Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Preporuke filmova

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.02.2009. 10:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

takve filmove da vidim na polici u videoteci zaobišao bi ih u širokom luku i pljunio tri puta iza sebe. iskreno neznam kako je tebi došlo da ih pogledaš Smile

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.02.2009. 15:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A čuj, Mladjo, svako ima neki drugi kriterij osijek031.com smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.02.2009. 15:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): › A čuj, Mladjo, svako ima neki drugi kriterij osijek031.com smile


priznaj da voliš to gledat ajde priznaj ko prizna pola mu se prašta osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.02.2009. 16:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

doduše, moram priznat da sam i ja imao par ekscesa u mlađim danima u vidu "tegljači smrti", filmu o kamionima ubojicama koji su u farovima imali oči ko u onom glupom crtiću brum vrum zrum il kak se već zove i napadali ljude osijek031.com smile
zna monstrum, odličan film

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.02.2009. 16:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › doduše, moram priznat da sam i ja imao par ekscesa u mlađim danima u vidu "tegljači smrti", filmu o kamionima ubojicama koji su u farovima imali oči ko u onom glupom crtiću brum vrum zrum il kak se već zove i napadali ljude osijek031.com smile
zna monstrum, odličan film


trunićeš u paklu zbog toga. ja imo temperaturu 40+, u bunilu jedva gledam i zamolim te da mi doneseš film neki da gledam ti mi doneseš to smeće jebalo te ono osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.02.2009. 20:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › priča o benjaminu buttonsu (brad pitt u glavnoj ulozi čovjeka koji se rađa kao starac a umire kao beba. film s dobrom idejom, mogao je biti malo bolje izrealiziran, par dobrih misli i poruka. nominiran za sto oscara ali mene nije nešto specijalno impresionirao, rekao bi da je neloš)

slumdog millionaire (još jednom fantastična ideja ali i fantastičan cijeli film, definitivno najbolji film u zadnjih par godina, po meni definitivni osvajač oscara za najbolji film, obavezno pogledati, nakon filma sam se osjetio gotovo "sretnim" što sam pola djetinjstva proveo u podrumu zbog rata nakon što sam vidio šta djeca u indiji proživljavaju)


Mi ko da od istog čovjeka nabavljamo filmove
Ja odgledala istim redom...i isto mislim ko i ti ..
A budući da su nam ukusi slični..što još preporučaš ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Saar Kazaam Jr.
Offline
Avatar

Ukupno postova: 94
Lokacija: Legaland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2009. 1:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eo gledah Gran Torino...

ispočetka me nije oduševio i mislio sam ga prekinit gledat... ali ipak, super je film, totalno klintovska uloga nadrkanog lika... jedina zamjerka što je uvod dosta dugačak pa ako izdržite taj dio, bit će sve 5

_________________
...religion creates nothing, except intangible emotional solace for those who require...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.02.2009. 7:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
takve filmove da vidim na polici u videoteci zaobišao bi ih u širokom luku i pljunio tri puta iza sebe. iskreno neznam kako je tebi došlo da ih pogledaš Smile


Čula sam za ovaj drugi(blonde and blondie) da je parodija na glup i gljuplji i pošto sam plavuša i sve mi je smiješno,čak i srcedrapajući filmovi,morala sam pogledati ovo sranje osijek031.com smile I u tih sat i pol prisjelo mi što sam plava osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2009. 9:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

snaša je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › priča o benjaminu buttonsu (brad pitt u glavnoj ulozi čovjeka koji se rađa kao starac a umire kao beba. film s dobrom idejom, mogao je biti malo bolje izrealiziran, par dobrih misli i poruka. nominiran za sto oscara ali mene nije nešto specijalno impresionirao, rekao bi da je neloš)

slumdog millionaire (još jednom fantastična ideja ali i fantastičan cijeli film, definitivno najbolji film u zadnjih par godina, po meni definitivni osvajač oscara za najbolji film, obavezno pogledati, nakon filma sam se osjetio gotovo "sretnim" što sam pola djetinjstva proveo u podrumu zbog rata nakon što sam vidio šta djeca u indiji proživljavaju)


Mi ko da od istog čovjeka nabavljamo filmove
Ja odgledala istim redom...i isto mislim ko i ti ..
A budući da su nam ukusi slični..što još preporučaš ?
ak dižeš filmove u centru grada onda se vjerojatno može raditi o sam jednoj osobi Smile
inače nemam neki žanr koji posebno preferiram, volim pogledat nešto što mislim da je kvalitetno i moglo bi me zanimat bez obzira o čemu se radilo.
pa evo neka tri koja mi padaju na pamet, od svačega po nešto, a pogledao sam ih u zadnje vrijeme;
p.s. i love you - svakako pogledat, nikako nisam ljubitelj ljubavnih filmova, pogledao sam ga na nagovor cure i drago mi je zbog toga. stvarno neklišeizirana, lijepa priča sa odličnom glumom, ambijentom i jednim neobičnim detaljom koji me fascinirao - boje u filmu su nevjerojatne
zodiac - to sam već preporučio, psihološki, intrigantni triler koji ne obiluje akcijom a maksimalno te uvlači u priču. potrebna debela koncentracija jer film traje skoro 3 sata
amarcord - stara talijanska komedija, genijalno ostvarenje koje često bude na hrt-u a koje sam pogledao mali milijun puta. jedan od rijetkih filmova na koje se čovjek može iskreno nasmijati i pored kojeg glupe američke komedije ispadaju smiješne u onom drugom smislu.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.02.2009. 12:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo...hvala, hvala...
Pogledala sam p.s. I love you, opet djelimo mišljenje, zodiac...isto, i stvarno je dugačak pa tko ima djecu nestrpljivu doma pa gleda kasno navečer , zaspi Smile..amarcod ću probati negdje pronaći..
Nije loš ni Taken s Angelinom Jolie..
I U 3,10 za yumu... duuugo nisam pogledala tako dobar western.

_________________
Niti jedan dokaz ne podupire tezu da je život ozbiljan.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_tenjac_
Offline
Ukupno postova: 406
Lokacija: Tenja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2009. 12:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

snaša je napisao/la: ›
Nije loš ni Taken s Angelinom Jolie..

jesi sigurna da na isti film mislis...jer u taken kolko sam skonto ne glumi angelina julie...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.02.2009. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Changeling je s Angelinom Jolie.

Taken je s Liamom Neesonom.

Changeling je definitivno dobar film - režirao ga je Clint Eastwood! Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2009. 13:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja jucer pogledao u isti dan Mumiju 3 i Indianu Jones 4...

Mumija mi se sviđa jer ja sam inace fan serijala, prvi dio ocjena 7, drugi dio ocjena 8, no ovaj mi je opet 7. Nije nista posebno ali strasno je zabavan, a i Mario Bello je puno privlacnija od Rachel Weisz koja je glumila glavnu zensku ulogu u prva dva dijela...

Što se tice Indiana Jones meets X-Files, ja sam šokiran. Iako sam obozavatelj tog serijala jos vise nego mumije, iskreno, ne sjecam se jesam li cuo koju dobru kritiku, ali sam mislio to je Spielberg, to je Indiana Jones, barem ce efekti izgledati dobro i koreografije borbi, ali jebeš mi sve ekipa je i tu podbacila. Film više nego duplo lošiji od Mumije pa je dobio ocjenu 3 Smile, ja jos uvijek ne mogu vjerovati da je na imdbu odnos ocjena 6,7 - 5,2 za Indianu. Indiana je naivniji od svih filmova Van Dammea skupa, a koliko god da je kod JCVD to zabavno ovdje je iritantno. Prica bezvezna, sa jos bezvezniji zavrsetkom, a posebno sto 4 puta uspiju pobjeci od rusa, no ovi ih odmah uhvate, sto kolega dva puta izda India, i onda mu kaze da radi ustvari za CIA i ovaj mu odmah povjeruje i takve stvari. UŽAS...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dylan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 818
Lokacija: New York
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.02.2009. 14:33 
Naslov:  Re: Preporuke filmova
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blindness

Izvrsna atmosfera, dobra glumačka postava, svakako pogledati.

Choke

Nova adaptacija djela Chucka Palahniuka, autora Kluba boraca.

Afro Samurai

E, ovo je bolesno. Samuel L. Jackson kao naslovni lik u anime filmu (sastavljenog od pet epizoda istoimene serije). Priča u rangu s Highlanderom, ali brutalno iskrivljena.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_tenjac_
Offline
Ukupno postova: 406
Lokacija: Tenja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2009. 17:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Što se tice Indiana Jones meets X-Files, ja sam šokiran. Iako sam obozavatelj tog serijala jos vise nego mumije, iskreno, ne sjecam se jesam li cuo koju dobru kritiku, ali sam mislio to je Spielberg, to je Indiana Jones, barem ce efekti izgledati dobro i koreografije borbi, ali jebeš mi sve ekipa je i tu podbacila. Film više nego duplo lošiji od Mumije pa je dobio ocjenu 3 Smile, ja jos uvijek ne mogu vjerovati da je na imdbu odnos ocjena 6,7 - 5,2 za Indianu. Indiana je naivniji od svih filmova Van Dammea skupa, a koliko god da je kod JCVD to zabavno ovdje je iritantno. Prica bezvezna, sa jos bezvezniji zavrsetkom, a posebno sto 4 puta uspiju pobjeci od rusa, no ovi ih odmah uhvate, sto kolega dva puta izda India, i onda mu kaze da radi ustvari za CIA i ovaj mu odmah povjeruje i takve stvari. UŽAS...

kad smo već kod naivnosti filma...
što kažeš na wanted...ipak on na imdb ima 7.0 ocjenu Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: