Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



ljubav-urbana legenda

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Ivan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 575
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2007. 11:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dado topić vjeruje u ljubav, VJERUJTE I VI

_________________
"Jazz is the last refuge of the untalented. Jazz musicians enjoy themselves more than anyone listening to them does."
Tony Wilson, R.I.P.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2007. 11:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
bilo je situacija u životu kad sam pomislila da sam u zabludi, ali se svaki put ispostavilo da moj idealizam ima smisla...
Idealizam uvijek ima smisla...

Na jednoj strani imamo optimiste koji vide samo svjetlo u slici zivota. Na drugoj... pesimisti koji vide samo mrak. Negdje u sredini se naslo malo zdravog ali rijetkog razuma u formi idealista. To su oni koji vidi i svjetlo i mrak ali uz to imaju zelju i volju da savladaju taj mrak.

Here’s to the crazy ones.
The misfits.
The rebels.
The troublemakers.
The round pegs in the square holes.
The ones who see things differently.
They’re not fond of rules.
And they have no respect for the status quo.
You can quote them, disagree with them, glorify or vilify them.
About the only thing you can’t do is ignore them.
Because they change things.
They push the human race forward.
And while some see them as the crazy ones,
We see genius.
Because the people who are crazy enough to think
they can change the world,
Are the ones who do.

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Drobimir
Offline
Avatar

Ukupno postova: 32
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.08.2007. 0:15 
Naslov:  Re: ljubav-urbana legenda
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ah l'amour...Ne poznajem nikog tko nije imao problema u vezi. Nepostojanost ljubavi je posljedica uzjebanih misli. Jer ponekad čak i bez nekog posebnog razloga partner ti ide na živce, jednostavno "nije tvoj dan"...zapravo svi ti idu na živce taj dan. Iz tog bi se dalo zaključiti da ljubav nije nešto što pada s Marsa tj. nije nešto što dolazi izvana, nego je čisto stvar nekog unutarnjeg stanja mira i zadovoljstva. No ja zaista nikad nisam sreo osobu koja može iskulirati na sva sranja koja stižu izvana, prema tome vječna ljubav je za mene zasad stvarno legenda, ona malo isprekidana mi je ipak realističnija. No dok dvoje ljudi u vezi imaju snage i volje prevladavati krizne trenutke, veza može opstati. Jedan stari čiča mi je baš neki dan reko dobru foru. Kaže, brak ti je kao bure puno govana, jedino na vrhu imaš malo meda. Pazi da dobro promiješaš, da ne bi na početku pojeo sav med, a poslije ti ostanu samo govna.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.08.2007. 7:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da da, sjećam se scene iz filma Mexicana,,,uglavnom lik pita Juliu Roberts: kada se dvoje ljudi silno vole i stalno se svađaju, kada kažeš "dosta je"?, na to pitanje naravno, odgovara Brad P. i veli nakon vrlo kratkog razmišljanja: " pa, nikada"....eto....baš jepo...

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: