Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Seks bez osjećaja?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.09.2007. 11:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la (Pogledaj post): › Taj sex o kojemu se ovdje prica... Di tog ima, sta je to?
zavisi o tome gdje izlaziš Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.09.2007. 11:39 
Naslov:  Re: Seks bez osjećaja?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm, iz osobnog iskustva, većina žena to ne može tj. upusti se u to, a onda slijede peripetije. jedno duže vrijeme živio sam u inozemstvu i dolazio u hrvatsku jednom ili dva puta godišnje i dolazilo je do takvih susreta. nikad nisam muljao, uvijek su znale da sam samo kratko u hrvatskoj, jedna koja je bila malo starija od mene čak mi je rekla "mali pazi da se ne zaljubiš" da bi dan prije odlaska nastali problemi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.09.2007. 16:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: › Događa li vam se zbilja da vas osoba privuče čisto fizički i da nakon seksa s njom ne osjećate apolutno - ništa? Možete li spavati s osobom koja vas privlači isključivo fizički?


Huh. Huh. ONS (OneNightStand) i FB (FuckBuddy) su koncepti medjuljudskih odnosa za koje treba biti spreman i u koje treba uci potpuno svjesno, pripremljeno, hladne glave i (u muskom slucaju) vrele glavice.

Dakle, ako se nadjes u situaciji gdje je izgledna realizacija takvog koncepta, dobro razmisli o osobi koja se nudi. Ako ti se osoba jako svidi (na prvi pogled), a jasno ti daje do znanja da je zainteresirana samo za ONS i FB, onda ili na brzinu izgradi zid u glavi, ili bjezi glavom bez obzira.

Doduse, postoji tehnika koja je meni u takvim situacijama XY puta pomogla, a zasniva se na obrnutom procesu od zaljubljivanja - uvelicavanju necijih manjkavnosti (major fault).

Rizik od zaplitanja u emocionalnu vezu se najlakse smanji na nacin da u osobama za ONS i FB pronadjes nekakav major fault i onda na njega (fault) gledas kao na nesto sto u potpunosti onemogucava prerastanjee vaseg odnosa u nesto viseg emocionalnog stupnja.

Dakle, netko tko ti se nedovoljno fizicki svidja (znacajno odstupa od tvog ideala ljepote), ili je tupav/mulast/glupav (a ima tijelo ili sise kitu k'o zmaj), netko tko je udan/ozenjen, netko tko je u stabilnoj emocionalnoj vezi, netko tko hrce (da, postoje i takve zene ;-))...


Doduse, to ne znaci da sam prema toj osobi potpuno hladan i nezainteresiran. Naprotiv - mogu se ponasati kao da sam u onome sto se naziva ekskluzivnom emotivnom vezom, ali imam jasan i cvrst zid u glavi koji me sprjecava da se poskliznem i sjebem.

Naravno, zdrav medjuljudski odnos pociva na dogovoru i razgovoru, zato se trudim drugoj strani odmah jasno dati do znanja da taj zid postoji. Iz istog rzloga ocekujem jednak pristup i s druge strane...


Zadnja promjena: Leteci mungos; 26.09.2007. 16:45; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.09.2007. 16:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: › Očito je znao šta radi, u suprotnom bi vjerojatno ostalo na jednoj noći. Pa šta, dečko se htio zabaviti na malo duže
Iz ONS u FB. Super funkcionira i super fora, pod uvjetom da su obje osobe svjesne da se radi samo o FB-u, a ne o necemu sto bi moglo prerasti u nesto vise...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.09.2007. 16:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: ›
Toni, jebi se, ne prizivaj mi Ivicu ovdje da mi moralizira i da još na kraju izvede zaključak da se vjernici bolje zabavljaju Wink


hehe, NHF, zaebavam se. btw. koji ivica:

Circa je napisao/la: ›
Taj sex o kojemu se ovdje prica... Di tog ima, sta je to?


na svakom koraku Smile)

betty je napisao/la: ›
bas mi je zelja reci nekome "bit cu nocas s tobom i sve ok ali jebote nemoj me zvati nakon toga". e to je one night stand!


evo.. mozes to meni reci. samo ne garantiram da te necu zvati poslje. cuo sam da si zgodna. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.09.2007. 17:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la (Pogledaj post): ›
ela je napisao/la (Pogledaj post): › Puno je lakše onome tko je takav,čisto seks,sat tjelesnog i furaš dalje,ali nemože to svako.
Iskreno jako bih voljela da sam takav tip ali... osijek031.com smile


Sigurna sam, zapravo, da je jako mali broj žena sposoban za to. Odnosno, da im to predstavlja istinsko zadovoljstvo. Činjenica je da nam mozgovi totalno drukčije funkcioniraju. Muškarci su tu puno jednostavniji i puno im je lakše odvojiti osjećaje od seksa.

Naravno u tome smo se složile u potpunosti,ma u biti ima i takvih tipova koji znaju jako dobro glumiti i da i me je stalo,čak će te nekim svojim ljigavim nagonima navesti i na maženje i nekako se javiti ali s vremenom se shvati da je to samo predigra za neki ponovni susret i njihovo čisto istresanje nakupljenuh izlučevina, valda je stvarno do mozga...očito si ti imala sreće naletiti baš na takvog ...
@Leteći je onak to sve lijepo sažeo,zid u glavi,potrošiš i nogom u gujscu...

jaoooo što volim kad sam odvratna... Wink

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.09.2007. 17:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: ›
Muškarci su tu puno jednostavniji i puno im je lakše odvojiti osjećaje od seksa.
Muskarci gledaju vecinu stvari sa prakticne strane, ne samo seks.
Zasto sve mora biti pravilno ili nepravilno... Zivot je serija raznih iskustava koja nekad ispadnu dobro a nekad ne. Na kraju krajeva nisi ucinila nista kriminalno niti si uvrijedila drugu osobu a to sto se desilo, desilo se. Ako si nesto naucila od tog iskustva onda je opet dobro, gdje je problem?

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.09.2007. 18:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la: ›
hocu!!!!!!!!!!


to je duh ! PM za detalje Wink

sad kad malo bolje pogledam temu ovog otpika razmisljam si.. koji ce mi qrac sex bez osjecaja.. da se seksam a nis' ne osjecam... bzvz. i nije mi jasno kako vam to uspjeva.. mislim.. ja sam bio s 'par' devojaka.. i ni jedna nije bila bas toliko.. da ne kazem, razvaljena! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.09.2007. 12:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Žena misli da sam kod ljubavnice!
Ljubavnica misli da sam kod žene!
A ja i dalje samo guzim i guzim!

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.09.2007. 12:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

davorccc je napisao/la: ›
Žena misli da sam kod ljubavnice!
Ljubavnica misli da sam kod žene!
A ja i dalje samo guzim i guzim!

koga? ljubavnika?! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.09.2007. 13:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rupa je rupa pa makar bila i u zidu!

Nikad se nezna. Sila-prilika, može biti svašta. Smile


Što se tiče mene, ja sam hetero.

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.09.2007. 13:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Rizik od zaplitanja u emocionalnu vezu se najlakse smanji na nacin da u osobama za ONS i FB pronadjes nekakav major fault i onda na njega (fault) gledas kao na nesto sto u potpunosti onemogucava prerastanjee vaseg odnosa u nesto viseg emocionalnog stupnja.


Tako istinito Wink Na tome preživljavam otkad sam otišla, šteta što se nisam sjetila primijeniti tu tehniku prije svega

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.09.2007. 13:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Iz ONS u FB. Super funkcionira i super fora, pod uvjetom da su obje osobe svjesne da se radi samo o FB-u, a ne o necemu sto bi moglo prerasti u nesto vise...


Slažem se s navedenim. Konkretno, u mom slučaju, nešto više od FB odnosa nije ni dolazilo u obzir iz očitih razloga (udaljenost i te stvari). Ali, baš zbog toga neki njegovi postupci i izjave nisu imali previše smisla. Imao je FB, pokazivanje osjećaja s njegove strane je sve uprskalo i nije za tim bilo potrebe. I za nekim glupim obećanjima. Vjerojatno je najveći problem taj što se sad osjećam... prevareno. I htjela bih odgvore na neka pitanja koja me muče... samo bih htjela znati što se, ustvari, među nama događalo. Ali, nikad ga to ne bih pitala. I nikad neće znati da sam još koji put pomislila na njega otkad sam otišla. Zato smaram vas ovdje Wink

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.09.2007. 13:22 
Naslov:  Re: Seks bez osjećaja?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pošalji mail simi, možda ti čovjek pomogne Wink
http://bigblog.tportal.hr/simo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.09.2007. 13:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="ela";p="100017"]
wendy je napisao/la (Pogledaj post): › ma u biti ima i takvih tipova koji znaju jako dobro glumiti i da i me je stalo,čak će te nekim svojim ljigavim nagonima navesti i na maženje i nekako se javiti ali s vremenom se shvati da je to samo predigra za neki ponovni susret i njihovo čisto istresanje nakupljenuh izlučevina, valda je stvarno do mozga...očito si ti imala sreće naletiti baš na takvog ...


Baš to i je najveći problem. Oboje smo, vjerojatno, htjeli FB dnos. Lažna predigra za ponovne susrete nije mu bila potrebna. Ma, sve OK. Nasjela sam, pa šta? I to se treba proživjeti.

Kao što kaže fatcat, nešto sam iz tog iskustva naučila. Dakle, u suštini je iskustvo pozitivno, sve ovisi iz kojeg kuta na njega gledaš. Wink

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: