Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vibratori!!!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.04.2008. 19:19 
Naslov:  Re: Vibratori!!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Sve će nas izjebati taj Marrain vibrator!


osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eldiablo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 713
Lokacija: so high
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.04.2008. 19:21 
Naslov:  Re: Vibratori!!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la (Pogledaj post): ›
1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Sve će nas izjebati taj Marrain vibrator!


osijek031.com smile osijek031.com smile


Ma necu step2 nemoj se bojat Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.04.2008. 19:24 
Naslov:  Re: Vibratori!!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jel se hoće tvoj družiti sa mojima? Vibratorima, mislim.
Iz dobre su porodice, baterije su dobre, higijena je na razini...

Diablo, vraže, mislim da si definitivno bolji od svih vibratora.
Nažalost, na vibratore sam osuđena jer dečko živi preko dvije države u trećoj državi pa moram ubiti napetost.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.04.2008. 19:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Superhiče, oj Superhiče!
Al se raspisao momak... Very Happy
Čuj, gle, da sad ne duljim, tj. ne kvotam ono sve što si ti kvotao, ne da mi se i umorna sam.. Potpuno je, ali potpuno očito da ti imaš problema sa sexom, pomagalima, ma sexom općenito. Kao što si i sam priznao nekoliko desetaka postova ranije, vibratore smatraš prijetnjom, i to je u redu. Svi se mi bojimo nepoznatog, ili nečeg u čemu nismo dobri. Pa ljudi smo, nismo pilići.
Vibrator nikako nemoj kupiti, niti ikada nemoj ući u neki sex shop, ma znaš šta, nemoj ti ni proći pored jednog, za svaki slučaj, i sve će biti u redu.


A sad da se ja vratim na ostale postove..
-tko će mi to kupiti vibrator za rođendan; jel to moja draga @1step? Može! Smile

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Super Hik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.04.2008. 19:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la: ›
Superhiče, oj Superhiče!
Al se raspisao momak... Very Happy
Čuj, gle, da sad ne duljim, tj. ne kvotam ono sve što si ti kvotao, ne da mi se i umorna sam.. Potpuno je, ali potpuno očito da ti imaš problema sa sexom, pomagalima, ma sexom općenito. Kao što si i sam priznao nekoliko desetaka postova ranije, vibratore smatraš prijetnjom, i to je u redu. Svi se mi bojimo nepoznatog, ili nečeg u čemu nismo dobri. Pa ljudi smo, nismo pilići.
Vibrator nikako nemoj kupiti, niti ikada nemoj ući u neki sex shop, ma znaš šta, nemoj ti ni proći pored jednog, za svaki slučaj, i sve će biti u redu.


A sad da se ja vratim na ostale postove..
-tko će mi to kupiti vibrator za rođendan; jel to moja draga @1step? Može! Smile


pogrešno djevojko (ako te tako mogu nazvati) ja uopće nama problema ni u seksu ni sa seksom pa mi i netrebaju pomagala niti njima samnom....zato mi vi i jeste smiješni Smile

_________________
op trt givezn zajn
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.04.2008. 20:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Super Hik je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la: ›
Superhiče, oj Superhiče!
Al se raspisao momak... Very Happy
Čuj, gle, da sad ne duljim, tj. ne kvotam ono sve što si ti kvotao, ne da mi se i umorna sam.. Potpuno je, ali potpuno očito da ti imaš problema sa sexom, pomagalima, ma sexom općenito. Kao što si i sam priznao nekoliko desetaka postova ranije, vibratore smatraš prijetnjom, i to je u redu. Svi se mi bojimo nepoznatog, ili nečeg u čemu nismo dobri. Pa ljudi smo, nismo pilići.
Vibrator nikako nemoj kupiti, niti ikada nemoj ući u neki sex shop, ma znaš šta, nemoj ti ni proći pored jednog, za svaki slučaj, i sve će biti u redu.


A sad da se ja vratim na ostale postove..
-tko će mi to kupiti vibrator za rođendan; jel to moja draga @1step? Može! Smile


pogrešno djevojko (ako te tako mogu nazvati)

Dapače! Smile Nisam udana, tako da... A čak i ne posjedujem vibrator, how wierd is that?!

Super Hik je napisao/la: ›
ja uopće nama problema ni u seksu ni sa seksom pa mi i netrebaju pomagala niti njima samnom....zato mi vi i jeste smiješni Smile

Ono u čemu se razlikuje moje i tvoje poimanje vibratora i inih pomagala, je što ih ja ne smatram ORTOPEDSKIM pomagalima.
Pa zaboga, šta znači, ako cura ima vibrator, šta to automatski znači da je njen partner nesposoban da ju zadovolji?! Pa nije to neka ''pomoć'' pri seksu.
Iako, svakako može i pomoći.. Wink

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Super Hik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.04.2008. 20:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa ovako recimo....osnova bračnog živoz+ta ili veze, osim ljubavi naravno, je i tolerancija, strpljivost i kompromis.......kako van kreveta tako i u krevetu...a činjenica je da ako se žena koristi vibratorom kad je uhvati a muškarac ili nije tu ili nije raspoložen da će gubiti polako toleranciju i volju za kompromisom i van kreveta jer "zašto da ja trpim tvoje mušice kad mi bolje društvo čini vibrator od tebe!?".....i ja vas razumijem, nijedan muškarac (ukoliko nisu upleteni oni prvotni osjećaji) nemože nadvisiti mogućnosti vibratora i s vremenom kad osjećaji malo splasnu a želja za "kvalitetnim" orgazmom vam ostane ista normalno da ćete se uhvatiti umjetne stvarčice i da sma na vašem mjestu ni ja se onda nebih vraćao na lošije kad vas neki stari prdonja počne štipati a niti mu je tolko više velik niti je čvrst........znači da poanta braka i zajedničkog života nije u seksualnom zadovoljavanju....mislite da je crkva bez razloga rekla da je znanje prokletstvo!?.....nije da se slažem s crkvom, osobno sam veliki protivnik crkve, ali imamo mozgove da bismo s njima razmišljali a ne s penisom ili klitorisom.....ako se vi zadovoljavate sa pomagalima a mi desankom ili prostitutkama nikad nećemo naći utjehu jedni u drugima jer ćemo želju "bolje" nahraniti drukčije....upravo današnja normalizacija masturbacije, osobito kod žena, i dovodi do sve više samaca u svepoznijim godinama....

_________________
op trt givezn zajn
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.04.2008. 20:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jesi ti jedan od onih koji masturbaciju smatraju grijehom? Ajme, ne vjerujem... osijek031.com smile
Gle, iako je ženama doživjeti orgazam vrlo bitno, vrlo malo žena ''razmišlja klitorisom''. Hebote, pa valjda su tu i neki osjećaji uključeni..
Ne, ma zapravo, žene su totalni sex maniacs, koji muškarce odbacuju kao poderane gaće. Ako ti je sa 70 mlohav, onda, deda, furaj.. Iako smo u braku već zadnjih 45 godina.
osijek031.com smile

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Super Hik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.04.2008. 21:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): › Jesi ti jedan od onih koji masturbaciju smatraju grijehom? Ajme, ne vjerujem... osijek031.com smile


kao prvo, ja ne vjerujem u instituciju grijeha kao ni oprosta, ja nisam Bog da ikoga osuđujem ili ikome opraštam....ali smatram ga nužnim zlom jer stvoreni smo da jedni druge ispunjavamo i nadopunjavamo pa u nedostatku toga a pod utjecajem najčešće medija posluži za prvu ruku Laughing ....zato i povlačim crtu ozmeđu začinjavanja ljubavi u vezi i perverzije u vezi jer prvo je uljepšava a drugo je poružnjuje i tu treba napraviti razliku jer ako pređemo neke granice povratka nema, i stvari počnu smetati kad-tad...

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): › Gle, iako je ženama doživjeti orgazam vrlo bitno, vrlo malo žena ''razmišlja klitorisom''. Hebote, pa valjda su tu i neki osjećaji uključeni..
Ne, ma zapravo, žene su totalni sex maniacs, koji muškarce odbacuju kao poderane gaće. Ako ti je sa 70 mlohav, onda, deda, furaj.. Iako smo u braku već zadnjih 45 godina.
osijek031.com smile


vidim, muškarci ti nisu baš jasni...naravno, govorim o većini, i o tome kako je Freud uspio relativno lako objasniti seksualni razvoj muškog mozga dok se oko ženskoga ipak pomučio....ako malo pogledaš sa strane vidit ćeš da je mnogo više muških svoje djevojke stavljalo na pijedestal i ako im ta "svetica" postane kurvica u krevetu to im više nije to, osim nakratko dok su napaljeni a poslije ih uhvati osjećaj "istočnog grijeha" (takvi su i smislili onu: "sve su žene kurve; sori mama i ti si žena")...zato sam i rekao da su mnogi brakovi znali funkcionirati (osobito u katoličkim zeljama) tako da kad se muško zaželio perverzije je otišao u javnu kuću a žena je bilo samo za misionarski položaj.......ja sam osobno za zlatnu sredinu....kako u svemu tako i u seksu......krajnosti ne volim...jer dovode do ekscesa....

a što se tiče žena, sve više ih i je sex-maniacs, a mnogo ih je upavo na ovom forumu Very Happy...no za to smatram zaslužnim beskrupulozni potrošački kapitalizam koji marketingom cilja na primarne nagone podsvjesti...niste vi baš za sve krive Wink


Zadnja promjena: Super Hik; 17.04.2008. 21:27; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.04.2008. 21:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"ljudi moji, je li to moooguuućeeee???" Shocked

nemam vibrator

imala sam ga - kupila, probala - bez veze, pa je stajao u ormaru pa opet probala i opet mi bez veze i tako još cijela 2 puta - shvatila sam da mi to nije ništa i riješila sam ga se

zašto? jer meni treba stvarni dodir, zagrljaj, poljubac...čovjek od krvi i mesa...

iz istog razloga ne masturbiram - meni to ništa ne znači i ne zadovoljava me
ne kažem da nikada to ne radim, vrlo rijetko i svaki put mi bez veze

ALI, razumijem da se to nekim (možda čak i mnogim) curama sviđa, da imaju vibratore i razna pomagala i da ih koriste...i da masturbiraju...pa, pobogu i muškarci drkaju, kaj ne???pa to je normalna pojava! svašta!

ljudi moji, svatko neka radi ono što hoće dok time ne nanosi bol nekome drugome (bilo fizičku, bilo emotivnu, psihičku...!!!

a što se tiče da onoga da vibrator može zamijeniti muškarca (da parafraziram) - meni nikako ne može!a niti većini žena...

uh, ne da mi se dalje...
a i rekoh da više neću o seksu... Embarassed

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Super Hik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.04.2008. 21:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo vidiš...ostavila si me bez teksta...sjedim pred ekranom već 5 minuta i neznam kako da pohvalim ovaj tvoj post Smile...ima... ima..e pur si move Smile...kvaliteta je tim ljepša kad rijetka Smile


ali ipak moram reći da si ipak podlegla marketingu i zagolicane radoznalosti ipak isprobala ta pomagala...ali to je ljudski...tako je i s prvom cigaretom, čašom alkohola, nekima jointom ili nečim drugim.....većina podlegne društvu i proba....jedna od psihijatrijskih definicija alkoholičara je da je svatko potencijalni alkoholičar tko je probao i jednu čašu alkoholnog pića....isto je zapravo sa svim stvarima.........

p.s. sad ćete me opet razapeti, jel da Cool

_________________
op trt givezn zajn
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.04.2008. 21:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma nećemo.. Ma živio ti meni! I tvoja misionarska poza i razmišljanja, koja su toliko oprečna mojima da je to naprosto jezivo Smile

@Maco, slažem se s tobom, naravno.. Muškarca od krvi i mesa ništa ne može zamijeniti! Živjeli muškarci!

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Super Hik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.04.2008. 21:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma šta si ti zapela sa misionarskom pozom na mene!?...osobno mi je ta najmrskija kad ju već stalno spominješ......to što se ja neslužim rekvizitima ne trpam ga u svaku rupu znači samo da uspijem dobro obaviti "posao" i bez toga....ili sam imao sreću pa sam zaobišao nimfomanke Wink

_________________
op trt givezn zajn
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.04.2008. 22:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
Jel se hoće tvoj družiti sa mojima? Vibratorima, mislim.
Iz dobre su porodice, baterije su dobre, higijena je na razini...

Ou šit... ovo je poprimilo kataklizmičke razmjere Shocked

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Super Hik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.04.2008. 22:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

the end is near....

put your Cool and enjoy the show...


Very Happy

_________________
op trt givezn zajn
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: