Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



HDSSB-HSP-HDZ prepucavanja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.10.2009. 22:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Felt, ne vidim razloga da s toliko gorčine i mržnje pišeš o HSP-u, i nama koji smo ostali u HSP-u. Ja znam da ti ja nisam ništa skrivio, a niti Osječanima. Takvih nas je u HSP-u mnogo više, i trenutno radimo na tome da se stranka stabilizira, naravno da smo se i mi (ja) mogli prodati kao neki, ali nismo. U stranci smo jer tako želimo i to je to. Ukoliko nisi primijetio na osječkim izborima imali smo 4 kandidata, a sada na predsjedničkim 3, koliko znam sve osječke stranke su imale uglavnom jednog kandidata, stvari idu nabolje, smatram u dobrom smjeru. Kontinuirano primamo nove članove, koji nam dolaze sada kad nismo na vlasti, ničim izazvani Smile .. naravno ima i onih kojima oporba ne odgovara te su otišli, i hvala im na tome. Stoga, mislim da malo pretjeruješ.

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.10.2009. 12:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@TataMata, sjetim se tvog projekta "Volim Osijek", pa ga usporedim s onim kad je Vrdoljaka i Lovokovićku poslao da crtaju s djecom kredama u boji na asfaltu ispred HNK... Tako je sve započeto završilo. Na dobrobit Osijeka. Valjda.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.10.2009. 13:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
mislim da malo pretjeruješ.


Slažem se. Zapravo mi je svejedno tko je u kojoj stranci, generalno, i što će s tim strankama biti. No apsurdno je da ljudi iz Hsp-a optužuju Matkovića za stvari koje su mu sami omogućili, i to je sve što htjedoh reći.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.10.2009. 16:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
TataMata je napisao/la: ›
mislim da malo pretjeruješ.

Slažem se. Zapravo mi je svejedno tko je u kojoj stranci, generalno, i što će s tim strankama biti. No apsurdno je da ljudi iz Hsp-a optužuju Matkovića za stvari koje su mu sami omogućili, i to je sve što htjedoh reći.
Pa, čuj...rane su još svježe....proći će i to...kako ekipa bude sve manje spominjala Đapića kao dežurnog krivca, tako će i Matković pasti u zaborav....vrijeme čini svoje....

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.10.2009. 23:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vitezovi Hrastovog Stola
Zasjedanje Prvo

Tomislavgrad, Bosna i Hercegovina – simpatična zemlja inatljivog Balkana. Svečana atmosfera u sali za svatove & krstitke jedinog gradskog hotela. Trenutačno angažirana za sjednicu jedne regionalne stranke iz – susjedne države. Ali, to je samo privremeno, jer šef-azilant još nije dovršio zidanje svoje skromne privatne građevine u koju bi smjestio malenu dvoranicu s oko 300 mjesta. A kad to bude obavljeno – oni će se svakako sastajati tamo, za velikim stolom od hrastovine… Slavonske…
Otkud politička krema jedne stranke u susjednoj državi?! Ma, u pitanju su samo neke pravne sitnice&zavrzlame i dok se ne riješi tko je u pravu a tko u krivu – oni ne žele gubiti vrijeme. Taman posla da bi oni zasjedali u gradu kojim pošteno & transparentno vladaju – a bez Šefa! U znak solidarnosti i poslušnosti – s vremena na vrijeme odu tamo 2-3 autobusa s najužim ovisnicima o njegovom liku & djelu a sve o trošku prebogatih građana grada Osijeka koji su toliko bogati da mogu izdržati ne samo putne troškove svoje ovozemaljske vlasti, nego mogu izdurati još i skuplju vodu, odvoz smeća, gradski prijevoz i još puno toga… A, uz sve to i očuvati vedar duh: „Steži remen dok ti Bubalo kroji!“ – nova je spontana izreka s osječkih ulica… Osim toga, stanje u regiji i gradu daleko je jasnije kad se promatra iz druge države, a to je vlast odmah shvatila. Otud sastajanje u inozemstvu.
Žamor u sali. Pripremaju se podeblji materijali, izvješća, sokovi, kockice leda, zveckaju čaše.S vremena na vrijeme pogled zabljesne zlatnožuta boja pravog-pravcatog slavonskog klasja… Cijela sala ukrašena je klasjem žita uvezenim iz ravne Slavonije (po damping-cijeni od 50 lipa po kilogramu, jer kineska pšenica u Bosni ide i po 34 lipe uz rizik da je možda radioaktivna). Poklon onog rođe iz Gruda s d.o.o.-om za etno-stvari… Totalno dirljivo…
Žamorenje prekida Šef kuckajući kemijskom olovkom po čaši.
- Tišinu molim, možemo početi… Dragi stranački prijatelji, ja vas sve pozdravljam, a tako pozdravljam i vašu inteligentnu odluku da me poslušate i dođete u ovolikom broju ovdje, u našu pričuvnu domovinu, kako biste mogli na izravan način dobiti daljnje upute što vam je činiti u ravnici - jer se s brda bolje vidi. Ako mi i ne vjerujete - baš me zaboli, jer me slušati morate. Svaki od vas zna za svoj folder…- započe sjednicu lukavi Šef, a među slušačima nastade uznemireno komešanje na spomen riječi „folder“… Tko zna zašto?!
Nakon prozivke na kojoj se ustanovilo da su svi pozvani nazočni Šef nastavi:
-Predlažem sljedeći dnevni red:
Točka1: Izvješće o projektu:“ Odgoj birača u recesijskom duhu u gradu i regiji“
Točka 2: Što ćemo s Igorom Medićem?
Točka 3: Kvartalno izvješće o poslovanju „Mara&Kata odnosi s javnošću“ d.o.o.
Točka 4: Upute o daljnjem postupanju
Točka 5: Kraj priče!
Ne pitajući nazočne ima li tko što protiv (opravdano, poznavajući im mentalne profile) – preleti prijetećim pogledom preko lica svojih podređenih i zaključi, diktirajući zapisničarki: - Dnevni red usvojen jednoglasno!
- Točka prva: Mali… Idemo!
- Evo ovako, šefe: u prvih 100 dana građanima Osijeka smo uspješno (valjda) stvorili recesijsko-beznadno ozračje i putem naših glasila prezentirali više puta kako je bivša vlast novac trošila previše na njih same, da to svakako nije dobro i da mi nećemo tako, nego ćemo trošiti na sebe same, ali tako da oni to ne vide. A to je lako jer oni to i neće vidjeti kroz spomenute medije. Digli smo paniku oko gradskog računa, zaduženja, a malo smo potpirili s kaznenim prijavama. Recesija nam je došla kao „Hrvatski narodni preporod“ u HNK! He, he ako se dobro sjećam iz likovnog– nabraja Prvi građanin najvećeg grada spomenute regije…
- Čekaj malo… Sve je dobro odrađeno, samo mi se ne sviđa ono „valjda“… Rek’o sam ti već da izbaciš riječi kao što su: valjda, možda, nisam siguran… ’Ajmo dalje…Igor Medić!
- Eto, šefe, znam da se malo razmahao u zadnje vrijeme, ali ja bih ga ipak poštedio. On zaista vjeruje u ono što priča, inače valjda ne bi pravio od sebe ridikula! Ako već mi znamo da govori gluposti… Što više takvih glumaca – to bolje za nas!
- Čekaj malo… Previše ti se taj razmahao po novinama, bogati, pa k’o da je on šef! Reci mi – tko se još osim mene smije toliko pojavljivati?! Je li to normalno?!
- Naravno da nije, šefe, ali mlad je još i neiskusan. Dajmo mu još jednu šansu…
- Hm, poslušat ću te samo ovaj put…Upozori ga da manje laje i u tišini ostvari naše kvartalne, polugodišnje, godišnje i mandatne ciljeve. Tu će biti posla, imam ja zainteresiranog rođu za taj biznis, ali kako ćemo to ako ovaj stalno privlači pažnju?! Eeee, di su sjajna vremena kad se šutke odrađivala privreda… Tad sam ti ja plivao! Današnji nabrijani menadžeri nemaju nimalo poštovanja prema gospodarima!
- Istina, šefe, nemaju…- „Ah, kako su sretni!“ pomisli Prvi sa sjetom…
- Točka 3: kako babe rade?
- Ne spominji! Strava! Šefe, oderaše me! Opelješile su me do zadnje lipe! Ne mogu im naštancat novaca! Te treba im za antireumatike, te treba im za mobitele, te za tramvaj, te za neke skupe ruske masažere… A tek naknade za duševne boli zbog stresne djelatnosti – da ne spominjem! Užas, šefe!
- A rezultati? Kako su se pobrinule za donjogradski trg? Za poskupljenje prijevoza? Za ukidanje bespla butri?
- Ma, to je dobro prošlo. Objasnile su one ’di god su stigle kako je Ante zapravo kriv. I – prolazi im spika kod populacije koju obilaze. Zamisli, popasli im priču da je trg prije renoviranja bolje izgledao! Onda mo’š mislit kakvu moć uvjeravanja imaju!
- E, to te ja pitam… Istinabog, tehnologija im je malo skupa, ali ne pitam šta košta. Snajperi s otrovnim zrnima – to su ti te babe! Ne daj Bože da im Jehovini Svjedoci ponude više!
- Joj, šefe! Kad bi ti njih dao Mediću, na primjer, za kaznu - a meni ih skinuo s grbe…
- Dosta! Još uvijek JA ovdje odlučujem! Nije ovo dječji vrtić! I s tim u vezi i točka 4 u dvije-tri riječi: recesija za građane neće završiti za našeg mandata, Mediću zasad samo žuti karton, a „Mara&Kata“ pi-ar nastavlja s gađanjem prolaznika! Pametnom dosta! – odlučan i odrješit je Šef.
- A točka 5?
- Razlaz! – reče uvijek konkretni Šef i odvede mladež s Interneta na sladoled…

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.10.2009. 0:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E, sharon ljubim te u oko, nasmijah se od srca.... Smile)

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.10.2009. 11:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo je super tekst.
Bojim se da je i istinit!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rizla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 149
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.10.2009. 11:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
rizla je napisao/la: › 7% prisilno sam umirovljena
Sto znaci "prisilno umirovljena"? Imas uvjete za starosnu mirovinu? Odradila si nuzan broj godina?


Znači to da sam 1999. kad se mijenjao mirovinski zakon kao invalid rada morala u mirovinu ili na ulicu sa 19 godina radnog staža. A invalid rada sam postala jer mi je tijekom granatiranja Osijeka ozlijeđeno oko.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.10.2009. 11:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rizla je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leteci mungos je napisao/la: ›
rizla je napisao/la: › 7% prisilno sam umirovljena
Sto znaci "prisilno umirovljena"? Imas uvjete za starosnu mirovinu? Odradila si nuzan broj godina?


Znači to da sam 1999. kad se mijenjao mirovinski zakon kao invalid rada morala u mirovinu ili na ulicu sa 19 godina radnog staža. A invalid rada sam postala jer mi je tijekom granatiranja Osijeka ozlijeđeno oko.


...eh, baš sam neki dan razmišljala o nečemu...pretpostavljam da zakon nije odredio nešto poput civilnih žrtava rata, odnosno situacije poput tvoje?

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.10.2009. 13:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rizla je napisao/la: › Znači to da sam 1999. kad se mijenjao mirovinski zakon kao invalid rada morala u mirovinu ili na ulicu sa 19 godina radnog staža. A invalid rada sam postala jer mi je tijekom granatiranja Osijeka ozlijeđeno oko.
Ako dobro kuzim, do 1999. si radila s ozlijedjenim okom. Smatrala si se radno sposobnom, ali su ti rekli "nema posla za tebe"?

To je omca koja nas sada sve gusi. Visak radnika se rjesavao/rjesava kako se stigne, najvise kroz prijevremeno umirovljenje. Prebacivanje vruceg krumpira iz jednih ruku na grbacu svih ostalih.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MatoTvrđa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.10.2009. 8:59 
Naslov:  Re: Gradnja ceste zaustavljena, HŽ traži stanove u centru!?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ova gradska vlast na čelu s Bubalom je nesposobna do zla boga...

Uopće me ne čudi, otkad su na vlasti ništa nisu napravili niti će uskoro jer stižu predsjednički izbori pa se mora podupirat nekog kandidata. (vidim Matković već visi na plakatima s Vidoševićem)

Sramota tko nam vodi Grad!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.10.2009. 10:15 
Naslov:  Re: Gradnja ceste zaustavljena, HŽ traži stanove u centru!?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MatoTvrđa je napisao/la (Pogledaj post): › Ova gradska vlast na čelu s Bubalom je nesposobna do zla boga...

Uopće me ne čudi, otkad su na vlasti ništa nisu napravili niti će uskoro jer stižu predsjednički izbori pa se mora podupirat nekog kandidata. (vidim Matković već visi na plakatima s Vidoševićem)

Sramota tko nam vodi Grad!
o pa di si mato kućo nije te bilo sto godina. di si zgrado, di si neboderu, di si ime!?!

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bavaria
Offline
Ukupno postova: 262
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.10.2009. 22:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Priča se da gazda nije zadovoljan žmirkavim. Navodno je i naguravanja bilo ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.10.2009. 8:05 
Naslov:  Re: Gradnja ceste zaustavljena, HŽ traži stanove u centru!?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MatoTvrđa je napisao/la (Pogledaj post): › Ova gradska vlast na čelu s Bubalom je nesposobna do zla boga...

Uopće me ne čudi, otkad su na vlasti ništa nisu napravili niti će uskoro jer stižu predsjednički izbori pa se mora podupirat nekog kandidata. (vidim Matković već visi na plakatima s Vidoševićem)

Sramota tko nam vodi Grad!

Jedan od jačih likova Laughing
Na svaki tvoj upis sam se kreveljio od smijeha. Ajde se molim te ponovo aktiviraj da se imamo čemu smijati...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.10.2009. 8:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bavaria je napisao/la (Pogledaj post): › Priča se da gazda nije zadovoljan žmirkavim. Navodno je i naguravanja bilo ...

Čekaj a gdje je ona snimka Šišljagića kako pregovara oko prelaska u HDZ Laughing Laughing Laughing
Napisao tvoj kolega prije par mjeseci da postoji snimka, ali čekaju kad će je objaviti Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: