Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



diskusija o ''volim te''

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Da li reći ''volim te''?

da, kada god to osjetiš, bez obzira na ''kada''
57%
 57%  [ 27 ]
ne, ne reći to nikada, pa čak ni kada to i osjećaš..
8%
 8%  [ 4 ]
da, ali tek nakon određenog perioda
31%
 31%  [ 15 ]
nisam to nikada rekao/la niti mislim da bih ikada to rekao/la
0%
 0%  [ 0 ]
''volim te'' govorim svima i svakom nebrojeno puta
2%
 2%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 47


Autor Poruka
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.11.2007. 9:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Previše sam mlad da bi znao šta je ljubav i samim time se ne osjećam kompetentnim izreći iste riječi jer nisam siguran jel se stvarno radi o ljubavi ili ne. Cura to od mene ne može očekivati, ali joj mogu dati do znanja kako mi je lijepo u njenom društvu i kako mi je draga i mislim da je to za moje godine sasvim dovoljno.
Rekao to jesam u prošlosti još dok sam mislio da volim, ali se sada tome smijem jer zapravo nisam pojma imao šta govorim i baš zbog toga to više ne govorim. Nek sačeka koju godinu da čuje to od mene. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.11.2007. 11:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma kakav volim te ja sam protiv te rijeci .... to ne postoji sve se veze temelje na nekim interesima ... to sam prije govorio samo kad sam mislio ali to je bilo povedeno osjecajima trenutnim osjecajima ...
kad ljudima fizicki izgled prestane biti na prvom mjestu tada ce "volim te " imati pravi smisao

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.11.2007. 11:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

def...još jedno duuuugo vrijeme te riječi neće priječi preko mojih usana....

_________________
I felt every ounce of me screaming out,
But the sound was trapped deep in me osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cookies
Offline
Avatar

Ukupno postova: 368
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.11.2007. 11:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
Jako je malo ljudi čulo moje "volim te", iz mojih usta ko čuje volim te može se smatrat jednim od rijetkih sretnika al kad to čuje znat će da uistinu to i mislim i osjećam


bože, kao da mi čitaš misli, plašiš me....
...ja to rijetko govorim ali kad kažem onda je to iskreno iz mog srca....
...ne volim previše pokazivati osjećaje, valjda kako kažu, kad se jednom opečeš oprezan si, ali opet mislim da je život kratak i da osobama koje voliš to trebaš reći kad osjetiš da je potrebno...

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OCTOBER
Offline
Avatar

Ukupno postova: 31
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.11.2007. 12:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OO YEAH! VOLIM TE...u prevodu volim SEBE kada mi je dobro sa TOBOM....kapiš?! ;D
Budimo realni....postavite sebi pitanje....da li sam ikada sumnjao u moju dragu osobu kada mi je bilo jako dobro sa njom? Ili....sam počeo da sumnjam kada sam počeo da se osećam loše sam sa sobom...pa mi je sve tada bilo sumnjivo...i tada sam postavljao pitanje...DA LI ON/ONA MENE VOLI?

Naravoučenije....kada mi je dobro nikada mi nije padalo na pamet da se zapitam šta znače te reči...samo kada sam izgubila ljubav u sebi...prema sebi tačnije...postavila sam pitanje...da li on mene voli? Lična paranoja Very Happy

Ali da naravno....LJUDI GOVORITE SVOJIM BLIŽNJIMA DA IH VOLITE...to je svačija hrana za dušu...što da ne...hranite se ;D
A i život je lep kada se te reči izgovaraju...tačnije nama je dobro kada ih govorimo...zato ih i govorimo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.11.2007. 16:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

_Jimmy_ je napisao/la: ›
ma kakav volim te ja sam protiv te rijeci .... to ne postoji sve se veze temelje na nekim interesima ... to sam prije govorio samo kad sam mislio ali to je bilo povedeno osjecajima trenutnim osjecajima ...
kad ljudima fizicki izgled prestane biti na prvom mjestu tada ce "volim te " imati pravi smisao

ajoj.. jako radikalno razmišljanje.. ne slažem se da se sve veze temelje na nekakvim interesima.. ok, fizički izgled stvarno uglavnom i je vrlo bitan, ali opet.. ne i najpresudniji.. opet, to ''volim te'' se na kraju i izrodi kao spoj raznoraznih stvari.. i fizičkog izgleda, ali valjda i nekih osjećaja vezanih uz osobnost neke osobe.. ma ja mislim da fizički izgled poslije postane potpuno nebitan!

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.11.2007. 11:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam to reko dvjema osobama. i svaki put sam to i osjeco.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
WalterWolf
Offline
Ukupno postova: 157
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.11.2007. 11:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam lik koji to gotovo uopce ne govori. Slazem se da treba reci ako to uistinu mislis, no isto tako se potpuno protivim onim otrcanim spikama kada si u elementu sa curom/deckom i sve iskre frcaju na sve strane te netko kaze te dvije slatke (ili tri) rijeci, pa se ujutro pita sta mu/joj bilo i pravi se kao nista se nije tu dogodilo.
Ako ces to vec i reci, onda to ucini kada si priseban/prisebna a ne pod utjecajem alkohola (ili sl.) te kad su ti hormoni totalno posizili...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.11.2007. 11:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

WalterWolf je napisao/la: ›
Ja sam lik koji to gotovo uopce ne govori. Slazem se da treba reci ako to uistinu mislis, no isto tako se potpuno protivim onim otrcanim spikama kada si u elementu sa curom/deckom i sve iskre frcaju na sve strane te netko kaze te dvije slatke (ili tri) rijeci, pa se ujutro pita sta mu/joj bilo i pravi se kao nista se nije tu dogodilo.
Ako ces to vec i reci, onda to ucini kada si priseban/prisebna a ne pod utjecajem alkohola (ili sl.) te kad su ti hormoni totalno posizili...

naravno, slažem se!! .. najveća fora, tj. ono što ja užasno ne volim je kad se dvoje u pijanstvu zagrli, pa onda govore jedno drugom da se vole.. omghhh.... ja sam to rekla prvi put nedavno, i bome... teške su to riječi.. i.. opak neki osjećaj te prožme..uf.. zamislih se nad sobom..

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
WalterWolf
Offline
Ukupno postova: 157
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.11.2007. 11:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osobno preferiram ljubav pokazivati djelima i pažnjom, ne riječima, no nekada je to potrebno i reći

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jazz
Offline
Avatar

Ukupno postova: 81
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.11.2007. 11:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je važno reći ljudima koje volim da ih volim. Naravno da ne ostajem samo na riječima, djela su ono što je presudno. Ali govorim to. Govorim jer mi je dvoje ljudi otišlo iz života nepovratno, a nisam im to rekla. Sada se držim one Carpe Diem jer ne znam što će biti sutra i hoću li imati priliku za popravni. U tim riječima nema ništa strašno da bi se sutra trebalo crveniti, stiditi ili štojaznamveć. Ne stidim se i ne crvenim zbog nečega iza čega odgovorno stojim.

_________________
Što te ne ubije - ubije te u pojam
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.11.2007. 11:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

WalterWolf je napisao/la (Pogledaj post): › osobno preferiram ljubav pokazivati djelima i pažnjom, ne riječima, no nekada je to potrebno i reći


naravno !!!!!!!!!!
insomnia je napisao/la: ›
naravno, slažem se!! .. najveća fora, tj. ono što ja užasno ne volim je kad se dvoje u pijanstvu zagrli, pa onda govore jedno drugom da se vole.. omghhh.... ja sam to rekla prvi put nedavno, i bome... teške su to riječi.. i.. opak neki osjećaj te prožme..uf.. zamislih se nad sobom..


hehehe zato ja to i ne govorim, dosad sam valjd jednoj osobi to rekao, a ne govorim čisto da se taj osjećaj ne bi "izlizao", da ne postane neka glupa rutina od koje poslje nemaš apsolutno ništa samo ofucanu frazu, dvije riječi, bolje je ljubav pokazivati i dati do znanja da voliš osobu nekim gestama i djelima koja se ponekad u posebnim situacijama onako začine s "volim te" Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.11.2007. 11:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
bolje je ljubav pokazivati i dati do znanja da voliš osobu nekim gestama i djelima koja se ponekad u posebnim situacijama onako začine s "volim te" Wink

uf što volim ove naše forumske romantike.. Wink

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Skakavac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.11.2007. 15:25 
Naslov:  Re: diskusija o ''volim te''
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prelako mi je to za reci i mogu to reci kad god,osjetilo to ili ne,al pokazat rečeno,e to je već druga stvar

ne govorim svima da ih volim (u trijeznom stanju) ali mogla bi kad bi htjela

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.11.2007. 20:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Skakavac je napisao/la: ›
prelako mi je to za reci i mogu to reci kad god,osjetilo to ili ne,al pokazat rečeno,e to je već druga stvar

ne govorim svima da ih volim (u trijeznom stanju) ali mogla bi kad bi htjela

hm, znači nije baš da te riječi shvaćaš ne znam kako ozbiljno, jel? a ok, neki ljudi i tako razmišljaju.. zato taj odgovor i je među ponuđenima..

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: