Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Čavrljanje » Kako se osjecate na Bozic?

#1:  Kako se osjecate na Bozic? Autor: ruana Post Postano: 25.12.2007. 0:36

evo jedno malo pitanje, kako se osjecate na bozic, ja sam upravo sama i bolesna i bas se osjecam usamljeno, Crying or Very sad

#2:   Autor: malecka Post Postano: 25.12.2007. 1:07

ajuj.... ja sam hmmm još uvijek daaaleko udaljena od onog fancy božićnog filinga.... nadam se da će em sutra lupit u glavu....mmmmm kolači!!!!!

#3:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 25.12.2007. 3:36

ja baš imam neki filing za osjećaj...

#4:   Autor: anakonda Post Postano: 25.12.2007. 7:01

...nikad gore....tisucama kilometara daleko od kuce, usred hebene pustinje, u bazi velicine nogometnog igralista....bez obitelji...kolaca, bozicne trpeze i izlezavanja....
...sjedim u uredu i odradjujem svoju 12satnu dnevnu sihtu, kao i svaki drugi dan....
...i razmisljam: hebo pare, da sam bar kod kuce...
...sretan Bozic, dragi forumashi....

#5:  Re: kako se osjecate na bozic Autor: pumpkin Post Postano: 25.12.2007. 8:29

Meni lijepo. Mir, tišina, svi još spavaju. Ja moj ritual uz kavicu, pregledam mailove i onda malo skočim na forum. Kad krene čestitanje, ode tišina, SMS ovi su vidim već krenuli. Ali sve u svemu, iznenađujuće ugodno jutro.

#6:  Re: kako se osjecate na bozic Autor: pumpkin Post Postano: 25.12.2007. 8:32

ruana je napisao/la (Pogledaj post): › evo jedno malo pitanje, kako se osjecate na bozic, ja sam upravo sama i bolesna i bas se osjecam usamljeno, Crying or Very sad

Srce malo, nemoj biti tužna, ozdravit ćeš, a ni usamljenost neće trajati dugo. Razmišljaj da je ovo dan kao i svaki drugi, samo neradni, pa se odmaraj.

#7:   Autor: pumpkin Post Postano: 25.12.2007. 8:37

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...nikad gore....tisucama kilometara daleko od kuce, usred hebene pustinje, u bazi velicine nogometnog igralista....bez obitelji...kolaca, bozicne trpeze i izlezavanja....
...sjedim u uredu i odradjujem svoju 12satnu dnevnu sihtu, kao i svaki drugi dan....
...i razmisljam: hebo pare, da sam bar kod kuce...
...sretan Bozic, dragi forumashi....


Sretan Božić i tebi, i znaš onu... "Always look on a bright side of life... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile pfuć pfuć.. .hebi ga, i to će proći. Koliko dugo još moraš ostati tamo?

#8:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 25.12.2007. 9:26

ruana je napisao/la: ›
evo jedno malo pitanje, kako se osjecate na bozic, ja sam upravo sama i bolesna i bas se osjecam usamljeno, Crying or Very sad


pa evo ja sam u osijeku i imam slobodno vremena pa se možemo družiti ...

#9:   Autor: allein Post Postano: 25.12.2007. 9:56

Mene još ne dira tolko božićni ugođaj. Oduševio me doduše jučer snijeg, baš sam ga s guštom čistio sa staze do mog stana...Ne znam kakav je to općenito 'božićni' ugođaj, al kod mene nikad to nije televizijski, onaj koji se vidi u USA xmas movies.

#10:   Autor: MissTake Post Postano: 25.12.2007. 10:08

umorna sam i radim

#11:   Autor: kyx Post Postano: 25.12.2007. 11:55

ove godine je zakon,lijepo napadao snijeg,napokon bijeli Božić.

oooo pa gle ovo opet pada,zakon!

jos kad vidim onu lijepo peceno kobasicu u kuhinji,mmmmmmm

#12:   Autor: Monstrum Post Postano: 25.12.2007. 12:14

dođi ruanice da te bubim, osijek031.com smile

kako se osjećam, eo pijan sam ko pička

i super mi osijek031.com smile

#13:   Autor: MissTake Post Postano: 25.12.2007. 12:16

idijot osijek031.com smile osijek031.com smile al će te glava bolitiiii
ti si se ubio sinoć .. ccc..

#14:   Autor: aethur Post Postano: 25.12.2007. 12:39

Obzirom da mi je BOžić započeo u slow motion trčanju prema Mladji kako bi si čestitali Božić... jea... bila je to zanimljiva scena jea...
Ovo je jeben dan...
Potpis dovoljno govori...

#15:   Autor: tamna strana Post Postano: 25.12.2007. 12:42

ja se osjecam kao i svaki drugi dan....ne gledam previše americke filmove...pa mi nije nabijen kompleks kako bi se trebao osjecati na današnji dan....

#16:   Autor: marrai Post Postano: 25.12.2007. 13:29

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): › ja se osjecam kao i svaki drugi dan....ne gledam previše americke filmove...pa mi nije nabijen kompleks kako bi se trebao osjecati na današnji dan....



Upravo tako je i meni! Lijepo ali ništa bitno drugačije kao ostalim danima(ajde dobro,osim poklona pod borom...Smile)

Čestit Božić svim forumašima od srca!

#17:   Autor: Marshall-T Post Postano: 25.12.2007. 13:30

Uživam više nego ikada! Ove godine me uhvatio baš onaj pravi Božićni filing!

#18:   Autor: nake_rado Post Postano: 25.12.2007. 13:51

Evil Poodingh je napisao/la: ›
ja baš imam neki filing za osjećaj...


e sad si i mene opisao

#19:   Autor: anakonda Post Postano: 25.12.2007. 13:54

pumpkin je napisao/la: ›
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...nikad gore....tisucama kilometara daleko od kuce, usred hebene pustinje, u bazi velicine nogometnog igralista....bez obitelji...kolaca, bozicne trpeze i izlezavanja....
...sjedim u uredu i odradjujem svoju 12satnu dnevnu sihtu, kao i svaki drugi dan....
...i razmisljam: hebo pare, da sam bar kod kuce...
...sretan Bozic, dragi forumashi....


Sretan Božić i tebi, i znaš onu... "Always look on a bright side of life... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile pfuć pfuć.. .hebi ga, i to će proći. Koliko dugo još moraš ostati tamo?


...iz te pjesme jedino danas mogu izvuci "life if piece of shit, when you look at it"...
...nitko me ne drzi ovdje, mogu ic kad god hocu...a ugovor mi je do svibnja nagodinu...

#20:   Autor: Monstrum Post Postano: 25.12.2007. 14:04

ajde brzo će to proć, nu pusa Smile

#21:   Autor: anakonda Post Postano: 25.12.2007. 14:07

...a nu i tebi...Smile...dvije...Smile

#22:   Autor: Metalucifer Post Postano: 25.12.2007. 14:14

Sjebano totalno...ali nema to veze sa Božićem...to me pere već danima...Merry Xmas svima.

#23:   Autor: allegra Post Postano: 25.12.2007. 15:14

sjetno... drago mi je što je bijeli BožićSmile

#24:   Autor: goose Post Postano: 25.12.2007. 15:42

i feel like shit Sad

#25:  Re: kako se osjecate na bozic Autor: Mladjo Post Postano: 25.12.2007. 17:23

toliko me jebena leđa bole da nemogu disat. umrijet ću. čak i ne stignem bit mamuran koliko me leđa bole. mora da smo se jučer valjali po nekom snijegu. al osim toga dobar standardni božić, obiteljski ručkić, bor, pokloni (monografija nk osijeka osijek031.com smile ). sretan žićbo svima!

#26:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 25.12.2007. 17:41

mrzim snijeg ...

#27:   Autor: Elena_Os Post Postano: 25.12.2007. 19:19

Tužno, umorno, usamljeno... osijek031.com smile perja me temperatura pa onda i bolesno... osijek031.com smile nemam uopće osjećaj da je Božić..

#28:   Autor: ela Post Postano: 25.12.2007. 19:29

Odlično...svi moji dragi oko mene,to je ono što me raduje.Sretan Božić svima i želim vam svima u zagrljaju dragu osobu.

#29:   Autor: morgan Post Postano: 25.12.2007. 19:52

sve u svemu dobro...sito, podnapito jedino me pati ovo razvoženje majke i punice te preoprezni vozači na cestama

#30:   Autor: allein Post Postano: 25.12.2007. 20:05

U ovim uvjetima ne možeš biti preoprezan.

#31:   Autor: morgan Post Postano: 25.12.2007. 20:22

allein je napisao/la: ›
U ovim uvjetima ne možeš biti preoprezan.

voziti 20 na sat po očišćenoj cesti je ipak preoprezno:)

#32:   Autor: allein Post Postano: 25.12.2007. 20:29

Možda za tebe, ali ako je za volanom curica koja vozačku ima od proljetos (tek onda napunila 1Cool, a gume ćelave (nije tata stigao kupiti zimske)...
a ti ju obiđi ako je prespora Smile

#33:   Autor: MissTake Post Postano: 25.12.2007. 22:48

napokon naspavano

#34:   Autor: heart3 Post Postano: 25.12.2007. 23:07

Elena_Os je napisao/la: ›
Tužno, umorno, usamljeno... osijek031.com smile


me too...

#35:   Autor: MissTake Post Postano: 25.12.2007. 23:10

pa kaj svi u q.... meni tiba puca od kolača i klope... baš sam si hepiii

sad još da ima nekaj na telki. moram iskopati neki film na net-u

#36:   Autor: Jeff Murdock Post Postano: 25.12.2007. 23:55

Elena_Os je napisao/la (Pogledaj post): › Tužno, umorno, usamljeno... osijek031.com smile perja me temperatura pa onda i bolesno... osijek031.com smile nemam uopće osjećaj da je Božić..
Sad
Da te probam malo utješiti, ja sam ga proveo (i još ga provodim) na poslu...

#37:   Autor: insomnia Post Postano: 26.12.2007. 20:15

kao i svaki drugi dan.. plus što sam još dodatno crknuta od tih silnih priprema.. kolači, spremanje itd... no Christmas spirit in me.. Sad inače sam svake godine u nekoj blagdanskoj bedari.. ove godine sam bila preumorna za to..

#38:  Hebiga....Znala si sto nas ceka Autor: Bushmaster Post Postano: 26.12.2007. 20:42

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...nikad gore....tisucama kilometara daleko od kuce, usred hebene pustinje, u bazi velicine nogometnog igralista....bez obitelji...kolaca, bozicne trpeze i izlezavanja....
...sjedim u uredu i odradjujem svoju 12satnu dnevnu sihtu, kao i svaki drugi dan....
...i razmisljam: hebo pare, da sam bar kod kuce...
...sretan Bozic, dragi forumashi....

#39:   Autor: Bushmaster Post Postano: 26.12.2007. 20:43

Sretan Bozic draga djeco i Svi dragi SII-ovci u Irackoj pustinji.....

#40:   Autor: sexyback Post Postano: 26.12.2007. 21:19

....usamljeno...I am Mrs. Lonely... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

#41:   Autor: aethur Post Postano: 26.12.2007. 23:44

Opizdila me blagdanska depresija...
Nadrkan sam i depresivan od božićnog jutra... a takvo je stanje i sada...

#42:   Autor: anakonda Post Postano: 27.12.2007. 5:25

Bushmaster je napisao/la (Pogledaj post): › Sretan Bozic draga djeco i Svi dragi SII-ovci u Irackoj pustinji.....


...SII????...vidim da znas ponesto od tome... Razz ...samo mala digresija, fali ti "E"...SEII...Smile
..hvala, sretan Bozic i tebi...Smile

#43:  Re: kako se osjecate na bozic Autor: 1step2far Post Postano: 27.12.2007. 7:22

Božić je kod mene prošao odlično, pokazala sam se budućoj svekrvi, ha ha... Ja baš i ne slavim Božiće, ali je bilo zanimljivo. I volim dobivati puse. Ali, prošao je i taj dan i ja sam na svom radnom mjestu, ah, a radi se i na staru godinu, buuuhuuu!!!

#44:   Autor: Black Adder Post Postano: 27.12.2007. 8:52

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...nikad gore....tisucama kilometara daleko od kuce, usred hebene pustinje, u bazi velicine nogometnog igralista....bez obitelji...kolaca, bozicne trpeze i izlezavanja....
...sjedim u uredu i odradjujem svoju 12satnu dnevnu sihtu, kao i svaki drugi dan....
...i razmisljam: hebo pare, da sam bar kod kuce...
...sretan Bozic, dragi forumashi....


OOooo.. Crying or Very sad ...Odi ovamo da te malo zagrl, i stisk da bude lakse... Sad

osijek031.com smile ...Bice bolje sledece godine vec...Svima sretan Bozic i Nova godina... osijek031.com smile

#45:   Autor: anakonda Post Postano: 27.12.2007. 14:33

Black Adder je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...nikad gore....tisucama kilometara daleko od kuce, usred hebene pustinje, u bazi velicine nogometnog igralista....bez obitelji...kolaca, bozicne trpeze i izlezavanja....
...sjedim u uredu i odradjujem svoju 12satnu dnevnu sihtu, kao i svaki drugi dan....
...i razmisljam: hebo pare, da sam bar kod kuce...
...sretan Bozic, dragi forumashi....


OOooo.. Crying or Very sad ...Odi ovamo da te malo zagrl, i stisk da bude lakse... Sad

osijek031.com smile ...Bice bolje sledece godine vec...Svima sretan Bozic i Nova godina... osijek031.com smile


...ooooo, pa di si, susjede.....Smile...trebala sam navratiti tamo do vas ako nista drugo...jeste bar vi imali prasetine, kad vec nema piva i rakije???

#46:  Re: kako se osjecate na bozic Autor: 1step2far Post Postano: 21.12.2010. 10:40

Stara tema. Ali, aktualna.
Evo, 4 dana je ostalo do Božića, a s krovova kapa snijeg zbog južine, većina ljudi je utučena ili nema za osnovne stvari, kamoli za božićnu trpezu i darove ...
Računi za režije su astronomski, koma. Uopće ne osjećam da je Božić, čak ni grad nije tako uređen kao nekad.
Pa kad slušam koliko neki troše za Božić me hvata jeza, otkud???
A uskoro će krenuti statistika "Hrvati na skijanju". I kažu da nemamo para. Izgleda da imamo. Za pokazivanje. I gladovanje kod kuće.
No, kako god, treba se okupiti u krugu najdražih i zaboraviti malo na brige, za čaj i neki kolač će se naći.
Sretan Božić svima!

#47:   Autor: PEGY Post Postano: 21.12.2010. 11:06

meni je sve to postalo bezveze, osječam pritisak da moram slaviti božić, da moram ići na doćek,da moram kupiti poklone.....u stvari neću ništ od toga jer ne želim.
Onda mi opet roditelji nabijaju osječaj krivnje jer ne držim do tradicije,pravih (pazi ovo -pravih) vrijednosti jer mi se nije dalo stajati u kuhinji tjedan dana da pripravljam tradicionalne sljedove jadnih životinja na 100 načina, jer nemam božićnih kolača (kupim švarcvad tortu), jer nisam bila u crkvi...ma joj

#48:   Autor: 123456 Post Postano: 21.12.2010. 11:19

Na Božić radim. Osjećam se sretno, ispunjeno, produktivno i korisno društvu, te široj zajednici Smile Smile Smile

#49:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 21.12.2010. 13:38

usrano, gade mi se blagdani

#50:   Autor: SmokeY Post Postano: 21.12.2010. 14:32

PEGY je napisao/la: ›
meni je sve to postalo bezveze, osječam pritisak da moram slaviti božić, da moram ići na doćek,da moram kupiti poklone.....u stvari neću ništ od toga jer ne želim.
Onda mi opet roditelji nabijaju osječaj krivnje jer ne držim do tradicije,pravih (pazi ovo -pravih) vrijednosti jer mi se nije dalo stajati u kuhinji tjedan dana da pripravljam tradicionalne sljedove jadnih životinja na 100 načina, jer nemam božićnih kolača (kupim švarcvad tortu), jer nisam bila u crkvi...ma joj


Haha bas je i meni tako osim kolaca (ne ulazim u to) uglavnom rekao sam nema darova za bozic, ne zanima me ne zelim vidjeti svoje ime na kutiji jer me zivcira, sta si imamo kupovati ko da je to nesto sto se mora uzmi batak pure i nabaci mlince i zamasti bradu. Ali evo, vec sam nacuo da ce mi se nesto kupovati i sta sad sad i ja moram ici okolo traziti gluposti, obavljati velike trgovine, bor i nakiti i kicenje a vani ni blizu osjecaja da je bozic ma... napit cu se eto sta cu napraviti

#51:   Autor: d_grassa Post Postano: 21.12.2010. 14:42

Prežderano.

#52:   Autor: Boost Post Postano: 21.12.2010. 23:56

Mmm klopaaaa..iako...ne bi bilo loše da moram tražit poklon po gradu za nekog posebnog..ali nije ni ovako loše..

#53:   Autor: nicoll Post Postano: 22.12.2010. 13:57

PEGY je napisao/la: ›
meni je sve to postalo bezveze, osječam pritisak da moram slaviti božić, da moram ići na doćek,da moram kupiti poklone.....u stvari neću ništ od toga jer ne želim.
Onda mi opet roditelji nabijaju osječaj krivnje jer ne držim do tradicije,pravih (pazi ovo -pravih) vrijednosti jer mi se nije dalo stajati u kuhinji tjedan dana da pripravljam tradicionalne sljedove jadnih životinja na 100 načina, jer nemam božićnih kolača (kupim švarcvad tortu), jer nisam bila u crkvi...ma joj


I sa mnom je tako nekako..svi nešto forsiraju i žele raskošan i prežderavajući Božić, a meni je jedino okej što ću se uspjeti vidjeti sa nekim frendicama koje ne viđam preko godine....
Jooj, sad mi je već muka koliko ću se najesti Wink

#54:  Re: Kako se osjecate na Bozic? Autor: simo031 Post Postano: 22.12.2010. 14:27

Nisam neki blagdanski tip, no sretan sam jer su djeca sretna.

#55:   Autor: fear of the dark Post Postano: 22.12.2010. 19:07

meni je zbog Božića ovo najbolji dio godine,ali u zadnje vrijeme mi propada doživljaj....zbog ljudi uglavnom...
jer svi toliko žure za tim materijalnim....a da se bar pokaže al mrvicu tolerancije,razumijevanja...osjećaja prema drugima.....
umjesto toga svi živčani...i opsjednuti poklonima.....

#56:   Autor: -nella- Post Postano: 22.12.2010. 19:21

Božić (a i Uskrs) mi je definitivno najgore vrijeme u godini. Em me nervira svo to filanje Made in USA tradicije i gluposti, em je svuda jebena gužva, em moram rintačit u kuhinji a ne znam ni sama zašto, em je hladno vani, em je po n-ti put na tv-u sam u kući i kuća debele mame, em sam jebeni ateist i dopizdilo mi je da me se baba odriče svake godine sto puta i govori mi da nisam normalna i da ću ići u pakao, em mi stižu poruke, mailovi čestitke a STOPEDSET MILIJUNA PUTA govorim da ne slavim jer sam JEBENI ATEIST.

#57:   Autor: Uma Post Postano: 22.12.2010. 20:29

ne osjecam ništa prema necemu što nije postojalo a ljudi to slave...

#58:   Autor: Malisha Post Postano: 22.12.2010. 21:26

Rekao sam svojima da nista ne ocekujem za bozic, nikakve poklone, tako da ih ni oni ne ocekuju od mene. Time se borim protiv komercijalizacije Very Happy
Sto se tice ovog ugođaja..pa i nije mi bas nesto. Da se na radiju ne vrte bozicne pjesme ne bih ni znao da je vrijeme blagdana. Jedino cemu se radujem su skolski praznici i spavanje do 12 sati Smile

#59:   Autor: Đeđa_zaboravih_lozinku_od Post Postano: 25.12.2010. 15:57

volim Božić od malena i uvijek ću ga voljeti, a to svakako nema veze ni sa darovima, ni žderačinom ni ničim gore spomenutim

#60:   Autor: zeros Post Postano: 25.12.2010. 16:33

Odvratno.

#61:   Autor: Sir William Post Postano: 25.12.2010. 17:32

nije božić što je nekad bio.. Sad

#62:   Autor: tux Post Postano: 25.12.2010. 17:46

Osjećam se loše al ne zbog božića,nego me uhvatila neka boleština.

#63:   Autor: tamna strana Post Postano: 26.12.2010. 9:53

osjecam se kao i svaki drugi dan...jer smisao božica je odavno izgubljen....

#64:   Autor: nicoll Post Postano: 26.12.2010. 13:15

Imam bor u dnevnoj pa kužim da je Božić....
Imam kolača u obliku zvjezdice pa kužim da je Božić...
Imam pečenke i francuske salate...pa to je definitvno Božić!
Svi režimo jedni na druge i častimo se i više nego obično..nema sumnje, ovo je pravi Božić!!!
Osijek031.com » Čavrljanje » Kako se osjecate na Bozic?


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::