Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



kako izbjeći pitanje s koliko si tipova spavala?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.09.2007. 12:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Hm, nisam jedan od onih koji smatra da se to pitanje, bas kao i sva ostala treba drzati pod tepihom i izbjegavati ga pod svaku cijenu. Mislim da ne bih mogao biti (u ozbiljnoj i kvalitetnoj vezi) s osobom s kojom ne bih mogao prokomentirati na koji nacin volim kopati nos, koliko sam tezak prije i poslije sranja, na koga sam mislio dok sam bio drkao prije veze s njom (uoci pluskvamperfekt ;-)), s koliko sam riba bio i sl.

Jasno, tocan (ili bar okviran osijek031.com smile ;-) )odgovor bi dobila ona za koju znam da bi mogla ishandleati taj podatak.

Ostale bi dobile ili neodredjen odgovor da godine sa sobom nose i odredjen broj iskustava i godova omotanih oko Stabla zivota ili bi dobile rezultat generiran po formuli IstnitijeOdIstine. ;-)

Formula, nastala u vrijeme dok sam, sjedeci na kupaonskim oltarima, znao promisljati o Svemu i dok mi taj cin opustanja analnih cakri nije ujedno postalo i jedino vrijeme kad tekst citam s papira, glasi:

x + N*(x+3) = IstinitijiOdIstine broj partnera,

gdje su:
x - broj stvarnih javno priznatih (dakle, sve one veze za koje sam znao bar ja, ona i njene legice)
N - indeks lucidnosti, otvorenosti, ekstrovertiranosti karaktera po kojem nas poznaje osoba kojoj mormao priznati Istinu. Npr. za autisticnog introverta ovaj indeks ce biti infinitezimalna velicina, dok ce za npr. ekscentrike i izrazite ekstroverte biti blize 1.

Jednostavnije receno, IstinitijeOdIstine je se zapravo zbroj stvarnih (javno osvjedocenih/priznatih) veza i "brijacina".

P.S. Nekad sam umjesto IstinitijeOdIstine algoritma znao koristiti UniverzalniBroj3, ali to bi sada djelovalo poprilicno nerealno i sumnjivo. ;-)


Hoćeš reć da si spavao s puno cura?! Pa što toooolko okolišaš?!! Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.09.2007. 12:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: › Hoćeš reć da si spavao s puno cura?! Pa što toooolko okolišaš?!! Razz
Buduci da ovo nije mjesto ne kojem bih rekao stvaran broj, morat ces se zadovoljiti odgovorom u kojem se spominju Stablo zivota i godovi.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bezveze_netko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 103
Lokacija: Os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.09.2007. 13:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Poppy je napisao/la: › Hoćeš reć da si spavao s puno cura?! Pa što toooolko okolišaš?!! Razz
Buduci da ovo nije mjesto ne kojem bih rekao stvaran broj, morat ces se zadovoljiti odgovorom u kojem se spominju Stablo zivota i godovi.


de da vas ja sve pitam lijepo. Ma zar je bitno sa koliko ste spavali osoba.

De koje brije, ma nebitno je ljudi, nebitno.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.09.2007. 13:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bezveze_netko je napisao/la: › de da vas ja sve pitam lijepo. Ma zar je bitno sa koliko ste spavali osoba.
De koje brije, ma nebitno je ljudi, nebitno....
Nekome je bitno, nekome nije bitno. Netko ce biti u situaciji kada ce se odgovor ocekivati, netko drugi nece. Dakle, govorilo se o tome kako izbjeci odgovor na pitanje, odnosno koji odgovor je oportuno ponuditi.

O tome je li bitan broj partnera s kojima je netko bio, moze se zapoceti neka nova tema.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bezveze_netko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 103
Lokacija: Os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.09.2007. 13:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
bezveze_netko je napisao/la: › de da vas ja sve pitam lijepo. Ma zar je bitno sa koliko ste spavali osoba.
De koje brije, ma nebitno je ljudi, nebitno....
Nekome je bitno, nekome nije bitno. Netko ce biti u situaciji kada ce se odgovor ocekivati, netko drugi nece. Dakle, govorilo se o tome kako izbjeci odgovor na pitanje, odnosno koji odgovor je oportuno ponuditi.

O tome je li bitan broj partnera s kojima je netko bio, moze se zapoceti neka nova tema.


osobe koje pitaju to pitanje nisu sigurni/e u sebe. Ja sa takvim osobama nemam posla, a ako se i spomene ta tema, to ide iskreno/zajebancija sa obje strane (pa recimo da je jedna spavala sa više nego ja....) ali nevermind.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.09.2007. 21:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam i dalje mišljenja da odgovor na to pitanje ne treba izbjegavati, već ga treba iskreno reći, i to onak bez okolišanja.. iskrenost je, uostalom, temelj svake veze, a nečija prošlost u kojoj se javio toliki i toliki broj osoba nebi trebala biti bitna... ako obje osobe imaju feeling da im je ta osoba prva i jedina.. riječi su ionako samo vjetar!

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 09.09.2007. 21:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne znam kako izbjeci pitanje, al znam odgovor....: boli te kurac.... pa nek si misli Very Happy

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.09.2007. 9:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sale car je napisao/la: ›
ne znam kako izbjeci pitanje, al znam odgovor....: boli te kurac.... pa nek si misli Very Happy
Potpisujem

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.09.2007. 11:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja više nisam kompetenta za davati komentare na ovakva pitanja.. osijek031.com smile Wink

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.09.2007. 14:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sale car je napisao/la: › ne znam kako izbjeci pitanje, al znam odgovor....: boli te kurac.... pa nek si misli Very Happy


Vjerojatno si jos veci frajer kad te riba napuca uz isti odgovor, pa onda dodjes ovdje na forum cviliti i kumiti.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.09.2007. 14:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da je najbolji odgovor na pitanje iz naslova topica dala Miss Guza Srbije; nešto u stilu: s nijednim nisam spavala iz ljubavi, dakle ja sam nevina! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.09.2007. 14:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

odgovoris s pitanjem: bolje pitaj s koliko nisam Laughing
nece imati dalje sta pitati Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.09.2007. 14:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Fato, mogu li da te zovem Eva?
Zašto?
Pa zato što si mi prva.
A, mogu li da ja tebe zovem Pežo?
Zašto?
Pa zato što si mi 307.


to je pravi odgovor.. ko pežo, samo je pitanje koji model Smile)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
GRGA
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.09.2007. 21:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

reci mu da je drugi
Recimo imaš ih od 5-10 a znaš ako kažeš tipu da će on:
ili pošiziti?
ili misliti da ga lažeš?
ili da si smanjila?

Pa s kojom rečenicom preskočiti tu temu, npr. reći nešto tipa: to je moja prošlost i tebe se ne tiče...ili šta? I zašto to muški pitaju kad ne žele znati odgovor???
[/quote]

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2007. 8:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allein je napisao/la (Pogledaj post): › Ne znam kako to cure inače 'izbjegavaju' ili ne, ali ja do sad nikad nisam prvi morao potezati to pitanje. Kad bi došli već do toga da smo pred seksom, onda se uvijek dogodilo da je mene cura prva pitala s kolko sam ih bio. Tu brojku ne skrivam od nje (njih) pa uvijek iskreno odgovorim. Al zauzvrat isto i od njih očekujem, tako da ih odmah pitam s kolko su one tipova bile. Čist da vidim na čemu smo. Ne bih volio (više) biti s djevicom, i to mi je najbitnije da saznam. Ne radim drame oko toga broja, niti želim da i ona histerizira oko toga....


E, a zašto te zanima? Tj vas....zašto je to bitno, što s time dobivaš? Mene to nitko nikada nije pitao niti je meni ikada palo na pamet to nekoga pitati, ne kontam zašto se to uopće pita?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: