Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Seks bez osjećaja?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.11.2008. 12:06 
Naslov:  Re: Seks bez osjećaja?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bilo je i toga, ali zavisi sad kakvih osjećaja. Imala sam jednu odličnu avanturu i čovjek mi je bio legendaran, ali osim neke sirove strasti i prijateljstva nisam osjećala ništa posebno. Ili su i to osjećaji? Hm? Razišli smo se i kao da nije ništa bilo, apsolutno divno. No, preferiram seks u kojem vladaju osjećaji. Znaš da će se ponoviti.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
belman
Offline
Ukupno postova: 3
Lokacija: okolica
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.02.2009. 0:04 
Naslov:  Re: Seks bez osjećaja?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Bilo je i toga, ali zavisi sad kakvih osjećaja. Imala sam jednu odličnu avanturu i čovjek mi je bio legendaran, ali osim neke sirove strasti i prijateljstva nisam osjećala ništa posebno. Ili su i to osjećaji? Hm? Razišli smo se i kao da nije ništa bilo, apsolutno divno. No, preferiram seks u kojem vladaju osjećaji. Znaš da će se ponoviti.
hm, svaka čast! da nisam ja slučajno bio taj sretnik, tko zna...u belišću kraj mosta...?! Very Happy jesam ili nisam, volio bih opet jednoj slatkici bit legenda, kao i ona meni!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Fifa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 243
Lokacija: Osijek/Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.02.2009. 20:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sex bez osjećaja- najbolja tjelovježba Very Happy

_________________
The Todd accepts all applicants, regardless of age and disability. Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.02.2009. 21:43 
Naslov:  Re: Seks bez osjećaja?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

belman je napisao/la (Pogledaj post): ›
1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Bilo je i toga, ali zavisi sad kakvih osjećaja. Imala sam jednu odličnu avanturu i čovjek mi je bio legendaran, ali osim neke sirove strasti i prijateljstva nisam osjećala ništa posebno. Ili su i to osjećaji? Hm? Razišli smo se i kao da nije ništa bilo, apsolutno divno. No, preferiram seks u kojem vladaju osjećaji. Znaš da će se ponoviti.
hm, svaka čast! da nisam ja slučajno bio taj sretnik, tko zna...u belišću kraj mosta...?! Very Happy jesam ili nisam, volio bih opet jednoj slatkici bit legenda, kao i ona meni!


U Belišću nisam nikad bila, nisi ti! Ne brini, nemaš nezakonite djece.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hyppolita
Offline
Avatar

Ukupno postova: 306
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.02.2009. 20:05 
Naslov: Question Re: Seks bez osjećaja?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la (Pogledaj post): › Događa li vam se zbilja da vas osoba privuče čisto fizički i da nakon seksa s njom ne osjećate apolutno - ništa? Možete li spavati s osobom koja vas privlači isključivo fizički?


Evo jedne kojoj se to dogodilo.... Čisti sex, neka privlačnost.... a poslje toga totalno nije bilo nikakvih osjećaja. Družili smo se kao da se ništa nije dogodilo ni sa moje strane a ni sa njegove. Nastavili gdje smo i bili prije toga sex-a, ništa se promijenilo nije. Samo možemo više i otvorenije razgovarati, što je +. Savjetujem svima da se poslje toga ne preispituju previše, jer dogodilo se i točka. Svima se to skoro dogodi, moment.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
little_bee
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.02.2009. 23:34 
Naslov: Question Re: Seks bez osjećaja?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="hyppolita";p="221363"]
wendy je napisao/la (Pogledaj post): › Svima se to skoro dogodi, moment.


a nije valjda samo moment bio u pitanju hehehehe

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.02.2009. 8:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la (Pogledaj post): › Mislim da svarno moraš biti bedevija da na dulje vrijeme održavaš s nekim takav odnos ,a da ništa ne osjećaš prema njemu....ono što meni nije jasno je slijedeće: Kako obično biva, uvijek jedna strana zaželi nešto više i dublje,,,,,pitanje je zašto samo jedna strana, zašto su rijetki slučajevi ili ne postoje da obje strane požele isto,,,,,zašto u rijetkim situacijama ljubavnički odnos preraste u ljubavni?


Evolucija se zbila, barem djelomično. Vidim, prije gotovo godinu i 5,6 mjeseci moj odgovor se razlikuje od onog što bih danas ponudila. Danas moj odgovor glasi: sex s osjećajima nema apsloutno nikakve veze. Čak i sex na dulji vremenski period nema nikakve veze s emocijama, bar ne u ljubavničkom smislu. Naravno, osobu upoznaš kroz druženje i postane ti draga, ali to nema veze s ljubavi. Ako upoznaš osobu koja ti odgovara po pitanju sexa, a iz određenih razloga ne želiš imati ništa više, nema razloga zašto ne bi uživali i dobro se provodili. Čak naprotiv, mislim da za mene slijede najljepše godine mog života. Ako se obje strane izjasne i pri tome misle ozbiljno i odgovorno, nema razloga zašto ne bi uživalu u takvom odnosu. Eh sad, ovaj "drugi dio mog prvog posta", zašto u većini slučajeva netko poželi nešto više ili si počne pripisivati prava koja nema, vjerojatno jer ni sami ne znaju što žele.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.02.2009. 8:25 
Naslov:  Re: Seks bez osjećaja?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sve je relativno.
Na početku bilokakve veze treba odrediti kakva je to veza i što se od te veze očekuje.
U redu je imati jednu zdravu seksualnu vezu sa nekim jer si slobodnog duha i ambiciozan, ali opet ne bi bilo dobro da se kod jedne od tih dvoje pojave neki osjećaji.
Ako se svjesno ulazi u seksualno zadovoljstvo i sporadične susrete takva veza i takav seks mogu biti senzacionalni.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.02.2009. 1:27 
Naslov:  Re: Seks bez osjećaja?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Seks na jednu noć, što i kako?
One night stand seks može biti bolji od bilo koje druge seksualne ludorije. Takav seks je eksplozivan i strastven, ureže se u sjećanje kao nevjerojatno iskustvo. No opreza nikad dosta!

Seks na jednu noć uključuje potjeru, dođe kao nagrada, a za njim ostaje zadovoljstvo. To je igra između dvoje nepoznatih ljudi. Seks na jednu noć je kratak, eksplozivan i strastven, a može u sjećanju ostati kao nevjerojatno iskustvo. Govorimo o situaciji kada su i on i ona slobodni i kada oboje žele seks bez obaveza.

Unatoč svim blagodatima koje donosi seks na jednu noć, morate biti oprezni.

Najveći luksuz avanture na jednu noć je (ne)vezivanje. Seksom u vezi možete unaprijediti ljubav. Kod seksa na jednu noć riječ je o fizičkoj privlačnosti. Zato pročitajte savjete onih malo iskusnijih.

Neka se seks dogodi kod nje
Žene svoj stan ipak održavaju bolje od muškaraca, pogotovo kada muškarac ne očekuje da će mu se baš te noći posrećiti. Bolje je da ona ne vidi vaše prljave čarape u blizini kreveta. Osim toga nema ništa ljepše od ženskog kreveta!

Također, ako ste kod nje, i nešto krene po zlu, (što uvijek morate imati na umu kao jednu od mogućnosti), naprimjer uspostavi se da je ona nekakva luđakinja ili se rasplače zato što još nije preboljela bivšeg, morate imati spreman plan napuštanja broda. Lakše je pobjeći nego nekoga istjerati.


Ništa bez kondoma
Ne poznajete se, sve se bazira na fizičkoj privlačnosti, ne traži se nikakvo posebno znanje, niste povezani. Hm, osim možda jedne potencijalne poveznice. Zar vam zaista trebamo navoditi razloge zašto seks mora biti siguran!? Vjerojatno ne želite doći doma s nekim neželjenim 'suvenirom'. Najbolje je da za svaki slučaj uvijek sa sobom imate prezervative.

Budite avanturist
Seks na jednu noć ne traži osjećajnost, važna je samo fizička privlačnost. Zato sve ono što je potrebno za seks u vezi možete ostaviti iza sebe. I nemojte zaboraviti spomenuti što vas pali, možda je baš ona ta koju pali isto to. Opustite se, ali ne pretjerujte. Ako joj se nešto ne sviđa, ne navaljujte.

Nemojte biti šupak
Muškarčevo samopouzdanje nakon seksa na jednu noć može negativno utjecati na njegov ego. Možda je nikada više nećete vidjeti, ali lijepo se rastanite, nemojte je povrijediti ponašajući se kao šupak.

Osim toga možda tu tajanstvenu ženu poželite opet sresti, i zato nemojte upropastiti tu mogućnost.

Parovi žele intimnost, stranci žele strast. I zato svi koji se upuštaju u seks na jednu noć moraju biti svjesni toga što mogu očekivati. Budite spontani, ali i oprezni, nemojte pokvariti iskustvo nekom od ovih grešaka.


Izvor: askmen.com

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
empetri
Offline
Avatar

Ukupno postova: 656
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.02.2009. 3:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neka se sex dogodi kod nje i nemojte biti šupak ;D ;D

koji su to debili ;D ;D

_________________
--
Finding beauty in the dissonance.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 19.05.2009. 14:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ruana je napisao/la: ›
a jeste se raspisali o sexu na 7 stranica i svi ste neki fini, meni se opet dogodilo suprotno, ja sam imala FB jedno 3 i pol godine, kad sam ga to bila upoznala, bio mi je tako super itd. naravno kako svi kazu za mene da sam malo hladna osoba, nisam mu to nikad pokazala, i tak smo se mi te tri godine vidali, pred kraj mi se zeludac poceo okretat na spomen njegova imena. i sad vec jedno godinu dana s gospodinom se nisam ni cula ni vidjela, rekoh hvala bogu. mislim ja njega bila sterala u rodni kraj. i neko vece meni se netko javlja pijan, kad ono on. meni vec pozlilo. on meni s nekom spikom, a da naglasim ima curu sada, kao on meni jos voli i uvijek me je volio, ja sam ljubav njegovog zivota, kako sam mu sudena, da ga jedina razumijem i standard. a ja njemu po starom obicaju: rekoh momak de prosetaj i teraj se u tri p.m.



evo nakon jos 2 god poznavanja iste osobe, stvarno mogu reci da se nikad nisam pokajala sto mi je to bio. stvarno je dobra i draga osoba s kojom uvijek mogu popricat i koja me i danas nazove i kaze da me voli i cu uvijek posebna i draga osoba u njegovom zivotu i da jedva ceka da me vidi. eto ne kajem se....heheh

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ury
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.05.2009. 16:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma dajte ljudi kakav moral i kajanje.,,, Treba se jebat što više i u neograničenim količinama.. Živjeli!!

_________________
Popoij Pivo ury Popoij Pivo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
empetri
Offline
Avatar

Ukupno postova: 656
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.05.2009. 16:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

živio!

_________________
--
Finding beauty in the dissonance.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hrska
Offline
Ukupno postova: 51
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.05.2009. 15:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..je li se onenightstand može tako smatrati ako se dogodi dvaput (s istom osobom)? osjećaja prema njoj nema, to je sigurno, čak ne postoji ni želja da ju ponovo vidim...

_________________
Ako snove ne možeš ostvariti u stvarnosti, ostvari ih u snovima!
STIPU GATIBO!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.05.2009. 15:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ponekad osjećaji zaista nisu bitni...ponekad jesu...
zavisi jel zadovoljavaš samo fizičku potrebu ili nešto više od toga

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: