smije pojaviti bez maske. Ima tu raznih likova, a Biće ostaje potpuno neprimjećeno u mnoštvu sličnih mu spodoba. Okupila se tu sva krema koju jedan grad može pokazati...
- `Alo, evo me na tom blesavom mjestu. Baza – čujemo li se? – na liniji je Biće sa svojima, negdje daleko u svemiru...
- Dobro, skužio sam: Zemljani se maskiraju obično u ono što podsvjesno žele biti. Zapažanja vršiti u tom pravcu. Razumio sam. Odoh među njih. – tiho se javlja Bazi. Uostalom, samo zbog toga nikome ne pada u oči jer je u zadnje vrijeme u gradu vrlo moderno biti stalno na vezi s Bazom... Promotri okolo i poče promatranje:
- Prvi građanin grada maskiran je do neprepoznatljivosti u – Doktora koji je prvi u regiji. Prepoznajem ga jedino po inteligentnom pogledu i stalnom razgovoru preko mobitela. Inače... Teško za prepoznati! Dakle: on podsvjesno želi biti DKJPUR. Obrađeno i nezanimljivo. Idem dalje. Drugi građanin nosi kostim neke nepoznate vrste s jasno izraženim i preuvećanim sekundarnim spolnim odlikama mužjaka. Memorija me upozorava da je riječ o pastuhu, a izbor maske je podsvjesna želja za dokazivanjem muškosti, koja se provlači kroz već nekoliko promidžbenih političkih kampanja. Nejasno što bi tu bila korist glasača, ali njihova korist i nije tako važna stvar na ovoj planeti. Idem dalje... Treća građanka nosi kostim ukrasne biljke fikusa, varijetet: Benjamini. Podsvjesna poruka: pustite me da vas ukrašavam i ne tražite da se pomičem s mjesta. Idem dalje. Nitko me ne kuži, čak me i ne primjećuju. Probijam se kroz čitav niz nemaštovitih i nezanimljivih maski tipa vitezova, Matovilki i sirena. Ah, napokon jedna zanimljiva: šef svih prijevoznika u gradu nosi masku – Emila Tedeschija. Dakle: on podsvjesno želi biti turbo-menadžer i uvesti u praksu svoju genijalnu zamisao: čisti tržišni princip u komunalnim djelatnostima jednog grada. U tom procesu oslanja se na neka povijesna iskustva nekih nikad prežaljenih kraljica koje su svojevremeno govorile: „Ako nemaju kruha – neka jedu kolače!“. Ili, preneseno na prilike u ovom gradu: ako nemaju za tramvaj – neka si kupe auto! Idem dalje. Opet gomila nezanimljivih likova, vjerojatno ulizice ovih uočljivijih. Same kopije! Ma... Čekaj malo... – ne vjerujući onom što vidi, Biće pokušava predočiti Bazi - Varaju li me vlastiti senzori ili ju doista opet vidim?! Ne, nemoguće... Ma, doista je to ONA, moja draga prijateljica – šefica krovne obrazovno-znanstvene ustanove grada! Zadnji put je sretoh za vrijeme Trećeg križarskog rata, kad boravih prethodni put na ovom mjestu – ili bar u blizini... A, upoznao nas je, inače, stari Keops (laka mu piramida!) kad mu je bila savjetnica za melioracije na Nilu. Pa, ne mogu vjerovati da je opet vidim! Prišao bih joj i pozdravio je... Znam, jbg! Pravilo je: nema miješanja s domorocima po planetama! Zadnji put kad sam se upetljao ispalo je sranje, a ja popušio zabranu obilazaka primitivnih civilizacija u trajanju od sedamsto godina. A znate da to najviše volim raditi! No, dobro: suzdržat ću se i neću pozdraviti staru prijateljicu. Dakle: kostimirana je u – samu sebe, a u pratnji su joj zanimljive prilike... S desna joj sjedi pratiteljica – okrunjena glava s tijarom od lažnih dijamanata (onu pravu drži doma da joj je netko ne mazne) vješto upletenom u bogatu frizuru. Kostimirana kao Hatšepsut ili Nefertiti – prema širini plašta ne mogu odrediti. Zbog održavanja komplicirane frizure u hram znanja uposlili su barem dvije profesionalne frizerke – to su ove dvije prezgodne mace u pratnji pratnje, što sjede mojoj prijateljici s lijeva, kostimirane u tajnice. Pod tom krinkom su ih i uposlili. Umjesto škara dobile računala i – vozi, Miško! Uostalom, nitko nije imao ništa protiv ovakvog kadroviranja jer je dotična ustanova već na rubu incestuoznosti zbog malog broja obitelji koje sudjeluju u znanstveno-istraživačkom radu, pa su ovo svi shvatili kao osvježavanje plave krvi. Tamo više ne mo`š nać` dva novaka koji nisu u rodu i tko zna gdje bi sve završilo da nije ovako osvježeno obiteljsko stablo– zadivljeno gleda Biće, veseleći se prizoru društva zanimljivih dama. Baza ga nešto pokušava upitati:
- Što? Što me pitaš? Gdje je Doktor Koji Je Prvi U Regiji? Njega ovdje nema. Neugodno mu je još od zadnjeg ljubljenja s Bandićem, pa se ne pokazuje nigdje...
Šeta tako Biće po dvorani i prenosi zapažanja Bazi, kadli odjednom: mrak! Ugasiše se svjetla, nastade vrisak i neviđeno uzbuđenje! Grmljavina u pozadini… Nikome nije jasno što se događa, ali slute veliko iznenađenje za kraj…
- Ho, ho, ho!!! He, he, he!!! – čuje se odnekud, strašno odzvanjajući prostorom… Počinje naizmjenična igra svjetla i tame, praćena grmljavinom – poput najstrašnije ljetne oluje! Svi pomišljaju, ali nitko ne smije naglas izgovoriti što bi to moglo biti…Tko li je ovo priredio? Odjednom sve nedoumice bijahu prekinute: začuje se dobro poznati glas i reče sugrađanima:
- Ako se pitate što je ovo – odgovorit ću vam. To je moja maska na ovom balu. Zove se: čarobnjak iz Oza. Tu sam negdje, uvijek oko vas – iako me ne vidite. Vučem vaše konce i režiram vam predstave svakog dana. Dišete kako ja kažem, vozite se kako ja kažem, plešete kako ja sviram! Kud god pošli – ja vas čekam!!!! Ha, ha, ha!!! – grmeći odnekud cereka se obijesno moćni čarobnjak kojeg nitko ne vidi, ali svi znaju da je tu. Nazočni se počeše razilaziti u strahu, preispitujući se da nisu možda nešto zgriješili zadnjih dana; opsovali naglas velikog čarobnjaka; otkazali pretplatu na Glas ili možda izrekli negdje glasno herezu kako lišće od prošle jeseni nije počišćeno sa staza?!
Biće se malo protrese od iznenađenja, okrene se i reče svojima u Bazi:
- Lude li planete! Nagledah se cirkusa u ovom gradu - odustajem od traženja onog pravog s početka puta… Ovdje neću opet zapizdit` barem još sedamsto godina! I bez zabrane! – uskoči hitro u svoju malu letjelicu i ode s bljeskom…

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.02.2010. 12:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To nije slušanje, nego doslovno tjeranje da se pokrene. Ali slažem se znati će to kazniti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.02.2010. 13:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

He,he pises ti za vrijeme radnog vremena Smile)
Neki dan sam slusao neke likove iz vlasti i pricaju kak ce sad napokon poceti rjesavati one rusevne kuce jer ne mogu vise trpit sto ih angelium jebe na osijek031 forumu . Kao babe i djedovi se gadno poceli spajat online pa citaju ovo i kontaju kak ce za 3 godine razmisljat jesu li to sve zapravo angliumovi projekti i jel bi vlast uspjela bez njega.
stanari vinogradske navodno vec dali nekom umjetniku da ti napravi bistu na ulazu u ulicu Smile)

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.02.2010. 13:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › To nije slušanje, nego doslovno tjeranje da se pokrene. Ali slažem se znati će to kazniti...

Je. Znaju građani i tjerati, pa su doslovce otjerali HSP/HDZ Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tempus031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: In Da House
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.02.2010. 13:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › - pa jel moramo mi prvo vikati...

Zovi, samo zovi, svi će....!!!!!!
Kako ti ne dosadi svaki dan piskarat iste gluposti, kao što muha ide na, znaš već šta. Lijepo ti je @pernabukano rekao da su izbori za 4 g., a narod će onda ili nagraditi ili kazniti. Tvoji su bili na istim pozicijama pa brdo tih istih stvari nisu riješili, a ti bi sad htio za pola godine sve. Tejk it izi!

_________________
Slavonijo 'ko te nije volio, ne zna što je izgubio!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.02.2010. 14:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa znam ja da je najveći problem Vaš kada Vas netko počne prozivati, no treba biti realan pa reći - da se nema za što prozivati šutio bih i ja Very Happy - ali eto kada se ima...
A ne znam meni je jednostavnije spriječiti nego liječiti. Dakle da je bubalo uzeo taj problem pa ga rješio u prvih mjesec dana, što je mogao kao što ga je i sada, ne bi se imalo što prigovarati. Ali, kao i inače, ova gradska vlast je odlučila čekati dok požar ne bukne pa ga onda krenuti gasiti.
Pitam se da li je na redu i Elektromodul i oduzimanje koncesije kako su i to najavljivali ili ćemo taj film ipak otpisati kao davno zaboravljenu priču. Kao i prićo o OPG-u kao tvrtk ikoja će se baviti svime i svačima a gle sada je više ni nema kao samostalne tvrtke. Ili ćemo možda se sjetiti Vašeg predsjednika mladeži, Karla Šatvara koji je za vrijeme HSP-ove vladavine vikao kako treba dati svim studentima i učenicima besplatan prijevoz a sada kada su ga njegovi ukinuli šuti, i uredno ispunjava zapovjedi i diže ruke za ukidanje Very Happy - eto živjeli Very Happy Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Antitijelo
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.02.2010. 17:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la: ›
A ne znam meni je jednostavnije spriječiti nego liječiti. Dakle da je bubalo uzeo taj problem pa ga rješio u prvih mjesec dana, što je mogao kao što ga je i sada, ne bi se imalo što prigovarati.


Svi bi mi voljeli da ima 100 Bubala pa da se sve preko noći riješi, nažalost imamo jednoga Bubala koji kada je ulazio u taj "šor" na čijim je vratima pisalo Gradsko poglavarstvo, morao je polako da čisti smeće koje je prošli "gazda" ostavio, kako bi mogao doći do svoga radnog mjesta. Sada kada je došao, počeo je rješavati probleme koje prošl vlast nije vidjela od silnoga smeća kojeg je napravila Wink (Zamisli sada koliko je smeća bilo kada treba ovoliko vremena da prođe kako bi se počelo radit)


Angelium je napisao/la: ›
Ali, kao i inače, ova gradska vlast je odlučila čekati dok požar ne bukne pa ga onda krenuti gasiti.


Taj požar se gasi jer je prošla gradska vlast ostala bez vode (nasukala se na greben zvan HDSSB), na svu sreću naišli su mladi ljudi s vodom da ugase taj požar Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pavijan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 413
Lokacija: oblokacija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.02.2010. 18:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ni najmanje ne želim ispasti Đapićev promotor ili branitelj, ali vidim da poklonici šefa iz Drinovaca koriste već zavidne metafore u obrani svoga šefa...

_________________
lošije je bolje
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.02.2010. 21:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Antitijelo je napisao/la: ›
Svi bi mi voljeli da ima 100 Bubala pa da se sve preko noći riješi,

Koji svi?! Molim te, govori u svoje ime.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.02.2010. 22:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Karlo Šatvar? - Sjećam se tek kada je došao u HDSSB, tj prešao uiz HSP-a. Mjesecima je govorio kako nema ništa posebno protiv HSP-a kao stranke ali da mu je dosta MAtkovića i toga što unatoč tome što je on radio kao konj u stranic, Matković je dijelio funkcije drugima (točnije spominjao je Bodražića i Pandžičku), te kako njega ne može organiski smisliti. A danas? Mora šutjeti i uredno dizati ruku u zrak upravo za tog Matkoviča i tog Bodražića i tu Pandžićku Very Happy - nema što, pokazao se kao čovjek od riječi. Al dobro nije da i smije što drugo napraviti, u tom HDSSB-u se smije sve samo ne imati svoje vlastito mišljenje.

_________________
Nemojte tako - pa Strijelac je neutralan Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Antitijelo
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.02.2010. 23:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la: ›
Antitijelo je napisao/la: ›
Svi bi mi voljeli da ima 100 Bubala pa da se sve preko noći riješi,

Koji svi?! Molim te, govori u svoje ime.

Govorim u ime skoro 70% birača koji su ga izabrali i u ime preostalih 30% koji nisu imali tu čast da ga izaberu, jer su se držali svojih principa, iako su u sebi znali da je jedini pravi izbor upravo Bubalo Razz Razz

astec je napisao/la: ›
Karlo Šatvar? - Sjećam se tek kada je došao u HDSSB, tj prešao uiz HSP-a. Mjesecima je govorio kako nema ništa posebno protiv HSP-a kao stranke ali da mu je dosta MAtkovića i toga što unatoč tome što je on radio kao konj u stranic, Matković je dijelio funkcije drugima (točnije spominjao je Bodražića i Pandžičku), te kako njega ne može organiski smisliti. A danas? Mora šutjeti i uredno dizati ruku u zrak upravo za tog Matkoviča i tog Bodražića i tu Pandžićku Very Happy - nema što, pokazao se kao čovjek od riječi. Al dobro nije da i smije što drugo napraviti, u tom HDSSB-u se smije sve samo ne imati svoje vlastito mišljenje.

Neću ulaziti u to dali je to govorio ili nije, ali ću samo reći da se vidi ogromna doza zavidnosti. Budući da znaš toliko o Karlu pretpostavit ću da znaš i da je izabran po drugi puta za predsjednika mladih HDSSB-a, da je vijećnik grada Osijeka, da je član predsjedništva i glasnogovornik HDSSB-a, dalje da ne nabrajam. S obzirom da dotični ima tek nepunih 25 godina vjerujem da je napravio pravu stvar kada je prešao u HDSSB jer se vidi da oni znaju prepoznati potencijal mladih... a ujedno bih volio vidjeti osobu njegovih godina da je ovoliko politički uspješna Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.02.2010. 8:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Antitijelo je napisao/la: ›
Govorim u ime skoro 70% birača koji su ga izabrali i u ime preostalih 30% koji nisu imali tu čast da ga izaberu,

Savjet: napisati ime i prezime/nick na đonove cipela, kad bude virio odnekud da znamo koji je...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 18.02.2010. 10:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

astec je napisao/la: ›
Karlo Šatvar? - Sjećam se tek kada je došao u HDSSB, tj prešao uiz HSP-a. Mjesecima je govorio kako nema ništa posebno protiv HSP-a kao stranke ali da mu je dosta MAtkovića i toga što unatoč tome što je on radio kao konj u stranic, Matković je dijelio funkcije drugima (točnije spominjao je Bodražića i Pandžičku), te kako njega ne može organiski smisliti. A danas? Mora šutjeti i uredno dizati ruku u zrak upravo za tog Matkoviča i tog Bodražića i tu Pandžićku Very Happy - nema što, pokazao se kao čovjek od riječi. Al dobro nije da i smije što drugo napraviti, u tom HDSSB-u se smije sve samo ne imati svoje vlastito mišljenje.


Hm ok istzina je da je otišao iz HSP-a zbog Matkovića - ali kako je on tema sad odjednom postao? Very Happy - briga me za njega, samo sam naveo kako je jedan u nizu HDSSB-ovaca koji su svašta vikali a sada šute i dižu ruke za ono što im se naredi, pa makar to bilo i protivno onome što su zahtjevali dok su bili oporba.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: