Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



ispušni ventil Mad

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.01.2008. 22:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

molim ljude da prestanu dosađivati pitanjem zašto sam u 22h na netu i kao zašto ne idem van!!!!!

1. izlazim tek u 00h
2. slušam mjuzu preko kompa
3. imam flate pa surfam

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
baranjac22
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.01.2008. 22:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
molim ljude da prestanu dosađivati pitanjem zašto sam u 22h na netu i kao zašto ne idem van!!!!!

1. izlazim tek u 00h
2. slušam mjuzu preko kompa
3. imam flate pa surfam

kada se sex-aš???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.01.2008. 18:19 
Naslov:  Re: ispušni ventil Mad
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Joj, daj ga amo, ventil, uf! osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile , evo mu ga na! Nije važno zašto...

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.01.2008. 19:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jebem ti izlaske i sve vezano uz to aaaaaaaaaaaaaaaaaa osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
i da nezaboravim slučajno, školu

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.01.2008. 15:45 
Naslov:  Re: ispušni ventil Mad
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jebem im mater onu lopovsku prevarantsku po pol znate već čega, uf alaj sam ljut, ljut sam, ma ljut sam jako!!!!!!!!!!!!!!!!!
i tako ja lijepo danas idem kupit sebi lače, levisice, 512 bootcut, ma ko po meni šivane, i lijepo vidim ja na izlogu plakat %, rasprodaja, sve džabe, nosite sve, 2 drveta su srušili da bi bio toliki, i uđem sa dragom unutriman i kažem dobar dan dobri ljudi, kaže meni teta dobar dan, reko imate li 512 denim plava boja a može i ona "sweet green", kaže teta ima obje reko super, reko a pošto su vam, pa sitnica 600kn, osijek031.com smile , reko pa jer nije sniženje, pa je ali ne na sve, PA ŠTA KOJU PIČKU MATERINU NA PLAKAT NE NAPIŠETE ONDA SNIŽENJE JE NA 2 ARTIKLA JEBEMLIVAM KRSNU SLAVU DA VAM JEBEM GORIĆETE U OGNJU PAKLA DABOGDA VAM GROMOVI KUĆE POKRIVALI A DECA VAM U RIKVERC HODALA NABIJEM VAS NAKURAC SVE ODREDA osijek031.com smile
600kn, 600 puta im jebem majku, tak sam zadnji put isto prošo, 640 kn za levisice one se raspale za 5 mjeseci načisto, ili za one krasne dizelice koje sam iz zagreba čeko da dođu, 860 kn nosio sam ih 4 mjeseca dok se nisu raspale, mater im jebem svima
al kupiću ja ove levisice makar mi to bilo zadnje što ću učiniti u životu
eo sad mi je malo lakše Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.01.2008. 15:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daj Monetume broj žiro računa da ti upatimo koju kunu nakon ove dirljive ispovjesti. Smile

DAJMO MU DA KUPI LEVISICE

Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.01.2008. 15:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › daj Monetume broj žiro računa da ti upatimo koju kunu nakon ove dirljive ispovjesti. Smile

DAJMO MU DA KUPI LEVISICE

Smile


ma nije u tome bit, imam ja za njih, imam i onu člansku karticu pa imam 15% popusta tak da me izađu 500kn, al jebe me bezobrazluk, ako piše na izlogu sniženje pa zna se da je sniženo, ne jebote snizili su 2 artikla al su na izlog zaljepili plakat 3X3 metra, i cijena, daj jebote, aj da su iz amerike pa da ih dovoze amo, šiju ih u varteksu i naljepe onu trakicu i cijenu od 600kn, pa 600 puta im jebem mater lopovsku, banda lopovska, uf al sam ljut osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.01.2008. 16:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam jednom kupola Dizel hlače za 1400 kuna. (ne znam šta mi bi) Pravac iz trgovine do krojača ih skratit. Naravno previše. Nikad ih nisam nosila. E to je već jedna tužna priča...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.01.2008. 16:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › Ja sam jednom kupola Dizel hlače za 1400 kuna. (ne znam šta mi bi) Pravac iz trgovine do krojača ih skratit. Naravno previše. Nikad ih nisam nosila. E to je već jedna tužna priča...


dizel je najveće smeće koje postoji, preskupo i pre pre pre sve, jedino što bi si kupio više od dizela su sunčike a i za njih bi dobro razmislio, gomila demona nabijem ih, kažem ti ja sam jebene cipele kupio u dizelu raspale se načisto za 4-5 mjeseci i onda sam ih stavio u kutiju i odnjeo tamo na uviđaj isto sa spikom dobar dan dobar dan evo pogledajte šta prodajete čisto tolko da znate da se ne zajebete pa kupite i bacite u klozet 800kn, mater im jebem, a što sam ljut bio, ajme odma mi po faci poiskakalo crvenillo i tlak u kurac

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.01.2008. 16:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrume, ipak bolje ova akcija za tebe:

DAJMO MU APAURINE Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.01.2008. 16:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nakon Monsovih postova ja vrištim od smijeha osijek031.com smile Ništa mi više ne može pokvariti dan,ne dajmo mu apaurine,samo udri Mons Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.01.2008. 8:43 
Naslov:  Re: ispušni ventil Mad
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tako je Mons, reci ti njima, zapali ti to, šta će ti njihove čakšire kad su taki bezobrazni... osijek031.com smile

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.01.2008. 20:48 
Naslov:  Re: ispušni ventil Mad
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mater jebem ne jebem mater lopovsku aaaaaaaaaaaaaaaa, lopovi licimuri demoni kurve jajare pederi nabijem ih sve na vrh ove moje kurčine osijek031.com smile
saga o levis 512 bootcut denim blue se nastavlja, spoznavši juče da me s karticom članskom od levisa lače izađu čitavih 500kn odlučih se danas na ponovni pohod u trgovinu, i tako ja uletim unutriman dobar dan, dobar dan, ja došo, jope, daj vamo 512 bootcut denim blue ove što mi stoje ko salivene u kojima sam FUCK YEAH!!!!!!! veličinu 33/34, evo izvolite, navučem, ma takvo šta dobro ne vidjeste nigdje, reko super uzimam i ugledam, na nogavici, poderano, jedine, poderane osijek031.com smile, popizdio, neć kupt poderane lače, i tako sam otpočeo pizdit, jako, prejako
mater im jebem jel zna neko jer postoji onaj levis u domi još ak ga nema odo ja u vinkovce po lače a ak me i tamo zajebu zapaliću rvacku cijelu od iloka do dubrovnika goriće mater im svima u blok sabijem osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.01.2008. 21:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile jadan naš Mons,ode skroz u kurac zbog tih levis pantalona,jebale majku!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.01.2008. 21:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mons imaš Levis u Essekeru.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: