Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Molim za pomoć

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Stolni biljar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 39
Lokacija: Graškograd
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 05.09.2007. 22:19 
Naslov:  Molim za pomoć
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zasto su zene toliko komplicirana bica.... Ovako glasi moja prica...

Krenio sam totalno nenadano sa jednom djevojkom, i kroz vezu uvidjeo kako je to jedna prekrasna osoba i da je nesto najbolje sto mi se moglo dogoditi u zivotu. Bio sam sretan kao dijete koje je dobilo novu igracku.... Zavolio sam je vise od svog zivota i sve bih dao za nju.... Ona je uzvracala sve te osjecaje, istom mjerom i mislio sam kako je to to....

Sve je bilo idilicno, bili smo uvjereni ( ja sam jos uvijek uvjeren ) da smo stvoreni jedno za drugo do proslog cetvrtka,.... dosao sam vlakom kuci i vidio da je nema na kolodvoru.... kada sam je nazvao nije se javljala te mi je uskoro stigla poruka kako je kod pijateljice da cemo se jos cuti kasnije... normalno tu sam vecer cijelu popusio iscekujuci poziv da se nađemo....

Iduce jutro, u petak, sam ju nazvao ispricavala mi se i rekla da cemo se u petak sigurno vidjeti navecer, cak smo bili i na kavi popodne i sve dogovorili, da bi se na kraju ispostavilo da ce ipak ostati s drustvom i s drustvom otici van.... drugu vecer popusim za redom, napijem se ko avion i, nakon sto joj nisam htio reci gdje sam, dobijem pohvalu da sam jadan....

Dan poslije smo se opet culi, bio sam na njenom radnom mjestu, sve je bilo ok, malo napeto, ali ok.... par puta sam pitao za vjerovatnost da se vidimo tu vecer, rekla je velika je... naravno kada je dosla vecer nije se javljala na telefon, pa sam morao poduzeti drugi potez... nabavio sam broj kucnog i nazvao na kucni da bi se ispostavilo da spava.... i jedva sam ju nagovorio da se nademo... sve je bilo ok, malo povuceno, ne kao prije, ali ok....

Da bi na kraju rekla kako ne moze vise ovako i ukratko da prekida samnom. Pitao sam ju da mi da jednu sansu, posto sam je toliko zavolio, ali nije dala....

E sada se namece pitanje... Kao sto sam u pocetu rekao, ljubav je bila obostrana, kada je prestala jednostavno nisam primjetio, a vjerujem jos uvijek u to da niti nije prestala... Sada smo prijatelji i nakon razgovora joj kazem volim te, ne iz navike nego jednostavno da zna sto ja jos uvijek osjecam prema njoj, ona uzvrati da voli i ona mene....

Zasto je prekinila samnom nece mi reci, kaze da joj nista ne smeta, da nije problem u meni da nema nikakvih problema, a ostavlja me....

Eto, pitao sam sve svoje prijatelje u cemu je mozda problem, cak sam i prijateljice pitao, nitko jednostavno ne zna razlog tomu ponasanju.

Pa bih pitao Vas, dragi forumasi i prijatelji, znate li vi mozda neki posteni odgovor koji bi me mogao utjesiti, ili jos bolje neki savjet kako bih je vratio.... samo da napomenem ucinio bih sve za nju.... doslovno sve....

P.S. U svakom slucaju hvala Vam ako ste samo procitali ovo, posto sam sada tek vidjeo koliko sam napisao, al kad se nekom otvori dusa onda ni ne vidi koliko pise....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.09.2007. 22:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a koliko ste dugo bili zajedno? to je isto bitno? moza joj je neugodno reci zasto te ostavlja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.09.2007. 22:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a koliko ste dugo bili zajedno? to je isto bitno? moza joj je neugodno reci zasto te ostavlja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 05.09.2007. 22:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sdk (sindrom drugog ku...) ili si joj postao prenaporan

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stolni biljar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 39
Lokacija: Graškograd
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 05.09.2007. 22:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mozda zvuci beznacajno, ali meni je to puno znacilo. 3 mjeseca smo bili zajedno....

Ne znam zasto bi joj bilo neugodno, zna i sama da mi sve moze reci... ovako se samo zderem i vise nego sto trebam....

_________________
Letu muve letu avioni
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stolni biljar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 39
Lokacija: Graškograd
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 05.09.2007. 22:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ruana je napisao/la: ›
sdk (sindrom drugog ku...) ili si joj postao prenaporan


To ja tvrdim da nije istina jer cesto izbivam od kuce.... tako da to otpisujem odmah sada odmah....

Ovo prvo vec mozda, samo sto ne zelim vjerovati u to....

_________________
Letu muve letu avioni
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.09.2007. 22:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

3 mj i nije tako puno, a mozda i nema nekog velikog razloga, mozda je to brdo sitnica na koje ti ne mozes utjecati, ne mozes nikoga natjerati da te voli.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stolni biljar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 39
Lokacija: Graškograd
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 05.09.2007. 22:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la: ›
3 mj i nije tako puno, a mozda i nema nekog velikog razloga, mozda je to brdo sitnica na koje ti ne mozes utjecati, ne mozes nikoga natjerati da te voli.


znam, nisam ja nju ni tjerao... ali nakon toliko ljubavi da me ovako otrese.... a iskreno kao sto sam vec i rekao, imam osjecaj da me jos uvijek voli.... 78 % sam siguran

_________________
Letu muve letu avioni
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.09.2007. 22:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma to sa osjecajima je zajebana stvar, ti se nadas da ona tebe jos voli, i to kod tebe stvara osjecaj da te jos voli, a da prespavas par dana, i vidis sta ce biti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.09.2007. 22:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bila u istoj situaciji.(nedavno nema ni mjesec dana)..i još uvijek ga volim... i one mene navodno..ali kako on kaže to višđe nije ono nešto... ali uspostavilo se da kad mi je naviše trebao da bude uz mene kao potpora da ga je uhtavila prpa i pobjegao je... ne može se on nosit i sa svojim i mojim problemima... i tako svašta sam čula od njega...

_________________
I felt every ounce of me screaming out,
But the sound was trapped deep in me osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stolni biljar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 39
Lokacija: Graškograd
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 05.09.2007. 22:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

malecka je napisao/la: ›
ali uspostavilo se da kad mi je naviše trebao da bude uz mene kao potpora da ga je uhtavila prpa i pobjegao je... ne može se on nosit i sa svojim i mojim problemima... i tako svašta sam čula od njega...


Kod mene nije rpoblem prpa, nego to sto ne mogu biti pored nje. dao bih sveu zivotu svom da budem pored nje kada sam joj potreban, ali jednostavno ne mogu....

_________________
Letu muve letu avioni
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
swamp
Offline
Avatar

Ukupno postova: 396
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.09.2007. 22:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znamo mi nitko sigurno nikakav odgovor. Ne zna vjerojatno ni ona.. Al svedno ćeš ovdje dobit jedno 3-5 stranica mudrih savjeta. Pa eto, da ti uštedim vrijeme, ti savjeti će biti varijacije na ove teme:

1. Cura je kurva, troši se s nekim rmpalijama sedam puta dnevno. Odjebi ju i zaboravi da je postojala. Iskoriti to iskustvo za razvijanje dubokog osjećaja mržnje prema cjelokupnom kurvinskom ženskom rodu.

2. Ko ju jebe, nađi si neku drugu. Pola čovječanstva su žene, pobogu. Zašto bi razbijao glavu s ovom jednom, i pritom ostajao suva kurca?! Pička je pička, ko bira masturbira, a ko masturbira je masturbator.

3. Objasni joj svoje osjećaje, budi strpljiv i pokušaj ju shvatiti. Možda ona ima nekih problema kojih ti nisi svjestan, ako ju zbilja voliš, pokaži joj da joj želiš pomoći i možda ti se otvori i dopusti ti.

4. Uvati ju nasamo i pošteno ju iskaraj. Toši ju dok ne počne u ekstazi uzalud spominjati ime božje. Nakon toga bit će ovisna o tvom spolovilu, a time i tvoja.

Naravno, sve to je donekle točno i ništa nije potpuno točno. Na kraju se sve svodi na tebe i na nju, forumi ti neće puno pomoći.

(DISCLAIMER: ja ne znam apsolutno ništa o ženama, jedino znam o forumima)

_________________
"Now remember, I do my best work when I'm being worshiped as a god."
-- Johnny Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stolni biljar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 39
Lokacija: Graškograd
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 05.09.2007. 23:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svaka cast swamp na trudu, hvala ti...

Ali jednu malu sitnicu zelim napomenuti.... nikada, bas NIKADA neces cuti/procitati da sam ja napisao ( i da sam to mislio ), da je ona ili bilo koja druga zenska kurva. Samo to...

U svakom slucaju hvala vam....

_________________
Letu muve letu avioni
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
swamp
Offline
Avatar

Ukupno postova: 396
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.09.2007. 23:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stolni biljar je napisao/la: ›
svaka cast swamp na trudu, hvala ti...

Ali jednu malu sitnicu zelim napomenuti.... nikada, bas NIKADA neces cuti/procitati da sam ja napisao ( i da sam to mislio ), da je ona ili bilo koja druga zenska kurva. Samo to...

U svakom slucaju hvala vam....

Ne kažem da bi ti to rekao. To je samo jedan od načina na koji se može odreagirati na tu tvoju situaciju.

_________________
"Now remember, I do my best work when I'm being worshiped as a god."
-- Johnny Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.09.2007. 23:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stolni biljar je napisao/la: ›
malecka je napisao/la: ›
ali uspostavilo se da kad mi je naviše trebao da bude uz mene kao potpora da ga je uhtavila prpa i pobjegao je... ne može se on nosit i sa svojim i mojim problemima... i tako svašta sam čula od njega...


Kod mene nije rpoblem prpa, nego to sto ne mogu biti pored nje. dao bih sveu zivotu svom da budem pored nje kada sam joj potreban, ali jednostavno ne mogu....

žao mi je Sad

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: