Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Blind Date

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
david-os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 12
Lokacija: Jug
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 28.09.2007. 16:16 
Naslov:  Blind Date
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nedavno sam se odlućio po prvi put izaći na bilnd date. Ja sam se pojavio na mjestu dogovora ali nje nije bilo.prije nego li se uputim opet u takvo nešta ponovo zanima me mišljene vas ostalih.treba li ići ondnosno pokušavati ići na blind date?molio bih i doživljaje ako ih ima?zanima me moželi se naći dobra osoba tako ili idu samo na takve stvari osobe koje žele samo ono jedno!!! Question

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
:::Bruno:::
Offline
Avatar

Ukupno postova: 203
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2007. 17:30 
Naslov:  Re: Blind Date
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

blind date je meni sranje... nisam nikada imao niti planiram jer nisam taka osoba da bi se mogao s nekom nepoznatom osobom samo tako nači... više volim kada upoznam nekoga preko društva ili sl pa da postoji i društvo, onda sam opušteniji i mogu pričati kak sapada - inače nisam pričljiv nešto kada sam u društvu nove nepoznate osobe Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2007. 17:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jesi joj vidio sliku prije toga? jel ona vidjela tvoju sliku prije?

Ako ništa od toga, ona je možda čekala sa strane i lurkala pa otišla ako joj se nisi svidio.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2007. 17:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a nisam nikad otisla bas na pravi blinde date...ali imala sam losa iskustva kad bi s nekim koga sam 1 vidjela polu-pijana izasla na spoj uzas....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
david-os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 12
Lokacija: Jug
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 28.09.2007. 17:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam vidio njenu sliku ali je ona vidjela moju sliku.tako da je me mogla odmah odbiti ako je to htjela,a ne čekati i gledati iza ugla jesam ili nisam joj lijep

_________________
100 ljudi......100 ćudi.......100 žena.......200 sisa:evotiga:
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.09.2007. 18:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

david-os je napisao/la: ›
nisam vidio njenu sliku ali je ona vidjela moju sliku.tako da je me mogla odmah odbiti ako je to htjela,a ne čekati i gledati iza ugla jesam ili nisam joj lijep


to je sigurno i napravila osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2007. 18:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la (Pogledaj post): › a nisam nikad otisla bas na pravi blinde date...ali imala sam losa iskustva kad bi s nekim koga sam 1 vidjela polu-pijana izasla na spoj uzas....


Još je gore kad nekog upoznaš mrtav pijan i sve je sjajno bajno jer si pijan ko krava i skoro sva osjetila (Very Happy) su obamrla no kad osobu vidiš trijezan i uživo bez mraka kafića/diska a osoba još pritom plitka, glupa, površna, bez imalo mozga i kakvog takvog osjećaja za komunikaciju, brrrrrrr, bjež glavom bez obzira, a na pravom blind dateu nisam nikad bio niti planiram, to mi je totalno odbojno, nemaš nikakvu predodžbu na štaš naletit, ljepoticu bajnu il čudovište iz crne lagune

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2007. 20:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
betty je napisao/la (Pogledaj post): › a nisam nikad otisla bas na pravi blinde date...ali imala sam losa iskustva kad bi s nekim koga sam 1 vidjela polu-pijana izasla na spoj uzas....


Još je gore kad nekog upoznaš mrtav pijan i sve je sjajno bajno jer si pijan ko krava i skoro sva osjetila (Very Happy) su obamrla no kad osobu vidiš trijezan i uživo bez mraka kafića/diska a osoba još pritom plitka, glupa, površna, bez imalo mozga i kakvog takvog osjećaja za komunikaciju, brrrrrrr, bjež glavom bez obzira, a na pravom blind dateu nisam nikad bio niti planiram, to mi je totalno odbojno, nemaš nikakvu predodžbu na štaš naletit, ljepoticu bajnu il čudovište iz crne lagune
hahahahahahahahahahha
ja sam jednom davno gledala jednog tipa u poshu par vikenda, i ja i moje legice slinile za njim,decko je bas bio komad, i napokon se mi upoznamo i pozove on mene van drugi dan, ja u 7 nebu, sidjem dolje a ono on takav lijep sijedi na nekoj pili od motora....i tako se mi odvezemo na spoj...na koje je on popio jedno 5-6 velikih osjeckih,blebeto gluposti, strahovala sam za zivot dok me vozio kuci...ma uzas!!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2007. 20:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jednom prilikom su mi lega i njegova sada žena (tada cura) kao sređivali neku njenu legicu. Pitam ja kakva je. A njegova cura (sada žena) mi kaže ma dobra je u duši!? I sad ja ajd pa nek dođe da ju vidim. E a kad je došla teško razočaranje. NIt je dobra u duši nit na šta liči. A sva si je važna i umišljena. Dakle pouka, kad ti neko za nekog kaže da je dobar duši to znači da je gabor a i vjerovatno je neka lujka.

A sad ovaj drugi slučaj. Pijan ko majka upoznao ja neku trebu. Mislio sam da je Angelina Jolie u mraku jednog osječkog kluba. Još sav sretan što ćemo se sutradan naći. Sutra nakon što sam se teškom mukom ustao, ispovraćo dušu 2-3 puta, otuširao se 2 puta hladnom vodom da dođem k sebi krenih na pulu blind-date. Dogovorili smo se naći na busnoj stanici kod stuca. I stanem ja s autom, kad ono prilazi meni neko stvorenje iz dubine mraka. Kontam si ja sigurno će nešto žicat. Kad otvara ono vrata i sjeda pored mene. Nakon početnog straha priupitam a ko si ti? A ono/ona će pa zar si se toliko napio da me se ni ne sjećaš?! Naravno da smo ošli na neku brzinsku cugu i ja poslao sms legi da me nazove da me hitno treba da ga vozim u bolnicu. hehe

Dakle pouka: kad si ubijen, i upoznaš neku ribu obavezno imati pored sebe nekog trijeznog da ti pomogne pri procjeni.

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.09.2007. 20:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam se mali milion našao u blind date-u i nisam nikad imao neugodnosti ...

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.09.2007. 9:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la: ›
Jednom prilikom su mi lega i njegova sada žena (tada cura) kao sređivali neku njenu legicu. Pitam ja kakva je. A njegova cura (sada žena) mi kaže ma dobra je u duši!? I sad ja ajd pa nek dođe da ju vidim. E a kad je došla teško razočaranje. NIt je dobra u duši nit na šta liči. A sva si je važna i umišljena. Dakle pouka, kad ti neko za nekog kaže da je dobar duši to znači da je gabor a i vjerovatno je neka lujka.

A sad ovaj drugi slučaj. Pijan ko majka upoznao ja neku trebu. Mislio sam da je Angelina Jolie u mraku jednog osječkog kluba. Još sav sretan što ćemo se sutradan naći. Sutra nakon što sam se teškom mukom ustao, ispovraćo dušu 2-3 puta, otuširao se 2 puta hladnom vodom da dođem k sebi krenih na pulu blind-date. Dogovorili smo se naći na busnoj stanici kod stuca. I stanem ja s autom, kad ono prilazi meni neko stvorenje iz dubine mraka. Kontam si ja sigurno će nešto žicat. Kad otvara ono vrata i sjeda pored mene. Nakon početnog straha priupitam a ko si ti? A ono/ona će pa zar si se toliko napio da me se ni ne sjećaš?! Naravno da smo ošli na neku brzinsku cugu i ja poslao sms legi da me nazove da me hitno treba da ga vozim u bolnicu. hehe

Dakle pouka: kad si ubijen, i upoznaš neku ribu obavezno imati pored sebe nekog trijeznog da ti pomogne pri procjeni.

osijek031.com smile osijek031.com smile ne mogu se odlučiti koja prispodoba mi je bolja osijek031.com smile predivno..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gospodar majmuna
Offline
Avatar

Ukupno postova: 194
Lokacija: svugdje samo ne tamo gdje treba
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2007. 17:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bio sma jedanput...i dobro završilo, bio sa tom curom jedno vrijeme...nisam se razočarao

_________________
Jesus loves you!...Everyone else thinks you´re an asshole!

http://obnevidjelicuvar.blog.hr
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.09.2007. 21:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DAVIDE ajme majko.... ja sam sad tek ostala bez texta....

_________________
I felt every ounce of me screaming out,
But the sound was trapped deep in me osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.09.2007. 21:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bio sam na brdu blind-dateova, od Osijeka, Vž, Kc, ZGa, Pu; iako nisu bili pravi blind dateovi. Uvijek je prije toga bilo neko dopisivanje i razmjena slika. S nekima sam bio zajedno (kratko), s nekima se i dandanas čujem (prijateljski) i vidim (također prijateljski), al većini sam odmah poslije izlaganog 'ajd čujemo se, bok' odmah obrisao broj zauvijek.

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.09.2007. 21:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

par puta sam se upoznala s nekim kog sam upoznala preko chata.. jednom-jedan lik s kojim sam se dopisivala ful dugo, i onak, super se sve nešt skontali, on je tvrdio da ima 28 god, no, međutim, kad sam se otišla upoznati s njim (i to sam još išla u Koprivnicu, jer je on otamo) ispostavilo se da on ima 40 i kusur.. ajme beda.. osijek031.com smile i šta sad.. ? ja u koprivnici.. osijek031.com smile uglavnom, ja, naravno, pošizila, duboko razočarana njegovom laži... čak ne toliko ni njegovim godinama, koliko time što mi je ful dugo bio lagao.. završilo je neslavno tada.. sad smo prijatelji. Drugi slučaj-nedavno upoznala jednog lika, isto preko chata (ne znam kako mi se to desilo, odonda sam takvim susretima rekla ozbiljno zbogom, al ajd) bili na cugi, super se napričali, toliko smo se skompali da me on sad zove sestrom, a ja njega bratom.. uglavnom, never again..
@davide, ti super ozbiljno odlučio naći curku, ha? Wink

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: