Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kazna za pedofila

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.06.2006. 16:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e jebatga, nisam citao tvoje prijasnje postove. i ispricavam se ako sam pre..hm...gnjevno(?) reagirao.
ima smisla.

al ono...ne mogu jamciti da u prvi mah ne bih nekoga ubio. to je, onak, toliko gnjusan zlocin da si kontam da pregoris (i molim biga da nikada ne dodjem u situaciju da se moram nositi sa takvim sranjem..).
ma bah! necu vise o tome, deprimira me....

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.06.2006. 16:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ozana je napisao/la: ›
Kako možemo tumačiti izraz "čedomorstvo"? Što je s muškarcima koji uživju u seksu sa ženom s kojom ne žele imati ništa više osim tog seksa, pa se onda dogodi da skupa naprave "neko" dijete, pa onda učine sve kako bi tu ženu odveli na abortus (prečesto to tako i završava) - spada li i to u čedomorstvo?


Živorođenče, mrtvorođenče, novorođenče, dojenče, plod, zametak, dijete jasličke dobi, dijete predškolske dobi - sve je to različito.

Živorođenče ima sva prava kao odrasli.

Plod do 2 ili 3 mjeseca nema razvijen živčani sustav i "ne broji se" u ljude. Pripadaju mu prava zametka.

Sve je to pravno regulirano. Znam da bi ti ukinula abortus. Smile

Podsjećam da bi to samo dovelo do rapidnog porasta čedomorstava.

Sad ti meni odgovori, što je gore:
Jedan plod manje ili jedno živorođenče umoreno?


Zadnja promjena: 8; 04.06.2006. 16:37; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.06.2006. 16:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

puki je napisao/la: ›
(i molim biga da nikada ne dodjem u situaciju da se moram nositi sa takvim sranjem..).
ma bah! necu vise o tome, deprimira me....


Pa normalno, ne znam više čemu ova rasprava.
Nekako mi je logično da pogotovo dok su mali uvijek imaš djecu pod nadzorom ili imaš pouzdanu informaciju o tome gdje je sad.

A u vremenu mobitela, kad možeš u danoj minuti utvrditi gdje ti je dijete (od oka: mislim da se četvregodišnjaka može za muku naučiti da se javi ćaći i materi) - nema smisla govoriti o tuđoj odgovornosti.

Vlastito dijete ti mora biti najpreče i moraš na njega paziti. Ako se njemu nešto dogodi, roditelju, zajebo si.

U nekim zemljama socijalni radnik dežura na hitnoj i često dočekuje roditelje pitanjima:

"Gdje ste vi bili kad je on pao s drveta?"
"Je li dijete imalo propisanu kacigu, svjetlo i zvono na biciklu?"
"

Mislim da je to u redu.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.06.2006. 16:46 
Naslov:  Re: Kazna za pedofila
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lugar je napisao/la: ›
Tko uopce trazi dozvolu od nekoga da ubije? <rez> Sam bih mu presudio, pa makar zbog toga trunio u zatvoru do smrti.


I tvoje iztraumatizirano dijete još svi sprdaju da ima tatu u ćuzi. Pametno.

Lugar je napisao/la: › Mislim da je svakom djetetu draze sanjati novu igracku nego kurac nekog nastranog idiota.


Čekaj, ti si to napisao jer misliš da ja tako ne mislim?

Osim toga, evo ti paradigme zločina:

1. Netko tvom djetetu učini neko zlo,
2. Ti ga umlatiš usranim maljem,
3. Dođe njegov tata i raznese te, ergo, ubio si njegovo mladunče.

Kužiš, tako može unedogled, a sa svakim novim "osvetničkim činom" ne ide ništa na bolje, samo se katastrofa pogoršava.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.06.2006. 16:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la: ›
Vise od 70% populacije razvijenih zemalja podrzava smtnu presudu u teskom kriminalnom aktu.


Koliko znam, ti živiš u razvijenoj zemlji. I još neki na ovom portalu.
U nekakavim globalnim i civilizacijskim mjerilima, i Hrvatsku možemo smatrati razvijenom zemljom.

Sad mi reci, po svom mišljenju, smatraš li da je australski narod "napredniji" od hrvatskog, ili je australska država razvijenija od naše?

Dobro demogaogiziraš pa evo da ti odgovorim:
Zamisli mladi pravnik, tužitelj u postupku ima svoj odličan dan, saznao da mu žena nosi blizanke, dobio auto kao milijunti posjetitelj samoposluživanja - i u budući mu je odličan dan on ostavi super uvjerljiv dojam na porotu.
Jebiga, ni sam nije siguran jel' taj domar silovao tu curicu ili nije, ali njemu je u opisu posla da tuži, gnječi, čačka i mrcvari dok se nešto opipljivo ne iščeprka.

S druge strane, loš odvjetnik, jeftin, dodijeljen domaru koji je nepismeni doseljenik i pripadnik druge rase, ne zna beknuti jezik... Tom odvjetniku je u opisu da ga pokuša braniti. Ipak, on nije plaćen po učinku te ide doma za pola sata.
Ionako je stari vjerojatno kriv, takvih je slučajeva na tisuće i jedan stari imigrantski ološ nikome neće nedojstajati.
I tako, porota izađe pa uđe i kaže: "Kriv je."
I sudac kaže: "Bacite ga lavovima."

I to je to. Izbanalizirano, ali itekako moguć scenarij. Kako kod nas, tako i u najnerazvijenijim zemljama. Wink

Kužiš? Zajebeš li se sa smrtnom kaznom, nema popravnog.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lugar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 607
Lokacija: Hladovina
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.06.2006. 18:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cekaj malo, 8!

Stavi sebe u situaciju da si roditelj silovanog djeteta. Kako bi ti postupio?
Zar tebe ne dira sto pedofili ne dobivaju zasluzene kazne?
Znaci, po nasem pravosudnom sustvu, ti bi cekao 5, 10 godina da on izadje, opet napravi isto sranje, i mislio bi da je on svoju kaznu odsluzio. Kuzis, malo bi se ljudi s tako necim slozilo.

A ono o tome koliko su današnji roditelji nesposobnije se djelomično slažem.
Urbanizacija sama po sebi nosi nove pizdarije. Roditelji zbog sve vecih obaveza na poslu i ubrzanijeg zivota pocinju zanemarivati djecu, tako da ni djeca ne mogu biti sasvim u redu, kao sto si ti rekao "budu opicena".

Moze se o ovom svega napisati....

Pravo pitanje je:"Je li nas pravosudni sustav, odnosno, jesu li kazne za prijestupnike preblage???

_________________
Kevin Costner nije nista posebno!
80% novca sam potrošio na žene i piće, ostalo sam spisko!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.06.2006. 18:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U danasnje vrijeme razlika izmedu Australskog i Hrvatskog naroda je neznatna. Prije dvadesetak godina (citaj: u toku socijalistickog rezima) situacija je bila drugacija. Smatram da je Australija razvijenija uposto imamo stabilni politicki/pravni sistem i miroljubivu koegzistenciju.

Sto se tice primjera, mozda nisam dobro objasnio. Moj primjer je znacio: ako pravni sustav postavlja kaznu od 10 godina za kriminalni zlocin, onda treba biti 10 godina bez ikakve odgode izvrsenja kazne.

Kuzim, ali... Smrtna osuda nije nesto sto se moze dati bezbrizno, nego samo gdje je krivica dokazana bez osnovane sumnje (reasonable doubt?).

Danasnje novosti: News.com.au

The 18-month minimum term imposed by Judge Fred Davey is one-tenth of the maximum sentence of 15 years allowed by law for that offence.

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paperje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 794
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.06.2006. 19:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ok, nije loše! ALI mišljenja sam da RH nema dovoljno novaca za to da u zatvorima do smrti hrani svakoga tko nije zaslužio da ikad više osjeti što to bijaše sloboda. znači da bi onda one budale koje žive, rade, ne krše zakone i redovito plaćaju poreze hranile manijake koji su nanijeli zlo njihovoj djeci sve dok ne krepaju.
ti poželiš smrt i za puno manje, ja je priželjkujem isključivo za pedofile. što se "čuvanja" djece tiče, priča ti ne drži vodu. koncepcija staklenoga zvona odavno se pokazala iznimno lošom. (pitaj ti tatu o tome!)
u redu, budući da ću paziti na vlastitu djecu koju ću, nadam se, jednoga dana imati, nikada ih neću ostaviti s dedom, strikom, susjedima, UJOM... nasamo niti 10 min. pa de reci, sine, kamo nas to vodi...

_________________
ne moras biti super-optimist, ali ako na sve gledas crno, za tebe sunce zalazi vec ujutro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.06.2006. 15:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lugar je napisao/la (Pogledaj post): › Cekaj malo, 8!
Stavi sebe u situaciju da si roditelj silovanog djeteta. Kako bi ti postupio?
Zar tebe ne dira sto pedofili ne dobivaju zasluzene kazne?
Pravo pitanje je:"Je li nas pravosudni sustav, odnosno, jesu li kazne za prijestupnike preblage???


De reci, jes ti išta od onoga što sam napisao pročit'o?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2006. 15:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la: ›
Vise od 70% populacije razvijenih zemalja podrzava smtnu presudu u teskom kriminalnom aktu.

Intelektualci su oni koji su pomogli nama primitivcima doci do toga stava. Na primjer: Pedofil je kaznjen po pravnom sustavu 10 godina. Sudac je medutim odlucio (posto je imao dobar dan, dionice su imale veci dobitak nego sto je planirao, dobio je prvog unuka...) da je po njegovom misljenju dovoljno 5 godina. Naravno ukoliko uzmemo dobro ponasanje u obzir, recimo 3 godine.

Sudac je ovom slucaju uzeo zakon u svoje ruke. Ako je to moguce, i dozvoljeno takozvanim intelektualcima zasto ne i nama primitivcima?

Onaj dan kad odlucis da uskratis tudji zivot je dan kad se odrices prava na svoj.


Sučeva diskrecijska odluka o odmjeravanju sankcije nije neograničena (i ne odmjerava se tako pojednostavljeno kao što opisuješ. Razlika je samo u tome što u RH većina sudaca sudi ko da radi u fušu!). Tvoja da oduzmeš nečiji život jest. Naime, u pravu ne vrijedi i ne smije vrijediti reciprocitet: ako netko krši pravo, to ne daje automatski i tebi pravo da ga kršiš.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2006. 15:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ali za reasonable doubt imaš pravo - smrtna kazna se ni u zemljama koje ju imaju ne smije odmjeravati ako postoji bilo kakva, osnovana ili obična sumnja da tuženik nije počinio djelo za koje se kazna odmjerava.

Meni je topic u redu, kazneno pravo je jedno od najzahvalnijih za teoretiziranje i zbog toga su na pravu prve uvedene praktične vježbe (poslije statistike!) bile one iz kaznenog prava.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.06.2006. 15:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

paperje je napisao/la: ›
ok, nije loše! ALI mišljenja sam da RH nema dovoljno novaca za to da u zatvorima do smrti hrani svakoga tko nije zaslužio da ikad više osjeti što to bijaše sloboda.


Pa ga zbog toga što nema novaca da ga držimo iza brave treba uspavati?
Podsjećam da govorimo o ljudima, a ne o drveću.

Osim toga, u RH se izdvaja više novaca po zatvoreniku po danu, nego po bolničkom krevetu (varijable su smještaj i hrana).

Ulaz u elitno europsko društvo osjetiti će i naši zatvorenici za koje će se uskoro izdvajati i do 40.000 $ po glavi godišnje.

paperje je napisao/la: › znači da bi onda one budale koje žive, rade, ne krše zakone i redovito plaćaju poreze hranile manijake koji su nanijeli zlo njihovoj djeci sve dok ne krepaju.


Dopusti da ti odgovorim kontrakonstrukcijom.
paperje, upoznao sam čovjeka koji je bio zapovjednik topničke bintnice (artiljerijske baterije) u vojsci RSK na položajima u Mirkovcima. Iz Mirkovaca je projektilima iz 85mm topa srušena kuća u kojoj smo živjeli.

Hoćemo mi ići srušiti njegovu kuću? Pretpostavimo da smo mi bili i vlasnici kuće.

paperje je napisao/la: › ti poželiš smrt i za puno manje, ja je priželjkujem isključivo za pedofile.


Jao... bravo za tebe. Što da ti velim, raznježim se kad vidim kako javni istupi moje sestre obiluju humanošću i samozatojnošću... Ti si bolja osoba, od mene, znaš?
Sva ova suđenja oko ratnih, predratnih i poratnih zločina događaju se baš zato - da naučimo da je zločin - zločin, smrt - smrt, a ubojica - ubojica.
Nema previše uzvišenih ideala u smrti.
U Jasenovcu su ubijali druge narode, vjere i političke oponente, a u Bleiburgu su ubijali one koji su bili na suprotnoj strani jer je, eto, u to vrijeme bilo legalno osvetiti se. Pa što onda, odakle sad da mi znamo tko jest, a tko nije.

Smrt = krv na tvojim rukama. Presuda na sudu:
"U ime naroda RH..." Svi ovdje smo taj jebeni narod. Ne bi nas smjelo isprovocirati to što je netko napravio veliko sranje da mi napravimo još veće, jer tobože mi mislimo da ispravljamo kozmičku nepravdu.

paperje je napisao/la: › što se "čuvanja" djece tiče, priča ti ne drži vodu. koncepcija staklenoga zvona odavno se pokazala iznimno lošom.


Ne znam gdje si ti iskopala stakleno zvono, ali ja ga sigurno nisam spominjao. Dapače, zato sam i napisao mobitel, javljanje i komunikaciju jer se podrazumijeva da nećeš djecu držati pod ključem. Ako sljedeći put dogovaraš na moj post, nadoveži se na ono što sam napisao, a ne ne ono što nisam napisao ili ono šti bi ti htjela da sam napisao.


paperje je napisao/la: › u redu, budući da ću paziti na vlastitu djecu koju ću, nadam se, jednoga dana imati, nikada ih neću ostaviti s dedom, strikom, susjedima, UJOM...
nasamo niti 10 min. pa de reci, sine, kamo nas to vodi...


To nas vodi jednom sigurnijem okružju u kojem djecu ne ostavljamo ljudima s kojima nemamo uređene odnose, kojima ne vjerujemo, u čije kvalifikacije sumnjamo i sl.

U krajnjoj liniji, od toga će najviše koristi imati djeca jer su opisanim mjerama savršeno zaštićena od pedofila.
Osim ako roditelji boluju od pedofilije.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.06.2006. 15:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alana Bates je napisao/la: ›
Sučeva diskrecijska odluka o odmjeravanju sankcije nije neograničena (i ne odmjerava se tako pojednostavljeno kao što opisuješ. Razlika je samo u tome što u RH većina sudaca sudi ko da radi u fušu!). Tvoja da oduzmeš nečiji život jest. Naime, u pravu ne vrijedi i ne smije vrijediti reciprocitet: ako netko krši pravo, to ne daje automatski i tebi pravo da ga kršiš.

Pogledaj link (my last post) iznad i objasni mi logiku iza toga presuda koji nije "pojednostavljen", please.

Ja osobno ne zelim uzeti zivot ali bih zelio bih da se sustav promjeni i to omoguci. Oko za oko mozda zvuci primitivno ali to je moj stav i nemam ga namjeru braniti ili pravdati.

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.06.2006. 16:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la (Pogledaj post): ›

Danasnje novosti: News.com.au

The 18-month minimum term imposed by Judge Fred Davey is one-tenth of the maximum sentence of 15 years allowed by law for that offence.


Evo, da je manje ovakvih neadekvatnih kazni ova raspava ne bi ni zapocela... Ljude isfrustrira kada cuju da ce silovatelj retardiranog klinca vrlo brzo opet biti na slobodi, a to je opet greska pravnog sustava...
Da, pravdu je tesko zadovoljit, ali koja godinica za upropastavanja malisana je zbilja nista.
Da, vazno je napomenuti kako djecu najcesce zlostavljaju clanovi obitelji ili bliski obiteljski prijatelji pa je tesko biti nacisto komu vjerovati...
Da se dobivaju dozivotni prisilini radovi na hazardnim poslovima malo tko bi se pobunio i sada bi pricali o necem drugom, ali ovako......

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.06.2006. 16:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la: ›
Oko za oko mozda zvuci primitivno ali to je moj stav i nemam ga namjeru braniti ili pravdati.


Ma to može biti legitimno mišljenje - ali pametan si pa uoči da u slučaju pedofilije ne postoji oko za oko.
Može recimo, jedno pluće i pola bubrega, ali nikako ne možeš izvesti oko za oko.
Pedofili nijesu đeca.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: