Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Q-club Osijek

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.12.2007. 9:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
Loona je napisao/la (Pogledaj post): ›
lufus je napisao/la: ›
Loona je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ne možeš zaobići činjenicu da ne postoji kvalitetan lokal za stariju ekipu gdje će se puštati neka normalna glazba poput npr. rocka..

Hrabra konstatacija, ali ovo sigurno nije činjenica jer se o ova tri pojma(starija ekipa, normalna glazba, kvalitetan lokal) da raspravljat, pogotovo o "kvalitetnom" lokalu. Meni je bitna ekipa, a ne ono što dopire iz zvučnike.


Sve to ide jedno s drugim.. i ekipa i glazba i lokal.. al ako mi ekipa stoji i okreće očima zbog glupe glazbe u lokalu, onda ne možeš zanemariti činjenicu da je važno i ono što dopire iz zvučnika ma koliko mi bili dobro raspoloženi..

Ne kužim zašto idete tamo gdje će vam nešto ubit raspoloženje, ajde da je "eksperimentiranje" s nekim novim lokalom, ali to u Osijeku teško može bit slučaj.

E, sad se možemo raspisati o ovome na 100 stranica.. Wink govorila sam općenito a ne samo o jednom lokalu.. Često se zna dogoditi da u lokalu gdje je prošli vikend bila dobra glazba, slijedeći vikend bude shit od glazbe.. To se uglavnom zna dogoditi u Bastionu ili Big Benu.. Ono što sam htjela reći, a i što Smokey kaže, je da okolina u kojoj se nalaziš utječe i na tvoje raspoloženje.. Što bi netko rekao: ne mogu skakati ko klokan ako mi iz zvučnika dopire Thompson.. Smile

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.12.2007. 11:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: ›
Što bi netko rekao: ne mogu skakati ko klokan ako mi iz zvučnika dopire Thompson.. Smile


Ha ha... osijek031.com smile Smile ili kad si na techno partiju pogledas likove kako masu rukama ko da zabijaju eksere. Samo im fali cekic u rukama.

Mora da tamo dolaze samo baustelci...

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.12.2007. 11:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, oni su ionako navikli na tu čekičanu..
Hosue glazba je moj izbor.. još ako je disco house, e onda mogu ko klokan skakutati koliko treba.. Wink

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
grummer
Offline
Avatar

Ukupno postova: 35
Lokacija: Baranjske močvare
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.12.2007. 13:36 
Naslov:  Re: Q-club osijek NOVO!!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma oni trubači iz dragačeva su me natjerali na suze osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.12.2007. 20:54 
Naslov:  Re: Q-club osijek NOVO!!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

domaća r'n'b cajka! osijek031.com smile


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
garrincha077
Offline
Ukupno postova: 66
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.01.2008. 19:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovaj grad je totalno u banani...ja bi najrade sve one koji slusaju cajke pobaco u par(2, 3) lokala i nek slusaju cece, brene i slicno do mile volje. dodatak je da bi to stavio u nenaseljeni dio grada da ne tresti taj primitivizam u sred tvrđe...pa eto kad toliko cajkarosi drze do te glazbe nek prosetaju do...recimo zelenog polja il tam negdje...u centru mi tak sta ne treba. za ostatak normalnih ljudi, koji je poprilicno izumro, organizirajte mjesta gdje se pusta nest slusljivo, za svakog po nesto. rock, rap, r'n'b, domace, strano, retro, '70, '80 itd. hoce li se to ikada dogoditi???? cisto sumnjam...no nada umire zadnja. al na posljetku je i nada kurva Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.01.2008. 19:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako netko sluša cajke, onda nije normalan?
Jel to na liječničkoj bazi dokazano?

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trenton
Offline
Avatar

Ukupno postova: 86
Lokacija: C:\temp\vaseljena
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.01.2008. 9:45 
Naslov:  Re: Q-club osijek NOVO!!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hmmmm...Čitam ovo i nekontam.

Zar je glazba bitan element zabave??? Bitan je vlasniku krčme koji tako navlači pacijente.
Problem je što su sve birtije u globalu jedno te isto. Sadržajno 0...nula su ljudi u njima jer očekuju da će ih netko drugi zabavit. Kako. Tamo mogu dobit samo piljenje zvukova na koje se pale, cuclanje alkohola i zjakanje jedni u druge. I tako svaki dan. Pa kome normalnom to nebi dopizdilo. To što se pastiri dobro zabavljaju na drmatičan melos plastičnih pevaljki je samo odraz vaše ljubomore. Očigledno je da se "normalni" ne mogu dobro zabavit u ovom gradu...to je problem a ne "srpska romantika".
Uostalom smisao kafića nije "celovečernja" zabava. Dodješ, popiješ, odeš i vozdra...Birtije ničem drugom i nesluže samo su kod nas dobile kultne statuse...primitivizam prisutan kod "narodnjaka" i ostalih

Amen

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
D.E.A.
Offline
Avatar

Ukupno postova: 188
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.02.2008. 22:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la: ›
Ako netko sluša cajke, onda nije normalan?
Jel to na liječničkoj bazi dokazano?


Pa meni se cini da je tako!
Ah onda idem do ljekarne po neke tablete za odvikavanje!!! Laughing

_________________
Jebe mi se za sve vas! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.02.2008. 9:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

D.E.A. je napisao/la: ›
aethur je napisao/la: ›
Ako netko sluša cajke, onda nije normalan?
Jel to na liječničkoj bazi dokazano?


Pa meni se cini da je tako!
Ah onda idem do ljekarne po neke tablete za odvikavanje!!! Laughing


Al, požuri.. možda još ima nade za tebe da se spasiš.. Rolling Eyes

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.02.2008. 17:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

garrincha077 je napisao/la (Pogledaj post): › ovaj grad je totalno u banani...ja bi najrade sve one koji slusaju cajke pobaco u par(2, 3) lokala i nek slusaju cece, brene i slicno do mile volje. dodatak je da bi to stavio u nenaseljeni dio grada da ne tresti taj primitivizam u sred tvrđe...pa eto kad toliko cajkarosi drze do te glazbe nek prosetaju do...recimo zelenog polja il tam negdje...u centru mi tak sta ne treba. za ostatak normalnih ljudi, koji je poprilicno izumro, organizirajte mjesta gdje se pusta nest slusljivo, za svakog po nesto. rock, rap, r'n'b, domace, strano, retro, '70, '80 itd. hoce li se to ikada dogoditi???? cisto sumnjam...no nada umire zadnja. al na posljetku je i nada kurva Smile


Ti želiš reći da ja nisam normalan zato što slušam cajke? ...

Gledaj ovako: ...

Kao prvo... ako prosuđuješ ljude po tome što slušaju... onda si jako, al baš jako primitivan... Ti sada misliš da sam ja sada neka nepismena seljačina koja nema pojma o ničemu samo o tome kako otići u Q club samo zato što sam ti ja rekao da slušam cajke?..

Kao drugo... Ako ti toliko smetaju cajke, onda idi ulicama u tvrđi gdje nema klubova sa cajkama pa nećeš morati "patiti i trpiti" tu glazbu...

Kao treće... Koliko ja znam i mi... "nenormalni" ljudi i imamo samo tri "birtije" gdje se puštaju cajke: Q club, coctail i fenix...

Kao četvrto... sve te glazbe koju si nabrojao, koju slušate vi, normalni ljudi ima u tvrđi... pivnica, bastion, big-ben, carpe diem, beckers, OBP, Matrix, Tufna ( doduše i oni znaju zalomiti koji narodnjak, ali tamo svira doslovno sve... ), luna....

Kao peto... još ti jednom kažem... ne prosuđuj ljude po onome što slušaju nego po tome kakvi su kao osobe... Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
D.E.A.
Offline
Avatar

Ukupno postova: 188
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.03.2008. 18:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: ›
D.E.A. je napisao/la: ›
aethur je napisao/la: ›
Ako netko sluša cajke, onda nije normalan?
Jel to na liječničkoj bazi dokazano?


Pa meni se cini da je tako!
Ah onda idem do ljekarne po neke tablete za odvikavanje!!! Laughing


Al, požuri.. možda još ima nade za tebe da se spasiš.. Rolling Eyes



joj,bila sam i zamisli sta mi kaze:dolazi tolko ljudi koji slusaju narodnjake i idu u q da im je nestalo tableta,moraju ovaj put duplo vise narucit!ha ha ha... Laughing Twisted Evil

_________________
Jebe mi se za sve vas! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
heart3
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2381
Lokacija: to se i ja pitam...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.03.2008. 23:45 
Naslov:  Re: Q-club osijek NOVO!!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... je napisao/la: ›
... ne prosuđuj ljude po onome što slušaju nego po tome kakvi su kao osobe... Cool

osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Spore
Offline
Avatar

Ukupno postova: 213
Lokacija: jug 2
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.03.2008. 2:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

q-club - raj na zemlji kad nes upecam samo na elektru da isprobam Very Happy

_________________
We are anonymous, we are legion, we do not forgive, we do not forget expect us!!!

http://www.whatis-theplan.org
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Spore
Offline
Avatar

Ukupno postova: 213
Lokacija: jug 2
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.03.2008. 2:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

greska

_________________
We are anonymous, we are legion, we do not forgive, we do not forget expect us!!!

http://www.whatis-theplan.org
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: