Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Offtopic #55

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2007. 6:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ketti je napisao/la: ›
SVI MI PADAMO, ZASTRANJUJEMO ČESTO.ALI OPET MU SE VRAĆAMO...


Viči u svoje ime.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ketti
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.08.2007. 12:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PA JA I GOVORIM U SVOJE IME.KAO I TI U SVOJE.JER SVATKO IMA PRAVO NA SVOJE MIŠLJENJE,,ZAR NE.ŠTO NE ŽNAČI DA SAM JA BOLJI ČOVIJEK OD TEBE.ALI U BEZIZLAZNOJ SITUACIJI U KOJOJ SAM BILA JA SE UVJERILA DA POSTOJI

_________________
"Kada bih se mogao vratiti u mladost,učinio bih opet sve iste greške,ali malo ranije"...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2007. 12:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...znam da ce me admin mrziti al eto jednostavno moram napisati jedan offtopic.....

ketti je napisao/la: ›
PA JA I GOVORIM U SVOJE IME.KAO I TI U SVOJE.JER SVATKO IMA PRAVO NA SVOJE MIŠLJENJE,,ZAR NE.ŠTO NE ŽNAČI DA SAM JA BOLJI ČOVIJEK OD TEBE.ALI U BEZIZLAZNOJ SITUACIJI U KOJOJ SAM BILA JA SE UVJERILA DA POSTOJI


dakle draga moja @ketti da ti nešto ciko tamna strana kaže
na tastaturi imaš jednu vecu tipku na kojoj piše....."Caps Lock"...koja je ocito kod tebe ukljucena....
e sad to nije nikakav problem osim što kad negdje pišeš na forumu sa velikim slovima to po nekim pravilima znaci da se dereš,urlaš ili viceš.....pa zbog toga bi bilo pristojno da svojim nadasve nježnim prsticima pritisneš tu tipku....i rješiš se daljnih problema....
eto toliko od mene...
hvala
molim, nema na cemu....
zbogom....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ketti
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.08.2007. 13:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

LEGA MOJ PEVO DA TI NEŠTO MOJI NJEŽNI PRSTIĆI NAPIŠU.BAŠ TI HVALA NA OBRAZLOŽENJU..ALI POŠTO... EVO TVOJIM ĆU ŽARGONOM..NOSIM PEPELJARKE (ŠTO NARAVNO NE NARUŠAVA MOJU PRIRODNU LJEPOTU) I MOJA TASTATURA JE MALČIĆE DRUGAČIJA OD TVOJE..RECIMO KAO I JA OD TEBE...ALI SVE JAEDNO TI HVALA NA OBJAŠNJENJU...I POMOĆI..ali evo samo za tebe pišem i malim..jupi.....

_________________
"Kada bih se mogao vratiti u mladost,učinio bih opet sve iste greške,ali malo ranije"...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladen.jr
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2007. 13:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›
...znam da ce me admin mrziti al eto jednostavno moram napisati jedan offtopic.....

ketti je napisao/la: ›
PA JA I GOVORIM U SVOJE IME.KAO I TI U SVOJE.JER SVATKO IMA PRAVO NA SVOJE MIŠLJENJE,,ZAR NE.ŠTO NE ŽNAČI DA SAM JA BOLJI ČOVIJEK OD TEBE.ALI U BEZIZLAZNOJ SITUACIJI U KOJOJ SAM BILA JA SE UVJERILA DA POSTOJI


dakle draga moja @ketti da ti nešto ciko tamna strana kaže
na tastaturi imaš jednu vecu tipku na kojoj piše....."Caps Lock"...koja je ocito kod tebe ukljucena....
e sad to nije nikakav problem osim što kad negdje pišeš na forumu sa velikim slovima to po nekim pravilima znaci da se dereš,urlaš ili viceš.....pa zbog toga bi bilo pristojno da svojim nadasve nježnim prsticima pritisneš tu tipku....i rješiš se daljnih problema....
eto toliko od mene...
hvala
molim, nema na cemu....
zbogom....


Ono što je Tamni htio reći je da PROČITAŠ PRAVILA PONAŠANJA NA FORUMU!!. Zabranjeno je često vikanje. Ako imaš pepeljarke onda bi ti barem trebale pomagati da vidiš, osim ako ih nosiš za šminku...u tom slučaju - nemoj ih nositi.

_________________
osijek031.com smile Mislim, dakle jesam! osijek031.com smile
osijek031.com smile "Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: