Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » Domagoj Vida potpisao za Bayer Leverkusen!
Poll :: Lova koju je Osijek dobio za Vidu je:

premala
37%
 37%  [ 11 ]
realna
58%
 58%  [ 17 ]
previsoka
3%
 3%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 29



#1: Great ! Domagoj Vida potpisao za Bayer Leverkusen! Autor: Mladjo Post Postano: 29.04.2010. 17:06

Domagoj Vida potpisao je danas petogodišnji ugovor s Bayerom iz Leverkusena! Iznos transfera je je 2,4 milijuna EUR-a + 20% od sljedećeg transfera. Više informacija uskoro...

Vida, ekipa portala Osijek031.com ti želi puno sreće i uspjeha u nastavku karijere!

Foto: cacan/arhiv031

#2:   Autor: Osječanin Post Postano: 29.04.2010. 17:10

Ako je istina..malo. Sve ispod 3mil. je smiješno..

#3:   Autor: Mladjo Post Postano: 29.04.2010. 17:11

po meni malo, ali dobro da je bar postotak uključen. radi se o možda najvećem transferu jednog osijekovog igrača (jer situacija oko transfera babića i vranješa nikad nije razjašnjena)

šta mislite?

pazi morali su se svi zainteresirani namirit Wink

vjerojatno je transfer veći

#4:   Autor: Osječanin Post Postano: 29.04.2010. 17:16

odakle uopće ta informacija?

#5:   Autor: cohors Post Postano: 29.04.2010. 17:18

Cool

Zadnja promjena: cohors; 29.04.2010. 17:32; ukupno mijenjano 1 put.

#6:   Autor: centurion Post Postano: 29.04.2010. 17:27

htio sam i ja 3M ..mozda bi i bilo 3m da se pricekalo nastupanje za repku ..mozda..
no i ovih 20% ce sigurno biti oko 1-2M ili vise jer Vida ce napraviti jebenu karijeru Smile
jos da su ubacili i prijateljsku tekmu...

inace ja sam nacuo da je sportnig u pitanju a ne leverguzen al realnije je ipak ocekivat da ga leverkuzen uzme

#7:   Autor: Mladjo Post Postano: 29.04.2010. 17:32

ajde ljudi ne razbijajte glavu odakle informacija Smile
ono što je bitno je da je vijest točna i da osijek031 gotovo da ima ekskluzivu.
kontam da bi mogao pasti neki rekord u posjećenosti topica

#8:   Autor: Osječanin Post Postano: 29.04.2010. 17:34

Budimo realni, tih 20% je davanje igrača na "majke mi". Ne mislim da bi nas Švabe zajebali nego svašta se dogodi u tih 5 godina. Vida se ozlijedi, ne uklopi se u ekipu, promijeni se trener koji ga ne "miriše", Bayer kupi novog igrača na toj poziciji i zaključi da je on bolji, itd. Možda NK Osijek kupi neki bogati šeik ili Rus pa nam tih 20% ništa ne znači za 3-4 godine... Smile

#9:   Autor: Mladjo Post Postano: 29.04.2010. 17:36

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › Budimo realni, tih 20% je davanje igrača na "majke mi". Ne mislim da bi nas Švabe zajebali nego svašta se dogodi u tih 5 godina. Vida se ozlijedi, ne uklopi se u ekipu, promijeni se trener koji ga ne "miriše", Bayer kupi novog igrača na toj poziciji i zaključi da je on bolji, itd. Možda NK Osijek kupi neki bogati šeik ili Rus pa nam tih 20% ništa ne znači za 3-4 godine... Smile
ili se proda za 30 milijuna funti u liverpool pa nama kapne 6 milijuna Cool

#10:   Autor: centurion Post Postano: 29.04.2010. 17:37

hehe Smile
ma svi smo htjeli vise ali kad uzmemo da je rijeka prodala 2 jebena napadača tovarima za istu lovu a mi stopera u bundesligu treba biti zadovoljan.
sa ovom lovom se mogu jeben stvari napravit. ajmo biti pametni ..i imat srece Smile

#11:   Autor: Osječanin Post Postano: 29.04.2010. 17:38

Ili ga prodaju za 5mil. eura pa nama kapne još mil. za 3-4 godine Smile

#12:   Autor: Osječanin Post Postano: 29.04.2010. 17:40

Šteta što se uvijek zadovoljavamo sa mrvicama. Nama je sve dobro. E da je Žućo živ, taj bi švabama u ovom transferu "oderao kožu s leđa" Smile
Nego ne reče li onaj kreten Židak da je Vida obećan Dinamu???? Jao ljudi koji je to fantom u operi, taj Židak. Koja je to prikaza.. Laughing

#13:   Autor: Bojo Post Postano: 29.04.2010. 17:46

realno....malo...al može ispast jako dobro zbog ovih 20 % ...al mislim da je vida zaslužio da ode...pa makar osijek cijenom malo progledao kroz prste klubu...jer leverkusen je među 4 najbolje momčadi u njemačkoj....ako nisu htjeli ponudit više...jbg...nemamo mi mamića Smile

#14:   Autor: centurion Post Postano: 29.04.2010. 17:46



pise tu i da od svakog nastupa ili tako ensto isto osijek dobija neku lovu

#15:   Autor: nake_rado Post Postano: 29.04.2010. 17:46

Mislim da je cijena realna.
Sad samo nek se tamo pokaže, baš me zanima kako će se među švabe uklopit.

#16:   Autor: Bojo Post Postano: 29.04.2010. 17:48

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): › Mislim da je cijena realna.
Sad samo nek se tamo pokaže, baš me zanima kako će se među švabe uklopit.

ako nešto znam...onda je to da će se uklopit bolje nego Tadić Smile

#17:   Autor: nake_rado Post Postano: 29.04.2010. 18:01

E više od ovoga kako će proigrat tamo me zanima na šta će sve ovi novci odletit.

#18:   Autor: badman Post Postano: 29.04.2010. 18:05

Vidi želim sreću tamo i uopće ne sumnjam da ce se uklopiti u ekipu, a i sigurno ce napraviti veliku karijeru, na prvi pogled cijena izgleda premala, jer recimo Lovren koji je za klasu lošiji od Vide otišao je za koliko 9 milijuna valjda, a opet nemamo mi Mamića kako je netko bio rekao bi prodao naftu rusima da može haha, ovo na kraju ispada a ok, moglo je i više ali sa svim klauzulama u ugovoru mislim da ispada dosta dobro...u svakom slucaju sretno Vidi. Smile

#19:   Autor: tom-2 Post Postano: 29.04.2010. 18:06

jesam vam reko vec prije mjesec dana da vida ide za leverkusen...

#20:   Autor: Osječanin Post Postano: 29.04.2010. 18:07

Samo na zadnje dugove 5 mil. kuna, i ostane love da se plati ova sezona i izgura iduća do kraja. Bez da se ulazi u pojačanja...

#21:   Autor: pernabukano Post Postano: 29.04.2010. 18:07

Realna cijena. Svi smo nekako priželjkivali 3 milijuna, ali teško je dobiti tu lovu za stopera iz tamo nekog NK Osijeka. Sreća je da Leverkusen ima dobra iskustva sa NK Osijekom.
Ovo sa 20% od idućeg transfera je odličan potez, jer inače taj iznos iznosi 10%. Uzmimo da će Leverkusen igrati Ligu prvaka iduće godine i tu mu odmah raste cijena...Relano je da će ga kad tad prodati za 5-7 milijuna eura(ako ga posluži zdravlje) što bi u konačnici značilo da će Osijek inkasirati za njega 3.4 do 4 milijuna E. Po meni dobar posao.
Židak crkni od zavisti!!!!

#22:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 29.04.2010. 18:08

IDemo sada navijati za Leverkusen ova zadnja dva kola, da izbore ligu prvaka. za 3 mjeto se bore Werder (57), Leverkusen (57) i Dortmund (56). Werder ide u goste Schalkeu, i dolazi im HSV, Bayer igra doma sa Herthom i idu u M'Gladbach, a Dortmund igra doma sa Wolfsburgom i idu van Freiburgu. Mislim da Werder gubi od Schalkea te otpada, znači LEver treba samo biti bolji od Dortmunda...

Zadnja promjena: Evil Poodingh; 29.04.2010. 18:09; ukupno mijenjano 1 put.

#23:   Autor: Osječanin Post Postano: 29.04.2010. 18:09

ŽIDAK CRKNI!

#24:   Autor: trotoar Post Postano: 29.04.2010. 18:16

Dobro je, važno da je odmah u inozemstvo. Netko je napisao da će za koju godinu vrijediti 4-5mil., a ja mislim da ako ga zdravlje posluži moglo bi pasti i 10 cigli od neke Barce, Bayerna ili sl. Dugo nisam vidio tako kompletnog igrača u tim godinama. Njemci će sigurno znati cijeniti što može igrati na nekoliko pozicija i predviđam mu blistavu karijeru.

#25:   Autor: Osječanin Post Postano: 29.04.2010. 18:17

Hvala navijačima što su spriječili da se Vida preda Dinamu za milion eura!

#26:   Autor: pernabukano Post Postano: 29.04.2010. 18:25

trotoar je napisao/la (Pogledaj post): › Dobro je, važno da je odmah u inozemstvo. Netko je napisao da će za koju godinu vrijediti 4-5mil., a ja mislim da ako ga zdravlje posluži moglo bi pasti i 10 cigli od neke Barce, Bayerna ili sl. Dugo nisam vidio tako kompletnog igrača u tim godinama. Njemci će sigurno znati cijeniti što može igrati na nekoliko pozicija i predviđam mu blistavu karijeru.

Igrat će taj jednom za Barcu,Manutd, Inter...

#27:   Autor: Osječanin Post Postano: 29.04.2010. 18:28

Liverpool..davno je Vida na njihovom radaru!

#28:   Autor: dino_bno Post Postano: 29.04.2010. 18:29

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › ŽIDAK CRKNI!


slazem se Very Happy
VIda sretno!

#29:   Autor: badman Post Postano: 29.04.2010. 18:29

ma samo neka on bude dobar u sto ne sumnjam neka se dobro proda, napravi super karijeru i neka osijek naravno zaradi na njemu. Very Happy

#30:   Autor: Osječanin Post Postano: 29.04.2010. 18:34

dino_bno je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › ŽIDAK CRKNI!


slazem se Very Happy
VIda sretno!


Još bolje, MAMIĆU CRKNI! :-<=

#31:  Re: Domagoj Vida potpisao za Bayer Leverkusen! Autor: Mladjo Post Postano: 29.04.2010. 18:38



patite kuje zagrebačke, patite...

#32:  Re: Domagoj Vida potpisao za Bayer Leverkusen! Autor: badman Post Postano: 29.04.2010. 19:38

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): ›

patite kuje zagrebačke, patite...


hahahaha tako je, neka pate! Very Happy

#33:   Autor: asko Post Postano: 29.04.2010. 19:39

ono što je po meni u ovoj priči jako važno je to što ovim transferom nk osijek dobija svoje ime na nogometnoj karti tako da postoji mogućnost lakše dovesti ponekog mladog, a i iskusnog igrača jer znaju da se i iz osijek može postići dobra cijena.da se moglo više, moglo se, ali i ovo je za hnl vrh.pogotovo za nk osijek koji nije vidio europe godinama.

#34:   Autor: exodus Post Postano: 29.04.2010. 19:39

sad jos da nam za kraj na neku foru priuste to 4. mjesto pa da moze mirno otici. Very Happy

#35:  Re: Domagoj Vida potpisao za Bayer Leverkusen! Autor: mali od čače Post Postano: 29.04.2010. 20:00

sad mi ža što nisam slušo mater kad mi je govorila,nastavi sine trenirat,idi na jutarnje treninge,a ja se foliro.....eh mozda bi i ja imao sad neki milijunčić Very Happy Very Happy Very Happy sad kad vidim koliko para će zgrnit a ima koliko' 21,22 god....jebate....ljudi slusajte mater! Very Happy
btw, puno sreće i nek se čuva loših ljudi i dobrih žena! Very Happy

#36:   Autor: tux Post Postano: 29.04.2010. 20:01

Mislim da je Osijek napravio dobar posao a i Domagoj Vida.Leverkusen nije imao poraz prvih 20ak kola u Njemačkoj i držao se na prvom mjestu.Zadnjih nekoliko kola su malo stali a i dalje su pri vrhu.Žalosno je da bi više mogao dobiti da je otišao iz Dinama ali šta je tu je.20% je sasvim dobar postotak od slijedećeg transfera.Sretno.

#37:   Autor: PreacheR Post Postano: 29.04.2010. 21:01

Leverkusen je odličan izbor, kakav kur... Portugal. Mislim da je visina transfera realna, no s druge strane, ako su se već toliki klubovi intersirali za njega, cijena bi valjda još malo narasla. Možda su trebali još malo pričekati s prodajom.

#38:   Autor: Osječanin Post Postano: 29.04.2010. 21:06

Cijena je bez problema mogla biti 3milje + sve ostalo. Al dobro, s obzirom koliko su ovi naši iskusni u takvim stvarima, još smo dobro i dobili. Pa oni su prije 5 mjeseci skoro predali Vidu Mamiću za milion eura!! Alo!!! Prije 5 mjeseci!!! I još se pravdali kako nemaju drugu ponudu! Ma cirkus živi..Da nije bilo navijača, ovi bi do ljeta zdrobili tih milion eura a Vida bi već 6 mjeseci igrao za Dinamo a ne NK Osijek. Zato ljudi, budimo sretni kako je na kraju sve ispalo.

#39:   Autor: gardy Post Postano: 29.04.2010. 21:43

neki dan ga nisu dali za 3mil a sad ide za 2,4 mil kakva je to računica

#40:   Autor: Frost Post Postano: 29.04.2010. 22:11

2,4 mil + 20% od idućeg transfera.

#41:   Autor: Osječanin Post Postano: 29.04.2010. 22:21

Frost je napisao/la (Pogledaj post): › 2,4 mil + 20% od idućeg transfera.


+ bonus za svaki nastup za Bayer Wink

#42:   Autor: Monstrum Post Postano: 29.04.2010. 22:22

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
Frost je napisao/la (Pogledaj post): › 2,4 mil + 20% od idućeg transfera.


+ bonus za svaki nastup za Bayer Wink


+ glazbena želja iza jutromlata osijek031.com smile

#43:   Autor: Osječanin Post Postano: 29.04.2010. 22:25

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
Frost je napisao/la (Pogledaj post): › 2,4 mil + 20% od idućeg transfera.


+ bonus za svaki nastup za Bayer Wink


+ glazbena želja iza jutromlata osijek031.com smile


ali ta cifra mogla bi i narasti ako Vida bude odigrao određeni broj utakmica za Bayer - rekao je predsjednik Osijeka Bubalo osijek031.com smile

#44:   Autor: Monstrum Post Postano: 29.04.2010. 22:28

živjo bubi precjednik univerzuma i mali od palube te piss boy Very Happy

#45:   Autor: pernabukano Post Postano: 29.04.2010. 22:58

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
Frost je napisao/la (Pogledaj post): › 2,4 mil + 20% od idućeg transfera.


+ bonus za svaki nastup za Bayer Wink


+ glazbena želja iza jutromlata osijek031.com smile


ali ta cifra mogla bi i narasti ako Vida bude odigrao određeni broj utakmica za Bayer - rekao je predsjednik Osijeka Bubalo osijek031.com smile

Mislim da je riječ od 20 utakmica u sezoni. S obzirom da Bundesliga ima 38 kola+ europa + kup to bi trebao bez problema ostvariti.

#46:   Autor: Mladjo Post Postano: 29.04.2010. 23:02

gardy je napisao/la (Pogledaj post): › neki dan ga nisu dali za 3mil a sad ide za 2,4 mil kakva je to računica
ko je nudio 3 milijuna? ako misliš na porto oni su ponudili 2 bez ikakvih bonusa.

#47:   Autor: Osječanin Post Postano: 29.04.2010. 23:21

pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
Frost je napisao/la (Pogledaj post): › 2,4 mil + 20% od idućeg transfera.


+ bonus za svaki nastup za Bayer Wink


+ glazbena želja iza jutromlata osijek031.com smile


ali ta cifra mogla bi i narasti ako Vida bude odigrao određeni broj utakmica za Bayer - rekao je predsjednik Osijeka Bubalo osijek031.com smile

Mislim da je riječ od 20 utakmica u sezoni. S obzirom da Bundesliga ima 38 kola+ europa + kup to bi trebao bez problema ostvariti.


Koliko NK Osijek dobije ako Vida odigra 20 utakmica po sezoni?

#48:   Autor: fatalni_cevap Post Postano: 30.04.2010. 1:08

dobar poso. i za osijek i za vidu.
ipak je to bundesliga, napredovat ce 16 puta vise igrajuci protiv bayerna,werdera,hsva,... nego protiv lokomotive i hajduka.
nevjerujem da ce biti u leverkusenu vise od 3 godine

#49:   Autor: cane Post Postano: 30.04.2010. 6:09

Jao da je Maminju para ko što je nekad imao...lol

#50:  Re: Domagoj Vida potpisao za Bayer Leverkusen! Autor: Inspektor Maska Post Postano: 30.04.2010. 8:27

Sve čestitke Domagoju i čelništvu NK Osijeka koji su dokazali da se može i ozbiljno raditi.
Dosta je toga da NK Osijek proizvodi kruh Mamiću i Dinamu, a sebi radi konkurenciju.

A najdraže mi je što se dokazalo i opet pokazalo kako piskarala iz Jutarnjeg lista na čelu sa Židakom pišu smeće najobičnije a ne objektivne tekstove. I to sve s ciljem stvaranje neugodne klime i pritiska, u ovom slučaju na Vidu.

Sretno Domagoj, sada će te i Bilić valjda primjetiti.

#51:   Autor: pernabukano Post Postano: 30.04.2010. 9:00

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
Frost je napisao/la (Pogledaj post): › 2,4 mil + 20% od idućeg transfera.


+ bonus za svaki nastup za Bayer Wink


+ glazbena želja iza jutromlata osijek031.com smile


ali ta cifra mogla bi i narasti ako Vida bude odigrao određeni broj utakmica za Bayer - rekao je predsjednik Osijeka Bubalo osijek031.com smile

Mislim da je riječ od 20 utakmica u sezoni. S obzirom da Bundesliga ima 38 kola+ europa + kup to bi trebao bez problema ostvariti.


Koliko NK Osijek dobije ako Vida odigra 20 utakmica po sezoni?

Iskreno taj podatak neznam,ali vjerojatno je riječ o par stotina tisuća eura što isto nije mala lova.
Ono što veseli je da će se ići u pojačanja na ljeto, no iskreno neznam gdje će ih naći. Laughing Jedino što mi je zapelo za oko da Tomislavu Pavličiću ističe ugovor na ljeto.Također ići će se u potpisivanje novih ugovora sa igračima.

#52:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 30.04.2010. 9:09

Ovo su meni zanimljivi igrači kojima ističe ugovor

Srebrenko Posavec
Kaja Rogulj
Tomislav Pavličić
Edin Husić
Miroslav Šarić
Kristijan Ćaval
Vedran Turkalj
Gordan Bunoza
Josip Brezovec
Tomislav Radotić
Josip Lukačević
Mladen Pelaić

#53:  Re: Domagoj Vida potpisao za Bayer Leverkusen! Autor: Ajkula Post Postano: 30.04.2010. 10:43

U ovo vrijeme recesije 2.4 mil Eura je jako dobar novac, ukoliko te pare nekako misteriozno ne nestanu u razno raznim djepovima, za nase (HNL) prilike se moze kupiti 4-5 vrhunskih igraca. To bi trebalo biti dovoljno za borbu za sav vrh sljedece godine, jer objektivno liga nam je sve slabija i slabija, pritom mislim prvenstveno na Dinamo, a pogotovo Hajduk (a ostali su ionako jednako slabi kao i uvijek).

Evo popis igraca obrane Leverkusena, izgleda dosta dobro, nadam se da ce Vida uspjeti osigurati svoje mjesto u prvoj momcadi:

Daniel Schwaab - 23.08.1988
1,86 m / 75 kg
Njemacki U21-repreztentativac

Stefan Reinartz - 01.01.1989
1,89 m / 84 kg
Njemacki U20-reprezentativac

Sami Hyypia - 07.10.1973
1,95 m / 88 kg
Finski reprezentativac (taj bi vec lagano migao i u mirovinu)

Manuel Friedrich - 13.09.1979
1,89 m / 83 kg
Njemacki reprezentativac

Hans Sarpei - 28.06.1976
1,78 m / 73 kg
Ganski reprezentativac

Lukas Sinkiewicz - 09.10.1985
1,91 m / 92 kg
Njemacki reprezentativac

Michal Kadlec - 13.12.1984
1,85 m / 75 kg
Ceski reprezentativac

Gonzalo Castro - 11.06.1987
1,71 m / 72 kg
Njemacki reprezentativac

Po meni dosta jaka konkurencija, ali zelim mu sve najbolje, pogotovo jer u nasoj repki sve je gora i gora situacija sa obranom, tako da bi nam jedan vrhunski obrambeni , u kojeg se nadam da ce se Vida i pretvoriti, izuzetno dobro dosao.

#54:   Autor: pernabukano Post Postano: 30.04.2010. 11:29

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › Ovo su meni zanimljivi igrači kojima ističe ugovor

Srebrenko Posavec
Kaja Rogulj
Tomislav Pavličić
Edin Husić

Miroslav Šarić
Kristijan Ćaval
Vedran Turkalj
Gordan Bunoza
Josip Brezovec
Tomislav Radotić
Josip Lukačević
Mladen Pelaić

Prva 4 su zanimljivi,ali ovi ostali bi bezveze zauizimali mjesto našim dečkima.

#55:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 30.04.2010. 13:03

A Lukačević ili Ćaval? Dvojica za najkritičnije mjesto, lijevi bek..

Bunoza, stoper Karlovca, u idealnoj 11 orici prvenstva po SN...

#56:   Autor: badman Post Postano: 30.04.2010. 15:54

pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): ›
Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › Ovo su meni zanimljivi igrači kojima ističe ugovor

Srebrenko Posavec
Kaja Rogulj
Tomislav Pavličić
Edin Husić

Miroslav Šarić
Kristijan Ćaval
Vedran Turkalj
Gordan Bunoza
Josip Brezovec
Tomislav Radotić
Josip Lukačević
Mladen Pelaić

Prva 4 su zanimljivi,ali ovi ostali bi bezveze zauizimali mjesto našim dečkima.


slazem se, cak bi dodao sa bi od svih njih samo Pavličić donio neku kvalitetu više našoj ekipi i eventualno Posavec...ovi ostali su tu alpari s nasim deckima, ako ne i losiji. Wink
Osijek031.com » Sport » Domagoj Vida potpisao za Bayer Leverkusen!


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::