Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Županović će nastupiti na Svjetskom prvenstvu!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65827
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.04.2024. 8:24 
Naslov:  Županović će nastupiti na Svjetskom prvenstvu!
Od 17.05.2024. 16:00 do 25.05.2024. 15:59 (uključivo)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Izniman napredak svake godine u svojoj sportskoj karijeri ima naš paraatletičar Marin Županović. Najbolje to potvrđuju njegovi rezultati ne samo na domaćoj, nego još i više na međunarodnoj sceni, a hrvatski će prvak i rekorder u bacanju koplja u kategoriji F54 uskoro imati priliku sudjelovati i na Svjetskom prvenstvu u japanskom Kobeu koji će se održati od 17. do 25. svibnja. Zaslužio je to Marin odličnim nastupima i ove sezone, pa se zasluženo našao na popisu hrvatskih reprezentativaca za njegovo dosad najjače natjecanje.

Sretan sam i ponosan, ipak će to biti moje prvo Svjetsko prvenstvo. Izbornik je sastavio popis od deset reprezentativaca koji će 11.5. putovati u Japan i jako je ugodno ugledati svoje ime među njima. Pripreme ćemo imati u Medulinu i to od 22. travnja do 3. svibnja. Mislim da je s moje strane realno očekivati ulazak u finale, a onda – što bude. Moj nastup u kvalifikacijama predviđen je za 24.5. u jutarnjem terminu. Bit će mi prije svega bitno prilagoditi se na vremensku razliku, dobro se aklimatizirati i nadati se kako će sve proći u najboljem redu, prvenstveno bez ozljeda. U ovih mjesec dana mini-ciklusa maksimalno sam posvećen onome što me očekuje da bih na Svjetskom prvenstvu bio u optimalnoj formi. Na put ću ići s asistentom, ovaj puta bez trenera, zbog ograničenog broja pratećeg osoblja. Nažalost, tako je, no nastojat ću i to prevladati na najbolji način, poručio je Županović.


Tekst i foto: AK Slavonija-Žito

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: