Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Q-club Osijek

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.09.2007. 15:16 
Naslov:  Re: Q-club osijek NOVO!!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la (Pogledaj post): ›
zasto bi cajke bile manje vrijedne od ijedne druge vrste glazbe?

"Prvo stupidni vokali
zatim liričko smeće
kad san ovo reka
zar vam triba i treće..."

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.09.2007. 22:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Afrika paprika...

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gundjalo_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 36
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.09.2007. 23:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la: ›
nekidan sam bas vodio raspravu s jednim kolegom glede cajki, opcenito nije mi jasno zasto svi tj vecina pljujete tolko po njima, a kad iste sretnes u narodnjackom odnosno cajkaskom klubu i pitas sta je to "joj ma samo 5 min navratio"
tko hoce slusat ih nek ih slusa, tko nece nemora
isto tako kakve veze imaju cajke s politikom ili ratom? apsolutno nikakve, to je jedan takav melos koji odgovara ljudima s ovog podrucja pogotovo kad se popije i sta sad idemo se svađati na temu glazbe Rolling Eyes

zasto bi cajke bile manje vrijedne od ijedne druge vrste glazbe?

ti si kretencic, ne lavic.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.09.2007. 9:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gundjalo_os je napisao/la: ›
lavic je napisao/la: ›
nekidan sam bas vodio raspravu s jednim kolegom glede cajki, opcenito nije mi jasno zasto svi tj vecina pljujete tolko po njima, a kad iste sretnes u narodnjackom odnosno cajkaskom klubu i pitas sta je to "joj ma samo 5 min navratio"
tko hoce slusat ih nek ih slusa, tko nece nemora
isto tako kakve veze imaju cajke s politikom ili ratom? apsolutno nikakve, to je jedan takav melos koji odgovara ljudima s ovog podrucja pogotovo kad se popije i sta sad idemo se svađati na temu glazbe Rolling Eyes

zasto bi cajke bile manje vrijedne od ijedne druge vrste glazbe?

ti si kretencic, ne lavic.
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.09.2007. 13:42 
Naslov:  Re: Q-club osijek NOVO!!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="lavic";p="95235"]nekidan sam bas vodio raspravu s jednim kolegom glede cajki, opcenito nije mi jasno zasto svi tj vecina pljujete tolko po njima, a kad iste sretnes u narodnjackom odnosno cajkaskom klubu i pitas sta je to "joj ma samo 5 min navratio"
tko hoce slusat ih nek ih slusa, tko nece nemora
isto tako kakve veze imaju cajke s politikom ili ratom? apsolutno nikakve, to je jedan takav melos koji odgovara ljudima s ovog podrucja pogotovo kad se popije i sta sad idemo se svađati na temu glazbe Rolling Eyes

zasto bi cajke bile manje vrijedne od ijedne druge vrste glazbe?[
/quote]
Na ovo se ne mogu oglušiti... Dakle... Cajke iliti turbofolk glazba koja je svoj put prema zvučnicima naših birtija pronašla preko Dunava i skrivenih šumica... Ta ista glazba... Zašto je one manje vrijednija? Zato što je besmislena nakupina nemelodičnih melodija (ironije li) i stihova koji dokazuju da turbofolk "pjesnici" boluju od nekih teških psihičkih problema... Disleksija... Halucinacije... Manje je vrijedna jer je nevrijedna, jer se tih istih stihova nitko neće sjećati nakon tri mjeseca, dok će se prave glazbe ljudi vječno sjećati i pjevati ju... Netko je rekao da je knjiženost ono što se čita i nakon sto godina... Ja bih to upotrijebio i na cajke... Glazba je ono što se sluša i nakon 30,40 godina, a ne ono što ishlapi za tri mjeseca. Ako bih u isti koš stavio "Lepi grome moj", "Moja šitkla" i "Sexy back"... Bi li pogriješio?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
d3m0
Offline
Ukupno postova: 39
Lokacija: Centar ^^
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.09.2007. 15:50 
Naslov:  Re: Q-club osijek NOVO!!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la (Pogledaj post): ›
lavic je napisao/la (Pogledaj post): › nekidan sam bas vodio raspravu s jednim kolegom glede cajki, opcenito nije mi jasno zasto svi tj vecina pljujete tolko po njima, a kad iste sretnes u narodnjackom odnosno cajkaskom klubu i pitas sta je to "joj ma samo 5 min navratio"
tko hoce slusat ih nek ih slusa, tko nece nemora
isto tako kakve veze imaju cajke s politikom ili ratom? apsolutno nikakve, to je jedan takav melos koji odgovara ljudima s ovog podrucja pogotovo kad se popije i sta sad idemo se svađati na temu glazbe Rolling Eyes

zasto bi cajke bile manje vrijedne od ijedne druge vrste glazbe?

Na ovo se ne mogu oglušiti... Dakle... Cajke iliti turbofolk glazba koja je svoj put prema zvučnicima naših birtija pronašla preko Dunava i skrivenih šumica... Ta ista glazba... Zašto je one manje vrijednija? Zato što je besmislena nakupina nemelodičnih melodija (ironije li) i stihova koji dokazuju da turbofolk "pjesnici" boluju od nekih teških psihičkih problema... Disleksija... Halucinacije... Manje je vrijedna jer je nevrijedna, jer se tih istih stihova nitko neće sjećati nakon tri mjeseca, dok će se prave glazbe ljudi vječno sjećati i pjevati ju... Netko je rekao da je knjiženost ono što se čita i nakon sto godina... Ja bih to upotrijebio i na cajke... Glazba je ono što se sluša i nakon 30,40 godina, a ne ono što ishlapi za tri mjeseca. Ako bih u isti koš stavio "Lepi grome moj", "Moja šitkla" i "Sexy back"... Bi li pogriješio?

clap clap Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.09.2007. 19:51 
Naslov:  Re: Q-club osijek NOVO!!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la (Pogledaj post): › Manje je vrijedna jer je nevrijedna, jer se tih istih stihova nitko neće sjećati nakon tri mjeseca, dok će se prave glazbe ljudi vječno sjećati i pjevati ju... Netko je rekao da je knjiženost ono što se čita i nakon sto godina... Ja bih to upotrijebio i na cajke... Glazba je ono što se sluša i nakon 30,40 godina, a ne ono što ishlapi za tri mjeseca.

Jel vječno ili 30-40 godina? Malo pričaš o stihovima, malo o "pravoj glazbi". Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.09.2007. 20:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
aethur je napisao/la (Pogledaj post): › Manje je vrijedna jer je nevrijedna, jer se tih istih stihova nitko neće sjećati nakon tri mjeseca, dok će se prave glazbe ljudi vječno sjećati i pjevati ju... Netko je rekao da je knjiženost ono što se čita i nakon sto godina... Ja bih to upotrijebio i na cajke... Glazba je ono što se sluša i nakon 30,40 godina, a ne ono što ishlapi za tri mjeseca.

Jel vječno ili 30-40 godina? Malo pričaš o stihovima, malo o "pravoj glazbi". Rolling Eyes

stihovi i glazba su usko povezani. naravno da to vremensko razdoblje nije vječno... ali primjerice dire straits... sultans of swing je iz sedamdesetih a sluša se isto kao i tada... sada mi možeš spočitavati, jer primjerice trance nema riječi (samim time niti stihove, osim izuzetaka), ali ja sam uspoređivao glazbu sličnih karakteristika... opet niti cajke niti rock nisu slične nimalo, ali maju i melodiju i stihove... poanta priče je da cajke nemaju nikakvu vrijednost, niti glazbenu, niti umjetničku...

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tinka_7
Offline
Avatar

Ukupno postova: 103
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.11.2007. 12:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Joj kako me zivcirate...svi nesto govore protiv cajki, samo ne znam kako uspiju napuniti klubove poput Q-ua u kojem se vjecito sviraju cajke...fuckajte se svi...ako slusate cajke ne znaci da ne mozete slusati i jos neku vrstu glazbe i obrnuto...vjecito vodimo rasprave o toj glazbi...a mogu se kladiti da vi koji navodno ne slusate cajke znate barem 3 pjesme....jednostvano ne mozete protiv cajki jer se nalzite u takvom okruzenju....

_________________
Vidjela sam starca, bio je slijep, a ipak je rekao da je ZIVOT LIJEP!!! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wHITe
Offline
Ukupno postova: 75
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2007. 16:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

što ja znam ovo je forum jako dobar...i onda se netko pametni u nightlife napiše nešto o qu ...žalosno je sama pomisao na to kako je qu nekada bio retro kaf ...a sada sramota...Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.11.2007. 16:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tinka_7 je napisao/la: ›
Joj kako me zivcirate...svi nesto govore protiv cajki, samo ne znam kako uspiju napuniti klubove poput Q-ua u kojem se vjecito sviraju cajke...fuckajte se svi...ako slusate cajke ne znaci da ne mozete slusati i jos neku vrstu glazbe i obrnuto...vjecito vodimo rasprave o toj glazbi...a mogu se kladiti da vi koji navodno ne slusate cajke znate barem 3 pjesme....jednostvano ne mozete protiv cajki jer se nalzite u takvom okruzenju....


Ja prihvacam okladu... ali nisam siguran da si se dobro izrazila pa cu samo iznijeti cinjenice...

Znam neke (jako malo) pjesme po naslovu ili neki refren ali pjesmu kao pjesmu u cijelosti ne znam niti jednu.

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.11.2007. 17:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wHITe je napisao/la: ›
...žalosno je sama pomisao na to kako je qu nekada bio retro kaf ...a sada sramota...Sad


sramota je mjesto koje zjapi prazno i neiskorišteno...a koliko sam ja upucen Q club uvijek bude napunjen "do vrha".....i di je tu sramota?!?! osim što se ljudi dobro zabave....

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tinka_7
Offline
Avatar

Ukupno postova: 103
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.11.2007. 20:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slazem se s zeros....kao nitko ne slusa cajke a ono se odjednom pojavi 500-ak ljudi samo u q-u a da ne pricam koliko jos u ostalima

_________________
Vidjela sam starca, bio je slijep, a ipak je rekao da je ZIVOT LIJEP!!! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wHITe
Offline
Ukupno postova: 75
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2007. 20:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prazan je bio kada nisu smislili ništa novo u programu nego stalno isto ,a to što bude puno ljudi u qu samo ti znaš da ljudi neidu na cajke samo zao što ih slušaju iako pretežno to i rade......što se je tjekom godina ugasilo i pretvorilo u klubove gdje se puštaju cajke...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tinka_7
Offline
Avatar

Ukupno postova: 103
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.11.2007. 20:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa znam da ne idu tamo samo jer slusaju cajke...ali oni koji doista ne podnose cajke ne ce ni otici u q a zato ja nemam predrasude ni za koju vrstu glazbe mogu otici gdje hocu a vi se prepirite i dalje...mene cisto zaboli

_________________
Vidjela sam starca, bio je slijep, a ipak je rekao da je ZIVOT LIJEP!!! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: